با نرم‌افزار Run My Order دستورات Run را با امکانات بیشتر اجرا نمایید

قبلا نوشته ای بابت تمامی کدهای بخش Run در ویندوز ارائه کرده بودیم (+) حال با یک نرم افزار ساده و رایگان دیگر که توسط این جانب ساخته شده است، شما می توانید دستورات مهم Run را به همراه توضیحات فارسی و انگلیسی داشته باشید و آن را اجرا کنید و بر روی دستورات مدیریت داشته باشید.

از ویژگی های مهم نرم افزار Run My Order می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– دارای 36 دستور مهم که در نسخه های بعدی تکمیل می شود
– نرم افزار کاملا رایگان و بدون نیاز به نصب می باشد
– امکان جست جو در بین کدها
– امکان افزودن یک کد جدید و دلخواه *
– رابط کابری کاملا ساده و بدون پیچیدگی
– تکمیل عبارت کامل کد تنها با وارد نمودن چند حرف آن
و سایر امکانات مفید دیگر

* قبلا نرم افزار Add This To Run را ارائه کرده بودیم که در آن شما می توانستید کدهای دلخواه برای یک فرمان خاص را به Run اضافه کنید؛ برای همین این بخش اضافه شده است.

برای مشاهده تصویری از محیط نرم افزار و دانلود آن می توانید به ادامه همین مطلب مراجعه نمایید.

تصویری از محیط نرم افزار Run My Order در نسخه اول
تصویری از محیط نرم افزار Run My Order

.

شرایط کلی استفاده از نرم افزارهای ساخت اینجانب:

با توجه به رسیدن تعداد نرم‌افزارهای ساخته شده توسط اینجانب و ارائه شده در این سایت به بیش از ۲۰ عدد و در طول این دو سال فعالیت من در بخش دانش کامپیوتری به تجاربی مبنی بر نرم‌افزارهای رایگان ساخت خودم رسیدم کاربری که مایل به استفاده از این نرم‌افزارها می‌باشد بایستی شرایط زیر را قبل از دانلود و استفاده قبول داشته باشد:

– تمامی نرم‌افزارهایی که من طراحی کردم و اینجا به اشتراک گذاشتم کاملا رایگان و کپی از آنها آزاد می‌باشد.
– هیچ کد و بخشی در هیچ کدام از آنها برای هدف غیر گفته شده نوشته نشده است و تمامی نرم افزارهای طراحی شده کاملا پاک می باشد.
– برای اجرای تمامی نرم افزارها داشتن دات نت نسخه ۲ الی ۴٫۵ ضروری می باشد (نسخه دقیق دات نت در هر ارائه مشخص شده است و بدون آن نرم افزار کارایی ندارد).
– نرم افزارها بصورت is as می باشند، یعنی هرچه من می خواستم و لازم می دانستم در نرم افزار ارائه کردم، اگر شما چیزی غیر از آنچه وجود دارد را می خواهید اینجانب حتما نمی توانم آن را در نسخه بعدی ارائه دهم و در صورت امکان بر روی آن کار خواهم کرد.
– ایده ها و نظرات شما باعث پیشرفت نرم افزار و کمک به همدیگر خواهد شد و این را بدانید من نرم افزارها را برای همیشه به قصد رایگان قرار داده‌ام!
– در صورت کپی از نرم افزارها در سایت ها و وبلاگ ها لینک دانلود دیگری برای آن قرار ندهید تا اطلاعات تعداد دانلودها را ما دقیق داشته باشیم. (برای همه نرم افزارها لینک مستقیم و غیر مستقیم پیکوفایل قرار داده شده است و لینک مستقیم بخاطر آپلود در سرور خود سایت هیچ وقت خراب نمی شود).
– معمولا نسخه‌های اولیه نرم‌افزارها دارای ایرادات زیادی می‌باشند ولی نرم‌افزارهایی که من طراحی می‌کنم نسخه ۰٫۸ اول ساخته می‌شود و پس از مدت‌ها تست توسط خودم نسخه ۱٫۰ را ایجاد کرده و در این سایت قرار می‌دهم پس اگر نسخه اولیه را دانلود می‌کنید نگران این مورد نباشید.
– تمامی نرم‌افزارها کاملا پرتابل و بدون نیاز به نصب بوده‌اند و تنها آنها را از داخل فایل فشرده با دابل کلیک اجرا کرده یا می‌توانید با ماوس فایل‌ها را گرفته و در جایی خارج از فایل فشرده رها کرده و خارج نمایید و سپس آن را اجرا کنید.

.

تغییرات:

– 25 بهمن 1392 » ارائه نسخه اول

.

دانلود:

دانلود نسخه 1.0:

 لینک دانلود

توجه: داشتن نسخه 3.5 از دات نت ها برای اجرای این نرم افزار ضروری می باشد. [در صورتی که از وجود و نصب بودن این نسخه بر روی سیستم خود مطمئن نیستید برای دریافت این نسخه اینجا کلیک نمایید و پس از دانلود نسخه 3.5 آن را نصب نمایید] همچنین بودن فایل “database.xml” کنار فایل اجرایی ضروری می باشد.

.

نوشته‌های مرتبط

پیام بگذارید