جلوگیری از نمایش تبلیغات در Instagram

جلوگیری از نمایش تبلیغات در Instagram. این روزها در بخش پاسخ به سوالات و مشکلات کامپیوتری عده از کاربران سوالاتی را در مورد نمایش تبلیغاتی که در اینستاگرام می‌باشد از بنده می‌پرسند که در این مطلب جامع به همه این سوالات پاسخ داده می‌شود.

چندی پیش فیس‌بوک شرکت ایستاگرام را خریداری کرد و تغییراتی را در آن پس از سالها با این تغییر مدیریت مشاهده کرده‌ایم که از تغییر آیکون آن شروع شده و امکان قرار دادن ویدیوی بالای ۱۰ ثانیه و جدیدا گذاشتن تصاویر پشت سر هم و کنار یکدیگر را می‌توان از جمله این تغییرات دانست.

هدف اینستاگرام از نمایش تبلیغات چیست؟

پس از اینکه کاربران اینستاگرام از مرز ۱۵۰ میلیون کاربر عبور کرد، در بین تصاویر کسانی که فالو کرده‌ایم تصاویری را با نماد Sponsored در بالای آن همانند تصویر زیر مشاهده می‌کنیم:

جلوگیری از نمایش تبلیغات در Instagram

اگر دقت کرده باشید تعداد این تبلیغات کم بوده و آزار دهنده نمی‌باشد ولی شاید برخی کاربران دوست داشته باشند این تبلیغات را مشاهده نکنند. اینستاگرام سال 2013 در وبلاگ خود اعلام کرد که ابتدا برای کاربران امریکایی در بین تصاویر فالوورهایشان تصاویر با کیفیتی را به عنوان معرفی و تبلیغات نمایش می‌دهد.

جهت اطلاع: برای خریدن فالور و لایک اینستاگرام با کمترین هزینه و حتی به صورت رایگان می‌توانید این لینک را مطالعه نمایید.

چه کسی این تبلیغات را ارائه می‌دهد؟

به گفته اینستاگرام تنها برند‌های مشهور و محبوب می‌توانند تبلیغات خود را در اینستاگرام بگذارند که این تصاویر بایستی دارای کیفیت بالا نیز باشند. همچنین این تبلیغات بیشتر با نوع علاقه کاربران نمایش داده می‌شود یعنی شما اگر اهل کفش‌های اسپورت باشید برای شما در صورتی که صفحه آدیداس را فالو نکرده باشید برای شما از پست‌های آن به عنوان تبلیغات نمایش داده می‌شود.

جلوگیری از نمایش تبلیغات در Instagram

اولین تبلیغ نمایش داده شده برای کدام پست بود؟

اولین تبلیغی که اینستاگرام آن را نمایش داد این پست بود که برای Michael Kors بوده و در همان لحظه که آن پست را این شخص گذاشته همه افرادی که Feed خود را به روز کرده بودند این پست را با عنوان Sponsored مشاهده نمودند.

همچنین بخوانید:   استفاده چندین حساب اینستاگرام در یک دستگاه

با این همه مقدمه چگونه از شر این تبلیغات رها شویم؟

در این لینک اینستاگرام توضیح داده است که قابلیت عدم نمایش را برای هر تبلیغ برای کاربر با کلیک … بالای تصویر و انتخاب Hide this ad گذاشته ولی دلیل عدم نمایش را نیز از کاربر برای عدم نمایش می‌پرسد. در کل متاسفانه روشی که بتوان به صورت کامل از نمایش تبلیغات رهایی یابیم وجود ندارد ولی بنده که از نسخه Beta اینستاگرام استفاده می‌کنم فعلا تبلیغی مشاهده نکردم، برای دریافت نسخه بتا هم در Google Play Store مربوط به اینستاگرام درخواست Be beta tester را باید بزنید تا نسخه بتا برای شما نصب گردد که ممکن است این کار چند دقیقه ای طول بکشد و درجا نباشد. روش دیگر برای دریافت بتا جست‌جو در گوگل می‌باشد. (برای این کار در Play Store عبارت Instagram‌ را پیدا کرده و در داخل آن Join beta tester را باید انتخاب کنید. البته برای همه‌ی کاربران این مورد فعال نیست)

راه دیگر و توصیه‌ی ما استفاده از اینستاگرام ویرایش شده است: لینک به این مطلب در سایت

در این نسخه‌ی ویرایش شده دیگر خبری از تبلیغات در اینستاگرام نیست و همچنین امکانات جالبی مانند حالت روح (مشاهده‌ی همه چیز بدون ثبت اسم شما) و همچنین امکان دانلود استوری و پست‌ها در آن و همچنین داشتن حالت Dark و تم تیره داست. که البته این نسخه‌ی ارائه شده کاملا غیر رسمی هست و توسط چندین سازنده‌ی برنامه‌های رایگان ساخته شده و باید با مسئولیت خودتان از آن استفاده نمایید.

در صورت کپی و استفاده از این مطلب ذکر نام نویسنده و لینک به آن در دانش کامپیوتری الزامی می‌باشد.
5 1 رای
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest

10 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها