نرم افزار Add This To Run ابزاری برای اضافه کردن دستور به Run [نرم افزار]

برای افزودن دستورات جدید و دلخواه به منوی اجرا یا Run به دنبال ترفند ها و نرم افزارهایی بودم که نرم افزارهایی را دریافت کردم ولی هرکدام موردی داشت که تصمیم گرفتم خودم دست به کار شده و نرم افزاری را طراحی کنم که کاستی های سایر نرم افزارها را در خود نداشته باشد. برای مشاهده متن آموزش و دریافت نرم افزار به ادامه همین مطلب مراجعه کنید.

مواردی که باید در این نرم افزار رعایت کنید در ابتدا اجرا با مجوز ادمین می باشد. راست کلیک و انتخاب Run as administrator مورد بعدی مواظب بودن به عملیات ویرایش و حذف می باشد!‌ در صورتی که موردی را به اشتباه و بخصوص سیستمی پاک شود چیزی قابل برگشت نمی باشد!

.

تصویری از نسخه اولیه نرم افزار Add This To Run

برای استفاده از این نرم افزار می توانید با دکمه Choose نرم افزار / بازی و یا هرچیزی حتی یک آهنگ یا تصویر را انتخاب کنید و دستوری برای آن انتخاب کنید و در آخر دکمه Add را بزنید! خواهید دید که دستور به لیست دستورهای موجود سمت چپ اضافه شده است! حتی می توانید با انتخاب آن مسیر آن را عوض کنید و یا آن را با دکمه Run command تست کنید! برای ویرایش دستور باید دستور قدیمی را پاک کنید و دستور جدیدی را اضافه کنید.

اگر به باگ یا موردی مواجه شدید اطلاع بدهید تا رفع گردد و حتی نظری برای بهبود سازی یا امکانات بیشتر نیز دارید بیان کنید تا در صورت امکان اضافه شود.

توجه »

این نرم افزار برپایه دات نت ۴ نوشته شده است. (لینک به تمامی دات نت ها)

در کار با نرم افزار دقت لازم را داشته باشید! از دکمه ویرایش و حذف به دقت استفاده کنید تا خرابی به بار نیاید. توصیه می شود قبل از هرکاری از رجیستری خود از فایل یک بک آپ تهیه نمایید.

دانلود نرم افزار »

Download version 1.0

تغییرات »

۱۳۹۳-۵-۵ : نسخه اولیه نرم افزار

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 تعداد بحث‌ها
0 پاسخ‌های ‌بحث
0 دنبال کنندگان
 
جدیدترین دیدگاه
برترین دیدگاه
1 نویسنده دیدگاه
حمید رضا نویسنده دیدگاه اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی‌ترین
اطلاع از
حمید رضا
مهمان
حمید رضا

مثل همیشه عالی…

خسته نباشی مهرداد جان