تمدید تاریخ انقضای نرم افزار WhatsApp به صورت مجانی

نرم افزار پیام رسان WhatsApp یکی از مشهورترین و جزو بهترین پیام رسان های تلفن همراه هست که حتی می توانید با آن رایگان با تمامی دنیا تماس برقرار کنید! این نرم افزار برای دستگاه های زیر قابل استفاده می باشد که می توانید برای دانلود نسخه آخر برای هر سیستم روی آن کلیک کنید

توجه نمایید دیگر نیازی به این روش نیست و واتس‌اپ رایگان هست

توجه : آموزش استفاده از واتس‌اپ در کامپیوتر در این مطلب نوشته شده است.

همانطور که می دانید برای سال اول شما لازم نیست مبلغی را بپردازید ولی برای سالهای بعدی باید سالی تقریبا ۱ دلار پرداخت شود ولی در کشورهایی مانند ایران این خرید امکان پذیر نیست! و تنها راه زیر یعنی دور زدن خرید می ماند که برای سالهاست که این ترفند تست شده است!

.

روش کار: به دلیل عدم نیاز به آموزش پاک شد.

.

توجه اول : این مطلب توسط ما بارها تست شده بود و در زمان آموزش بر روی همه سیستم عامل ها جواب می داد ولی بعدا گزارش شده جواب نمی دهد.  لطفا دقت نمایید. و دقت نمایید دیتا پاک می شود. 

توجه دوم : همچنین این مطلب در هیچ وب سایت و وبلاگ فارسی زبانی تا این لحظه ثبت نشده و بارها آموزش این موضوع درخواست شده است! پس اگر خواستار مشاهده آموزش های ناب دیگری هم هستید رعایت حقوق نویسنده فراموش نشود!

نوشته‌های مرتبط

جدیدترین قدیمی‌ترین
اطلاع از
علی
مهمان
علی

بابا این روش جواب نمیده،ربطی نداره ،میخواین اکانت خود رو حذف کنی،هر کاری کنی بازم جواب نمیده ،چون شمارتون تو سرور واتس اب سیو میشه،و خودش میدونه کدوم شماره کَی مهلتش تموم میشه،لازم نی خودتون به زحمت بندازین،بهترین روش اینکه یه سیمکارت دیگه بیارین و با اون ثبت نام کنید

مهرداد
مهمان

گفته شده همه چیز پاک می‌شه
از WhatsApp Plus باید استفاده کنید

mas
مهمان
mas

zereeeee moft nazan faghat baes shodi payamhamo az dast bedamo vaghtam talaf beshe