Instalike
این کار تنها گوشه ای از زحمت های شبانه روزی اینجانب که در اینجا آموزش‌های ناب و رایگان و نرم‌‌افزارهای کاربردی رایگان ارائه می دهم را جبران می نماید

廉价的计算机知识的广告 - 大小 468 在中 60

有关的计算机知识和投资组合

计算机知识:

我是一个移民计算机软件工程 m.研究领域我在大学中,有十年的经验与各式各样的剧本和计算机、 互联网、 操作系统、 工作和 … 我可以在这里和我的个人网站与计算机知识的 1391年决定分享我的经验,在计算机中的一部分,有学到东西有没有人帮助计算机文化网站为讲英语的人。. 如果你想知道更多关于我的人,我在计算机上用完整的技术规格一节中的完美 rzmoneh 在这里 有一个现有.

تا اینجا تنها چند سطری حرف روی کاغذ بود در مورد خودم بود ولی در مورد این سایت با نام دانش کامپیوتری اگر بخواهیم بگوییم یک سایت ساده و دارای مطالب با ارزش و غیرتکراری می باشد که اگر بار اولی هست که از این سایت دیدن می کنید شاید متن بالا را یک گزافه گویی و امثال آن تصور کنید ولی با کمی وقت گذاشتن و گشتن در سایت خواهید دید که این سایت مانند سایر سایت های ایرانی و فارسی زبان نیست و هیچ مطلب تکراری و کپی در آن وجود ندارد و در صورت وجود هم به احتمال ۹۹/۹۹% از این مکان کپی شده است. 从第一次的促销这里没有任何免费为所有,甚至被认为是所有你看下面的应用程序都是完全免费和无限制为所有提供了和我的这一目标的站点和内容的计算机文化和增加知识的波斯语为母语的人的伊朗的 سرزمینم,所以远以这种方式采取有效步骤我已经一个人我可以满足! البته در این راه مشکلات زیادی را پشت سرگذاشتم که هیچ کدام از به روز رسانی اینجا من را منع نکرد! مشکلاتی مانند فحاشی یک الی دو نفر فرد معلوم در بخش دیدگاه ها برای مدتی که با هیچ واکنشی از طرف من مواجه نشدند و بی خیال شدند و حمله هکر‌ها که دیتاسنتر کلا سایت را بلاک کرده بود! 但整体上我希望正在此站点中有良好的感觉和我们的地址作为您的浏览器中的书签和保持.

* 从 2013 年起以满足的在网站的广告费用的部分冬季是布局金融.
* 由于春天1394,除去从一些网站的弹出式广告.

.

投资组合:

در زیر می توانید نرم افزارهای کوچک و مفید ساخت خودم را مشاهده کنید؛ تنظیم شده بر اساس تاریخ ارائه نسخه اولیه و جدیدترین ها در بالا:

.

软件生成的一般条件使用:

到达数由我和超过 20 台 Pc 和我在这两年期间在电脑科学部门的活动没基础上的自由软件用户自己有一直想使用这个软件在这个网站上提供的软件,以下条件必须是您下载并使用前可以接受。:

– 所有的设计和我在这里分享的应用程序是完全自由和复制和发布在 هرمکانی 上它是完全免费的。.
– 没有代码和部分中,他们没有一个已写入非目标说,所有的软件是完全清洁设计.
– 运行所有的应用程序,你有.NET 版本 2 到 4.5 是必不可少的 (净的确切版本指定在每个提议,并且没有它没有性能软件).
– 书软件也是一样,即我希望和提供所需的软件,我就知道,如果有不是你想要到 injant 你不能让它在我的演示文稿的下一个版本中,并且如果可能将着手这件事.
– 想法和你使进度软件和互相帮助的评论将会知道这个软件对我来说永远都是我打算将免费!
– 如果该软件的网站和博客的副本不放入另一个下载链接,下载次数的确切信息我们有. (对于所有的直接和间接链接软件放置在 pikofail 和直接链接到您网站的服务器上传不是任何时间).
– 该软件的初始版本通常有很多 bug,但我设计的 ۰٫۸ 我可以进行生成和测试自己的第一个版本的应用程序版 1.0 已很长时间创建并放到这之后网站这样如果你下载要不担心这种情况下的基本版本.
تمامی نرم افزارها کاملا پرتابل و بدون نیاز به نصب بوده اند و تنها آنها را از داخل فایل فشرده با دابل کلیک اجرا کرده یا می توانید با ماوس فایل ها را گرفته و در جایی خارج از فایل فشرده رها کرده و خارج نمایید و سپس آن را اجرا کنید.这篇文章是与你的朋友分享.
(要在 PDF 中保存格式单击最后的打印按钮)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page
廉价的计算机知识的广告 - 大小 468 在中 60