نرم افزار Percent Helper ابزاری ساده برای محاسبه سود در چندین مرحله

اگر به سایت بانک‌های کشورمان سری زده باشید در بخش امکانات آن ابزاری برای محاسبه سود بانکی دارند. ولی مشکل عمده اکثر آنها این هست که برای یک مبلغ مثلا ۱۰ میلیون تومان برای یک سال یا یک ماه کوتاه مدت را یک سره حساب می‌کنند یا برای مثال ممکن است برای شما سوالی پیش بیاید که با ۵۰ میلیون تومان و سود هر ماه ۰٫۲ ٪ در انتهای سال مبلغ چقدر می‌شود یا حتی برعکس! در کل ۱۰ میلیون پول داشته باشیم و ماهیانه از آن درصدی کم شود در طول ۱۲ ماه چقدر از پول می‌ماند. برای همه اینها باید ماشین حساب و کاغذی بردارید و دستی محاسبه و جمع و کسر کنید. در این نرم‌افزاری که در این مطلب برای شما ارائه می‌کنیم تمامی این کارها را با ورود اطلاعات می‌توانید انجام دهید.

البته در همین ابتدای امر این مورد را ذکر کنم که رشته و تخصص من حسابداری نیست و ممکن است برنامه ایرادات و کمبودهای فراوانی داشته باشد ولی برای کارهای شخصی خودم چون مدتی هست از آن استفاده می‌کنم به صورت رایگان در سایت شخصی خودم برای شما ارائه کرده ام.

مثال تصویری:

برای مثال در تصویر فوق برای ۵۰ میلیون تومان با سود ماهانه حساب‌های کوتاه مدت در انتهای ۱۲ ماه مبلغ نهایی بدون کسر پول در طول سال ۵۵ میلیون خواهد بود.

دقت نمایید نرم‌افزار به صورت انگلیسی بوده ولی با نگه داشتن ماوس بر روی موارد ورودی فارسی آنها را مشاهده خواهید کرد.

دانلود نرم‌افزار:

Download Percent Helper v1.0 – 180 KB

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اطلاع از