حل مشکل ATI Radeon و عدم نصب شدن کارت گرافیک

نصب کارت گرافیک نامشخص در ویندوز

برند ATI Radeon یکی از بردنهای مطرح برای کارت گرافیک که محصول شرکت AMD می‌باشد، هست که با ویندوز ۸ به بعد نصب این کارت گرافیک کمی با مشکلات روبرو شده است. یکی دیگر از مشکلات کاربران ویندوز جدید شرکت ماکروسافت عدم نصب نرم افزار و درایور AMD Radeon ATI بر روی ویندوز 8 می باشد که برای حل این مشکل می توانید مطالب موجود در ادامه مطلب را بخوانید و انجام دهید.

افزوده شده: راه بهتر نصب درایور جدید معرفی شده توسط شرکت ATI در ATI.com می‌باشد. یا اگر لپ‌تاپ دارید از سایت سازنده‌ی لپ‌تاپ با این فاصله برای ویندوز 8 هم درایور ها آماده شده و مشکلی ندارند.

همچنین بخوانید:   رفع مشکل Bad_Module_Info در بازی های تحت Steam

ATI Radeon

ATI Radeon Driver On Windows

همانطور که گفته شد یکی دیگر از مشکلات کاربران ویندوز جدید شرکت ماکروسافت عدم نصب نرم افزار و درایور AMD Radeon ATI بر روی ویندوز 8 می باشد که برای حل این مشکل به Device Manager بروید ، برای این کار می توانید از دکمه های ترکیبی Windows + X استفاده کنید و گزینه Device Manager را برگزینید، حال درایور خطا داده AMD را همانند این تصویر (برای مشاهده کلیک کنید) Uninstall کرده و سپس در اینجا دو راه می ماند! یکی آنکه با زدن آیکن جست جوی سخت افزار جدید در بالا (شکل ذره بین و مانیتور) سیستم بصورت خودکار درایور را شناسایی و نصب می کند ، یا اینکه در صورت نیافتن از این راه با سی دی مربوطه از ابتدا نصب می کند. دقت کنید قبل از Uninstall کردن اگر از نصب درایور بخواهید نصب کنید دیگر ویندوز بالا نمی آید!

* روش دیگر هم نصب از طریق نرم‌افزارهای آپدیت و مدیریت آنلاین سخت‌افزارها مانند Driver Genius و همانند این می‌باشد.

باز هم متذکر می‌شوم بهترین راه استفاده از سایت های سازنده می باشد تا خود ویندوز، چون درایور درستی را خود ویندوز نمی‌تواند پیدا کند.

1.5 2 رای‌ها
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest

75 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها