تماس با ما

برای تماس با ما و ارتباط اینترنتی با سازنده‌ی سایت می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید. دقت داشته باشید اگر در مورد مطالب موجود سوالی دارید در بخش دیدگاه‌های همان مطلب بپرسید، چون با روش‌های زیر به مشکلات شما جوابی داده نمی‌شود. و هم‌چنین دقت نمایید در روش‌های دیگر مانند صفحه فیس‌بوک، اینستاگرام و موارد مشابه هم ممکن است روزها و شاید ماه‌ها بعد سوال شما جواب داده شود! پس فقط از روش‌های زیر بپرسید.

.

روش ایمیلی (روش سریع):

بهترین و سریع‌ترین روش همین روش ایمیل می‌باشد که با رعایت موارد زیر می‌توانید با ایمیل با ما در تماس باشید. و در عرض چند دقیقه به شما پاسخ داده خواهد شد، چون ایمیل به صورت آنی به گوشی بنده ارسال می‌گردد. ولی در روش‌های دیگر ممکن است ساعت‌ها پاسخ به سوال شما طول بکشد.

در ابتدا لازم به ذکر است در صورتی که ایمیل شما عنوان (Subject) درست نداشته باشد احتمال اینکه خوانده نشده حذف شود زیاد هست! چون روزانه حجم بالایی ایمیل دریافت می‌شود و تقریبا دو سوم آنها  اسپم هست و عنوان سلام هم اصلا برازنده یک حرفه‌ای نیست! عنوان یعنی چکیده متنی که ارسال می‌شود و فکر نمی‌کنم کسی از شما در مورد سلام برای من ایمیل ارسال کند!

info [at] mehrdad32.ir
یا
mehrdad32.ir [at] gmail.com

توجه نمایید در آدرس‌های بالا، به جای عبارت فاصله [at] و فاصله‌ی بعدی آن، “@”‌ قرار دهید.

شبکه‌های اجتماعی (روش خیلی کند):

برای تماس از این طریق، ابتدا به لینک زیر رفته و صفحه‌ی دانش کامپیوتری را Follow نمایید و سپس می‌توانید پیام (Direct) ارسال نمایید:

لطفا پس از پرسیدن سوال منتظر بمانید و لازم نیست اول سلام بدهید و منتظر پاسخ سلام من باشید و یا بپرسید که من به سوالات فلان جواب می‌دهم یا نه! شما سوال و مشکل خودتان را با عکس توضیح داده و منتظر بمانید.

Contact me on Instagram @Mehrdad32.ir

توجه نمایید در این روش حتما باید اول فالو نمایید و به افرادی که فالو نکرده باشند پاسخ داده نمی‌شود! و همچنین برای استفاده از این روش نیازمند ابزار دسترسی به Instagram هستید (برنامه یا وب‌سایت) و همچنین در این روش ممکن هست پاسخ به شما تا ساعت‌ها و حتی روزها به طول بکشد. (روش ایمیل سریع‌تر می‌باشد)