دریافت نرم افزار مدیریت تصاویر Picasa محصول Google

به احتمال زیاد شما هم جزو کثیر کاربرانی هستید که از وجود این نرم افزار مشهور گوگل کاملا بی خبر هستید! در این نرم افزار تصاویر را با حالتی جدید باز می کنید به راحتی در بین آنها حرکت می کنید و آنچه را می خواهید ویرایش می کنید و…

آیا می خواهید عکس های خانوادگی خود را بر اساس شخص داخل آن جداسازی کنید؟ ولی تصاویر زیادی دارید و وقت جداسازی آنها را ندارید؟ کافی هست چند عکس را به Picasa بدهید تا آن همه آنها را بین پوشه ها جداسازی کند! با بیشترین دقت و بالاترین سرعت ممکن!

ویژگی های دیگر مانند نمایش اسلاید وار عکس ها و انواع ابزار ویرایش عکس ها را خودتان ببینید!

لازم به گفتن هست که شرکت گوگل این نرم افزار را برای ایرانی ها عزیز تحریم کرده است ولی سایت دانش کامپیوتری آن را به رایگان برای شما به دانلود گذاشته است. دیگر این نرم‌افزار تحریم نیست و با آی‌پی‌ ایران هم می‌توانید آن را دانلود و استفاده نمایید.

دانلود از گوگل» http://picasa.google.com

ویرایش اسفند ۹۵: مطلع شدیم دیگر گوگل قصد توسعه این نرم‌افزار را ندارد و همانطور که در لینک بالا نوشته برای مدیریت تصاویر خود از Photos می‌خواهد استفاده نماید که در آن شما با نرم‌افزاری تمامی تصاویر را به سرور گوگل آپلود می‌کنید و در آن به مدیریت تصاویر می‌پردازید که در این صورت امکان از بین رفتن تصاویر شما در حافظه‌های آفلاین کاسته می‌شود ولی با هک شدن اکانت گوگل شما همه تصاویر شما لو می‌رود!

در صورتی که می‌خواهید از آخرین بیلد این نر‌م‌افزار برای ویندوز استفاده کنید (۱۴۱٫۲۵۹ Build) می‌توانید از اینجا دانلود نمایید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اطلاع از