تماس با ما

برای ارتباط با بنده می‌توانید از راه‌های زیر استفاده کنید. دقت داشته باشید اگر در مورد مطالب موجود سوالی دارید در بخش دیدگاه‌های همان مطلب بپرسید، چون با روش‌های زیر به مشکلات شما جوابی داده نمی‌شود. و هم‌چنین دقت نمایید در روش‌های دیگر مانند صفحه فیس‌بوک، اینستاگرام و موارد مشابه هم ممکن است روزها و شاید ماه‌ها بعد سوال شما جواب داده شود! پس فقط از روش‌های زیر بپرسید.

.

ایمیل:

بهترین و سریع‌ترین روش همین روش ایمیل می‌باشد که با رعایت موارد زیر می‌توانید با ایمیل با ما در تماس باشید. و در عرض چند دقیقه به شما پاسخ داده خواهد شد، چون ایمیل به صورت آنی به گوشی بنده ارسال می‌گردد. ولی در روش‌های دیگر من باید هر چند ساعت یک بار آن‌ها را بررسی نمایم.

در ابتدا لازم به ذکر است در صورتی که ایمیل شما عنوان (Subject) درست نداشته باشد احتمال اینکه خوانده نشده حذف شود زیاد هست! چون روزانه حجم بالایی ایمیل دریافت می‌شود و تقریبا دو سوم آنها  اسپم هست و عنوان سلام هم اصلا برازنده یک حرفه‌ای نیست! عنوان یعنی چکیده متنی که ارسال می‌شود و فکر نمی‌کنم کسی از شما در مورد سلام برای من ایمیل ارسال کند!

info [at] mehrdad32.ir
(توجه نمایید به جای عبارت داخل کروشه و خودش @‌ قرار دهید)

.

تلگرام:

برای تماس از این طریق می‌توانید به ID من در این پیام رسان پیام ارسال نمایید:

Contact me on Telegram @Mehrdad32

توجه نمایید برای استفاده از این روش نیازمند ابزار دسترسی به تلگرام هستید و همچنین بنده چت‌های داخل تلگرام خودم را روزی یکی دو بار بیشتر بررسی نمی‌کنم و پاسخ به شما ممکن هست تا ساعت‌ها به طول بکشد.