سفارش طراحی نرم‌افزار

با توجه به درخواست های کابران عزیز و تجربه کاری اینجانب این بخش ایجاد گردیده تا در صورتی که نیاز به نرم افزار خاصی داشتید که متدهای خاص خودتان را داشته باشد و یا ایده خودتان برآن حاکم باشد و یا در مواردی پروژه های درسی دارید و نیاز به کمک و حل آن دارید و یا مواردی که از جمله گزینه های زیر می باشد می توانید از فرم انتهای همین صفحه اقدام نمایید تا با شما تماس گرفته شود. دقت نمایید موارد موجود و قوانین را حتما خط به خط مطالعه کنید و سپس فرم را ارسال نمایید.

 

طراحی نرم افزارهای تحت ویندوز:

در صورتی که پروژه نرم افزاری بر اساس موارد زیر را دارید سفارش شما از طرف ما قابل اجرا می باشد:
– طراحی و ساخت نرم افزار با زبان های سی شارپ و سی پلاس پلاس
– طراحی و ساخت نرم افزار با سی شارپ و پایگاه داده های Access یا SQL
* دقت نمایید بخاطر کمبود وقت موارد هوش مصنوعی و یا طراحی الگوریتم در گزینه های بالا مورد قبول نمی باشد. همچنین بخطار کمبود وقت از قبول سفارش پروژه های پایانی و پروژه درس آزمایشگاه پایگاه داده یا موارد مشابه درسی که نیاز به مستندات زیاد و وقت کافی می باشد معذوریم.

 

طراحی نرم افزار خوراک خوان (RSS Reader) برای گوشی های اندروید:

همانند نرم افزار مطلب خوان دانش کامپیوتری می توانیم برای سایت یا وبلاگ شما هم نرم افزار مشابه با گزینه های بیشتر مانند دریافت موارد از یوتیوب، اینستاگرام و تویتر شخصی و … را هم اضافه کنیم. و این نرم افزار قابل نصب بر روی انواع گوشی و تبلت اندرویدی با نسخه اندروید ۲٫۳ به بالا (تست شده در کیت کت) است که دارای محیطی کاملا فارسی و روان و پشتیبانی قوی از طرف ما می باشد. دقت نمایید فعلا در بخش اندروید بعلت تجربه کمتر نسبت به بخش رایانه محدودیت هایی را داریم که در آینده این مورد هم رفع خواهد شد.

 

قوانینی که طرفین قرارداد برای طراحی نرم‌افزار باید قبول داشته باشند:

۱- قیمت های تمامی موارد توافقی بین طرفین می باشد و از هیچ منبع داخلی یا خارجی قیمت پایه گرفته نمی شود.

۲- تمام هزینه توافق شده (یا در پروژه های بزرگ ۷۰٪ هزینه) قبل تحویل نرم افزار توسط سازنده اخذ می گردد.

۳- تمامی مواردی که توسط مشتری خواسته شده مکتوب توسط ایمیل نگهداری می شود و تمامی مواردی که سازنده می تواند آنها را پیاده کند هم لیست می شود و این موارد تا انتهای پروژه نزد هر دو طرف باقی می ماند و می توان در صورت کم کاری یا اضافه خواهی طرفین به آنها مراجعه کرد و ایمیل هر دو طرف و اطلاعات مخوصوص به آن (آدرس و آی پی های ثبت شده) حکم امضای آنها را دارند و از طرفی بنا به ثبت شدن اطلاعات اینجانب در پیوندها می توان به این ایمیل ها و مدارک در هرجا استناد کرد.

۴- هر نرم افزاری تا ۳ نسخه بعد از ارائه نسخه پایدار بصورت رایگان پشتیبانی می شود و تغییرات جدید می تواند بر روی آن اعمال گردد، از نسخه ۴ ام به بعد حداقل ۵۰٪ از هزینه اصلی پروژه باید پرداخت شود. همچنین مدت این پشتیبانی نسبت به اندازه پروژه از ۱ الی ۳ ماه متغیر می باشد.

۵- مکاتبات ایمیلی بصورت Reply باید انجام شود و از ایجاد ایمیل جدید خودداری شود تا تمامی مکاتبات بصورت یکجا جمع گردد.

۶- در صورتی که مشتری تا قبل از موقع اتمام کار از پروژه صرف نظر کند و قصد لغو آن را داشته باشد بنا به هر دلیلی بنا به مدت طی شده از مبلغ کل کسر می گردد (برای مثال اگر ۱۰۰ روز وقت بود و روز ۵۰ام مشتری قصد لغر کار را داشت ۵۰٪ هزینه کم می شود)

۷- در صورت اتمام وقت عدم تحویل نرم افزار تمامی هزینه گرفته شده از مشتری و موارد انجام شده تا به آن زمان بصورت سورس کد به مشتری تحویل داده می شود و در صورتی که مشتری رضایت داشت زمان انجام کار می تواند افزایش یابد.

۸- در صورتی که مشتری محدودیت های موجود از طرف خود مانند صفحه نمایش کوچک سیستم،‌ میزان حافظه کم RAM یا موارد این چنین را بیان نکند و طراح نرم افزار این محدودیت ها را اعمال نکند، مشتری حق اعتراض به این موارد را ندارد و می بایست ابتدای کار محدودیت ها و تمامی موارد را مکتوب به برنامه نویس گزارش دهد.

۹- طراحی و ساخت هرگونه نرم افزار با نیت سو و ضد موارد مطرح شده در جرایم رایانه ای از طرف ما امکان پذیر نمی باشد.

۱۰- مشتری حق دارد در هر زمانی از میزان پیشرفت کار و مراحل انجام شده بصورت دقیق اطلاع داشته باشد. [فقط از طریق ایمیل]

۱۱- در انتهای کار طراحی و ساخت، کل فایل های نرم افزار در یک فایل زیپ و در سه بخش مستندات – فایل های نصبی – سورس کد برای مشتری ایمیل می شود که همان فایل در نسخه پایدار اولیه در ایمیل برای موارد آتی مستند می ماند.

.

مراحل انجام سفارش:

کل مراحل انجام کار در ده مرحله انجام می شود که عبارتند از:
۱- دریافت درخواست از شما با فرم تماس با ما (بالای سایت)
۲- پاسخ به آن از طریق ایمیل
۳- توافق اولیه و ارائه نیازمندی های اولیه
۴- ارائه مبلغ نهایی برای انجام پروژه واریز وجه توافق شده برای ابتدای کار
۵- ارائه نسخه اولیه و ظاهری
۶- تکمیل نیازمندی ها
۷- ارائه نسخه آزمایشی
۸- تکمیل موارد و تغییرات
۹- ارائه نسخه کامل و نهایی
۱۰- پشتیبانی با شرایط یاد شده در قوانین

در صورتی که قوانین و موارد بالا را خوانده و موافق بودید فرم زیر را پر کنید، حداکثر تا ۲۴ ساعت دیگر جواب آن را از طریق ایمیل پیگیری نمایید.