نرم‌افزار Fb OPF ابزاری رایگان برای دسترسی به تصاویر فیس‌بوک

نرم‌افزار Fb OPF ابزاری رایگان برای دسترسی به تصاویر فیس‌بوک. از قبل با نرم افزار FbPPV آشنا بودیم که در آن تنها می‌توانستیم تصاویر پروفایل کاربران که قفل است و نمی توان سایز اصلی را مشاهده نمود را بازیابی و مشاهده کرد.

نرم‌افزار Fb OPF ابزاری رایگان برای دسترسی به تصاویر فیس‌بوک

در نرم افزار جدید و جامع Facebook Original Photo Finder (یا به اختصار FbOPF) شما محدودیتی در انتخاب تصاویر ندارید! یعنی تصاویر Time Line، Cover، Mobile Uploads و همه را می توانید در هر صفحه ای که هستید راست کلیک کرده و در مرورگر Chrome گزینه Copy Image URL یا در فایرفاکس Copy Image Location را انتخاب کرده و در نرم افزار وارد نمایید تا در صورت وجود نسخه اصلی آن را برای شما نمایش داده و شما آن را ذخیره نمایید.

از ویژگی های نرم افزار Facebook Original Photo Finder می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– جستجوی همه تصاویر، هم قدیمی و هم جدید (FbPPV در عکسهای جدید و خیلی قدیمی کار نمی کرد)
– ذخیره در بالاترین کیفیت بصورت خودکار در مکان داده شده.
– ورود آدرس به نرم افزار بدون این که شما آن را وارد نمایید، تنها با Copy کردن آدرس عکس که طریقه آن اول گفته شده بود.
– نمایش اندازه ای که شما داده بودید و اندازه اصلی که در سرور پیدا شده است.
– عدم وجود فیلتــرنیگ در اکثر لینک ها.

این نرم افزار برخلاف نرم افزارهای قبلی معرفی شده در بخش نمونه کارها که همگی رایگان کامل بودند، بصورت آزمایشی ارائه شده است که در آن محدودیت های زیر برقرار می باشد:
– دریافت تنها 3 لینک در یک بار اجرا نرم‌افزار، برای دریافت تصاویر بیشتر باید نرم‌افزار را دوباره اجرا نمایید.
– امکانات دریافت خودکار لینک از کلیپ بورد و ذخیره خودکار آن در آدرس دلخواه موجود نمی باشند.
– این نسخه تنها و آخرین نسخه رایگان نرم افزار می باشد و نسخه های بعدی به افرادی که خریداری کرده بودند ایمیل خواهد شد.
– افرادی که نرم‌افزار را خریداری کرده‌اند تنها می‌تواند پیشنهاد امکانات جدید و قابل اجرا را در نسخه های آینده بدهند.

همچنین بخوانید:   نرم‌افزار NetSpeed برای مشاهده‌ی سرعت دانلود و آپلود

ولی سار امکانت بخوبی کار می کند و مشکلی در آن نیست.

دقت نمایید که خود شما مسئول اجرا و دریافت محتویات با نرم افزار هستید و این جانب هیچ مسئولیتی را بابت کارهایی که کاربران با نرم‌افزار انجام می‌دهند را قبول نمی‌کنم.

تمامی تصاویر نسخه اصلی را دارا نمی‌باشند ولی اکثر آنها بخاطر محدودیت های فیس‌بوک نسخه کم حجم و کوچک شده‌اند که با نرم‌افزار می‌توان نسخه‌ی اصلی آنها را مشاهده و دریافت کرد.

فعلا نسخه Full بصورت کامل ساخته نشده ولی در صورتی که در آینده کوتاه (تا یک ماه آینده کامل می شود) را دارید از بخش تماس با ما در بالا یک تیکت با عنوان این نرم افزار ارسال نمایید تا در آینده که نسخه کامل تهیه شد قیمت و موارد مربوط به آن برای شما ایمیل گردد.

این نسخه رایگان ماه ها توسط این جانب و چند کاربر دیگر بصورت همه جانبه تست شده و در الگوریتم های آن نزدیک به پنج بار تجدید نظر صورت گرفته و این نسخه v1.0 که شما مشاهده می کنید بعد از ماه ها تست و اجرا بدست آمده و نگران این مورد نباشید.

هیچ گونه کد مخرب در برنامه نویسی و دیتای این نرم افزار موجود نیست و با 54 آنتی ویروس به روز دنیا تست شده است : لینک اثبات از توتال وایرس.

تصویر نسخه رایگان:

نرم‌افزار Fb OPF ابزاری رایگان برای دسترسی به تصاویر فیس‌بوک

تصویر نسخه فول در آینده قرار خواهد گرفت.

دانلود نسخه رایگان نرم افزار FbOPF:

لینک دانلود حذف شده

توجه مهم: از امروز 21 آبان 1393 تمامی روش‌های موجود برای دسترسی به تصاویر فیس‌بوک با خطا مواجه شده و تا عوض شدن الگوریتم دستیابی این نرم‌افزار ممکن است جواب‌گو نباشد. ولی روشی دستی برای این کار ارائه می‌کنیم. در این روش در آدرس بار www موجود را پاک کرده و m بگذارید. یعنی http://www.fa… بشود http://m.face… در این صورت به حالت موبایل رفته و روی گزینه View full size کلیک نمایید. در این صورت سایز اصلی برای شما نمایش داده خواهد شد. به غیر از این تمامی روش‌های دیگر باطل شده است.

توجه مهم ۲: از ۱۳۹۶ یک روش جدید تر پیدا کرده‌ام که می‌توان نرم‌افزار آن را نیز طراحی نمایم و به رایگان در اختیار شما قرار دهم. ولی فکر می‌کنم کسی استفاده نمی‌کند! اگر کسی خواست در دیدگاه‌ها مطرح نماید تا طراحی شود.

نوشته‌های مرتبط

یک دیدگاه برای “نرم‌افزار Fb OPF ابزاری رایگان برای دسترسی به تصاویر فیس‌بوک”

  1. خدا رو شکر کسی لازم نداره 🙂

پیام بگذارید