دریافت نرم افزار مدیریت تصاویر Picasa محصول Google

دریافت نرم افزار مدیریت تصاویر Picasa محصول Google. به احتمال زیاد شما هم جزو کثیر کاربرانی هستید که از وجود این نرم افزار مشهور گوگل کاملا بی خبر هستید! در این نرم افزار تصاویر را با حالتی جدید باز می کنید به راحتی در بین آنها حرکت می کنید و آنچه را می خواهید ویرایش می کنید و…

آیا می خواهید عکس‌های خانوادگی خود را بر اساس شخص داخل آن جداسازی کنید؟ ولی تصاویر زیادی دارید و وقت جداسازی آنها را ندارید؟ کافی هست چند عکس را به Picasa بدهید تا آن همه‌ی آنها را بین پوشه‌ها جداسازی کند! با بیشترین دقت و بالاترین سرعت ممکن!

ویژگی‌های دیگر مانند نمایش اسلاید مانند عکس‌ها و انواع ابزار ویرایش عکس‌ها را خودتان ببینید!

لازم به گفتن هست که شرکت گوگل این نرم افزار را برای ایرانی ها عزیز تحریم کرده است ولی سایت دانش کامپیوتری آن را به رایگان برای شما به دانلود گذاشته است. دیگر این نرم‌افزار تحریم نیست و با آی‌پی‌ ایران هم می‌توانید آن را دانلود و استفاده نمایید.

دانلود از گوگل» http://picasa.google.com

ویرایش اسفند ۹۵: مطلع شدیم دیگر گوگل قصد توسعه این نرم‌افزار را ندارد و همانطور که در لینک بالا نوشته برای مدیریت تصاویر خود از Photos می‌خواهد استفاده نماید که در آن شما با نرم‌افزاری تمامی تصاویر را به سرور گوگل آپلود می‌کنید و در آن به مدیریت تصاویر می‌پردازید که در این صورت امکان از بین رفتن تصاویر شما در حافظه‌های آفلاین کاسته می‌شود ولی با هک شدن اکانت گوگل شما همه تصاویر شما لو می‌رود!

دریافت نرم افزار مدیریت تصاویر Picasa محصول Google

در صورتی که می‌خواهید از آخرین بیلد این نرم‌افزار برای ویندوز استفاده کنید (۱۴۱٫۲۵۹ Build) می‌توانید از اینجا دانلود نمایید.

0 0 رای
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌ها
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها