معرفی سریع‌ترین مرورگر موجود بنام Maxthon برای ویندوز

چند مدتی هست که آوازه یک مرورگر سریع در اخبار IT پخش شده بود که امروز فرصت آن را داشتم که این مرورگر را تست کنم، این مرورگر در تست‌های تخصصی یک ویرایش از مرورگر Chrome گوگل می‌باشد و پایه و اساس آن کروم هست ولی با ظاهی فوق ساده که همین سادگی آن باعث سرعت بالای آن در بازکردن صفحات وب شده که به گفته سازنده آن تا ۸۱% این بهینه سازی در دست‌یابی به وب افزایش یافته.

همچنین بخوانید:   حل مشکل حذف شدن Folder Option و بازگرداندن آن

از موارد دیگر که در تست این نرم‌افزار بصورت تخصصی انجام شد برای هر استفاده ۴ پورت از سیستم را باز می‌کند که سه تای آن برای سرویس‌های آمار گیر گوگل می‌باشد (چیزی که در اکثر مرورگرها و نرم‌افزارهای آنلاین وجود دارد و این روزها یک چیز عادی محسوب می‌گردد) و پورت دیگر به آی‌پی شرکتی که فایل نصبی آن را لیسانس داده شامل می‌شود (۲۲۳٫۲۰۲٫۳۶٫۴۵) که این‌هم اگر امنیت بالا و فوق بالا مدنظر شما نباشد می‌توان آن را فاکتور گرفت. شخصا مرورگر امن تا به امروز مشاهده نکردم، شاید شما فکر کنید IE مرورگر امنی می‌باشد ولی این را بدانید این مرورگر با باز شدن در سیستم شما بالای ۲۰ پورت باز می‌کند که ناامن‌ترین مرورگر در بین مرورگرها می‌باشد. برای اطلاع از تعداد پورت‌ها و تست شخصی می‌توانید از آموزش و نرم‌افزار CurPorts استفاده نمایید.

بحث به موارد حاشیه رفت، در آخر مکستون را یک مرورگر سریع و ساده برای کسانی که خواهان چنین موردی هستند پیشنهاد می‌کنم:

Mathton Website

درضمن این مرورگر فعلا برای ویندوز ارائه شده است و در حالت Alpha (نوعی از نرم‌افزارهای آزمایشی با باگ کمتر از بتا) ارائه شده است.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 تعداد بحث‌ها
0 پاسخ‌های ‌بحث
0 دنبال کنندگان
 
جدیدترین دیدگاه
برترین دیدگاه
1 نویسنده دیدگاه
مهرداد نویسنده دیدگاه اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی‌ترین
اطلاع از
مهرداد
مهمان

سلام
کاش تست می‌کردید تا در عرض چند دقیقه می‌دیدید می‌شه و این همه منتظر پاسخ من نمی‌شدید