نصب افزونه‌های Sign نشده در Firefox

نصب افزونه‌های Sign نشده در Firefox. همانطور که در مطلب دانلود نسخه‌ی نهایی مرورگر Mozilla Firefox مشاهده نمودید دیگر افزونه‌های متفرقه یعنی آنهایی که خود موزیلا آنها را تایید نکرده قابل نصب بر روی مرورگر نیستند ولی با این روش شما می‌توانید همه افزونه‌ها را بدون این مورد گفته شده نصب و استفاده نمایید.

دلیل این قابلیت جدید هم وجود داشتن یک سری افزونه‌های مخرب بوده که پس از افتادن در دل مرورگر تمام کارهای کاربر را برای مراکز خاص ارسال می‌کرد و یا همانند بد افزارها لینک‌های تبلیغاتی در بین سایت‌ها باز می‌کرده و در کل مورد نارضایتی برخی کاربران در این مرورگر شده بود و سیاست‌های سازنده بر این شده که افزونه‌های قابل اعتماد تنها قابل نصب گردند.

نصب افزونه‌های Sign نشده در Firefox

برای این کار در مرورگر فایرفاکس خود یک تب جدید باز کنید و عبارت about:config را زده و اینتر را در انتهای آن بزنید. روی دکمه I’ll be careful کلیک کرده و همانطور که با کلیک این دکمه قول دادید(!) باید دقت داشته باشید تا تنطیم اشتباهی انجام ندهید! در صحفه باز شده بالا بخش Search وجود دارد که در داخل آن عبارت زیر را Copy و Paste نمایید:

xpinstall.signatures.required

یک نتیجه برای شما می‌آورد که روی آن دوبار کلیک کنید تا عبارت آخر آن false گردد. با این کار شما چک کردن افزونه مجاز را لغو کرده اید و هم اکنون همه افزونه‌ها قابل نصب هستند. و حتی شما می‌توانید در بخش Add on از Pick from disk فایل‌های آفلاین یک افزونه بدون نیاز به اینترنت هم قابل نصب می‌گردد.

نصب افزونه‌های Sign نشده در Firefox

همچنین راه دیگر هم استفاده از مرورگرهای دیگر با موتور فایرفاکس مانند PCXFirefox یا مرورگرهای دیگر که ما این کار را توصیه نمی‌کنیم.

در صورتی که راه بهتری را شما می‌دانید در بخش دیدگاه‌ها بیان کنید.

کپی و استفاده از مطلب فوق تنها با ذکر نام منبع و لینک به «دانش کامپیوتری» مجاز است.

0 0 رای‌ها
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest

4 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها