سفارش طراحی نرم‌افزار

با توجه به درخواست‌های کاربران عزیز و تجربه کاری اینجانب این بخش ایجاد گردیده تا در صورتی که نیاز به نرم‌افزار خاصی داشتید که متدهای خاص خودتان را داشته باشد و یا ایده خودتان بر آن حاکم باشد و یا در مواردی پروژه‌های درسی دارید و نیاز به کمک و حل آن دارید و یا مواردی که از جمله گزینه‌های زیر می‌باشد می‌توانید از فرم انتهای همین صفحه اقدام نمایید تا با شما تماس گرفته شود. دقت نمایید موارد موجود و قوانین را حتما خط به خط مطالعه کنید و سپس فرم را ارسال نمایید.

.

در صورتی که پروژه نرم‌افزاری بر اساس موارد زیر را دارید سفارش شما از طرف ما قابل اجرا می‌باشد:
– طراحی و ساخت نرم‌افزار Desktop با زبان‌های C# و WPF
– طراحی سرویس دات‌نتی با WCF و تنظیم آن بر روی IIS و خروجی WSDL
– طراحی سرویس Rest با جاوا یا دات‌نت و خروجی آن بر روی Web Application
– طراحی وب سایت جاوایی با تکنولوژی JSF و تطبیق آن با سرویس‌های جاوایی یا هر سرویس دیگر
– طراحی صفحه‌های ایستای HTML با CSS و JavaScript
* طراحی و ساخت تمامی موارد بالا در اتصال به تمامی پایگاه‌داده‌های رابطه‌ای مانند Oracle، SQL Server، MySQL و حتی SQLite قابل انجام هست. (چه آفلاین و چه آنلاین در بستر شبکه یا اینترنت)
* دقت نمایید بخاطر کمبود وقت و نیرو موارد هوش مصنوعی و یا طراحی الگوریتم در گزینه‌های بالا مورد قبول نمی‌باشد. همچنین از ارائه مستندات برای پروژه‌های انجام شده به دلیل کمبود وقت و نیرو معذور هستیم.

طراحی نرم افزار خوراک خوان (RSS Reader) برای گوشی های اندروید:

همانند نرم افزار مطلب خوان دانش کامپیوتری می توانیم برای سایت یا وبلاگ شما هم نرم افزار مشابه با گزینه های بیشتر مانند دریافت موارد از یوتیوب، اینستاگرام و تویتر شخصی و … را هم اضافه کنیم. و این نرم افزار قابل نصب بر روی انواع گوشی و تبلت اندرویدی با نسخه اندروید 2.3 به بالا (تست شده در کیت کت) است که دارای محیطی کاملا فارسی و روان و پشتیبانی قوی از طرف ما می باشد. دقت نمایید فعلا در بخش اندروید بعلت تجربه کمتر نسبت به بخش رایانه محدودیت‌هایی را داریم که در آینده این مورد هم رفع خواهد شد.

قوانینی که طرفین قرارداد برای طراحی نرم‌افزار باید قبول داشته باشند:

۱- قیمت‌های تمامی موارد توافقی بین طرفین می‌باشد و از هیچ منبع داخلی یا خارجی قیمت پایه گرفته نمی‌شود.

۲- تمام هزینه توافق شده (یا در پروژه های بزرگ ۷۰٪ هزینه) قبل تحویل نرم‌افزار توسط سازنده اخذ می‌گردد. و قرارداد و تحویل وجه به مشتری ارائه می‌گردد.

۳- تمامی مواردی که توسط مشتری خواسته شده مکتوب توسط ایمیل نگهداری می‌شود و تمامی مواردی که سازنده می‌تواند آنها را پیاده کند هم لیست می‌شود و این موارد تا انتهای پروژه نزد هر دو طرف باقی می‌ماند و می‌توان در صورت کم کاری یا اضافه خواهی طرفین به آنها مراجعه کرد و ایمیل هر دو طرف و اطلاعات مخصوص به آن (آدرس و آی‌پی‌های ثبت شده) حکم امضای آنها را دارند و از طرفی بنا به ثبت شدن اطلاعات اینجانب در پیوندها می‌توان به این ایمیل‌ها و مدارک در هرجا استناد کرد.

