ارسال و دریافت SMS بصورت رایگان به همراه‌اول و ایرانسل

چندی هست که در اینترنت و سایت‌های زرد نرم‌افزارهایی با عنوان ارسال پیامک رایگان گذاشته می‌شود که تمامی آنها تروجان و ویروس می‌باشد که در این میان سرویسی را دوست عزیزی برای من معرفی کرده بود که چند روزی بعد از تست کامل در این حد دیدم که به شما عزیزان هم معرفی کنم تا در صورتی که مایل هستید بصورت کاملا رایگان به همراه اول و ایرانسل SMS ارسال کنید و دقت نمایید همچنان می‌توانید از آنها پیام دریافت نمایید، را به شما عزیزان معرفی کنم. این سرویس کاملا رایگان و ثبت‌نام در آن رایگان بوده که با ثبت‌نام شما یک دفترچه تلفن هم خواهید داشت.

لینک ورود به سایت مربوطه

(دیگر این سرویس وجود ندارد و لینک فوق حذف گردیده)

پس از ورود همانند تصویر زیر موارد را تکمیل نمایید:

مراحل انجام کار در سایت OFSMS برای ارسال و دریافت SMS رایگان به همراه اول و ایرانسل

1- شماره تماس بدون + اول و همراه با کد 98 ایران، برای مثال در تصویر هم شماره 09123456789 را بصورت 989123456789 وارد شده است.

2- متن پیام (یک پیام 160 حرفی) که فقط انگلیسی و اعداد مجاز هست و نوشته های غیر آن حذف گشته و ارسال نمی‌گردد. (فارسی ننویسید)

3- عدد یا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید.

4- اگر منتظر جواب هستید روی دکمه کلیک نمایید تا درصورت جواب دادن در آنجا مشاهده نمایید.

توجه مهم اول: این سرویس در آبان ماه 1393 معرفی و چند مدت کاملا تست شده و ممکن هست در تاریخی که شما به آن مراجعه می‌کنید از کار افتاده باشد، همانند چند مطلب سال‌های اخیر که در مورد این موضوع ارائه شده.

توجه مهم دوم: منبع این آموزش و معرفی سایت دانش کامپیوتری بوده و خواهش‌مندیم در صورت استفاده و کپی منبع را هم ذکر نمایید.

0 0 رای‌ها
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

31 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها