تماس با ما

برای تماس با ما و ارتباط اینترنتی با سازنده‌ی سایت می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید. دقت داشته باشید اگر در مورد مطالب موجود سوالی دارید در بخش دیدگاه‌های همان مطلب بپرسید، چون با روش‌های زیر به مشکلات شما جوابی داده نمی‌شود. و هم‌چنین دقت نمایید در روش‌های دیگر مانند صفحه فیس‌بوک، اینستاگرام و موارد مشابه هم ممکن است روزها و شاید ماه‌ها بعد سوال شما جواب داده شود! پس فقط از روش‌های صفحه‌ی پاسخ به سوالات و مشکلات، اگر سوال یا مشکلی دارید بپرسید.

.

ایمیل

بهترین و سریع‌ترین روش همین روش ایمیل می‌باشد که با رعایت موارد زیر می‌توانید با ایمیل با ما در تماس باشید. و در عرض چند دقیقه به شما پاسخ داده خواهد شد، چون ایمیل به صورت آنی به تلفن همراه بنده ارسال می‌گردد. ولی در روش‌های دیگر ممکن است زمان زیادی برای پاسخ به سوال شما طول بکشد.

در ابتدا لازم به ذکر است در صورتی که ایمیل شما عنوان (Subject) درست نداشته باشد احتمال اینکه خوانده نشده حذف شود زیاد هست! چون روزانه حجم بالایی ایمیل دریافت می‌شود و تقریبا دو سوم آنها  اسپم هست و عنوان سلام هم اصلا برازنده یک حرفه‌ای نیست! عنوان یعنی چکیده متنی که ارسال می‌شود و فکر نمی‌کنم کسی از شما در مورد سلام برای من ایمیل ارسال کند!

info [at] mehrdad32.ir
یا
mehrdad32.ir [at] gmail.com

توجه نمایید در آدرس‌های بالا، به جای عبارت فاصله [at] و فاصله‌ی بعدی آن، “@”‌ قرار دهید.

شبکه‌های اجتماعی

برای تماس از این طریق، می‌توانید به حساب‌های بنده در شبکه‌های اجتماعی زیر سر بزنید:

Telegram

Twitter

Instagram