۴- هر نرم افزاری تا ۳ نسخه بعد از ارائه نسخه پایدار به‌صورت رایگان پشتیبانی می‌شود و تغییرات جدید می‌تواند بر روی آن اعمال گردد (دقت نمایید تغییرات، نه ویژگی‌های جدید)، از نسخه ۴ام به بعد حداقل ۵۰٪ از هزینه اصلی پروژه باید پرداخت شود. همچنین مدت این پشتیبانی نسبت به اندازه پروژه از ۱ الی ۳ ماه متغیر می‌باشد. (هزینه‌ی موارد جدید باز به صورت توافقی محاسبه می‌شود)

۵- مکاتبات ایمیلی بصورت Reply باید انجام شود و از ایجاد ایمیل جدید خودداری شود تا تمامی مکاتبات بصورت یکجا جمع گردد.

۶- در صورتی که مشتری تا قبل از موقع اتمام کار از پروژه صرف نظر کند و قصد لغو آن را داشته باشد بنا به هر دلیلی بنا به مدت طی شده از مبلغ کل کسر می گردد (برای مثال اگر ۱۰۰ روز وقت بود و روز ۵۰ام مشتری قصد لغو کار را داشت ۵۰٪ هزینه کم می شود)

۷- در صورت اتمام وقت عدم تحویل نرم‌افزار تمامی هزینه گرفته شده از مشتری و موارد انجام شده تا به آن زمان بصورت سورس کد به مشتری تحویل داده می‌شود و در صورتی که مشتری رضایت داشت زمان انجام کار می‌تواند افزایش یابد.

۸- در صورتی که مشتری محدودیت‌های موجود از طرف خود مانند صفحه نمایش کوچک سیستم،‌ میزان حافظه کم RAM یا موارد این چنین را بیان نکند و طراح نرم‌افزار این محدودیت‌ها را اعمال نکند، مشتری حق اعتراض به این موارد را ندارد و می‌بایست ابتدای کار محدودیت‌ها و تمامی موارد را مکتوب به برنامه‌نویس گزارش دهد.

۹- طراحی و ساخت هرگونه نرم‌افزار با نیت سو و ضد موارد مطرح شده در جرایم رایانه‌ای از طرف ما امکان پذیر نمی‌باشد.

۱۰- مشتری حق دارد در هر زمانی از میزان پیشرفت کار و مراحل انجام شده به‌صورت دقیق اطلاع داشته باشد. [فقط از طریق ایمیل]

۱۱- در انتهای کار طراحی و ساخت، کل فایل های نرم‌افزار در یک فایل زیپ و در سه بخش مستندات [فقط فنی و مربوط به تکنولوژی‌های استفاده شده و موارد رد و بدل شده بین مشتری و برنامه‌نویس] – فایل های نصبی قبل از اجرای نرم‌افزار – سورس کد برای مشتری ایمیل می‌شود که همان فایل در نسخه پایدار اولیه در ایمیل برای موارد آتی مستند می‌ماند.

در صورتی که مشتری در تهران بود، امکان برقراری جلسات حضوری نیز امکان‌پذیر است.

.

مراحل انجام سفارش:

کل مراحل انجام کار در ده مرحله انجام می شود که عبارتند از:
۱- دریافت درخواست از شما با بخش تماس با ما (بالای سایت)
۲- پاسخ به آن از طریق ایمیل
۳- توافق اولیه و ارائه‌ی نیازمندی‌های اولیه
۴- ارائه‌ی مبلغ نهایی برای انجام پروژه واریز وجه توافق شده برای ابتدای کار
۵- ارائه نسخه اولیه و ظاهری (Demo)
۶- تکمیل نیازمندی‌ها
۷- ارائه نسخه‌ی آزمایشی (Beta)
۸- تکمیل موارد و تغییرات
۹- ارائه نسخه کامل و نهایی (Stable)
۱۰- پشتیبانی با شرایط یاد شده در قوانین

در صورتی که قوانین و موارد بالا را خوانده و موافق بودید در بخش تماس با ما به ما اطلاع دهید، حداکثر تا ۲۴ ساعت دیگر جواب آن را از طریق ایمیل پیگیری نمایید.