ریست تنظیمات امنیتی پوشه و فایل ها با نرم‌افزار Ownership

حفظ حریم خصوصی در ویندوز با نرم‌افزار WPD

ریست تنظیمات امنیتی پوشه و فایل ها با نرم‌افزار Ownership. یکی از مشکلاتی که با ویندوز بیشتر مشاهده می‌کنیم عدم دسترسی به یک پوشه برای مشاهده یا حذف آن می‌باشد که اکثرا بخاطر تنظیمات دستی اشتباه یا وجود نرم‌افزار Third Party می‌باشد یا حتی ویروس ها! بله با وجود این عوامل دسترسی به یک فایل یا پوشه ناممکن شده و باعث اخلال در کارکرد می‌شود، در این موقع کاربران حرفه‌ای وارد تنظیمات security پوشه می‌شوند ولی با وجود عوامل اکثرا این تنظیمات نیز غیرفعال می‌شود. راه حل دیگر کاربران حرفه‌ای استفاده از ویندوزها و سیستم‌عامل‌های مجازی و قابل اجرا از روی DVD / CD می‌باشد که آن هم وقت زیادی می‌برد و مشکلات خود را دارد…

همچنین بخوانید:   با ToolWiz Game Booster روان تر از قبل بازی کنید

ریست تنظیمات امنیتی پوشه و فایل ها با نرم‌افزار Ownership

ما برای تسریع کار و راحتی نرم‌افزار Ownership (نام قدیم: Take Ownership) را معرفی می‌نماییم.

برای نصب و اجرا ابتدا فایل فشرده زیر را دانلود و آن را در مکانی از هاردتان Extract نمایید:

Download Ownership v1.2.0 – 1 MB

وقتی پوشه را باز نمایید دو فایل اجرایی در آن مشاهده می‌کنید یکی «Ownership.exe» برای سیستم‌های 32 بیتی و یکی با نام «Ownership64Bit.exe» برای سیستم‌های 64 بیتی (برای فهمیدن این موضوع می‌توانید از این نرم‌افزار کمک بگیرید.) بسته به سیستم خودتان یکی از آنها را با راست کلیک و انتخاب گزینه Run as admin اجرا نمایید.

دقت نمایید سازنده این نرم‌افزار مورد اطمینان ما بوده و این نرم‌افزار کاملا ایمن است ولی ممکن است برخی آنتی‌ویروس‌ها به فایل اجرایی اخطار دهند که می‌توانید بدون در نظر گرفتن این اخطار ادامه دهید و ادامه کار بدهید چون نرم‌افزار کاملا سالها توسط ما تست شده و سالم می‌باشد.

پس از اجرا روی دکمه Install کلیک نمایید. حال به فایل یا پوشه مورد نظر برگردید، روی آن راست کلیک نمایید، مشاهده می‌نمایید که گزینه‌ای بنام Take Ownership یا مشابه آن افزوده شده است که با کلیک بر روی آن پنجره داس باز شده و شاید هم مجوز ادمین را از شما بخواهد که باید تایید کنید، بعد از آن مشکل مجوز ندادن به کل حل می‌شود.

یک اخطار در انتها بدهیم که با این نرم‌افزار مشاهده شده عزیزانی فایل‌های ویندوز را دستکاری می‌کنند و بعد از آن دیگر ویندوز بالا نمی‌آید یا باید عوض شود، پس در مواقعی از آن استفاده نمایید که می‌دانید فایل یا پوشه برای چه چیزی هست، همچنین برای حذف این مورد فایل اجرایی را باز کرده و روی Uninstall کلیک نمایید.

همچنین در صورت کپی و استفاده از متن ضروری و امری انسانی می‌باشد که منبع و نام سایت را نیز ذکر نمایید.

5 3 رای‌ها
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest

15 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها