دریافت اطلاعات سایتهای وردپرسی با WordPress Info

در نوشته قبلی در مورد بدست آوردن نام افزونه های نصب شده بر روی ظاهر یک سایت وردپرسی آشنا شدیم. (لینک به مطلب) و همانگونه که در انتهای آن قول طراحی نرم‌افزاری ساده برای شناسایی نام افزونه‌ها از کدهای نوشته شده سایت برای شما داده بودم، نرم‌افزار WordPress Info را برای همین منظور ارائه نموده‌ام.

در نرم افزار WordPress Info شما به نام پوسته (Theme) و همچنین نام های افزونه های (Plugins) یک سایت وردپرسی که در سورس کد آن آورده شده است دست خواهید یافت. از جمله مشخصه های دیگر نرم افزار WordPress Info می توان به مواردی چون داشتن سرعت بالاتر در دستیابی به کدهای یک سایت و رابط کاربری بسیار ساده اشاره نمود.

برای دانلود و مشاهده تصویری از ظاهر نرم افزار به ادامه همین مطلب مراجعه نمایید.

تصویری از محیط نرم افزار :

دریافت اطلاعات سایتهای وردپرسی با WordPress Info
دریافت اطلاعات سایتهای وردپرسی با WordPress Info

.

شرایط کلی استفاده از نرم افزارهای ساخت اینجانب:

با توجه به رسیدن تعداد نرم افزارهای ساخته شده توسط من و ارائه شده در این سایت به بیش از ۲۰ عدد رسیده است و در طول این دو سال فعالیت من در بخش دانش کامپیوتری به تجاربی مبنی بر نرم افزارهای رایگان ساخت خودم رسیدم کاربری که مایل به استفاده از این نرم افزارها می باشد بایستی شرایط زیر را قبل از دانلود و استفاده قبول داشته باشد :

– تمامی نرم افزارهایی که من طراحی کردم و اینجا به اشتراک گذاشتم کاملا رایگان و کپی از آنها آزاد می باشد.
– هیچ کد و بخشی در هیچ کدام از آنها برای هدف غیر گفته شده نوشته نشده است و تمامی نرم افزارهای طراحی شده کاملا پاک می باشد.
– برای اجرای تمامی نرم افزارها داشتن دات نت نسخه ۲ الی ۴٫۵ ضروری می باشد (نسخه دقیق دات نت در هر ارائه مشخص شده است).
– نرم افزارها بصورت is as می باشند، یعنی هرچه من می خواستم در نرم افزار ارائه کردم، اگر شما چیزی غیر این می خواهید بخاطر رایگان بودن من شرمنده‌ام!
– ایده ها و نظرات شما باعث پیشرفت نرم افزار و کمک به همدیگر خواهد شد و این را بدانید من نرم افزارها را برای همیشه به قصد رایگان قرار داده‌ام!
– در صورت کپی از نرم افزارها در سایت ها و وبلاگ ها لینک دانلود دیگری برای آن قرار ندهید تا اطلاعات تعداد دانلودها را ما دقیق داشته باشیم. (برای همه نرم افزارها لینک مستقیم و غیر مستقیم پیکوفایل قرار داده شده است).
– معمولا نسخه های اولیه نرم افزارها دارای ایرادات زیادی می باشند ولی نرم افزارهایی که من طراحی می کنم نسخه ۰٫۸ اول ارائه می شود و پس از مدت های تست توسط خودم نسخه ۱٫۰ را در این سایت قرار می دهم پس اگر نسخه اولیه را دانلود می کنید نگران این مورد نباشید.
– تمامی نرم افزارها کاملا پرتابل و بدون نیاز به نصب بوده‌اند و تنها آنها را از داخل فایل فشرده خارج کرده و اجرا کنید.

.

تغییرات نرم افزار :

1392/10/28 » نسخه 1.0 : نسخه اولیه به همراه بهترین الگوریتم های دریافت اطلاعات وب و پردازش آن

1393/01/08 » نسخه 1.1 : تسریع در گرفتن اطلاعات سایت و رفع خطای ران تایم در برخی سایت ها

.

لینک دانلود نرم‌افزار:

توجه نمایید که برای کار با نرم افزار داشتن Dot Net Framework 4.5 ضروری می باشد. (برای دریافت آن اینجا کلیک نمایید.) و همچنین کنار فایل اصلی یک فایل dll بنام HtmlAgilityPack.dll موجود هست که نبود آن کنار فایل مانع اجرای آن خواهد شد، پس آن را هم باید کنار فایل اصلی داشته باشید.

لینک دانلود نرم‌افزار با حجم ۲ مگابایت

.

تاریخچه‌ی نسخه‌ها:

دانلود WordPress Info نسخه 1.0 با حجم 192 کیلوبایت: لینک مستقیملینک کمکی

دانلود WordPress Info نسخه 1.1 با حجم 192 کیلوبایت: لینک مستقیملینک کمکی

5 1 رای
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest

11 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها