سخن مدیر سایت
تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60
حل مشکلات بازی های کانتر (Counter-Strike) در ویندوز

حل مشکلات بازی های کانتر (Counter-Strike) در ویندوز

در بازی های کانتر مانند کانتر 1.6 (CS 1.6 – Counter Strike v1.6) سورس (Counter Strike – Source) و کلا نسخه های هاف لایف (Half Life) در ویندوزهای سون (7) و ایت (8) شرکت Microsoft مخصوصا در ویندوزهای 64 بیت با مشکلاتی رو برو هستیم که همه آنها در این پست مورد بررسی قرار داده شده و موارد جدیدی هم در صورت وجود توسط شما در بخش نظرات مطرح شده و در مورد آن هم راه حلی بیان می شود.

توجه مهم اول) قبل از بیان کردن مشکلات عمده اگر بازی را از سی دی های شرکت های ایرانی یا خارجی تهیه کرده اید برای آنلاین بازی کردن اصلا توصیه نمی شه! برای بازی آنلاین حتما باید نسخه اصلی را به همراه آخرین پچ های بازی و sXe در صورت لازم داشته باشید، در غیر این صورت بازی آنلاین نمی شود و یا از شما شماره سریال و موارد غیر ضروری می خواهد. برای دانلود نسخه اصلی از این لینک ها استفاده نمایید » Link1 - Link2  + تمامی پچ ها

توجه مهم دوم) برای اجرای بهتر بازی در درایور غیر ویندوز نصب شود و قبل از اجرای بازی آنتی ویروس و فایروال کلا خاموش شود.

توجه مهم سوم) بازی کانتر یک بازی ویرایش شده از بازی هاف لایف می باشد و ویرایش کردن هر چیزی باگ هایی را هم به همراه دارد! برای حل مشکل خود صبور باشید و مطالب زیر و دیدگاه ها را هم مطالعه کنید. برای دیدن نظرات مرتبط می توانید دکمه های Ctrl + F را فشار داده و کلمه کلیدی خود را در صفحه جست جو نمایید.

توجه مهم چهارم) برای سریع تر رسیدن به پاسخ خود از گوگل بصورت انگلیسی استفاده کنید!

.

مشکل اول) پس از کمی از اجرای بازی یا بارگزاری نقشه (Map Loading) از بازی بیرون می آید و یا هنگ می کند!

دلیل این مشکل می تواند امنیت ویندوز 8 و نصب بودن بازی شما در درایو ویندوز باشد! برای رفع این مشکل بازی را بطور کامل Uninstall  کرده و در درایو غیر ویندوز نصب کنید. دلیل بعدی واصلی این هست که کل پوشه نصبی دارای خاصیت Read only می باشد و در صورتی که در شاخه ویندوز نصب گردد و یا ویندوز 64 بیتی داشته باشید خود بازی نمی تواند چیزی را در خود ذخیره کند و باعث می شود در وسط بازی از بازی بیرون بی یاید. برای حل این مشکل کافیست به آدرس نصبی رفته و کل پوشه را انتخاب و تیک Read only آن را بردارید و برهمه پوشه های داخلی اثر دهید (برای متوجه شدن بهتر می توانید اینجا کلیک کنید و فیلم این قسمت آموزش را مشاهده کنید.) [توجه مهم : یک بار برداشتن Read Only کافیست! دوباره این کار را انجام دهید باز هم می بیند تیک وجود دارد ولی بی تاثیر است!] دلیل دیگر هم می تواند خراب بودن نقشه انتخابی باشد که باید نقشه درست را از اینترنت دانلود و جایگزین کنید یا نسخه دیگری از بازی را نصب کنید.

دلیل بعدی این مشکل در بازی های آنلاین می باشد که بخاطر تاثیر داشتن sXe Injection بر روی بازی اخلالی در آن ایجاد می شود و آن از بازی شما را خارج می کند. با نصب نسخه به روز sXe این مشکل رفع می شود یا اگر نسخه آن به روز است با اجرای دوباره بازی و اجرای sXe با مجوز مدیریت (بر روی میانبر sXe راست کلیک کرده و run as administrator را برگزینید) اجرا کنید این مشکل رفع می شود.

دلیل دیگر هم هماهنگ نبودن Map با نسخه بازی هست و در صورتی که نقشه های دیگر مشکلی نداشتند و تنها یکی یا چند تا نقشه مشکل دارند باید آنها را پاک کنید یا تعویض کنید.

.

مشکل دوم) بازی اصلا اچرا نمی شود و یا در صورت اجرا خطای مانند “Fatal error available memory less than 15 MB” را می دهد

دلیل این مشکل در ویندوز های غیر XP عدم سازگاری با نسخه ویندوز می باشد ولی در ویندوز XP به معنای کم بود حافظه (RAM) هست. برای حل این مشکل هم کافیست به پوشه نصبی رفته و به Properties فایل اجرایی hl.exe یا hl2.exe رفته و در تب Comparability رفته و تیک Run this program… را گذاشته و نسخه ویندوز را بر روی ویندوز XP نسخه Service Pack 2 گذاشته و OK کنید. (در بازی کانتر سورس یا برخی نسخه های بازی یک فایل اجرایی ctstrike.exe یا شبیه این نیز وجود دارد که در صورت اجرا نشدن با روش قبلی باید بر روی این فایل اجرایی هم همان روش را اعمال کرده و نسخه آن را هم روی سرویس پک دو ویندوز XP بگذارید) .

.

مشکل سوم) عدم اجرا و دادن خطایی مانند “Platform Error: Failed to load platform modules”

این مشکل اکثرا روی ویندوز 8 و نسخه های 64 بیت و بازی کانتر سورس اتفاق می افتد که کمی رفع این مشکل سخت تر از قبلی ها می باشد. دلیل این مشکل هم عدم مطابقت نسخه Steam نصب شده با ویندوز هست و برای حل این مشکل اینترنت و دانلود 90 مگابایت لازم هست. برای حل این مشکل ابتدا به اینترنت وصل شوید ، سپس به Program Files موجود در شاخه ویندوز رفته و در پوشه Steam فایل Steam.exe را اجرا کنید. از شما آپ دیت می خواهد و تقریبا 90 الی 100 یا کمتر آپ دیت کرده و پس از نصب یک بار ویندوز را Restart کنید. در شروع مجدد همان فایل را اجرا کرده و به Settings رفته و در تب In-Game تیک Enable steam community in game را بردارید و بازی را اجرا کنید حال بازی اجرا شده ولی خطای stopping hl2.exe را می دهد و از بازی بیرون می آید. برای رفع این مشکل از روش قبلی (مشکل دوم) کمک بگیرید.

.

مشکل چهارم) خطای مربوط به Steam مثلا failed:steam startup و یا موارد مشابه این

اگر با به روز رسانی Steam هنوز با آن مشکل داشتید چاره ای نداریم جز دور زدن آن! برای این کار مراحل زیر رای دنبال کنید.

1- ساخت میانبر از فایل hl.exe یا hl2.exe بر روی Desktop

2- بر روی میانبر درست شده راست کلیک کرده و Properties را برگزنید و در بخش Target یک فاصله زده و کد زیر را به ادامه آن اضافه کنید :

-nomaster -game cstrike

یعنی برای مثال در بخش Target میانبری که من درست کردم در کل عبارت زیر نوشته شده است :

"D:\MyFiles\Games\CS 1.6\hl.exe" -nomaster -game cstrike

می بینید که علامت ” قبل از عبارت اضافه شده قرار داده شده است. با این کار بازی بدون استریم اجرا می شود.

ویرایش) اگر -steam را نوشته باشید از استیم استفاده می کند. در غیر این صورت خیر!

.

مشکل پنجم) غیرفعال بودن چت در بازی

برخی از دوستان در دیدگاه ها بیان کردند که نمی تونن چت کنن و نوشته دیگران برای اونها نشون داده نمی شه یا مواردی که خطای (#cstrike-chat) رو می ده. برای رفع این مشکل چند راه وجود دارد :

1- دانلود آخرین پچ بازی و نصب آن. با جست جو در اینترنت بنا به نسخه بازیتون حالا کانتر 1.6 یا سورس می توانید لینک های پیدا کنید.

2- ریست کردن تنظیمات. برای این کار کافی هست فایل config.cfg در پوشه های بازی را پاک کنید. (معمولا در پوشه cstrikr موجود هست) توجه کنید که با این کار کلیه تنظیمات بازی Reset to default می شود.

3- ممکن هست فایل cstrike_english.txt موجود در آدرس cstrike/resource خراب یا پاک شده باشد! نسخه اصلی را از اینجا دانلود و در این آدرس قرار داده یا جایگزین کنید.

.

مشکل ششم) گرافیک کم بازی و عدم ثبات در تنظیمات مشابه

برای رفع این مشکل شما باید چند حالت را تست کنید که بسته به نوع بازی و سیستم شما متغیر هست و نمی شود تنظیم دقیقی را من بنویسم و شما آن را حتما اعمال کنید! ولی با یک تنظیم دیگر برای همیشه مشکل رفع می شود ولی این همیشه یک باری همیشه نمی شود که آن را هم انتهای کلامم عرض می کنم.

برای رفع مشکل به تنظیمات بازی و Video بروید و چندین ComboBox را مشاهده می کنید، یکی دو گزینه DX یا DirectX هست و OpenGL در این مورد برخی سیستم ها با OpenGL مشکل دارند و مجبورا باید روی دایرکت ایکس بازی کنید ولی گرافیک OpenGL در نقشه ها و فواصل دورتر بهتر از DirectX می باشد.

باکس بعدی رزولیشن صفحه است که آن هم هرچه بیشتر باشد بهتر هست ولی باید با نوع باکس اولی تست شود یعنی در برخی موارد مشاهده شده است که OpenGL با رزولیشن بالاوقتی Apply می شود و یک بار بازی را Restart می کنید اعمال نمی شود ولی DirectX اعمال می شود و یا بلعکس! پس بین این دو جعبه نوع گرافیک . رزولیشن باید تست کنید و دقت کنید تراکم رنگ ها 32 بیت باشد و 16 گرافیک بازی را کم می کند ولی حرفه ای های بازی بخاطر Smoke کم در نوع 16 بیتی آن را انتخاب کرده و با آن عادت می کنند.

این 16 بیتی و روزلیشن کم باعث می شود که چپ دستی مطلق یا راست دستی مطلق هم پیش آید که با رفع مشکل ویدئو مشکل راست و چپ دستی هم رفع می شود.

ولی گفتم همیشه این تنظیمات باقی نمی ماند برای مواقعی هست که شما بطور صحیح از بازی خارج نشوید و دفعه بعدی میبینید رزولیشن پایین و تراکم 16 بیتی رنگ ها و چپ دستی را مشاهده می کنید! پس برای ثبات در تنظیمات خروج استاندارد لازم هست.

.

مشکل هفتم) بازی در ویندوز اصلا اجرا نمی شود و هیچ خطایی هم نمی دهد

برای رفع این مشکل sysdm.cpl را در Run اجرا کنید. در ویندوز XP به تب Advance رفته و در ویندوز های بعدی در سمت چپ بر روی Advanced System Setting کلیک کنید. سیس در بخش Performance بر روی Setting کلیک کنید. در پنجره باز شده به تب آخری یعنی Data Execution Prevention رفته و روی مورد دوم کلیک کرده و از باکس پایین فایل hl.exe یا hl2.exe را اضافه کنید. OK کرده و سیستم را ریستارت کنید.

.

مشکل هشتم) بازی دست چپ شده و با درست کردن از تنظیمات هم به راست بر نمی گردد (با تشکر از اسماعیل عزیز)

این مشکل بخاطر OpenGL می باشد! متن دیدگاه این دوست عزیز در این مورد :

هر کسی که بازی کانترش مشکل داره که دست چپ هست و دست راست نمیشه این کارا که میگم رو بکنین

اول برین گوگل سرچ کنین open gl بعد برنامه رو دانلود کنین و نصب کنین

بعد برین تو بازی setting قسمت video بعد renderer اونجا open gl رو انتخاب کنین مشکلتون حل میشه

.

.

مشکل نهم) هیچ سروری در بازی Add نمی شود

این مشکل از Steam می باشد که برای رفع آن روش اول یک بار خاموش و روشن کردن سیستم هست که با این کار سرویس استیم دوباره فعال سازی می شود. روش بعدی در صورت جواب ندادن Restart این هست که Steam کلا پاک و دوباره نسخه نهایی نصب و اجرا شود و سپس بازی اجرا شود و بازی با مجوز ادمین (راست کلیک و انتخاب Run as administrator) اجرا شود. در صورتی که باز هم مشکل پابرجا بود به ناچار باید بدون Steam بازی اجرا شود که برای این کار هم بالا گفته شده » مشکل چهارم و نوشته قرمز آخر آن…

 

خواهش مندیم درصورت کپی و حتی استفاده از این راهنماها حتما منبع رو هم ذکر کنید!

تمامی این روش ها توسط من و سایرین در چندین سیستم تست شده و مشکلی اگر وجود داشت در بخش دیدگاه ها بیان کنید تا بررسی شود.

خوشم آمد(1109)خوشم نیامد(21)
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
(برای ذخیره در قالب PDF روی دکمه Print در انتها کلیک نمایید)
Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+3Share on LinkedIn0Email this to someonePrint this page
تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60

درباره‌ مهرداد مهاجر

مهرداد مهاجر هستم،برنامه‌نویس کامپیوتر، مدیر و موسس سایت دانش‌کامپیوتری. از آنجایی که همه آموزش‌‌ها و مطالب را تنها خودم تهیه کرده‌ام و نویسنده‌ آنها می‌باشم از شما دوستان فهیم و با فرهنگ خواستارم که در صورت استفاده از این مطالب در هرجایی حتما نام نویسنده و لینک به مطلب در دانش‌کامپیوتری را هم درج نمایید تا زحمات شبانه روزی اینجانب که بصورت رایگان در اینجا ارائه می‌شود بی نتیجه نماند. همچنین رای مثبت شما به نوشته و ارائه دیدگاه در مورد مطلب فوق نقش مهمی در ادامه این سایت دارد. همیشه موفق و پیروز باشید.
 • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

  اوالا خواهش کردیم فارسی بنویسید
  دوم سکس نیست اس‌ایکس‌ای هست
  sXe
  مشکل رو سالهاست توی مطلب و نظرات گفتیم
  باید راست کلیک و بصورت ادمین همه چیز اجرا بشه همین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

  بن کرده شما رو سرور
  با مسئولش صحبت کنید آزاد کنه
  یک بار هم فارسی اینجا دیدگاه بذارید ثبت می شه و لازم به دیدگاه دوباره نیست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  could not load library clientمن رو بازی کلیک میکنم ارور میده:

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   اگه بازی تست شده هست و تنظیمات رو روی ویندوز ایکس پی سرویس پک دو گذاشتید و توی درایو غیر ویندوز نصب کردید یه گزینه می مونه
   Read Only
   همه آموزش های بالا در متن هست

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

  سلام اگه کانتر اصلی هست با کد کنسول
  add_bot_ct
  add_bot_t
  می شه
  و نسخه ویرایش شده که شروع بازی گزینه برای این کار داره
  در ضمن ایمیل دبلیودبلیودبلیو نداره اگه اینطور درست کردید یکی دیگه و بصورت استاندارد درست کنید
  و اینکه یکبار هم دیدگاه بنویسید ثبت می شه دوبار ننویسید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • police_ali

  سلام!
  من دیدم وقتی کسی موزیکی تو کامپیوتر خود پخش میکنه و وقتی کلید K رو برای voice دادن نگه میداره بدون این که صدای اسپیکر بالا باشه یا اصن قطع باشه صدای موزیک خیلی شفاف میاد!
  میخواستم بپرسم چطور میشه این تنظیمات رو درست کرد؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   این مورد بسته به تنظیمات صوتی بازی ممکن هست که صدای کامپیوتر هم پخش بشه
   البته به سیستم سخت افزاری صوتی هم می تونه اینطوری بشه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

  سلام
  در مورد مشابه دست در متن اشاره شده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سینا

  نه فعلا به ویندوز xp دسترسی ندارم فقط ویندوز 8. بدون اون اجرا نمیشه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   متن رو دقیق بخونید نیازی به ویندوز ایکس‌پی نیست
   تنظیمات رو باید بررسی و تنظیم کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سینا

  سلام من هر کاری که گفتید انجام دادم(در مورد ارورMap Loading)ابتدا بازی رو انیستال کردم بعد در درایو G نصب کردم و بعدش تیک Read only را برداشتم واز مپ پیش فرض خود بازی استفاده کردم اما
  هنوز این ارور رو وسط لود شدن مپ میده:UNABLE TO LOAD AUTHENTICATION LIBRARY,EXITING
  ویندوزم هم هشت هست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   موارد گذاشتن روی ویندوز ایکس‌پی و ران از ادمین رو هم چک کردید؟

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام مدیریت شما واقعا عالیه هر سوالی از هر کجا میپرسم جواب درست نمیدن ولی هر چی از شما میپرسم 100% درستش رو جواب میدین!
  یه سوال دیگه هم داشتم :دی اینه که وقتی بعد چند ساعت بازی کردن از بازی میپره بیرون و این ارور میاد
  هرکاری کردم نتونستم درستش کنم میشه بگید از چیه و چطور میشه درستش کرد؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   خواهش می‌کنم نظر لطفتون هست
   این خطا بخاطر مشکل توی رانتایم ویيژوال هست
   اگه نصب ندارید که باید نصب کنید
   اگه هم دارید یک بار پاکش کنید و دوباره با راست کلیک و انتخاب ران از ادمین ران تایم ویيژوال رو نصب کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mohammad

  سلام
  یه مشکل با انتی دارم مشکلم اینه که انتی چیت پشت سرهم ریست میکنه کنه واسه بردنشم باید log off شم چی کار کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   ایمیل دبلیو دبلیو دبلیو رو نداره
   آدرس های اینترنتی دارند

   مشکلتون رو توی گوگل به انگلیسی بنویسید
   من هرچی می دونستم توی دیدگاه ها و متن نوشتم

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سروش

  ببخشیدمیتونم مشکلای انتی چیت واسه کانتر1.6اینجابپرسم؟؟؟ یه سوال دارم هیچکی جواب نمیده...وقتی انتی چیت sxeبازمیکنم این خطا میاد......

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. لاگ اس ایکس ای رو باز کنید تا ببینید مشکل از کجاست
   با ران از ادمین باز می کنید بازی و آنتی چیت رو دیگه؟

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام من وقتی میخوام تو کانتر انلاین ورژن(34) با headsetصحبت کنم،وقتی K رو میزنم اون ایکون شکل بلند گو تو سمت چپ نمیاد و من نمیتونم صحبت کنم!
  مشکل از چی میکتونه باشه اگه از تنظیمات اوکی میشه راهنمایی کنین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. با ادمین سرور صحبت کنید البته قبلش از بخش تنظیمات تست صوتی رو انجام بدید ببینید صدا و میکروفون درست تنظیم شده یا نه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

  بازنگری دیدگاه های بیشتر رو بزنید نوشته مسعود هست:
  http://www.mehrdad32.ir/421/counter-strike_problem/#comment-1494400778

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • masih

  سلام خسته نباشید من وقتی وارد بازی میشم یه همچین پیامی میده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام
   در دیدگاه های قبلی این مشکل مورد بررسی قرار گرفته مطالعه بفرمایید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

  سلام
  http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=2597536

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بنیامین

  سلام. اقا من کانتر go سی دی کیش روگرفتم ولی نمیشه انلاین بازی کرد بچه ها میگن نسخت non steam حالا میشه با non steam بازی کرد یا باید دانلود کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   از استیم بذراید روی آفلاین
   توی کد هم نان استیم کنید ببینید بازی دست شماست من که نمی تونم تست کنم براتون

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

  با سلام
  مطمئن هستید نسخه بازی سالم هست و در درایو غیر ویندوز و بصورت خارج از رید اونلی بازی می کنید؟
  خطا مربوط به نتونستن خوندن مموری و رم هست
  با راست کلیک و ران از ادمین هم تست کنید
  در آخر هم یک بار دیدگاه بذارید خونده می شه لازم به دوباره فرستادن نیست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

  عزیزم آموزش رو هم مطالعه نمی کنی چیزی که می گم رو هم دقیق گوش نمی دی که
  من نمی گم ویندوزت چی هست! باید فایل اجرایی بازی رو بذاری روی ویندوز ایکس پی
  آموزش توی متن هست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

  خب مورد آخر رو بررسی کنید
  پچ باید دقیق توی پوشه روت بازی نصب بشه
  روی ویندوز ایکس پی الان گذشتید؟ این رو نگفتید؟ آموزشش در متن هست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

  با سلام
  آموزش های شبیه به هم رو تست کردید؟
  ویندوز ایکس پی؟
  بودن در درایو غیر ویندوز؟
  در آوردن از حالت رید اونلی؟
  اجرای بازی بصورت استیم و بدون اون؟
  اجرای بازی با ران از ادمین؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام چند ماهی بود این بازی رو نصب نکرده بودم امروز خواستم نصب کنم وقتی روی autorun.exeیا setup.exe کلیک میکنم این ارور میاد(setup.exe is not a valid win32 application) ویندوز 7 و32بیتی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   روی سیستم دیگه تست کنید به نظر فایل ها خراب شدن یا اشکالی در ویندوز شما به وجود اومده که باید خیلی از مسائل رو از نزدیک چک کرد
   روی سیستم دیگه نصب کنید و همون پوشه جدید نصب شده رو با فلش کپی کنید به سیستم خودتون بازی اجرا می شه
   نشد با آموزش که گفته شده روی ویندوز ایکس پی بذارید درست می شه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Alireza

  Harchi servere lan misazam RO pc dostam ke vasle bem nemiad serveri ke sakhtam,,, ???

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   دیدگاه فینگلیش جوابی نداره
   بالای بخش نظرات قوانین چند خطی رو کاش مطالعه می کردید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • tornado

  سلام نسخه 1.6 رو دانلود کردم ولی بازش نمیکنه و ارور " the system can not find the path speciefied " میده
  ویندوز 7 نسخه 32bit

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   هیچ وقت هیچ نرم افزاری رو در آدرسی نذارید که در اون اسم پوشه فارسی نوشته شده

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  آقا کانترم erorr میده وقی می خواهم بازکنم چی کار کنم؟ و چه جوری می تونم از erorr عکس بگیرم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با دکمه پرینت اسکرین می شه از صفحه عکس گرفت
   خود خطا رو هم ذکر کنید کافیست

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام ببخشید خیلی سوال میکنم آخه سایت به این خوبی رو ندیدم

  من چند بار سعی کردم از بازیم توی کانتر فیلم بگیرم ولی وقتی فیلمو میگیرم یه ضفحه سیاه میبینم

  اگر راهنمایی کنید ممنون میشم با نرم افزار Screen Recorder فیلم میگریم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   موردی نداره سوال پرسیدن
   توی حالت فول اسکرین نمی شه خیلی اوقات فیلم گرفت ولی نرم افزارهای مخصوص برای فیلم برداری از کانتر هست که توی گوگل بگردید پیدا می کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mahbod

  سلام من بازیو نصب کردم ولی‌ وقتی‌ اجراش می‌کنم این اخطار رو میده و سیستم هنگ می‌کنه

  the specified video mode is not supported, the game will now run in software mode.

  وقتی‌ هم اوکی می‌کنمش دیگه کامل سیستم هنگ می‌کنه و نمی‌شه کاری کرد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   دایرکت ایکس و اوپن جی ال رو از گوگل پیدا کرده و نصب کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • mahbod

    mishe lotfan be english benevisid ke peidash konam merc

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     DirectX , OpenGL

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • mahbod

     داداش لینک دانلود رو می‌شه درس کنی‌ یا بگی‌ از یجا دیگه دانلود کرد این هیچجوره نمیره تو بازی

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     توی گوگل بزن دانلود این مواردی که گفتم به انگلیسی به احتمال میلیارد درصد لینک دانلود هست

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • mahbod

     منظورم لینک دانلود کانتر بده من سورس دارم با بات خیلی‌ راحت بازی می‌کنم ولی‌ آنلاین نمیتونم بازی کنم اونایی که گفتیو دانلود کردم فرقی‌ نکرد ویندوزم هم ۸ هس

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     اینجا برای رفع مشکلات بازی کانتر هست
     توی گوگل دانلود کانتر رو دنبال نمایید

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • mahbod

    داداش نصب کردم ولی‌ بازم همون ارور رو میده

    چیکا کنم؟ خیلی‌ وقت نمیتونم بازی کنم

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     موارد مشابه در آموزش رو تک تک تست و اجرا کنید

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام برای پیغام Fatal error available memory less than 15 MB در ویندوز 7 هیچ راه حلی دارد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   الان جمله شما سوالی بود یا خبری؟ علامت سوالی چیزی بذارید پایان جمله
   بعد خوندن متن انقدر سخت بود مشکل دوم رو نخونده اومدید مستقیم به بخش دیدگاه ها؟

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shahrad

  سلام من بازی کانتر گلوبال رو گرفتم سیستمش رو هم چک کردم و ویندوزم هم 8.1 هستش ولی این ارور رو داد.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام بر روی کنتینیو کلیک کنید ولی مشکلات و نظرات قبلی دوستان رو هم مطالعه کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shahrad

  با سلام دوباره من امروز بازی کانتر استرایک گلوبال افنس رو کرفتم اما بالا نمیاد هیچ اروری هم نمیده و سیستم رو هم چک کردم می خوره و ویندوزم هم 8.1 هستش.
  لطفا کمکم کنید!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   تاریخ سیستم رو یک الی دو سالی عقب ببرید درست می شه
   اینترنت هم قطع باشه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • عرفان

  ببخشید من چند وقته فقط تو چند تا سرور میرم و بعد از مدتی توی history من یه سرور هایی هست که اصلا توش نرفتم یه چندوقتم هست وقتی new game یا find server رو میزنم بالااجبار میره تویه سرور از همون سرور هایی که من تا حالا توش نرفتم چی کار کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام
   شخصا تجربه ای در این مورد ندارم
   در گوگل انگلیسی جست جو کنید یا کلا بازی و استیم رو حذف و دوباره نصب کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shahrad

  میتونید داست دو رو برای من ایمیل کنید؟
  اینم ایملم :shahrad.arian@mihanmail.ir

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   لازم نیست توی هر دیدگاه ایمیل خودتون رو هم وارد کنید! ایمیلتون رو در کنار اسمتون که اول وارد کردید ثبت شده
   خیر نمی تونم ایمیل کنم وقتی خود بازی رو نصب کردید این مپ بوده و در اینترنت هم کم نیست

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shahrad

  میتونم از آپدیت استفاده کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   بله با نصب پچ های آپدیت از سایت های دانلود بازی می تونید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shahrad

  حل شد ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shahrad

  ولی من خودم چک کردم. فایلی که ریختم این بود:de_dust2_finaly.bsp ایمیل رو بدید تا فردا بفرستم براتون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   خب من نمی گم که فایل رو اشتباه ریختید
   فایل شاید درست باشه
   ولی این خطایی که می ده می گه این نسخه از نقشه با این نسخه از کانتری که شما بازی می کنید مطابقت نداره
   یعنی مثلا نقشه برای ورژن 23 هست، کانتر شما نسخه 20 هست
   به جایی که نقشه رو دانلود کردید برید و آموزش و مشخصات اون رو دنبال کنید
   نسخه کانتر رو هم اگه اجرا کنید گوشه ها باید بنویسه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shahrad

  با سلام.من چند تا مپ گرفتم وقتی سعی می کنم کریت سرور کنم در کنسول می نویسه:unable to remove g:csscstrikesave

  max players set to 32

  CModelLoader::Map_IsValid: Map 'de_dust2_finale' bsp version 20, expecting 19

  map load failed: de_dust2_finale not found or invalid

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   نقشه هایی که گرفتید با نسخه کانتر موجود شما مطابقت ندارد

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mohsen

  سلام
  من وقتی بازی رو اجرا میکنم این اررو میده Unable To Load Filesystem_steam.dll
  خواستم باروش (مشکل چهارم) درست کنم که اصلا بخش Target پیدا نکردم.
  ممنون میشم اگه کمکم کنید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   پیدا کردن نمی خواد
   روی صفحه دستکتاپ که میانبر هست برای بازی راست کلیک و پراپرتیز رو انتخاب کنید مشاهده می شه
   ولی قبلش استیم رو آپدیت و نصب کنید
   بازی رو بصورت ران از ادمین اجرا کنید به احتمال زیاد روی ویندوز ایکس پی سرویس پک دو هم نذاشتید اون رو هم درست کنید مشکلی نیست

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • masoud

  سلام! من وقتی بازی رو ساده باز میکنم سالمه ولـــــی وقتی با sxe باز میکنم ارور میده نمیره توش :( میشه یکی کمک کنه؟ ویندوزم 8 64بیتی قبلا" رو xp بازی میکردم مشکلی نداشت الان که ویندوز 8 ریختم اینجوری شذه :( درایو گرافیکم نصب کردم مشکلی نداره... ایگه میشه کمک کنید لطفا"

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   نسخه کانترتون آنلاین نیست که می خوایید با اس ایکس ای بازی کنید
   نسخه اصلی و آنلاین لانچر نداره و با خود فایل hl بازی ران می شه با دستوراتی که توی متن آموزش گفته شده
   در کل فعلا بازی های قدیمی با ویندوز 8 خیلی دنگ و فنگ دارن

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • shahab

    منم همین مشکلو دارم ، الان باید یه counter e دیگه دانلود کنم ؟؟ یا همین و میتونم بازی کنم ، میشه راهنمایی کنید ، ممنون

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     از اونجایی که دوست عزیزمون دیگه برنگشتن به احتمال 99 درصد مشکلشون حل شد با این راه و همین رو به شما هم پیشنهاد می کنم

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مهدی

  ببخشید من کانترو اجرا میکنم اصلا بغیر از خودم کسی نیست هم تو تنظیمات تعداد یارو 32 کردم هم با رمز bot_add استفاده کردم ولی هیچ کوم جواب نداد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سایت اولش سه تا دبلیو داره و ایمیل نداره دوست عزیز
   اگه هم گذاشتید و درست هست کلا اشتباه بوده از اول
   اگر هم اینجا اشتباه وارد کردید ایمیل جواب دهی به دستتون نمی رسه
   در مورد مشکل هم کد اضافه کردن رو کامل باید بنویسید
   add_bot_t
   add_bot_ct
   خود اد بت چیزی رو اضافه نمی کنه بعضی اوقات
   اگه کلا اضافه نمی شه با کد که بازی رو عوض کنید و نسخه دیگه ای استفاده کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مهدی

  آقا استفاده کاملو از مطالبتون بردم خیلی ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • hossein

  سلام من بازی Counter-Strike_Source رو نصب کردم ،دو بار هم بازی کردم ولی بعدش وقتی بازی رو اجرا میکنی مگه hl2 has stop working پاکش کردم دوباره نصب کردم بازم هیچ،تمام کارای شما رو هم انجام دادم باز هیچ اگه راه حلی دارید با ایمیلم بفرستید ممنون:hosseinfhd@rocketmail.com

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alireza

  دست شما درد نکنه منو از گرفتاری نجات دادین متشکرم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • حسین

  من کانترم خیلی خوبه ولی سیستمم یه جوری وقتی میرم تو بازی کامپیوترم هنک میکنه بهد بوت ها اهسته راه میروند

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   می شه بجای گذاشتن عکس در ضمایم مشکلتون رو واضح تر بگید؟
   ویندوز چی هست؟
   سیستم چی هست؟
   فقط کانترتون خوبه؟ با خوب بودن کانتر مشکلی رفع نمی شه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • -Fisher

  سلام این ارور رو میدونید چی هستیش ؟

  sXe Injected
  پدر منو در آورده .
  همش دیر میاد بالا اعصابمو خورد کرده .
  ,وقتی میرم تو بازی sxe هم اجرا میکنم ولی یکدفه میاد بیرون این ارور رو میده.
  که یک عالمه هم نوشته داره . تو notepad هست.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   متن آموزش رو مطالعه کردید؟ گفته شده برای رفع مشکل اس ایکس ای اون رو بصورت ادمین باید اجرا کنید!
   توی همون نوت پد که لاگ برنامه هست ببینید خطوط آخر خطا چی داده و برای چی اینطوری شده

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • محمد

    سلام واسه منم دقیقا همینطوره! با ادمین هم اجرا کردم ولی بازم مشکلم حل نشد
    بعضی وقتا همون اول اجرای بازی میاد بیرون، بعضی اوقات هم وقتی مپ لود میشه وارد بازی میشه.
    خط اخر ارورش هم دقیق یادم نیست فقط یادمه یه چیزیه تو مایه های اینکه به سرور وصل نشد و..
    فکر کنم نوشته Server Faild .
    خواهشا کمک کنید تا حالا اینطوری نبوده راحت بازی میکردم یهو اینجوری شده
    نسخه اس ایکس ای رو هم از سایت رسمی خودش آپدیت کردم

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     سلام
     تجربتا مشاهده شده sXe مشکل داشته و توی نسخه های بعدی درست شده! اگه مشکل کلی هست و می دونید از ویندوز شما نیست و توی فایل لاگ رو خوندید که چی نوشته و تغییرات آموزش رو اعمال کردید پس منتظر نسخه جدید بمونید

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مسعود

  سلام. من کانترم دست چپه opengl هم نصب کردم.میرم تو video بعدش renderer بعد opengl رو میزنم بعدش apply و ok. ولی وقتی نگاهش میکنم دوباره میاد سر software.
  کمکم کنید. ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   سایر موارد مشابه مثل ویندوز ایکس پی و اجرا بصورت ادمین و خاموشی آنتی ویروس و از رید اونلی در آوردن رو از متن هم اجرا کنید و ببینید شاید درست شد

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • جومای

  سلام من اسکین بعضی از اسلحه ها را عوض می کردم که حالا بعضی از اسلحه ها نیستند فقط نشانه ها میان

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام، درمورد ادیت کردن موارد با آموزش های مربوط به اون پیش برید من اطلاعی ندارم

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • siavash

  سلام خسته نباشید.ببخشید من کانتر استریک کاندیشن زیرو رو توی فلش ریختم ،وقتی خواستم توی کامپیوتر خودم اجراش کنم مشکل launcher داشت و close the program و check online میاره.. من چجوری باید درستش کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. خب این مشکل چندین دلیل می تونه داشته باشه
   اینکه شما نمی تونید از فلش هر نرم افزاری رو اجرا کنید و بازی
   کپی کنید در کامپیوتری و همه پوشه رو از فقط خواندنی بردارید
   آموزش در متن هست
   و اینکه اون رو روی ویندوز ایکس پی سرویس پک دو بذارید
   باز در متن آموزش هست

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • siavash

    ببخشید مشکل هفتم رو میشه واضح تر توضیح بدین؟

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     مشکل طوری هست که با کلیک بازی اصلا چیزی اجرا نمی شه
     و ویندوز روی ایکس پی سرویس پک دو گذاشته شده و کارهای دیگه انجام شده
     جوابش هم که گفته شده
     توضیح دقیقا برای کدوم مرحله؟

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • siavash

     انتخاب hl.exe . من توی فولدر کانترم اینو ندارم

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     کانتر کاندیشن زیرو نداره این رو

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • araz

     منم همین مشکلو دارم.چکار کنم؟

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     برای شما هم یعنی چیزهایی رو که برای این دوستمون گفتم رو باید دوباره عرض کنم؟

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • araz

     شما نوشتین نداره این رو، یعنی حل بشو نیست؟دیگه چیزی نگفتین.

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     اگه چیزی می دونستم به اون دوستمون می گفتم
     کاندیشن زیرو فقط روی ویندوز XP اجرا می شه و بس

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • رضا

  سلام من میخام بازی کنم تو ویندوس ایت سیو دو بیتی کانترم تیک داره خیلی مزخزرف شده میتونید به من کمک کنید؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام. اون رو گذاشتید روی ویندوز ایکس پی؟ آنتی ویروس خاموشه؟
   هر دونوع گرافیکش رو تست کردید؟
   توی درایو غیر ویندوز نصب هست؟
   بازی خودش مطمئن هست که خوب کار می کرده؟
   بازی رو بصورت ران از ادمین بازی کردید؟
   از حالت فقط خواندنی برداشتید؟
   هزار تا چیز هست که در متن و دیدگاه ها اشاره شده بهش! کاش اول می خوندید این ها رو

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • رضا

    ببین همشون مثبت من تو ویندوس سون بازی میکردم هم انلاین هم افلاین خیلی خوب بود ولی تو ایت وقتی بازی میکنم ایطوریه همهی سوالات هم مثبت اخه 1000تا نظر هست کدومو بخونم ؟؟؟

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     یه نگاه اجمالی که فکر نمی کنم 10 دقیقه هم وقت ببره و شاید جواب شما بین اونها بود... ولی کلا ویندوز 8 با کارهای گرافیکی خوب نیست
     من هم در ویندوز 7 گیم پلی خوبی نسبت به ویندوزهای بعد اون داشتم شاید بخاطر این هست
     بعد اون چیزی به ذهن من نمی رسه

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • رضا

  ببخشید این ارور memory less than 15 mb
  ویندوزم 7
  کارایی ک گفتین و انجام دادم اما دوباره همون ارورو میده خواهشن کمکم کنید :(((

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   مطمئن باشید که درست انجام می دید
   من با همین روش هرجا این خطا بوده رفع کرده و ندیدم مشکلی باشه
   مگر اینکه کلا کارت گرافیک کم باشه یا درایور اون نصب نباشه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • hamra

  سلام . من وقتی وارد بازی میشم بعد 10 دقیقه سیستمم به خش گرفتن میوفته و نمیشه بای کرد c.s خش میگیره . این مشکلو چه جوری حل کنم . ممنون میشم جواب بدین X:

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام
   منظور از خش گرفتن همون لگ هست؟
   این دلایل زیادی داره
   مثل باز بودن فایروال و آنتی ویروس
   باز بودن نرم افزار دیگه که اخلال به وجود میاره
   مثل خراب بودن اینترنت

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • hamra

    ولی من همه چیو غیر فعال کردم ابنترنتم هم خوبه ولی بازم خش داره هون لگ .

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     خب بازی پس مشکل داره یا باز چیزی هست که نمی شه توی ظاهر پیدا کرد

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • MOSTAFA

  سلام بازی کانترو وقتی باز میکنم فقط لوگوی اون میاد دیگه ادامه بازی اجرا نمیشه ویندوزم 7 هستش

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   از سالم بودن خود بازی مطمئن هستید؟
   آنتی ویروس خاموش هست؟
   گزینه های مورد نظر در متن و مشابه اون مثل گذاشتن روی ویندوز ایکس پی و در آوردن از حالت Read Only رو تست کردید؟

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • مصطفی

    درباره سالم بودن بازی بگم که اره مطمئنم چون واسه بقیه که نصب کردم درست بوده.
    انتی ویروس هم خاموشه.
    اما مورد سوم که گفتین نمیدونم چیه میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     متن رو مشاهده کنید آموزش تصویری هم گذاشته شده
     موارد مشابه بالا رو هم تست کنید

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • MOSTAFA

    سلام میشه ای دی یاهوتونو قرار بدین؟؟؟

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     من چت نمی کنم
     اکثر سوالات مهم اینجا پاسخش رو دادیم
     سوال بیشتر دارید بپرسید در اولین فرصت جواب داده می شه

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • MOSTAFA

     من هرکاری میکنم این ادامش نمیاد همه ی کارایی که گفتین و انجام دادم اما نمیدونم مشکلش از چیه یه حالت هنگ به خودش میگیره

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     دیگه چیزی از اینجا به ذهن من نمی رسه

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • farshid

  couldn't load gfx.wad

  in moshkelesh chie?????

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   فارسی رو فارسی تایپ کنید لطفا
   هرچی لود نشد یعنی نیست
   یا نمی شه بهش دسترسی داشت
   حالا خودتون ببینید در درایو ویندوز نصب کردید در سیستم 64 بیتی یا آنتی ویروس یا فایروال روشن هست
   یا کلا بازی مشکل داره

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • محمد

    منم همین مشکلو دارم چیکار کنم؟:((

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     پس شما هم انتهای حرف قبلیم رو مطالعه کنید

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • رسول

  با عرض سلام و ادب و احترام....من از چند سایت مختلف کانتر سورس ورژن 34 رو دانلود کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم و میخوام وارد مپ بشم از بازی میره بیرون و میگه AppId is not configured بعد که ok میزنم میگه unable to load authentication library, Exiting..... من با سرچ تو اینترنت دیدم خیلیا این مشکل رو چه در داخل چه خارج ایران دارن و خیلی جا ها مطرح شده و اکثرا هم بی جوابه لطفا اگه کسی راه حلی میدونه بگه تا اینجا به طرز منطقی و مطمئن سعی کنیم این مشکل رو حل کنیم.....دقت بفرمایید که این مشکل مربوط به hl2 هست (half-life).
  سیستم من هم ویندوز 7 و 64 بیتی هست....یا حق

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام. چه جوری میشه امکان چت رو کاملا حذف کرد. یعنی پیامهای دیگران رو نشه دید. به خاطر پیامهای غیراخلاقی میگم . بهتره که اصلا دیده نشه. تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام منوی کامند رو باز کنید معمولا به ~ انجام می شه و کد زیر رو اجرا کنید در اون
   hud_saytext_time "0"

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مهدی

  سلام
  من میخواستنم رزولیشن بازی رودر آخرین حد ممکن بزارم وگرافیک هم 32 بیتی کردم وهمینطور گرافیک روازحالت low بهhigh تغییر دادم و یدفه بازی ریست شد وقتی میری توبازی رولوگوی کانتر میمونه وچیزی نمیاد
  درضمن من نسخه پرتابل رودارم توویندوز 7

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   تنظیمات گرافیک رو ریست کنید:
   https://www.google.com/search?q=how+to+reset+counter+strike+video+settings

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  مال من ارور میده could not load library client
  چیکار کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام
   این خطا به خاطر چند مورد می تونه باشه
   روشن بودن آنتی ویروس
   نصب بودن در درایو ویندوز
   خراب بودن فایل های بازی

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  سلام من فایل m3gp6txo.dat رو میخوام فقط همین اگه یه نفر لطف کنه اینو از تو پوشه بازی counter source واسم آپ کنه ممنون!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مبین

  آقا یک دونه یی مشکلم حل شد خدایا شکر انشالاه مشکلات دوستان هم حل شه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • iman

  با عرض سلام و خسته نباشید
  میخوام این بازی رو از سیستمم حذف کنم ولی نه توی پوشه نصب uninstal وجود داره و نه از uninstal a program میتونم این کارو بکنم لطفا راهنماییم کنین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   مشکلی نیست پس در مکانی دیگه نصب کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من بازی رو دانلود کردم و فایل سرورهای ایرانی رو هم کپی کردم ولی الان نمی تونم روی گزینه find server کلیک کنم، مثل اینکه غیر فعال شده

  ممنون میشم اگه کمک کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   بازی رو بصورت نان استیم بازی کنید ببینید باز چطور بود؟
   آموزش این کار در متن هست
   بعضی اوقات هم از استیم می تونه باشه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Alireza Tk

  سلام و خسته نباشد، من هم نسخه ی 1.6 کانتر و هم نسخه سورس اون رو دارم،اما به تازگی مشکل گرافیکی برای کامپیوترم بوجود اومده به عنوان مثال دیگه نمیتونم رو حالت OpenGL یا D3D بازی کنم،و نکته ی جالب اینه که تا همیم چندروز پیش هردو نسخه به راحتی در سیستم اجرا میشدند ولی حالا نه. نسخه سورس هم در حین بازی کاملا قفل میکنه و فقط با ری استارت کردن بیرون میام.
  مشخصات سیستم: ویندوز XP 2003 Service pack 2
  رم:256 MB
  سی پی یو:1.60 Ghz
  بازم میگم این مشکل به تازگی بوجود امده میشه راه حل بگین؟
  بسیار ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام. دایرکت ایکس رو بروز کنید. کارت گرافیک رو هم همینطور. و ببینید در این مدت که دیگه کار نمی کنه نرم افزار خاصی نصب کردید یا چیکار کردید....

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی محمدی منفرد

  سلام من بازی رو اجرا میکنم ارور میده

  http://upload7.ir/imgs/2014-05/92519542748717826394.jpg

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   این مشکلات بخاطر دی ال ال موجود در بازی و استیم هست
   استیم رو اگه ندارید نصب و آپدیت کنید
   بازی رو دوباره نصب کنید
   اگه باز همین خطا رو داد این دی ال ال موجود در بازی با سیستم و ویندوز شما مچ نیست

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • علی محمدی منفرد

    استیم دارم با استیم هم نمیره 3ماهی بود خوب بازی میکردم یه چند وقتیه این جوری شده قبلا استیم هم نداشتم؟

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     خب دیتای بازی خراب شده دوباره نصب کنید

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • علی محمدی منفرد

     تا حالا 5 بار نصب کردم ؟

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     نمی دونم شما نصب کردید از من تعدادش رو می پرسید؟!

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امیر

  سلام
  من یک مشکلی داشتم خوشحال میشم کمکم کنید
  وقتی داخل یک سرور آنلاین هستم هر 20 ثانیه یک بار بازی هنگ میکنه و سرور به اصطلاح نات ریسپانس میشه/امونم بریده این مشکل با نسخه های دیگر کانتر هم همین مشکل دارم
  میشه راهنمایی کنید؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. درحالی که هنگ می کنه سریع تسک منیجر رو باز کنید بییند چه پروسه ای درحال اجرای شدید هست و آنتی ویروس و فایروال رو هم خاموش نگه دارید. اگه سیستمی مشکلی نبود اینترنت شما مشکل داره

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام من بازی اجرا می کنم این ارور میاد unable to load filesystem_steam.dll

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   نسخه رسمی رو دانلود و نصب کنید
   آپديت و پچ ها رو هم نصب داشته باشید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  دمت گرم رفیق اقایی به مولا

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مصطفی

  سلام . از توی ادمین آنتی چیت رو فعال کردم بازم فایده نداشت مثل دفعات قبل بعد حدود 15 مین بازی کردن اذیت میکنه تیک برمیداره مثل اینکه تایمم تموم شده باشه یا ...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با همچین مشکلی مواجه نشدم
   توی گوگل به انگلیسی بنویسید شاید راهی باشه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • حامد

  سلام مجدد یک سوال دیگه رو یک دستگاه دیگم سرور ها رو نشان میده ولی not respondingهستند دلیل این چیه
  روی یک دستگاه دیگه هم
  you have been disconnected the server.
  reason:kicked:10.202.32.22:27022
  رو همه سرور ها همین ارور رو میده البته بجز ایپی شون
  لطفا اگه میدونین یک راه حل بگید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   خطای نات ریسپاندینگ بخاطر عدم دریافت تایید اتصال از طرف مقابل هست و به کلی دلیل اینترنتی و سیستمی مربوط می شه و دومی هم شما رو کیک کردن یعنی از اون سرور انداختن بیرون بخاطر داشتن موردی یا نداشتن اس ایکس ای

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • حامد

  سلام من تا 2 روز پیش راحت بازی میکردم ولی الان سرور ها رو میبینم وقتی کانکت میکنم این ارور را میده
  could not counect to server
  ممنون میشم بگید از چی هست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   خب مشکل از اینترنت شما می تونه باشه که برای دیدن این موضوع با شیلترشکن هم وارد بشید ببینید می شه یا نه
   اگه شد پس به خدمات اینترنتی خودتون مراجعه کنید
   ولی قبل اینها توی RUN پینگ کنید سرور رو ببینید کلا ویندوزتون می تونه به اون آی پی وصل بشه
   مثلا من این رو پینگ می کنم :
   ping 144.76.106.7
   اگه پینگ هست پس مشکل از این هست که ویندوز شما اجازه دسترسی به بازی نمی ده که اون رو هم با راست کلیک و اجرای بازی بصورت ادمین می تونید تست کنید
   راه دیگه ای به ذهن من نمی رسه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مصطفی

  سلام . من بعد یک حدود 15 مین بازی با تیک بعد بن مواجه میشم . انتی چیت دارم وین 7 هم هست سرعت بد نیست نمیدونم چرا توی هر سرور که میرم اینطوریه .

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   آنتی چیت رو بصورت ران از ادمین اجرا کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • احسان

    سلام آقا مهرداد خواهش میکنم به سوالم جواب بدین من کانتر کاندیشن زیرو گرفتم قبلا هم گرفته بودم راحت بازی میکردم اما الان دوباره همون سی دیو گرفتم کپی پیست کردم چون پرتابل هست وقتی میره تو بازی وقتی new game میزنم لودینگش پر میشه اما بازی نمیاد دوباره همون گزینه های بازی میاد هر مپی رو انتخاب کردم اینجوری شد در حالی که 2 ماه پیش خوب کار میکرد بعد 2 ماه پیش که میخواستم بازی کنم موقع وارد شدن به بازی ازم سریال میخواست که بهش دادم رفت تو بازی اما الان ازم سریال نگرفت و هر مپی رو باز میکنم لودینگ میشه اما تو اون مپ نمیره دوباره همون گزینه ها میاد خواهشا جوابمو بدین

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     سلام
     این بازی پر از مشکلات هست و فقط در ویندوز ایکس پی جواب می ده
     سایر ویندوزها هر کاری بکنید مشکل داره

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Trex

  slm
  ye moshkel daram vagti miram servero mizanam mire to bazi vagti mikham team ro entekhab kolan fatal error mide

  nemidonam dg az chi mitone bashe hame chim ham doroste

  :(((((((((

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   دیدگاه شما فاقد ارزش می باشد
   قوانین بالای بخش دیدگاه ها رو مطالعه کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • n3tstriker

  خسته نباشید و ممنون از مطلب مفیدتون
  بنده از کانتر 1.7 warzone استفاده میکنم یبار که به صورت انلاین بازی کردم بعد از اون تو هر سیستمی که میبرم میخوام باهاش بازی کنم میخواد به اینترنت وصل بشه یا به سرور کانکت بشه که یا ارور full server میده یا چیزه دیگه در صورتی که من اصلا به سروری کانکت نمیشم و اینترنت هم متصل نیست و فقط میخوام تنها بازی کنم :)
  مشکل از کجاست دوستان؟!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام، به این مشکل تا الان بر نخوردم و راه حلی برای آن ندارم

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • رضا

  سلام من از تو ی سرور استیم بن شدم راه دیگه ب جز ویندوز عوض کردن هست ک آنبن بشم؟؟‌ لطفا راهنمایی کنید ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   اگه منظورتون سرور اصلی هست که من ندیدم کسی از استیم بن بشه! ولی فکر کنم منظورتون یک سرور خاص هست که با ادمین های سرور در تماس باشید تا آن بن بشید
   برای عوض شدن آی دی استیم هم تعویض ویندوز انجام باید بشه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • navid

  سلام من ویندوزم 8 بازی اصن اجرا نمیشه.یکی دوبار شانسب اومد اما دیگه نیومد.troubleshoting هم کردم با تنظیمات xp sp 2 همrun کردم نیومد !!!کمک کنید!!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   باید پچ ها رو هم نصب داشته باشید و استیم شما به روز باشه
   موارد آموزش رو ههم تک تک رعایت کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سینا

  سلام. من بازی رو وقتی اجرا میکنم اول میره تو کانتر half life بعد اون جا هرکار میکنم نمیره تو بازی بعد change game رو میزنم نوشته کانتر استریک اونو میزنم مپ رو انتخاب میکنم تا میره تو بازی میاد بیرون چیکار کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   یک نسخه رسمی به همراه آخرین پچ ها و آپ دیت ها رو دریافت و نصب کنید
   نسخه ای که دارید مناسب و رسمی نیست

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امیر

  با سلام میخواستم بدننم چرا بعضی مپهای کانتر اجرا نمیشه؟وقتی وارد بازی میشم یه پیغام سبز رنگ میاد و می نویسه آنالیز بعد مپ بسته میشه و دوباره لود می کنه و تو محیط بازی نمی مونه.با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   اگه آنلاین منظور شما هست مشکل از مپ موجود در هارد شماست
   درکل نسخه دیگه بازی رو که تست شده هست استفاده کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • abolfazl

  سلام من ویندوزم هشته بازی کانتر استریکر سورس2 رو نصب کردم ولی وقتی میخوام اجرا کنم این ارور رو میده
  unable to load file system_steam.dll میده لطفا کمک کنید سریع

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام. لطفا در نقل و فول دیگران مشکل خودتون رو مطرح نکنید که یک بحث با بحث دیگر جدا بمونه و ایمیل برای کاربران دیگه الکی ارسال نشه
   در مورد مشکل شما این هست که خود خطا می گه
   فایل استیم موجود در کنار بازی خوانده نمی شه
   این مشکل برای این هست که یا کلا اون فایل استیم خراب هست
   یا اینکه برای ویندوز 8 ساخته نشده
   راه حل هم نصب استیم بصورت نرم افزاری و آپ دیت اون هست که شاید درست بشه ولی برای بهتر بازی کردن کانتر ویندوز ایکس پی و سرویس پک دو توصیه می شه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • xcaptain_me@yahoo.com

  کـــــــــــــــــــــــمک
  آقا خسته نباشی مطالب عالیه..
  من 1.6 نصب کردم با چند تا پچ مچ کردم.. آنتی کلا حذف کردم ریست کردم.. ران رو درس کردم.. sXe جدید پرفتم ادمیتستاتور کردم.. خلاصه همــــــــــــــــــه کار کردم..
  بازم بازی اجرا میشه ولی اگه sXe باز باشه به محض ایجکت شدن یهو میاد بیرون.. بدون هیچ خظایی شوت میشه.. ینی مغزمو .... ینی .... ینی ... بـــــــیــــــــپ..
  به دادم برس حاجی..

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام.
   چند تا پچ بیشتر هست فکر کنم ده تایی پچ باید باشه برای آنلاین بازی کردن
   اگه اس ایکس ای نمی تونه اینجکت کنه ویندوز شما اجازه نمی ده یا موردی هست که توی فایل لاگ کنار فایل اجرای اس ایکس ای رو مطالعه کنید تا ببینید چرا اینطوری شده

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بهزاد

  خسته نباشید . من قبلا به راحتی انلاین بازی می کردم ولی الان پس از 10 تا 15 دقیقه بازی هشدار connection problem ظاهر می شه و پس از چند بار قطع و وصل کوتاه مدت ، ارتباطم با اون سرور قطع می شه و وقتی دوباره در فایند سرور برای ورود به اون کلیک می کنم ارتباط با سرور قطع شده و نمی تونم وارد سرور بشم .چرا؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام، مشکل از اینترنت شما می تونه باشه که این روزها ضعیف شده و از ضعف سرور هم می تونه باشه
   سرور دیگه رو تست کنید همینطور شد با پشتیبانی اینترنت خود در تماس باشید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • بهزاد

    ممنون از جواب شما . من سرور های دیگه رو هم تست کردم و پس از 10 تا 15 دقیقه همون اتفاق می افته و سرور مربوطه قطع می شه و باید 1 تا 2 ساعتی صبر کنم تا دوباره اون سرور در فایند سرور قابل بازی کردن باشه و حتی من دوباره بازی دانلود کردوم و حتی ویندوزو دوباره نصب کردم و هنوز اون مشکلو دارم . می تونید بیشتر راهنماییم کنید؟

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     خواهش می کنم، خودتون هم پس تست کردید مشکل از طرف شما نیست و آی اس پی باید بررسی کنه

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • بهزاد

     می بخشید ای اس پی چیه؟ ای اس پی سرور مربوطه یا اون شرکتی که خدمات اینترنتی داده ؟

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     ISP = Internet Service Provider
     شرکتی که از اون اینترنت تهیه کردید

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  be man in eroor ra midahad

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   چه خطایی؟

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  dash komak man cs 1.6 ro dobare nasb kardam vaghti vared server misham ghablaz in ke betunam dokme ok ro bezanam ke entekhab konam ct ya tr bazi hang mikone va faghat mitunam az bazi ba alt + ctrl + del biam birun oonam ba bad bakhti

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   ممنون که فارسی تایپ کردید
   برای حل مشکل مموارد مشابه در آموزش رو مانند نصب در درایو غیر ویندوز
   خاموش بودن فایروال و آنتی ویروس
   و آپ دیت استیم و یا نان استیم بازی کردن
   نصب پچهای آخر
   و بازی با دایرکت ایکس و موارد مشابه...

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • maziyar

  سلام من الان بعد مدت ها خواستم برم بازی کنم ولی sxe باید اپدیت می کردم که نشد بعد دانلود کردم نسخه جدبد را و نسخه قبلی را پا کردم ولی الان می خواهم sxe نصب کنم نمی شه ارور می ده ارورشم این عکس پایین است نوشته(sXe Injected is running,CLOSE IT)
  محض اطلاع ویروس کش من ویروس کش اواست ممنون می شوم کمکم کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   آنتی ویروس و فایروال رو خاموش کنید
   یکبار سیستم رو ریستارت کرده و دوباره نصب کنید
   پروسس اس ایکس ای فعال هست هنوز

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • maziyar

    ایا یک سوال دیگر من این کانتر را می خواهم باز کنم وقتی روش کلیک می کنم می گوید ممری پر می باشد و وقتی تکست منیجر را باز می کنم می بینم که رم جا داره ولی بعد از 20 ثانیه یا 1 دقیقه رم می اید پایین بعنی اگه رم الان 800 تا جا داره می شه 400 و 300 و 100و50 و0 و20 و15 و.... به همین شکل به نظر شما این ویروس کش من که اسمش اواست نتونسته این ویروس رو شناسایی که و همش باعت می شه می خواهم کانتر بازی کنم نگذاره بازش کنم ؟ اینو گفتم چون ویروس کشم از قسمت پولیش سرفه نظر کردم دارم با قسمتی که مجانی است از کامپبوتر من محافظت می کنه . یا این که کلا مشکل از یه چیز دیگس ؟؟!! من چی کار کنم؟

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     می شه به زبون خودمون توضیح بدی؟
     مشکل رم رو در مطلب رفع کردم
     برای آنتی ویروس هم نوع پولی اون نمی تونه سیستمی رو از گزند ویروس و بدافزار در امان نگه داره چه برسه نسخه رایگان که کار ویروس کش فقط گرفتن منابع سیستم هست

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • maziyar

     یعنی الا من انتی ویروس اف کنم فایر وال هم همین طور بعد ریس بدم بغد دوباره sxe و cs نصب کنم مشکل رم درست می شه اخه هم برای sxe ایراد رم می گیره هم برای cs !!!

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     رم گرفتن بازی یک چیز معمولی هست و به آنتی ویروس ربطی نداره
     آنتی ویروس مانع اجرای درست بازی و اس ایکس ای می شه همین
     شما برای مشکل رم که خطا می ده از آموزش استفاده کن حل می شه و تست شده هست

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • maziyar

     ببخشید باز یک سوال دیگه دارم این اموزش که می گویید می شه لینکش را بدید یا .. نمی دونم کدام اموزش ؟! باعرض پوزش

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     مشکل دوم در مورد مموری و رم هست

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام من یک مشکل دارم اینه می خوام فایل hl.exe رو اجرا کنم با خطای could not find library مواجه می شم مشکل از چیه و چه طور حل می شه ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   http://www.google.com/search?q=Counter+strike+could+not+load+library

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • reza

  سلام من کانتر رو نصب کردم 2 روز هم باهاش بازی کردم اما از روز سوم این ارور رو میده couldnt load gfx.ead مشکلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام یک بار دیدگاه بذارید ممنون می شم.
   خود خطا میگه فایل گفته شده رو نمی تونه بخونه
   یا نیست یا فایل ها قابل دسترس نیستن
   توصیه میشه نسخه اصلی رو از متن با توجه به موارد گفته شده نصب کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • farbod

  salam man taze in bazio shoro kardam vaghti to bazi miram hich ki nist mishe lotfan komak konin

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام بازی آنلاین باید به سرور وصل بشید تا آدما ی دیگه باشن

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  سلام.یه مشکل دارم.وقتی راه میرم نمیتونم همزمان با جلو و عقب رفتن چپ و راست برم.کانتر 1.6 هم هست.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   تنظیمات کنترل رو دیفالت کنید
   درست نشد جای دکمه های A W D S رو عوض کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • abolfazl

  سلام.من کانتر سورس رو میخواستم آنلاین بازی کنم تمام پچ های آن بازی رو نصب کردم ولی وارد بازی نمیشه و ارور میده.چکار باید بکنم؟؟؟؟؟اینم ارورش: unable to load H:cbinfilesystem_stdio.dll

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام، کانتر سورس برای آنلاین مناسب نیست و شما پچ های کانتر 1.6 رو نصب کردید چون سورس پچ نداره. برای بازی آنلاین نسخه سورس باید بازی رو از خود سروری که قصد دارید اونجا بازی کنید تهیه کنید و ممکن هم هست در سرور دیگه جواب نده
   خطایی هم که نوشتید عدم وجود یک فایل رو میگه.

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مجید عباسی

  سلام من بتازگی گیمنت زدم ویندوزم سون 64 بیت هستش
  در بعضی سیستم ها کانتر یا سرور را نمی شناسد یا میشناسد ولی وارد نمی شود
  لطفا اگه جواب دادید آدرس این وب به ایمیلم بفرستید تا آن را چک کنم
  با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام، تمامی موارد در آموزش هست موارد مشابه رو باید تست کنید.
   ایمیلتون رو اگه درست وارد کنید جواب براتون ایمیل می شه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام بازی رو اجرا کردم هیچ مشکلی هم نداره فقط همش میره تو مرحله تمرین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. مرحله تمرین نداریم باید آنلاین بازی کنید تا سرور چندین نفر رو اضافه کنه یا خودتون اضافه کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام من وقتی وارد بازی میشم و وارد سرور میشم بعد از چند ثانیه منو به علت اشکال درsxeمیندازه بیرون در ضمن کانتر1.6

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. تک تک موارد بالا رو تست کنید نشد نسخه بازی رو عوض کنید و از لینک های داده شده استفاده کنید. دقت کنید اگه یک سرور این مشکل رو داره با مسئولان سرور در تماس باشید
   البته برخی ویندوزها با اجرای ادمین اس ایکس ای مشکل دارند و از آنتی ویروس و فایروال هم می تونه باشه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mohammad

  سلام به من این ارور رو میده
  hl2 has stopped
  چی کاار کنم؟
  بعد از 10 20 ثانیه از بازی بیرون میاد و این ارور رو میده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. مورد های اول رو تست کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehti

  Salam , man va hamkaram toye edare ba wifi mikhaim bazi konim nemishe error cd key mide vase join shodan
  kasi midone bayad chikar konim ?

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام، ممنون که فارسی تایپ کردید
   اینجا فقط من پاسخگو هستم
   جواب شما هم استفاده از سیدی کی های گوگل هست و یا نصب نسخه ای دیگر از بازی

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ramtin

  ارور close the program میده.لطفا کمک کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام تک تک موارد رو تست کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • y.

  با سلام ، بازی من به صورت پرتابله ، ویندوز 8.1 موقع اجرای بازی این خطا رو میده
  ...fatal error : unable to load authentication library , exiting

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام، نسخه اصلی بهمراه پچهای آخر تست کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • عرفان

  سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون.من بازی رو نصب کردم اما کیبورد من کار نمیکنه...بجز دکمه های اف 1 و اف 2 همه کلید ها از کار افتادند.لطفا راهنمایی کنید ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام بخش تنظیمات و کیبورد رو نگاه کنید و دوباره ست کنید کلیدها رو

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  با سلام
  من بازی رو نصب کردم ولی وقتی میخوام بازش کنم کامپیوترم کامل قفل میکنه و فقط دکمه ری استارت کار میکنه
  مشکل چیه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام نسخه رسمی رو به همراه آخرین پچ ها در درایو غیر ویندوز با آنتی ویروس و فایروال خاموش نصب و اجرا کنید مشکلی نداره

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مهیار

  اقا من از روی استیم کانتر خریدم ولی موقع کلیک بازی اول ران میشه بعد سیاه میشه صفحه ولی با حرکت موس صدای رفتن پوینتر روی ایکونهای منو میاد ولی صفحه بازی دیده نمیشه ، چیکار کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام. بازی رو از گرافیک اوپن جی ال به دایرکت ایکس تغییر بدید و تست کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  1 soal

  mishe shoma 1 link gharar bedi base 1 counteri ke moshkel nadare ba 1 patch online?

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام و تشکر از فارسی تایپ کردن شما
   در گوگل بگردید من وقت چک کردن لینک ها رو دیگه ندارم

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  salam man 1 moshkel daram inam ine ke hich sv add nemishe oon raveshay bala ro emtehan kardam faghat nemidoonam chetori steam ro pak konam

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام و ممنون که فارسی تایپ کردید! در نسخه های پچ شده نمی شه از همه کدهای کنسول استفاده کرد
   و این مورد به استیم مربوط نمی شه
   برای پاک کردن استیم کافیه در کنترل پنل و بخش حذف نرم افزارها اون رو پاک کنید.

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • jozef

  سلام
  من یه مشکل بزرگ دارم

  وقتی مپ رو انتخاب می کنم آخرش که لود شد مپ می خوام ok رو بزنم که گیر می کنه وباید ALT+F4 بزنم

  لطفا کمک کنین ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام، مراحل مختلف این آموزش رو تست کنید. از نسخه رسمی و پچ ها استفاده کنید.

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محسن

  من مپ انخاب ميكنم و استارت ميزنم بعد لود ميشه ولي بعد از لود مياد دوباره به صفحه انخاب مپ وا صلا وارد نميشه سيستم من اكس پي هست لطفا كمكم كنيد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام، تک تک موارد و کامنت های مشابه رو تست کنید.

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mr.MAMAD

  سلام دوستان
  این آی پی رو ادد کنید. سرور زامبی هست: 94.182.162.22:28015

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mr.MAMAD

  سلام خسته نباشید.
  من هیچ کدوم از این مشکلات رو ندارم آما یک مشکل دارم که مربوط به بازی آنلاین هست.
  من هر وقت از بازی خارج میشم و دوباره وارد میشم رنک (rank) میپره و بعد کع متوجه شدم دیدم که (Steam) من هر بار که وارد میشم تغیر میکنه لطفا بگید چطور این مشکل رو حل کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   استیم رو آپ دیت کنید
   و از نون استیم بازی کنید که آموزشش هست
   تغییر رنک هم بخاطر استیم هست

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • Mr.MAMAD

    چطور آپدیت کنم؟ لینک بدید

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     با فیلترشکن دانلود و نصب کنید و خودش آپ دیت می کنه
     http://cdn.steampowered.com/download/SteamInstall.msi

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • Mr.MAMAD

     آقا جان باز هم امتحان کردم نمیشه

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     مطمئن هستید بازی مشکلی نداره؟

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • Mr.MAMAD

     نمیدونم مشکل داره یا نه. آپدیتی نیست تا مشکل رو حل کنه؟

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     توصیه می کنم از لینک نسخه اصلی به همراه تمامی پچ ها رو دانلود و نصب کنید

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • Mr.MAMAD

     لینک لطفا

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     متن رو نگاه کنید هست

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • Mr.MAMAD

     این cs 1.6 هست من سورس بازی میکنم

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     من برای آنلاین بازی کردن 1.6 رو تست و توصیه می کنم
     برای کانتر سورس خیلی راحت فقط سرور دادم و بازی کردم مشکلی نداشت
     شما در گوگل بنویس دانلود کانتر سورس برای بازی آنلاین

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • Mr.MAMAD

     در ضمن من CSS بازی میکنم

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • کوروش

  دمت گرررررررررررم با این مطالب مفید . مرسی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • رضا

  سلام .... من مشکل نشون دادن chat هارو داشتم counter.strike 1-6 . v7 دارم .... از بین اون همه pach کدومو دانلود کنم؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   پچ ها باید پشت سر هم و همه نصب بشن! از اولی تا آخری...

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  هردو لینک خرابه خودت امتحان کن

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   لینک ها تصحیح شد ولی کاری هم نداشت توی گوگل 1 دقیقه وقت گذاشتم و سرچ زدم!

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  از کجا دانلود کنم از همه جا کردم بازم نشد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   شما چرا اصلا متن رو نمی خونی دوست عزیز؟ لینک داده شده در متن! همه موارد گفته شده!

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  سلام مشکل من دومی ولی فایل اچ ال پیدا نمیشه چیکار کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   نسخه اصلی بازی رو دانلود و نصب کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محسن

  سلام من ویندوز 7 دارم ولی اخطار “Fatal error available memory less than 15 MB” را می دهد باید چکار کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. فکر می کنم مشکل دوم آموزش مربوط به این خطا می شه!

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ehsan

  slm.man vagti to severhaye public miram to shoroee har bazi ping mire bala va baad az 40 sanie dorost mishe.internetam khobe.1mb/s pas chera intori mishe?lotfan javab bedin

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   لطفا فارسی تایپ کنید
   سرعت بالا پینگ بهتر رو به دنبال نداره! برای پینگ بهتر باید سرور هم خوب باشه و هم آی اس پی شما خوب باشه
   مشکل از سیستم شما اگه باشه مربوط به خاموش بودن فایروال و آنتی ویروس می شه که چک کنید در غیر این صورت از سرور بازی هست یا آی اس پی که اینترنت گرفتید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • matin

  سلام ممنون از سایتتواز بازی می پره بیرون هرکاری هم گفتید کردم ولی نشد

  ممنون که بگید من چه کار کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • MOHAMMAD

  مشکل من اینه که اصلا وارد بازی نمیشه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام. همانطور که در متن و ابتدا نوشته شده است از نسخه های رسمی و آخرین پچ ها استفاده کنید. من بر روی ویندوز 8.1 تست کردم هیچ کانتری مشکلی نداشت.

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • fa

  سلام
  من این مشکلو دارم بازی در ویندوز اصلا اجرا نمی شود و هیچ خطایی هم نمی دهد و می ترسم از راه حلتون استفاده کنم به خاطر اینکه هر وقت تو قسمت ران دستکاری کردم و سیستم رو ریستارت کردم یه مشکلی برام پیش اومده به خاطر همین می خواستم بپرسم بعد از این که ریستارت کردم چه اتفاقی می افته لطفا خیال منو را حت کنین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام
   هیچ روشی در کامپیوتر ۱۰۰٪‌نیست و با ترس هم کاری از پیش نمی رود
   روش های فوق بارها توسط بنده و سایر دوستان به وفور استفاده شده و مشکلی هم مشاهده نشده
   شما هم تست کنید و امیدوارم مشکلتان مرتفع گردد

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • MohamaD

  سلام من یک کامپیوتر دارم که از طریق کابل شبکه به اینترنت وصله و یک لپ تاپ که از طریق wi-fi به همون مودم وصله. ولی وقتی با یکی از کامپیوتر ها وارد یه سرور میشم کامپیوتر دوم وارد اون سرور نمیشه ولی وارد بقیه سرور ها میشه و هیچ مشکلی نداره. میخواستم ببینم چطور میشه با دوتا وارد یک سرور شد؟ لطفا کمک کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام
   با مسئولان اون سرور مشکتون رو در میون بذارید تا کمکتون کنن

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Alireza

  یعنی چی Non steam بازی کنم سرورها ام دستی وارد نمیشه ینی پیدا نمیکنه فایروالمم خاموشه و آنتی ویروس هم ندارم مرسی از رسیدگی هاتون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   در متن توضیح داده شده است

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alireza

  سلام من مشکلم حل شد اما یه مشکل دیگه هم هست اینه که تو سرورا join نمیشه و همه ی سرورارو off نشون میده اینترنتم کانکت sxe روشن ولی off نشون میده لطفا کمک

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   بصورت Non Stream بازی کنید و آی پی سرور ها رو دستی در Favorites اضافه کنید و بازی کنید. باز مشکل داشت از بسته بودن فایروال خودتون اطمینان حاصل کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alireza

  سلام ممنون از توضیحات ولی این ارور واسه من میاد W_Loadwadfile: could'n load gfx.wad اگه میشه بگید من بدون کانتر نمیتونم زندگی کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام مشکل یکی از فایل هاست که اشمش اومده
   کانتر رو دوباره در درایو غیر ونیدوز نصب کنید و آخرین نسخه های پچ بازی رو هم داشته باشید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • aryan

  سلام من چند روزه درگیر کانترم!
  این برنامه ی sxe رو هر ورزنیشو نصب میکنم حتی اخرین نسخشو از خود سایت یعنی نسخه ی 15 رو گرفتم ولی بازم وقتی وارد بازی میشم از سرور میپره بیرون میگه sxe رو اجرا کن
  هر بار ه اجراش میکنم تا مینیمایز میشه بسته میشه
  یه راهنمایی کنین لطفا

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   مثل همیشه مشکل از خود برنامه اس ایکس ای هست که با سرورها مچ نمی شه مدتی صبر کنید تا نسخه جدید ارائه بشه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • aryan

    پس بقیه چجوری دارن بازی میکنن؟
    لطفا یه راهی پیشنهاد کنین یا لینک یه کانتر پرتابل ک همچیش نصب شدسو بزارین

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     از بقیه که بلد هستن بپرسید
     ولی تا جایی که من می دونم باید SXE رو با Run as admin اجرا کنید. کانتر رو توی درایو غیر ویندوز نصب کنید. و در کل بدونید چیز پرتابلی برای درست شدن این نیست و اگه هم SXE شناسایی نمی شه مشکل از سیستم عامل هست

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • متین

  من sxe بازه ولی میرم تو بازی میاد بیرون میگه SXE نداری !!!!!!!! مشکل چیه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. باید موارد فوق رو دقیق رعایت کنید. اونها رو خونده و رعایت کردید؟

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • aaaryan

   منم همین مشکلو دارم یکی کمک کنه

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • علی

    سلام دوست عزیز سیستم خود را یک بار ریسیت کنید .مشکل شما حل خواهد شد

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • دیاکو

  ببخشید من رزولیشن رو بردم بالا نصف صفحه ی بازی رفته نمیتونم برم تو اپشن چون تو صفحه نیست خواهشا کمک کنید چی کار کنم آپشن برگرده؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام
   http://www.google.com/search?site=&source=hp&q=how+to+change+counter+strike+resolution

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • milad1005

  سلام و خسته نباشید من موقع ساخت سرور و بازی انلاین با این ارور مواجه میشم بازی هم خودش بالا میاد ولی نمیدونم این برای چیه couldn't load gfx.wad

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. از گوگل کمک بگیرید بنده اطلاعی ندارم

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • PLAYER e SHAAAKH

  سلام آقا من با sXe ورژن 15 وارد کانتر می شم، تا واارد یه سرور می شم بعد 10 ثانیا می پره بیرون می گه که سرور به اس ایکس ای نیاز دارد. دیگه دارم روانی می شم. هیچ سایتی جوابمو نمی ده!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hesam

  سلام برای من این ارورو می ده [error5899:matedata file missing or damaged[-1

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام مربوط به داده هاست. بازی رو دوباره نصب و آخرین پچ رو نصب کنید. در صورتی که باز خطا داد بازی رو عوض کنید و در پوشه غیر ویندوز نصب کنید و موارد آموزش رو هم اعمال کنید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • عرفان

  سلا مله

  آقا مهرداد این sxe رو من باز میکنم دیگه کانتر باز نمیشه میدونید چرا بعدش بعد چند لحظه sxe ارور Open service error میده میپره بیرون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. آی پی تون که ایران هست ولی فارسی سلام ندادید نمی دونم چرا. برای رفع مشکل از گوگل همیشه کمک بگیرید؛ سریع و دقیق هست »
   https://www.google.com/search?&q=open+service+error+sxe+injected

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام من وقتی رو فایل hl.exe
  کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته راهنمایی شما هم کار نکرد
  فقط کانتر هایی رو میتونم باز کنم که فایل cstrike.exe
  رو دارن یعنی شبیه این عکس

  http://s5.picofile.com/file/8104581368/Untitlsed.png

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام. گفته شده برای حل این مشکل از نسخه اورجینال لینک داده شده به همراه آخرین پج ها استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاد

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام خواهش میکنم کمکم کنید.
  آنتی چیت من فعال هست اما وارد بازی که میشم این ارورو میده
  culd not cannect to server
  همه سرورهارو میشناسه ولی داخلشون نمیره و اروره بالا رو میده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام. خب یک دلیل نداره این خطا
   می تونه عدم پشتیبانی بازی نصب شده توسط شما با بازی سرورها باشه
   سرورهای بازی با آی پی و سرویس اینترنتی شما مشکلی داشته باشند
   یا کلا از اینترنتی استفاده می کنید که مانع وصل شدن شما به سرور می شه مثل روشن بودن آنتی ویروس و فایروال و ...

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ساسان

  سلام یه سوال دارم ممنون می شم جواب بدین
  من بعضی بازی ها رو نصب می کنم کاراکترش همش دور خودش می چرخه بدون این که من کاری کنم
  مشکل از چی هست ؟
  من ویندوزم 7 هست
  با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام. دوست عزیز اینجا برای بازی کانتر هست نه بعضی از بازی ها! برای سوالات متفرقه از بالا بخش سوالات رو انتخاب کنید
   این بعضی بازی ها رو ببینید روی سیتسم های دیگه هم اینطوری هستن؟ بعد از سلامت نرم افزاری و سخت افزاری سیستم خودتون مطمئن بشید.

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام من یک سوال کلی داشتم :من یک میندوز 8 .سی پی یو :ای کور 5 3.4گیگا هرتز - 6 گیگ رم - و جی فورس کارت گرافیک بالا--: ایا می توانم بازیهای چون ( call of duty ghost. Battelfield 4_need for speed rivals- یا بازی های جدید دیگر را نصب کنم یا بازی های یک کم قدیمی تر مثل mafia 2 ؟؟؟؟؟؟؟ (این را باید اضافه کنم که کامپوتر اورجینال از خارج است ولی بازیها رو می خواهم از داخل ایران و شرکت های ایرانی بخرم)

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام.
   ۱- ویندوز ویندوز هست!‌ چه از خارج آورده بشه چه از داخل.
   ۲- داشتن سیستم فول و بالا دلیل اجرای یک بازی نیست!‌ بازی باید تست و بررسی بشه و بعد!
   ۳- اجرای موفق یک بازی در یک سیستم دلیل اجرای موفق بازی های هم سطح دیگر نیست.

   فکر می کنم به جواب خود رسیده باشید، در ضمن این بخش برای بازی کانتر بود! برای بخش سوالات متفرقه از بالا بخش سوالات را انتخاب نمایید.

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • JaVaT

  اگه امکانش هست بقیه پارامتر های تو این عکسو هم توضیح بدین که علت بالا یا پایین بودنشون چیه؟

  تو این عکس میبینین که لوز من بالای 30 هس و بهترین اون باید 0 باشه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   خب این لوز بخاطر شبکه ای دارید هست و دلیل زیادی می تونه داشته باشه
   معمولا اگه از مخابرات اینترنت گرفته باشید لوز بیشتری دارید که باعث می شه لگ داشته باشید توی بازی
   برای بهبود اون هم بهتر کردن اوضا سخت افزاری اینترنت مثل کابل ها و کارت شبکه و استفاده از کابل کلاس بهتر از شبکه های وایرلس و بهبود نرم افزاری هم مثل استفاده نکردن از آنتی ویروس ها و فایروال ها اشاره کرد

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • JaVaT

  سلام

  خواستم بدونم دلیل بالا بودن loss تو بازی کانتر سورس چی میتونه باشه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. منظورتون کدوم لوز هست؟! با اسکرین شات ممکن هست توضیح بدید

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • M_EzIo

  سلامی دوباره

  مشکلمو پیدا کردم و اونم همون برنامه جانبی بود که تو کامنت قبلی نام بردم
  این برنامه درسته پینگ منو از 50 به 15 کاهش داده بود ولی به علت هنوز هم نامعلوم پینگم به 900 انتقال پیدا میکرد
  بازم از سایت خوبت ممنونم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • M_EzIo

  سلام واقعا خسته نباشید

  من بازی کانترم تو ویندوز ۷ بود که متاسفانه با مشکل blue screen و ریستارت مداوم ویندوز مواجه شدم و منجبور شدم ویندوز و عوض کنم و ۸ بزنم.... کانتر و تو بوشه غیر ویندوز نصب میکنم و از حالت read only هم خارج میکنم وارد بازی میشم بعد از هر تغییرات مهمی که انجام میشه مثل ورود افراد دیگه به سرور یا هر عملی بینگ من از 15 یا 20 میاد رو ۵00 ۶00 ۷00 میخواستم ببینم چیکار میتونم بکنم؟من آنتی ویروس و و فایروالمو هم دیزیبل میکنم و + از برنامه ROG GamE First ll هم استفاده میکنم

  (قبلا این ویندوز رو داشتم و بازی هم نصب بود روش و هر وقت که با این ویندوز بازی میکردم هیچ مشکلی نداشت از وقتی دیگه 7 خراب شده و کلا با 8 کار میکنم این مشکل بوجود اومده‌)

  این مشکل تو ویندوز ۷م (که خرابه و ریستارت میشه وجود نداره )

  با تشکر فراوان

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام. ممکن هست مشکل از اون سرور مربوطه که اونجا بازی می کنید هم باشه! برای کانتر بهترین ویندوز XP هست و توی ویندوزهای دیگه سخت می شه. مشکل 7 رو هم اعمال کردید؟ با بودن آنتی ویروس با غیرفعال کردن اون هم باز به بازی گیر می ده و بهتره کلا آنتی ویروس پاک و فایروال خاموش باشه. موفقی هم که پینگتون بالا می ره به Task Manager بیایید و ببینید چه پروسه هایی سیستم رو اون لحظه اشغال کردن. ممکنه برنامه های دیگه توی کار دخالت کنن و موارد مشابه.

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • spr

  سلام من بازی کانتر استریک ۱.۹ نصب کردم اما ‍‍‍‍پین کدی که تو سیدی نوشته اشتباه هست
  نمیدونید از کجا میشه پین کد براش پیدا کرد؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام.

   گوگل

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • سپهر

    میشه بگید چه عبارتی بنویشم ؟
    چیزی که من مینویسم پیدا نمیشه

    لطفا قبلش خودتون تست کنید

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     به فارسی و انگلیسی عبارت مورد نظرتون رو باید بنویسید! کار سختی نیست! الان شما دنبال سریال بازی کانتر 1.9 هستید! من که این نسخه رو ندیدم و ندارم و نمی شناسم که برای شما تست کنم! شما خودت زحمتی بکش این لینک ها رو ببین :
     https://www.google.com/search?q=سریال+بازی+کانتر+1.9
     و
     https://www.google.com/search?&es_sm=93&sclient=psy-ab&q=Counter+Strike+1.9+CD+Key
     موفق باشید.

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مهدی

  سلام بازی من تیر بالا تر از نشانه میخوره دلیلش چیه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. می تونه از بازی خودتون باشه و یا نتظیمات سرور. کوکل رو هم به انگلیسی بگردید...

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • MOhsen

  salam
  agha man hame in karaio ke gofti kardam oon linkai ke vase dl gozashti cso dl kardam dige hangam nemikone ama vaghti sXe mizanam mikham beram to severa bazi konam bazam hang mikone dalilesh chie

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   سلام. لطفا فارسی تایپ کنید. دلیل می تونه از مشکل داشتن اینترنت شما باشه یا داشتن آنتی ویروس و یا روشن بودن فایر وال و همچنین نصب بودن در پوشه ویندوز و دلایلی که در بالا به آنها اشاره شده است

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • Mohsen

    سلام . نتم که فیکسه انتی ویروس ندارم فایروال افه تو پوشه ویندوزم نصب نیست البته اول بود اما پاک کردم ریختم تو پوشه سی اس مشکلم العان اینه که sxe انلاین نمیشه برام تو کنسول . . .

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     اگر براتون بازی مهم هست ویندوز ایکس پی سرویس پک دو یا سه برای این بازی نصب کنید تا بتونید بدون مشکل بازی کنید. البته من و خیلی های دیگه روی 7 و 8 داریم بازی می کنیم و مشکلی نداشتیم تا الان. دلیل این مشکل شما رو هم دقیق الان چیزی به ذهنم نمی رسه

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • یکی

  سلام
  من کانتر سورس 2010 دارم و وقتی می خوام با دوستم بازی کنم به صورت اینترنتی نه شبکه داخلی، آیپیشو می زنم اد میشه و در قسمت لتنسی عدد 100 رو نشون میده و مشکلی در ارتباط فک نکنم داشته باشه ولی مشکل اینجاست که وقتی میخوام وصل شم خطای زیر رو میده که مربوط به نبودن در کلاس سی هست:
  lan server are restricted to local client (class C
  در ضمن قبلا با کانتر 1.6 با همین آیپی ها بازی می کردیم با هم و مشکلی نداشت.
  جایی خوندم توی کنسول تایپ کنم
  sv_lan 0
  اینکارو کردم فایده نداشت. چکار کنم آیا؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
  • http://mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

   با سلام. فکر میکنم از تنظیمات کنسولی بازی باشه که سخت می شه اون رو پیدا کرد! توصیه می کنم اول بازی رو حذف و دوباره نصب کنید البته در یک جای دیگه و موقع بازی کردن وای فای هر دو طرف باید خاموش و آنتی ویروس ها غیر فعال باشه. در مورد کلاس سی بودن هم شبکه هایی که بین دو کامپیوتر درست می شه اکثرا از نوع سی هست...

   خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
   • sajad

    اقا از من ای ارور رو میده.
    مشکل چیه؟

    خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
    • http://www.mehrdad32.ir/ Mehrdad Mohajer

     در بالا گفته شده در دیدگاه های سایرین جواب ندید
     ایمیل الکی برای اونها ارسال می شه با این کار
     نسخه تست شده هست؟
     در درایو غیر ویندوز نصب کنید
     موارد مشابه از متن آموزش رو اعمال کنید

     خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • MSD

  سلام با تشکر از راهنماییهاتون
  بازی رو نصب کردم و همه ی کارای بالا رو هم انجام دادم ولی وقتی اجرا میکنم عکس VALVE رو میاره و میاد بیرون با این ارور:
  NO PERMISSION TO RUNCSTRIKE.EXE
  لطفا راهنماییم کنید
  در ضمن RUN AS ADMI N هم زدم نشد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • hesam

  دمت گرم خیلی خوب بود مت ها روی یک مشکل مونده بودم که با راهنمایی شما عزیزان درست شد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  سلام،چرا بازی رو باز میکنم صفحه ی بازی بزرگ میشه هیچی هم نمیشه زد.بازی نمیشه کرد فقط عکس صفحه ی بازی هس که اونم بزرگ شده است .رم کامپیوترم 2 گرافیکم که دارم قبلا اینطوری نبود جدیدا نصب کردم اینجوری شده.ویندوزم هم 7.چکار باید بکنم؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  بازم سلام ، نگا کنید این کار رو که گفتید انجام دادم ولی باز اونجوری شده، نمیدونم چجوری مشکلش رو بیان کنم ولی وقتی بازی رو باز می کنم انگار گرافیکش بالا باشه اونجوری میشه و هیچ کاری نمیشه کرد فقط صدای بازی هست و تصویر ولی گزینه های بازی نیس حتی ( Ctrl + Delete ) رو میزنم واسه اینکه Task manager بیاد تا از بازی بیرون بیام همه چی بزرگ میشه صفحه دستکاپم و خود task manager....نمیدونم مشکلش رو خوب فهموندم یا ن؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  براتون فیلم رو میل کردم،اگه نیومد بگید دوباره بفرستم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • حسام الدین

  سام دوست عزیز مرسی از لطفت...
  منم مشکل Hamid رو دارم صفحه اول بازی بدون گزینه ها

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  سلام از کجا باید بازی را شروع کنم ؟ در ضمن در کل کانتر ها من مشکل نیامدن موس را دارم یعنی موس در هنگام امدن بازی محو میشود و لطفا کمکم کنید؟
  همچنین من نمیدانم از کجا بازی را باز کنم!!!!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  سلام ، کاری که گفتید رو انجام دادم،یه سری به ایمیلتون بزنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  آقا این مشکل ما معلوم نشد چیه؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  داداش من رفتم آخرین ورژن رو از بازی فروشی اورجینال خریدم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  همون مشکل رو هنوز داره ، Ctrl + Alt رو میزنم صفحه بازی سیاه میشه .... بنظرتون ویندوز رو عوض کنم درس میشه؟؟؟؟؟آخه قبلا این مشکل نبود

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  بابا من نمیدونم من ویندوز رو عوض میکنم ، اگه درست شد که هیچ اگه نشد اصلا بیخیال کانتر و هرچی بازیه میشم بابا

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  آقا من ویندوز رو عوض کردم همه چی درست شد ، فقط بازی آنلاین میخوام بکنم هیچ سروری نیس چرا ؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  آقا حل شد مرسی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  رفتم برنامه sxe injected رو دانلود کردم ، بعدش سرور بالا اومد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Aliix

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
  عاقا ما ویندوذمون 8 هستش
  وقتی کامپیوتر روشن میکنم و اولین بار sxe injected رو میارم بالا بازی رو inject میکنه اما وقتی یبار از بازی میم بیرون و میخوام دوباره برم تو بازی دیگه بازی رو اینجکت نمیکنه
  چیکارش کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • seyedali

  با سلام و تشکر از شما
  دوستان عزیز با این ارور چی کار کنم؟
  hl2.exe

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • zahra

  سلام و خسته نباشید
  من بازی کانتر را نصب کردم ولی هر چی روی فایل اجرایی دابل کلیک میکنم هیچ عکس العملی انجام نمیدهو اصلا وارد بازی نمیشه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • zahra

  راسی من بازی pes2012 را هم که نصب کردم این پیغام خطا را میده وقتی میخوام بازش کنم

  Your computer does not meet the minimum system reguirements to run this software.
  As a result,you may experience errors during operation.
  Your video card does not meet the reguired specifications.(gpu:shader 3.0)
  Other programs are using the video memory.
  Please close all other programs then start” pro evolution soccer 2012”.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Shahin

  این Real only که میگید کجاست.توی خود محل نصب بازی رفتم پیداش نکردم.
  من ویندوز 7 دارم و وقتی می خوام بازی رو شروع کنم بعد از انتخاب نقشه و سختی و این چیزا وقتی میزنم Start game وسط لود شدن بازی میاد بیرون....
  فکر کردم شاید اشکال از همون Read Only که گفتید باشه.
  لطفا کمکم کنید...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • zahra

  اخه یعنی چه مشکلی داره کارت گرافیکم؟باید چه کارکنم که درست بشه؟راه حل بهم بگین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Shahin

  مرسی.مشکلم حل شد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  خیلی ممنون واقعا لطف کردید عالی عالی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • جلال

  سلام من بازی counter 1.6 رو نصب میکنم صفحه شطرنجی هست تازه تیک هم میزنه . رم من 4 و گرافیکم 1 ویندوزم 7 هست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • goc

  من وقتی روی گزینه ی find server کلیک میکنم هیچی نمیاد لطفا کمک کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  باسلام و خسته نباشید من یمشکل تو کانتر سورس دارم بازی کاملا اجرا میش فقط تصاویر و گرافیک اسلحه ها تاره البته این مشکلو بعضی اوقات دارم بعضی اوقات ندارم.چیکارکنم لطفا کمکم کنید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  تو کل بازی اینطور میش تمام عکسا و تصاویر تاره گرافیکمم 314 هس هم openGL هم AL هم CL رو دارم.دارکسمم 10 هس

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  منظورم از بعضی اوقات این نی که تو یمرحله دارم تویکی ندارم منظورم اینه بعضی اوقات نصب میکنم خوبه بعضی اوقات تاره مثلا چنو پیش گرافیکم 128 بود خوب بود 7 نصب کردم تار شد گرافیکمو کردم 1 درس شد اما حالا باز تار شده کم کن اصن اینطور بم کیف نمیده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  آقا منتظر شماما نمیخوای مشکلمو حل کنی میخوام بازی کنم توروخدا حلش کن

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  واقعا ک من 3 ساعت پیش مشکلمو بت گفتم هنو حلش نکردی مال همرو میگی مال منو نه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  کانتر سورس من فقط رزولوشن داره که اونم آخریشه 32 بیت رو که میگی نداره. از راه دیگه ای نمیش درس ش؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  اصلش رو از کجا میتونم دان کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  خودم حلش کردم رفتم تو یجای دیگ تو تنظیماتش نه یجادیگ اسمش طولانی بود همه رو بالا گذاشتم یهو شد عین آینه بایییییییییییییییییییییییی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امین

  باسلام
  من بازی کنتر استریک 1.6 رو روی ویندوز 8 64 بیتی نصب کردم ولی با یه بار باز کردن باز نمیشه هیچ اروریم نمیده. باید اینقد روش کلیک کنی تا باز بشه. خیلی آزار دهندست.
  خواهشا راهنمایی کنم هرچی کشتم تو اینترنت هم سایت های خارجی هم ایرانی چیزی پیدا نکردم. در ضمن دستورالعملاتونم انجام دادم ولی جواب نداد
  با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امین

  انجام دادم متاسفانه جواب نداد.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sadegh

  سلام بازی من error :steam startup0 failed:steam startup(0xf,0x13e614)failed with errer108:the local steam service is not running
  لطفا کمکم کنید. باتشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امین

  من نوشتم اینو:

  باسلام
  من بازی کنتر استریک ۱٫۶ رو روی ویندوز ۸ ۶۴ بیتی نصب کردم ولی با یه بار باز کردن باز نمیشه هیچ اروریم نمیده. باید اینقد روش کلیک کنی تا باز بشه. خیلی آزار دهندست.
  خواهشا راهنمایی کنم هرچی کشتم تو اینترنت هم سایت های خارجی هم ایرانی چیزی پیدا نکردم. در ضمن دستورالعملاتونم انجام دادم ولی جواب نداد
  با تشکر

  بعد شما جواب دادید:

  سلام ؛ آنتی ویروس و فایر وال رو خاموش کنید مشکلتون حل می شه…

  بعد من گفتم:

  انجام دادم متاسفانه جواب نداد.

  بعد شما هم حواستون نبود و گفتید:

  خب مشکلتون چی بود و شما چیکارا کردید؟ دقیق بگید بهتر می تونم کمکتون کنم…

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • رضا

  سلام من بازی نصب کردم وقتی روی آیکون کانتر رو دکستاپ کلیک میکنم این پیغام میاد
  windows command processor has stopped working.
  a problem caused the program stop working correctly
  windows eill closed the program and notify if a solution is available

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • اميرعلي فراهاني

  سلام من win٧دارم اين بازي رو نصب كردم،اروره less than 15mbرو ميده چيكاكنم؟رمم4گرافيكم2ati

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://maktabe-zahra.blogfa.com/ خادم الزهرا

  سلام

  داداش کــــــــمـــــــــک

  من کانتر 1.6 رو دارم.ویندوزم هم 7 هست.وارد بازی که میشم وقتی میخواد لودینگ کنه و بره تو بازی یهو میپره بیرون

  و ارور زیر رو میده!!!!جااااااان من کمکم کن

  unable to load authentication library, Exiting...

  اگر تونستی برام ایمیل کن.خیلی خیلی ممنون

  یا علی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  سلام من همه کارهارو کردم ولی موقی اجرایunable tointishadernsystemچی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Muhammad

  سلام.من ویندوز 8 نصب کردم و موقع اجرای کانتر با این پیغام مواجه می شم.لطفا کمکم کنید
  unable to load filesystem_steam.dll

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://maktabe-zahra.blogfa.com/ خادم الزهرا

  شما بگو کدوم ورژن رو بگیرم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • vahid

  سلام من پینگم تو کانتر تو ویندوز xp 15تا 17 بود ولی تو ویندوز 7 پینگم میره بالای 400 ویندوزم 64 بیت لطفا راهنماییم کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ماندانا

  سلام ماندانا هستم ازتهران من بازیهای زیادی رو دانلودکردم حتی نصب هم شده اما متاسفانه اجرا نمیشندویندوزم 7 و 64 بیتی ست اگرازبین دوستان کسی هست که میتونه کمکم کنه خوشحال میشم باسپاس

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ماندانا

  سلام من تا حدودی از راهنماییتون استفاده کردم امکانش هست منو در یاهو ادکنید تا مفصلا شرح بدم و ارورهارو بگم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ماندانا

  اقا مهرداد ؟ایا کسی هست که از طریق نرم افزار تیم ریویروارد پی سی ما بشه و مشکلو حل کنه ؟چون من اصلا سر در نمیارم مشکلم کجاست بازی رو نصب هم کردم اما باز نمیشه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://maktabe-zahra.blogfa.com/ خادم الزهرا

  بله.متن بالارو خوندم و کامل انجام دادم.برای من تا میخواد برسه به قسمت انتخاب تیم میپره بیرون(تو قسمت لودینگ ورودی)

  شما بگید من چیکار کنم؟چه ورژنی از کانتر رو میتونم نصب کنم و بازی کنم؟

  یا علی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • vahid

  mehrdad javebe mana nadadi

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://maktabe-zahra.blogfa.com/ خادم الزهرا

  من این کانتر رو از اینترنت دانلود کردم !
  نمیدونم مال کدوم شرکت و از اینجور چیزاشه!
  مثل اینکه قسمت نیست ما کانتر بازی کنیم!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  سلام بچه ها این پیاماتون همه به ایمیل من میاد خب اولش مشخصات ارسال پیام رو تنظیم کنین بعد بفرستین تا الان

  20.30 تا پیام شایدم بیشتر پاک کردم توروخدا تنظیم کنین اعصابم خرد شد از بس پیاماتونو پاک کردم.خب آقا مهرداد خودت

  که مسیول سایتی درستش کن.اه خسته شده بخدا

  بای

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • vahid

  mehrdad jan man hichia avaz nakardam faghat win ax xp be 7 taghir dadam

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • عمادابوالقاسمی

  سلام ویندوز ام 8 64بیتی هستش !
  این نسخه رو دانلود کردم :
  Counter-Strike Source 1.0.0.69 Build 4785
  ارور hl2.exe میده !
  1 دقیقه بیشتر توی بازی نمی مونه و میپره بیرون !

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • عمادابوالقاسمی

  ارور کامل hl2.exe Stop Working

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://maktabe-zahra.blogfa.com/ خادم الزهرا

  من از همون ادرسی که دادی دانلود کردم و درست شده.
  اجرت با مولا

  شهادت ام البنین رو همه به همه شیعیان تسلیت میگم

  یا علی مدد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://maktabe-zahra.blogfa.com/ خادم الزهرا

  ممنون مهرداد جان.
  فقط یه سوال دیگه

  من یه کامپیوتر رو میزی دارم(یعنی همین که باهاش بازی میکنم)برادر هم لب تاپ داره.
  من چجوری میتونم با داداشم کانتر بازی کنم؟
  یعنی اون تو pc خودش منم تو مال خودم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://maktabe-zahra.blogfa.com/ خادم الزهرا

  خب اینایی که گفتی رو من که بلد نیست!!!
  چجوری شبکه کنم؟
  نرم افزار میخواد؟
  یه توضیح میدی؟ببخشیدا

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://maktabe-zahra.blogfa.com/ خادم الزهرا

  دستت درد نکنه داداش

  بعد از اینکه این کارارو انجام دادم بیاد تو بازی چیکار کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ماندانا

  سلام ببخشید چیکار کنم برام ایمیل نیاد؟نمیخوام دیدگاههای دوستان به ایمیلم بیاد چیکارکنم ؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سعید

  خیلی لنگ بودم راحت مشکلم حل شد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • vahid

  mehrdada jan alan ba saiphonam valy to bazi offesh mikonam ye pc daram ye lap top roo joftesh winake avaz kardam az xp be 7 latency raft bala gahi vaghta miad payin valy kheili napaydare maslan az 9 mire 200 az 200 mire 55

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://maktabe-zahra.blogfa.com/ خادم الزهرا

  این مشکلم هم حل شد

  اجرن با حضرت زهرا

  یا علی مدد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • haah

  سلام من کانتر زورو رو دارم و نصبشم کردم ولی وقتی می خواهم بازی رو اجرا کنم این خطا رو می ده:no disk inserted من سی دی های بازی رو هم داخل کامپیوتر گذاشتم ولی بازم بازی اجرا نشد من ویندوز سون 64 بیت دارم لطفاً کمکم کنید!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://maktabe-zahra.blogfa.com/ خادم الزهرا

  سلام
  شما برای کالاف 6 یا 4 رو هم بلدید؟(لن یا co-op)
  با تشکر

  یا علی مدد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  سلام . من یه مشکلی روی لپتاپ دارم. ویندوزم سون 64بیتی.
  وقتی کانتر1.6 رو اجرا میکنم با لود شدن بازی میره صفحه بازی و همه چیز گیر میکنه حتی ماوس هم تکون نمیخوره
  باید چیکار کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  سلام من یمشکل دارم من میخوام اسکین اسلحه هامو عوض کنم وقتی عوض میکنم تو بازی رنگش صورتیه نمیدونم اشکال

  از کجاس ممنون میشم اگ کمکم کنی درس ش

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  ببین خودت تاحالا عوض نکردی نمیدونی چجوری میش؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SAEID

  کدوم آموزش؟آموزش چی کامل توضیح بده بدونم اگ آمزششو داری بده یخونم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mohamad

  سلام. آقا من کانتر رو روی ویندوز 7 نصب کردم اجر میشه ولی وقتی میخوام به صورت آنلاین بازی کنم به قسمت انتخاب تیم که میرسه گیر میکنه دیگه کاری نمیشه کرد به جز اینکه از طریق task manager از بازی خارج بشی. فقط وقتی میخوام آنلاین بازی کنم اینطور میشه! روی ویندوز xp که بازی میکردم هیچ مشکلی نداشت

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mohamad

  آره پچ 23 رو نصب کردم ! firewall خاموشه. آنتی ویروسم ندارم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mohamad

  آره همه این کارا رو انجام دادم. همه سرور ها. آره

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.Rise-Above-Cancer.blogfa.com shayan

  سلام.
  من با گارنا وقتی دارم بازی می کنم موقع لود مپ از بازی در میاد بیرون کار هاییم که شما بالا گفتید انجام دادم ولی درست نشد چی کار کنم؟:(((

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام. من کانتر2.6 قابل حمل(portable) دارم. ویندوز لپ تاپم هم ویندوز 8 از نوع 64بیتی هست.
  مراحلی رو که در بالا فرمودید انجام دادم اما در مرحله سوم( مشکل سوم) پوشه steam در program files ویندوز رو پیدا نکردم. البته این رو هم بگم که ویندوزم فعال نیست(activate windows رو انجام ندادم!). جالبه که کانتر1.6 با انجام مرحله دوم(مشکل دوم) روی سیستم من کار میکنه!
  لطفا راهنمایی کنید!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.noaclub.ir امیر

  سلام
  من ویندوز 8 32 بیت نصب کردم.sxe خیلی میره تو اعصابم
  گاهی وقت ها راحت inject میکنه گاهی باید دوباره نصب و ریستارت کنی تا inject کنه گاهی هم اگه خودتو بکشی هم نمیشه.
  بالا نوشته بود run as adminstor کنیم.کردم نشد.یه سوال منظورتون اینه که sxe رو یا کانترو run as adminstor کنیم؟
  اخه کانتر من مستقیم باز نمیشه و یک صفحه بعد از باز کردنش باز میشه که تو اون صفحه باید اجرای بازی رو انتخاب کنی و وارد بازی بشی.(خودمونیمو مسیله ی دیفرانسیل رو راحت تر از این چیزی که من نوشتم میشه فهمید یعنی چی :)))

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام. فایل steam رو از اینترنت دانلود کردم و نصب کردم. وقتی کانتر رو اجرا میکنم خطای زیر رو میده:
  the local steam service is not runing

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.noaclub.ir امیر

  خوب دادا منم فک میکنم مشکل قبلیم یه جورایی به ویندوز مربوطه بعد ریستارت کردن درست میشه ولی ریستارتم حدود 11 دیقه طول میکشه
  حالا یه مشکل دیگه دارم.یه کانتر جدید نصب کردم اما say ها رو نشون نمیده و یه همچین چیزی نشون میده cstrike# alldead

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مصطفی

  با سلام و درود
  کانتر 2.6
  هنگام لود شدن نقشه میاد بیرون رفتم پوشه را ازحالت only read در آوردم .باز رفتم دیدم only read هست میشه یکم بیشتر راهنمایی کنید
  رم 6 ویندوز 7 64 بیت
  (جواب مشکلو برام ایمیل کنید) ( **** یا تو یاهو آفلاین مسیج بذارید این فکر کنم بهتر باشه ****)
  با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مصطفی

  با سلام و درود
  هنگام لود شدن نقشه (کانتر2.6) میاد بیرون چه باید کرد
  با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مصطفی

  مرسی از کمکتون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مصطفی

  با سلامی دیگر
  یک سوال دیگر داشتم
  من کانتر 1.6 نصب کردم با پچش بعد تو هر سروری میرفتم کیک میشدم (30 ثانیهای)
  بعد توی سایتا دیدم باید نرم افزار sxeرو نصب کنم اونو نصب کردم حالا به محض اینکه میرم تو سرور کیک میشم
  مشکل چیه
  (مشخصات کامپیوترمم همون قبلیاست )
  با تشکر از راهنمای های کاربردیتون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • 1450

  من مشکل سوم رو تو ویندوز 8 داشتم.
  طبق گفته شما رفتم Steam رو دانلود کردم و نصب کردم.با هزار مصیبت 96 مگا بایت رو آچدیت کردم(با چند بار قطع و وصل)
  آخرش تونستم وارد اکانتم بشم .
  تو تب view قسمت setting رفتم و اون تیکی که گفتین رو ورداشتم.
  ولی بازم همون ارور Unable to load filesystem_steam.dll رو میده.
  هیچ فرقی نکرد!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مصطفی

  متشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام ، خسته نباشید، من نسخه (Counter-Strike Source (Update 2012 + Portable رو دانلود کردم ، توی راهنما گفته واسه اجرا باید Counter-Strike-Source.exe رو اجرا کنیم، اما وقتی اجراش میکنم یه پنجره باز میشه که بالاش نوشته GAC Anti Cheat Updater و بعد ارور میده HTTP/1.1 302 Found یا یک ارور دیگه که میگه فایل GAC Anti-Cheat.ex رو نمیتونه بسازه چون توسط یه برنامه دیگه داره استفاده میشه. هم روی XP و هم 7 امتحان کردم ولی همیم مشکل رو داره اگر ممکنه کمکم کنین. و اگر امکانش هست جواب رو به آدرس میل a.neverhood@hotmail.com بفرستین. خیلی ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام، با تشکر از توجهتون.
  اگر امکانش هست بگید که از کجا میتونم نسخه Full به همراه Patchهاش رو دانلود کنم؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mohsen

  sallam
  agha yeki be man komak kone
  windows 7 daram
  too map kolan chiz hayi ke aghie minevisan o baram neshoon nemide,khodam ham minevisam neshoon nemide,score ham nemitoonam reset konam
  vaghty chizi mizanam ya baghie mizanan,minevise :#cstrike-chat
  neshoon nemide chat chi boode

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  درود درود....
  خسته نباشید من یه مشکلی داشتم ، اونم اینه بعد نصب CS و SXe بعد اینکه sxe رو اجرا کردم وقتی بازی رو اجرا می کنم این ارور رو میده
  cannot find "about:blank" Make Sure the Path Or Intenet Address Is Correct
  بعد اوکی رو که می زنم یه لحظه میره داخب بازی بعد منو کیک می کنه و این ارور رو میده...
  "cannot find "http://www.liveyourgame.net" Make Sure the Path Or Intenet Address Is Correct"

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  درود دگر بار...
  خب چیکار می تونم بکنم ، سرعت اینترنتم خوبه 512 ـه
  مرورگرم هم غیر IE که بخاطر xp آپدیت نمیشه بقیه آپدیت هستن...
  با مجوز دمین هم اجرا میشه برنامه
  ممنون میشم کمک کنین و بگین چیکار کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amirali

  agha man bazi ro baz mikonam moshkeli nist vali tar neshon mide television ham 32 inche win8

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amirali

  bad moshkele badi ineke vaghti mikham server add konam chizi nemiad to serveram
  ba chanta ip dg inkaro anjam dadam

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بابک

  سلام. اجرا که میکنم این error رو میده.
  مشکلش چیه به نظر شما؟!

  W_LoadWadFile:couldn't load gfx.wad

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بابک

  کانتری که نصب کردم non steam هست (همین لینکی که بالا گذاشتین) - در ضمن ویندوز 8 ، 64 بیت دارم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بابک

  خب یه لینک بی زحمت بدین که من بتونم آفلاین بازی کنم. واسه ویندوز 8 - 64بیت

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بابک

  من بازی نصب کردم و این error رو میده
  Unable to load authentication library, Exiting...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • pouria24

  agha mamnoon 2ros shod mer30 .... :* :*

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بابک

  مهرداد جان من لینک دانلود خود بازی رو میخوام، فقط میخوام آفلاین بازی کنم، دلم واسه بازیش تنگ شده، یه لینک بده بی زحمت که رو ویندوز 8 - 64بیت نصب بشه. (آنلاین و شبکه و map و اینا نمیخوام، فقط خود بازی counter 1.6 رو میخوام. ممنون میشم اگه لینک رو بدی.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://different-part.mihanblog.com moein

  ببخشید می خواستم بدونم چرا بعد از نصب پچ در کانتر 1.6 دیگر آفلاین نمی شه بازی کرد و در بازی bot وجود نداره؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  سلام. من ویندوز8 64 دارم و یک کانتر1.7 روی کامپیوترم ریختم و ارور داد:“Fatal error available memory less than 15 MB”
  من برای رفع ارور به پوشه نصب رفتم اما چیزی از فایل hl2.exe یا hl.exe ندیدم. باید چیکار کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محراب

  سلام بازی وارد منو می شود و وقتی new game رامیزنم بعد از چند ثانیه هنگ میکنه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام دادا خواهشا جواب منو بدین من وقتی میرم تو favorite بعد add رو میزنم بیشتر وقتا وقتی ای پی رو ادد میکنم سرور رو برام تو لیست نمیاره ولی بعضی وقتا مثلا همون اولین بار ای پی سرور iranbax رو زدم سریع سرور رو برام تو لیست favorite اورد ولی اکثرا وقتی سروری رو میزنم برام تو لیست فیوریت نمیاره . لطفا کمکم کنید . پچ 23 دارم .

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://iranwireless.ir sms

  با سلام

  پدرم در اومد اینهمه نظر دادند و اینهمه مشکل رو خوندم مشکل من توش نبود کاش دسته بندی میکردید نظرات را سریع ادم ببینه

  مشکل من جالبه تمامی کارها رو انجام دادم کانتر source 2007 هست وقتی بالا می اید من زمان و تنظمات بازی را مثلا برای de_dust انجام می دم وقتی اوکی می کنم و میره برای لود کردن بازی در سرور لودینگ 4 - 5 تا خونه میره جلو بعد هنگ می کنه باید کلیک Ctrl+Alt+del رو بزنم و ریست کنم بازی رو. خاطر نشان می کنم ویندوز 8 استفاده می کنم و همین بازی بدون مشکل در روی ویندوز 7 کار می کرد. حتی تنظیمات خاصی رو هم انجام نمی دادم.
  لطفا ذکر نمایید مشکل کار من کجاست . با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امیر

  سلام ببخشید من وقتی دارم بازی میکنم از بازی خارج میشه و مینیویسه hl.exeمشکلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://iranwireless.ir sms

  من تمامی کارهایی که گفته اید رو انجام دادم و readonly , security و complexcity و ... و انجام دادم ربطی به اینا نداره
  اخه جالبه یک بار اونم با 12 نفر Bot بازی کردم ولی دیگر نشد. تعدادو کم و زیادم کردم ولی بازم گیر کرد.
  اگر لازم است نسخه ای رو آپدیت یا دانلود کنم لطفا لینک مربوطه رو بزارید تا این کار رو انجام دادم.
  با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلامم داداش میشه بگید چطوری voice رو تو بازی فعال کنم ؟ انقدر میدونم که برم تو تنظیمات و سربرگ voice رو بزنم ولی وقتی مثلا تیک enlabed microphone in game رو میزنم بعد apply میکنم میرم تو بازی نمیاره برام البته همین سربرگ میکروفن که گفتم تنظیمات خاصی نداره فقط دوتا تیک داره ولی خب من میزنم نمیشه لطفا کمک کنید اخه کانتر همه اونایی که من تو سرور باهاشون بازی میکنم همون 1.6 پس چطور اونا میتونن وسط بازی حرف بزنن من نمیتونم ؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  منظور از تنظیمات صدا چیه یه راهنمایی بکنید .... بعد تست میکروفن رو میزنم میرم تو بازی بالای پول عکس بلندگو میاد بعد حرف میزنم صدا خودمو میشنوم ولی میگم کسی میشنوه میگن نه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • hamid

  salam man vaghti varede bazi misham grafik bazi khili paine staranjie tofang dast chape va be dast rast namire komak konid lotfan

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  سلام . من برنامه ی sxe رو که باز می کنم ووارد کانتر می شوم یک دفعه خارج میشه و پیغام میده intercepting error.sxe injected will close.
  به دو باره وارد بازی میشه و می رم آنلای وارد سرور می شم. یک چند ثانیه می مونه بهد پیغام می ده که باید برنامه sxe دانلود کنم و می نویسه kicked باید چی کار کنم لطفا راه نمایی کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  راستی وقتی میرم دانلود کنم یک نسخه ی کاربر داره نسخه ی سرور ویندوز داره و لینوکس؟؟؟؟؟کدوم یک

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بنیامین

  سلام دوست عزیز
  من بازی رو نصب کردم ولی میگه 6تا پسوورد 4 حرفی باید بزنی
  پسوورداشو از کجا بیارم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بنیامین

  ببخشید اشتباه شد. هر رمزش 5 حرفیه
  تو سی دی هم نیست. تو پوشه بازی هم نیست :(

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بنیامین

  ببین اینو میگه: please inter your CD Key . which can be found printed on you cd jewel case
  من انگلیسی بلد نیستم
  6تا جا خالی 5 حرفی داره
  حالا کمکم میکنی؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بنیامین

  بازم اشتباه شد:دی
  5تا جاخالی داشت
  5تا جاخالی 5 حرفی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • بنیامین

  ممنون از راهنماییت ولی نمیشه :|
  بای

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • majid

  سلام من چیت رو اجرا میکنم وارد بازی میشم یه صفحه ورد باز میشه و کلا از بازی خارج میشه اگه چیت رو باز نکنم بر توی بازی بعد چند ثانیه میاد بیرون و ارور همون برنامه رو میده نمیدونم باید چیکار کنم ؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Arman

  سلام . من به یه مشجل روانی کننده بر خوردم هر کاریم میکنم درست نمیشه.
  قبلا خیلی راحت بازی می کردم اصلا هم مشکل نداشتم ولی بعد اینکه کانترو با چند تا سیستم شبکه کردیم و بازی کردیم ذیگه نتونستم انلاین بازی کنم.
  مشکلشم اینجاس که وقتی sxe باز می کنم بعدش بازی اجرا میکنم بازی بالا میاد ولی صفحه سیاه میشه و dont send میده. ولی بازی بدون sxe خوب اجرا میشه. بازی و عوض هم کردم باز نشد . sxe آپدیته. ویندوز 8 64بیت.
  اگه راه حلی هست از ما دریغ نکنین :D

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shahdin

  salam mehrdad jan be man in erroro mide :
  half-life has not working .....
  chikaresh konam !!!!!!!!!!?????????????/ :(

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shahdin

  mamnoon misham moshkelamo hal konid

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • arman

  با سلام به مهرداد جان
  وقتی که تو بازی start رو میزنم توی LOADING گیر می کنه یا که هنگ لطفا کمکم کنید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • arman

  لطفا یک بار دیگر در جوابت توضیح می دهی یک هفته دارم باهاش کلنجار میرم.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امیر

  سلام
  داداش من کانترم Counter Strike - Condition Zero هست قبلا اجراش کردم الان ویندوزم 8 هست ارور زیر رو میده

  http://upload7.ir/images/81478387185422212498.jpg

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مصطفی

  من از کانتر پورتابل استفاده می کنم و این مشکل پیش میاد باید چه کنم؟
  لطفا یاری بدید!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  با سلام.ویندوز 8 نسخه 64 بیت دارم.
  counter strike xtreme v5 رو نصب کردم.
  وقتی میرم تو بازی اینو میگه:
  error 5899:metadata file missing or damaged(-1)!!!
  مشکلش چیه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • red.boy

  سلام

  آغا من هر کاری می کنم حل نمیشه مشکلم... قبلا تو ویندوز 7 مشکلی نداشتم برا کانتر اما از وقتی 8 نصب کردم نمی تونم رو OPENGL یا D3D بذارم. این ارور رو میده:
  The specified video mode is not supported. The game will now run in software mode
  پی نوشت: بازی های دیگه ای که اجرا کردم مشکلی نداشت و فقط کانتر مشکل داره.
  کمک کنید پلیییییییییییییز

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • red.boy

  :دی

  اوکی مرسی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • red.boy

  OpenAl 2.1 نصب کردم
  Directx 11 هم رو ویندوزم نصبه (چک کردم)
  ولی باز همون ارورو میده :(

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://mehdimalmir.blogfa.com/ mehdi

  اقا مال من این ارور میده :
  hl2.exe stop working
  لطفا کمکم کنید ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mohamad hosin

  سلام
  من بازی کانتر فارسی گرفتم اما هرکار میکنم نصب بشه نهمیشه واین ارور میاد An error occurred while trying to copy afil:data error(cyclic redundancy check)وسه گزینه ی :abort,retry,ignoreمیاد هر کدومو میزنم نمیشه وتو کامپیوتر هم فایل مشابهی نیست اگه راهنمائیم کنید ممنون میشم.درضمن ویندوزمم7

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://united5.blogfa.com TitaN

  با سلام
  من یه گیم نت دارم و میخوام کانترای روی سیستمام هر بار که کانتر quite میشه تنظیماتش ریست بشن و تنظیمات جدیدی که کاربرا واسه خودشون میزنن ذخیره نشه
  مثل فریز یا لاک کردن پی سی . اما فقط واسه کانتر
  اگه میدونین برنامش یا سی اف جی یا هر چی که کار منو راه میندازه چیه. لصفآ بگین
  یا حق

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امین

  سلام مهرداد جان: داداش من هر کاری می کنم joineسرور میدم حتی تا انتخاب ct or terror می رم ولی باز می ندازه بیرون کلافه شدممممممممممممم. sxe updat کردم و همه چیزارو چک کردم درست نمشه و می دازه بیرون پیام traing to server میده بعد می گه Filad میده disconect از درایو c کانترو توی f کپی کردم مشکل چیه:|
  Tnx alot

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.www.com yasin

  سلام کانتر من خطای دوم رو میزد که با راهنمایی شما حل شد مر30

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • red.boy

  آقا مهرداد دمت گرم
  درایورو آپدیت کردم حل شد.

  حالا کانترو رو یه لپ تاپ دیگه نصب کردم. مشکلی برا اجرا نداره ولی وقتی میخوام جوین یکی بشم میگه
  Invalid Cd key
  خودشم نمی تونه بسازه. ارور میده که فایل hl.exe مشکل داره.

  راه حل چیه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • red.boy

  در ضمن بگم که Lan میخواستم بازی کنیم نه آنلاین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://united5.blogfa.com TitaN

  مهرداد جان
  خوبه گفتم گیم نت دارم و اینجور که شما میگین شب و روز باید سی اف جی پاک کنم از روی سیستمام :\
  در ضمن سی اف جی پاک کردن ربطی به ریست شدن تنظیمات کانتر نداره :دی
  تا جایی که یادمه باید یه فایل bat. ساخت که علاوه بر تنظیمات اجرای بازی میشد یه کانفیگ اولیه و استاندارد برای ریست شدن تنظیمات به حالت اولیه یا دیفلت در اون نوشت.
  اینجوری با هر بار اجرای بازی , تنظیمات ریست میشد . حالا من اون دستورات داخل فایل bat و کانفیگ اولیه بازی کانتر رو میخواستم ولی مثل اینکه کسی آشنایی نداره با این موضوع :دی
  موفق باشید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://=================== mohammad

  سلام من بازی کانتر رو از سایت های رایج دانلود کردم اجرا هم میشه تنها مشکلی که داره اینکه وقتی دکمه ی (پ) منظورم همون جای که توی بازی رمز رو وارد مکنم هر کلمه ای که بزنم اصلا اثری نداره تنها چیزی که می نویس عدد است اگه کسی میدونه مشکل چیه کمک کنید ممنون میشم ازتون.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امید

  سلام آقا مهرداد من بازی کانترCounter.Strike.Source.2012رودارم وتامدتی خوب بود ولی یه دفعه وقتی برای اجرا روی بازی کلیک می کنم ارور میده وجزو خطاهای بالا نیست ارور میدهgame info doesnt existلطفا راهی روبرای من بفرستید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Ali RS

  سلام دستتون درد نکنه ولی میخواستم بدونم تو کانتر استریک سورس چطوری ریست میکنن یعنی رمزش چیه؟؟؟؟
  مثلا تو کانتر 1.6 رمزش r1 هست
  اگه میدونید جوابو به ایملم بفرستید
  ممنومنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • kasra

  سلام اقا مهرداد.
  من این مشکل برام پیش میاد که وقتی رو بازی counter strike HD 1.6 warfield کلیک میکنم فایل cmd باز میشه که توش هیچی نوشته نشده و فورا خودش بسته میشه و بازی هم اجرا نمیشه.با run as administrator هم امتحان کردم همین اتفاق افتاد.بعضی وقتا هم (مخصوصا وقتی کامپیوتر تازه روشن میشه یا بعد از sleep یا sign out و sign in شدن) لود ابتدای بازی باز میشه ولی error هم باهاش میاد که error رو که میبندم بازی هم بسته میشه.ویندوزم ۸ و ۶۴ بیت هست.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.(قبلا بازی روی همین کامپیوتر با ویندوز ۷ ۶۴بیت اجرا میشد.)

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Amin

  salam bebakhshid man counter 1.6 daram ,windowsamam 8 e.vaghti bade ejraye sXe bazi ro ejra mikonam asan sXe bazi ro inject nemikonne :|
  masire nasbe sXe im ine:
  x:/counter-strike/valve

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • reza

  سلام . من وقتی وارد بازی میشم ،بعد از اینکه نقشه رو انتخاب می کنم و روی استارت کلیک میکنم، از بازی خود به خود میام بیرون. لطفا اگر می شه دلیل و راه حل این مشکل رو بگین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://united5.blogfa.com TitaN

  مرسی مهرداد جان
  مشکل تا حدی حل شد
  خودم با توجه به توضیحاتت یه فایل بت ساختم اما مایلم فایل بتی که گفتی میسازی رو ببینم و مقایسه کنم اگه میشه همینجا تکستش کن خودم کپی میدم میسازم بتش رو
  بازم ممنون :]

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://united5.blogfa.com TitaN

  من اینو نوشتم
  تنها مشکلش اینه که وقتی از کانتر خارج میشی میتونه فایل config.cfg رو حذف کنه
  دوست داشتم قبل از وارد شدن به کانتر این کار رو میکرد D:

  @echo off

  hl.exe -nomaster -game cstrike -32bpp -freq 85 -noforcemparms -gamma 6.6600000 -brightness 3 -noforcemaccel -autoconfig +cl_cloud_settings 0
  ^
  cls
  cd\
  del H:\48\CS_1.6_ESWC_Protocol48\cstrike\config.cfg /s /a /q /f

  کلش رو کپی کردم ولی خودت میدونی اون اولاش تنظیمات هرتز و گاما و بیته میشه حذفشون کرد
  اگه تونستی روش کار کن شاید بت بهتری بشه نوشت ^^

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://united5.blogfa.com TitaN

  مهرداد جان یه مشکل دیگه ای هم دارم اونم اینه که وقتی با ددیکیت سرور میسازم , توی سرور لیست کلاینتا نشونش نمیده و باید به روش connect "IP به ددیکیتد وصل شد .
  اینم بگم هم سرور ددیکیت هم کلاینتها کانتر پروتوکل 48 هستن ولی نمیدونم چرا توی find servers نشونش نمیده
  احتمال میدم یه فایل dll یا یه چی تو همین مایه ها سرور ددیکیتد کم داره , میشه درستش کرد ؟!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://united5.blogfa.com TitaN

  آره جای دستورات رو هم عوض کرده بودم ولی مشکلش این بود که بعد از پاک کردن cfg دیگه dos روی همین دستور قفل میکنه و خط بعد که اجرای hl.exe هست رو انجام نمیده
  حتی از killtask واسه cmd استفاده کردم ولی جواب نداد پس مجبور شدم جای خط فرمان ها رو عوض کنم تا بازی اجرا بشه بعد از خروج از بازی dos بره سراغ خط دوم و cfg رو حذف کنه
  این فایل batch که ساختم یه چیزی کم داره و اونم اینه که وقتی دستور خط 1 رو اجرا کرد force بشه و بره سراغ خط 2 و اون رو اجرا کنه

  @echo off

  cls
  cd\
  del H:\48\CS_1.6_ESWC_Protocol48\cstrike\config.cfg /s /a /q /f

  ^ درست اینجا یه دستور واسه پایان دادن به خط بالا و رفتن به خط پایین و اجراش کم داره ^

  hl.exe -nomaster -game cstrike -autoconfig +cl_cloud_settings 0
  ^

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • علی

  سلام
  آقا من همه این کارا که گفتین رو انجام دادم
  ولی باز وسط بازی ارور hl2.exe has stopped رو میده
  روی حالت xp هم قرار دادم
  ویندوزم هم 7 هستش
  دیگه نمیدونم چیکار باید کرد!!!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام مهرداد جان
  آقا من نصب کردم وقتی بازی رو اجرا می کنم این ارور رو میده
  Available memory less than 15MB!!!-466944
  این یعنی چی؟
  ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • red.boy

  سلام مجدد

  آقا من یه نسخه جدید کانتر 1.6 گرفتم. (XTCS)

  اما این دفعه یه ارور جدیدی میده وقتی که داره سرور می سازه.
  unable to load authentication library, Exiting...

  مهرداد جان شما اطلاعاتی داری در این مورد؟

  دهنم سرویس شده به خدا :(

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • DaRush

  با سلام

  اگر امکانش هست این خطا رو آموزش بدین چه جوری رفعش کنم

  error 5899:metadata file missing or damaged(-1

  کانتر eswc رو ویندوز 7 نصب کردم

  پیشاپیش ممنون

  منتظظرم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sajad

  سلام من بازی دانلود کردم ولی موقعی نصب اول این پیغام مییاد checking for new version

  و بعد این ارور مییاد HTTP/1.1 302 found

  چقد سخته فارسی تایپ کردن :)

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • DaRush

  با تشکر اما دوست عزیز

  من این گیم رو از دو لینک مختلف دانلود کردم باز هم همین ایراد رو داره

  در حالی که افراد دیگه نصب کردن ام هیچ مشکلی نداشتن

  خیلی سایت هارو گشتم ی سایت خارجی راه حلشو open gl کردن گفته بود که وقتی اپن جی ال میکنم سیستم هنگ میکنه

  راه دیگه ای به ذذهنتون نمیرسه ؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • padeshah

  باعرض خسته نباشید من تمام دیدگاه ها رو خوندم ولی مشکل من توش نبود .من ویندوز8 32 بیت دارم وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم فقط برای یه بار بازی اجرا میشه ولی برا بار بعد این ارور رو میده half_life launcher has stopped working و اگه بخوام درسته بشه باید سیستممو ریست کنم؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sajad

  sajad می‌گه:
  ۱۳۹۲/۰۴/۰۵ در ۱۴:۲۷

  سلام من بازی دانلود کردم ولی موقعی نصب اول این پیغام مییاد checking for new version

  و بعد این ارور مییاد HTTP/1.1 302 found

  چقد سخته فارسی تایپ کردن

  ---------------
  Mehrdad می‌گه:
  ۱۳۹۲/۰۴/۰۵ در ۲۰:۳۵

  آسونه ولی این نسخه رو من ندیدم که اولش آپ دیت بودن رو چک کنه! ولی می دونم سرور اصلی بازی برای ایران تحریم شده هست و توصیه می کنم با فلفل شکن نصب کنی یا از نسخه اصلی دیگه استفاده کنی از سایت game5.ir یا asia-game.ir می تونی نسخه اصلی و آخری رو بصورت فشرده دانلود کنی بین ۲۰۰ الی ۳۰۰ مگ هست.
  ------
  دمت گرم زود جواب دادی .داداش من ایران نیستم .از 6 /7 وبسایت دانلود کردم با ورزن متفاوت بازم همین ارورو اپدیت کردن مییاد
  باز از اینجا که گفتی دانلود میکنم خبرش بهت میدم ویندوز 7......64ب استفاده میکنم اگه باز پیشنهادی داری بگو...ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sajad

  ------
  دمت گرم زود جواب دادی .داداش من ایران نیستم .از 6 /7 وبسایت دانلود کردم با ورزن متفاوت بازم همین ارورو اپدیت کردن مییاد
  باز از اینجا که گفتی دانلود میکنم خبرش بهت میدم ویندوز 7......64ب استفاده میکنم اگه باز پیشنهادی داری بگو...ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • T H 1 R 3 E N

  سلام تو رو به خدا کمک کنید
  من ویندوز 8 دارم با رم (1) یعنی 32 بیتی
  من از آخرین نسخه sxe استفاده می کنم ... بار اول نصب کردم انجکت کرد گفتیم دمشون گرم sxe ویندوز 8 رو پشتیبانی می گنه یعد که امدم بیرون دوباره برم انجکت نکرد .... یکی بگه چه گلی به سر بمام

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Nima

  Salam man mogheye join shodanbe server haye iran vaghti load mikone error mide va disconnect mishe ??vali server haye khareji mire to bazi !!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • T H 1 R 3 E N

  آره مهرداد جان
  در قسمت compatibility تیکش رو زدم .... من 3 روزه بازی نکردم کم کم دارم عصبانی می شوم .... یه کی بگه چه کاری باید بکنم ....؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sajad

  قسمت دانلود سایت رفتم این اومد>>>>>>در حال حاظر این سرویس در دسترس نمیباشد
  اگه لینک دانلود داری واسم بفرست... ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • T H 1 R 3 E N

  سلام مهرداد جان می شه به این ارور ها دلایل اینجکت نکردن اضافه کنید .... مشکل من هنوز حل نشده .... چه گلی به سر بمالم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • T H 1 R 3 E N

  سلام مهرداد
  فایروال ویندوز خاموش ..... ران از ادمینستور ..... دیگه چی ؟ .....
  من اس اکس سی رو نصب می کنم بار اول اینجکت می کنه بار دوم نه چرا ؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • T H 1 R 3 E N

  سلام مهرداد جان من sxe رو اجرا کردم بعد هم بازی
  یه ارورو اومد ok کردم بعد بازی اجرا شد بعد که بستم دیگه بعد از اون inject نکرد ای نوت پدهم باز شد .

  http://uplod.ir/gtw4dch6fumi/sXe_Injected.txt.htm

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mzx

  salam man potabl counter ro darm vaghti mikhad load beshe error fatal unable to load authentication library

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mzx

  vindozam 7

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ben

  اقا مشکل من درمورد sXe این نرم افزار رو که on میکنم inject نمیشه وقتی هم میرم تو بازی میندازه بیرون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ben

  در ضمن دوست عزیز ویندوز من 8 و 32bit و از طریق run as administator هم اجرا کردم که متسفانه نشد ؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://united5.blogfa.com TitaN

  سلام مهرداد جان
  چند وقتی نبودم اومدم سری بزنم ببینم چه کردی ^^
  از if واسه بت استفاده کردم تغییری نکرد
  دست خودتو میبوسه وقت کردی یه راه پیدا کن واسش :)

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • یونس

  بابا دمت گرم خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کارتون درسته

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امیر

  با سلام من چجوری در بازی کانتر استریک سورس میتونم با دیگران صحبت کنم چون وقتی روی تست صدا کلیک میکونم صدام زیاد نیست و پخش نمیشه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir hossein

  agha dametoon garm ali bood

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://vtcounterstrike.rozblog.com alireza

  با سلام بعضی وقت ها (یا بیشتر موقع ها ) وقتی مپ ویا توی بازی هستم اروره ++microsoft C میده همه ی گزینه هایی که نوشته بودید انجام دادم نشد :( لطفا کمکم کنید ضروری است با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مهرداد

  آقا مهرداد سلام .
  ببین من یه مشکلی دارم من با داداشم از طریق اتصال به مودم با هم شبکه شدیم .
  اون هوم گروپ ساخت و من هم می تونم جویند کنم .
  ویندوزمون هم 8 است .
  اما تو network and sharing center می نویسه available to join ولی باید بنویسه ready to join .
  برا همین نمیتونیم بازی کنیم . چه کنیم تا حل بشه .
  مرسی .

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Erfan

  سلام,خسته نباشید,اول بگم ک دمتون گرم سایت خفنی دارید!!!

  اقا مهرداد بازی من در هنگام لود مپ میاد بیرون بعد من هر کاری میکنم پوشه از only read در نمیاد ک نمیاد,تیکش رو بر میدارم بعد Apply میکنم بعد ok رو میزنم ولی دوباره وقتی میرم تو properties میبینم دوباره only read هست!!! من باید با این کامپیوتر لج باز چیکار کنم اخه =((((( تورو خدا بدادم برسید کلافه شدم,درضمن ویندوزم هم 7 32 بیت هست

  ممنون میشم کمکم کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://vtcounterstrike.rozblog.com alireza

  رفتم دانلودش کردم ولی 32 بیتی بود ماله من 8 64 بیتیه رفتم اینه همینو 64 بیتی رو دانلود کردم اما نشد :)) رمم 4 گرافیکم 2 بدادم برس :))

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mohammad

  سلام اقا مهرداد من برای افلاین بازی کردنم حتما باید به نت وصل باشم!!! درسته؟؟؟ یه سوال دیگه اینکه چه جوری باید اسم خودمو عوض کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mohammad

  سلام اقا مهرداد تو بازی Counter-Strike Source 2013 برا افلاین بازی کردن موقعی که می خوام کریت سرور بزنم باید به نت وصل باشم!!! راه دیگه ای هم هست که به نت وصل نشد؟(البته تو این حالت فقط 1لحظه کافیه به نت وصل باشه و بعد از این لحظه نتو قطع کنم هیچ اتفاقی نمیوفته و بازی بدون هیچ مشکلی ادامه پیدا میکنه) یه سوال دیگه اینکه چه جوری باید اسم خودمو تو این بازی عوض کنم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mahdi

  سلام چه جوری از hl.exe میانبر درست کنیم؟
  وقتی وارد بازی میشم استارت و میزنم ارور میده میگه Microsoft visual c++ Runtime library

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  با سلام. من بازی csz رو دارمش که البته تو نام setup ش "1.7" نوشته شده. ویندوز منم 7 x64 هستش. اما متاسفانه هیچ کدوم از رمزهایی که در سایتهای مختلف دادن، رو بازی کار نمیکنه. به هر روشی که گفتن انجام دادمش ولی نشد که نشد. احیاناً مشکل از 1.7 بودن بازیست یا اینکه چیز دیگریست. در حالی که بازی کاملاً همون کانتر زرو هست. ممنون میشم راهنماییم کنید. با تشکر.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  سلام من مشکل سرور دارم وقتی روی یک سرور کانکت میشم ارور این میده disconnect :steam use....
  اما سرور های دیگه میره

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • javad

  منوی بازی کاملاً محو شده . بازی بالا میاد ولی منویی وجود نداره. در ضمن وقتی Y رو برای چت تو بازی فشار می دم، از سرور میاد بیرون به یه سرور دیگه وصل می شه . لطفاً کمک کنید. ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • favel

  با سلام

  من بازی کانتر استرایم 1.6 2013 رو روی ویندوز 7 نصب کردم ولی هرچی روش کلیک می کنم هیچ اتفاقی نمیفته

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.spada.ir جواد

  اقا سلام
  من این بازی رو دانلود کردم اولش بالا می امد و لی الان که میزنم اول یه چیزی میاره مینویسه : سرچ فور نیو اپدیت . بعدش وقتی میزاره تا سرچ کنه ارور میده نمیذونم چی کار کنم تورو خدا راهنماییم کنید.
  ارورش هم اینه : HTTP://1.1.32 notfound

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://google.com mehdi

  فایل Propertiesتویه محل نصب نیست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد حسین

  سلام دوست عزیز. من یه مشکلی واسه بازیم پیش اومد.داشتم بازی میکردم که یه دفعه گرافیکه بازی بد شد رفتم تو تنظیماتش درستش کردم.ولی الان نمیتونم تو بازی چت کنم همش این رو مینویسه : (#cstrike-chat).اون بالا هم تموم کارایی که گفتیدو انجام دادم ولی بازم درست نشد چکار کنم؟؟راستی تنظیماته نشونه کوچیک و بزرگ کردنشم رفته.میشه کمکم کنید؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • احسان

  سلام مهرداد جان...
  من کانتر 1.6
  Patch 2.3
  sXeInjected 14.0 Fix2
  رو به ترتیب نصب کردم
  و بعد ریستارت کردم
  و اول sXeInjected و بعد کانتر رو باز کردم.
  وقتی لیست سرورها(Internet) رو refresh میکنم هیچ سروری توی لیست نیست!
  همه ی آموزش هایی هم که گفته شد رو انجام دادم.
  ویندوز: 7 - 32بیت
  اینترنت: wimax 2Mbps

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • احسان

  روی ویندوز xp هم امتحان کردم بازم سروری پیدا نکرد
  firewall رو هم off کردم بازم هیچ اتفاقی نیفتاد
  نظر شما چیه؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • احسان

  اینم بگم که battlefield + medal رو میتونم آنلاین بازی کنم، ولی این رو هنوز موفق نشدم، ب کمک شما ایشالا ک موفق به بازی میشم :P

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mzx

  سلام من ویندوز 7 32بیتی دارم برای cs1.6چند تا اسکین اسلحه دانلود کردم وقتی نصب کردم ورفتم تو بازی وسطای لود مپ میاد تو منو چی کار کنم خواهش می کنم سریعتر جواب بدید ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • احسان

  مرسی، ولی من پچ رو از سایت game5.ir دانلود کردم و خودش اتوماتیک تعدادی سرور توی favorites داره، ولی همه ی سرور ها میزنن ==> not responding from server

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • احسان

  جریان فایل مخصوص چیه؟ از کجا باید دانلود کنم؟ کجا باید کپی کنم؟ چه کاری میکنه این فایل؟ اگه این کار رو کنم سرورها میاد؟
  و همینطور اگه در مورد steam هم بگید ممنون میشم! واسه اطلاعات خودم میگم :D

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • kennedy

  با سلام
  من بازی کانتر استریک نسخه پرتابلشو دارم و قبلا اجرا میشد ولی از وقتی ویندوز عوض کردم این ارور رو میده
  engine error
  unable to init shader system
  چجوری درستش کنم ؟؟؟! :(

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد حسین

  مهرداد جان بازی رو حتی پاک هم کردم دوباره نصب کرذم ولی بازم نشد.جون من یه راهی پیدا کن بد جور اعصابمو داغون کرده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • kennedy

  ببخشید من ویندوزمو عوض کرد حالا یه ارور دیگه میده
  unable to load filesystem steam _ steam.dll
  میخواستم بدونم این خطا مربوط به همون مشکل چهارم که خودتون توضیح دادین میشه؟ یعنی ن همون چیزی که گفتین رو انجام بدم درست میشه ؟ و این که گفتین میانبر درست کن منظور از میانبر چیه ؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • kennedy

  اخوی شرمنده ببخشید میپرسم ولی steam چیه؟ کجاست؟ و چجوری اپدیت کنمش؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • kennedy

  ممنون زحمت کشیدی اخوی
  اون کد رو امتحان کردم جواب نداد حالا یا مشکل از منه یا مشکل از این کامپیوتر
  بازم تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • متین

  سلام خوب هستین ؟مشکل من این هستش که : من SXE کامل نصب کردم و اجرا کردم اول که وارد بازی شدم قشنگ وارد بازیشد و بازی کردم شب که شد واردبازی شدم SXE کار نکرد و بعد 12 ساعت درست شد ولی الان خراب شده ودیگه انگار درست نمیشه من وقتی واردد باری میشوم SXE باز است ولی انگار کار نمیکند وقتی وارد که شدم بعد از چند ثانیه کیک میشوم و ارورر میگوید مشکل از SXE هستش این هم اررورکاملش هست YOU HAVE BEENDISCONNECTED FROM THE SERVER REASON KICKED SCENE INJECTED IS REQUIRED THIS SERVER DOWNLOAD WWW.SXE.GAME5..IR میگه برو برنامه SXE کن من از چند تا از دوستام پرسیدم گفتند اپدیت ولی اپدیتم کردم و همین دیگه هر دفعه وارد بازی میشوم کیک میشوم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alireza

  سلام اقا مهرداد لطفا به ایمیل من هیچ چیزی ارسال نکنید چون پر شد نکن دیگه :|

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • متین

  به خدا این کارا رو کردم را حلی ندارید دیگه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • متین

  8

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • متین

  بعدش فکر کنم که مشکل از پچ هم باشه چون کانتر من Counter Strike 1.6 No Steam این هست و پچشم فکر کنم باید Counter Strike 1.6 No Steam همون اسمه کانتر باشه الاناسمه پچ کنتره من Game5 Counter-Strike 1.6 Best Config اسمش اینه ایا مشکل از پچ نیست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • متین

  ای بابا چه بدبختیه ها . هیچ کاری نمیشه کرد به غیر به روز کردن سیسنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mehr

  سلام داداش من بازی رو نصب کردمو همجی خوبه اما وقتی میخوام آنلین لازی کنم وقتی وارد مپ میشم هنگ میکنه واسه تمام مپ ها همین مشکلو داره همه چیم خوبه sxeهم به روز دیگه نمیدونم چیکار کنم کمکم کن لطفا تازه بازی رو هم چندین بار ریختم اما بی فایده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Si Na 07

  با عرض سلم و خسته نباشید:
  sxe من اخرین ورژن هست و کانترمم هم war zone اوایل خوب بود ولی الان وقتی sxe رو باز میکنم و سپس میخوام کانتر رو اجرا کنم sxe این ارور رو میده:intercepting error.sxe injected will close.
  و وقتی با پا فشاری وارد بازی میشم وارد سرور هایی که به sxe نیاز دارن نمیشه و یه نوت در نوت پد باز میشه اونطور که اونجا نوشته همه ی کار ها خوب انجام میشه فقط مشکل همون intercept کردن یا همون تفکیک کردن هست.حتی بعد از عوض کردن ویندوز و صد ها بار uninstall کردن هم این چیز مونده.
  امید وارم که به کمک شما دوستان مشکلم حل شه.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد جواد

  سلام مهرداد جان.
  بنده وارد قسمت انتخاب سرور میشم بعد یک IP رو مطابق IP داده شده وارد کردم و سپس وارد یک سرور شدم.
  مشکل من اینجاست که وقتی در حال لود شدن هست ناگهان در وسط لود شروع میکنه به دانلود کردن با محتوای voc.
  مشکل از کجاست?
  با تشکر.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://hassanrafiee hassan

  من وقتي كانتر رو openمي كنم وقتي بازي باز مي شه 5تامربع مياى ومي نويسه cd keys

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Ali

  سلام خسته نباشید
  من راهنماییاتونو خوندم مشکلم حل نشد
  میرم تو properties و گزینه service pack 2 رو هم فعال میکنم
  میره تو بازی نوشته هاش نمیاد و بعد هیچی مجبور میشم بیام از بازی بیرون
  کمکم کنید !!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Si Na 07

  از نظر موارد امنیتی fire wall غیر فعاله و انتی ویروسمو پاک کردم.
  همچنین تازه ویندوزمو عوض کردم و مشکل از ویندوز نیست راه دیگه ای به ذهنتون نمیرسه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Si Na 07

  لاگ رو باید از کجا بدست بیارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  و اگه زحمتی نیس بگید چجوری به سازندگان sxe برسونم؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد313

  خدا خیرتون بده عااالی بود:)

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد313

  خسته نباشید / فایلی به نام steam تو شاخه ویندوزم نیست حتی searchهم کردم پیدا نکرد...چی کار کنم؟؟؟ راهکار بدید ؟ اعصاب برام نمونده از دست این erorrها... کمکم کنید/

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • danyal

  cannot continue without model modelrs/admin_head.mdl,disconnecthing وقتی میخوام وارد سرور یشم این ارور روو میده کمک کنیییییییییین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد313

  و علیک سلام
  عزیز هی Fetal Erorr میده چیکارش کنم راستی مطابق مشکل چهارم هم پیش رفتم بازم فتال ارور میده چه راهی رو پیشنهاد میدید که دیگه فتال ارور نده
  ویندوز 7-

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد313

  مشکل من فعلا Fetal Erorr هست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://hassan-software.roomfa.com hassan

  سلام لطفا IP های جدید رو می زارید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mahmood

  salam man counter rikhatam path v21 nasb kardam vali vaghti ba garena run mikonam to half life change game mikonam mikham beram to server bi hich erori miofte biroon chikar konammm??????

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد313

  سلام دوست عزیز
  اون نسخه ای که به خانم خادم الزهرا گفته بودید دانلود کنه و کارش هم شد اونو گرفتمش(-399مگ) اونم FETAL ERORR میده ... بی خیال کانتر بشم؟ یا راه دیگری هم هست...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • CSSC

  آقا تورو خدا جواب بدین وسط بازی ارور Cl_flushentitypocket رو میده بعد یا می هنگه یا میپره بیرون

  بگین چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shayan

  salam cs 1.6 man to bazi az servera nemire vali to baghiye servera kheyli rahat mire to un serverayi ke nemire in eroro mide age begid chikar konam mamnon misham.THIS SERVER USING AN OLDER protokol(47)than your client(48)if believe this server is out dated/you can coonect the server adminastrator at (no email adrees specified)

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • soheil

  سلام.خسته نباشید.بازی رو که باز میکنم عکس خود بازی وسط دکستاپ میاد ولی fatal error میده.تو compatibility هم همه ی ویندوز ها رو امتحان کردم ولی بازم نمشه همش 15 mg ارور میده.کمک کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  hl2.exe has stopped working
  چیکارش کنم اینو

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • نیما

  سلام.من وقتی روی find server میزنم هیچ اتفاقی نمی افتد.(100 بار زدم) لطفا کمکم کنید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • نیما

  امتحان کردم نشد.به steam ربطی ندارد؟شما نسخه اصلی را روی سایت دارید؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SHAYAN

  سلام دوست عزیز من کانتر را نصب و شبکه و... کردم ولی تا روی HL میرم وووو تا روی NEW GAME میزنم ومرحله DE_DUST2 را میزنم وسرور میشم و میسازم کامپیوتر مقابل (2تا کامپیوتر هستیم یکی لب تاپ یکی کامپیوتر جفتمون ویندوز 8 هستیم ) میره تو lan وجستجو رو میزنه ولی سروری که من میسازم رو نمی یاره ممنون میشم اگه زود تر جوابم را بدی
  ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SHAYAN

  تازه دوست عزیز روی عکس سرور من یه علامت تعجب کشیده چه کارکنم اول بالای را جواب بده بعد اینا جواب بده ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shayanabay

  خوب اگه میشه لینک نسخه ی قدیمی و بدید چون دارم دیونه میشم. ممنون از کمکتون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shayanabay

  اگه هم راهی جز دانلود بازی قدیمی بود خواهش میکنم بگید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • behshad

  سلام من میخواهم سرور های دیگری در بازی بیارم ولی وقتی تو قسمت faiverit و aad server ای پی ان هارا وارد میکنم سرور هارا نمایش نمی دهد و من نمی توانم بازی کنم sxe هم دارم و اجرا میکنم لطفن کمک کنید....

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir hossein.feizabady

  من بازی رو نصب کردم اما وقتی روی بازی کلیک می کنم یه پنجره باز میشه یه گزینه run میاد یه گزینه exe . گزینه یrun رو که می زنم هیچ اتفاقی نمیوفته اما وقتی گزینه ی exe رو می زنم پنجره اش میره چیکار باید بکنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • 00 mahdi

  اقا مهرداد لطفا بگید ارور ...you are insecure mode در کانتر استریک سورس چیه. چه کار کنم. لطفا جواب بدید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • 00 mahdi

  با سلام. منظ ورتون از steam چیه . برنامه steam یا خود steam های موجود در فایل بازی. لطفا اگه ممکن است برای رفع این مشکل چند راه حل فارسی بنویسید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SONIC

  سلام من کانتر استرایک سورس رو دارم ولی وقتی که از تو پوشه کانتر سورس میخوام half life 2 رو بازی کنم داخل بازی half life 2 میشه ولی تو مرحله ها نمیره یعنی رو start game کلیک میکنم و شروع رو میزنم ولی میاد صفحه اول بازی و هیچ اروری هم نشون نمیده این مشکلو هم تو half life 1 دارم ویندوزم هم 7 هست نسخه 64 بیتی لطفا کمک کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • SONIC

  نه منظورم اینه که با کانتر استرایک سورس نصب شد یعنی وقتی که کانتر سورس رو نصب کردم هلف لایف 2 هم باهاش نصب شد ولی بازی اصلا اجرا نمیشه یعنی وقتی میخوام بازی رو شروع کنم و مرحله اولو انتخواب میکنم تا بازی پلی بشه ولی وقتی پلیش میکنم اصلا بازی اجرا نمیشه و نه اروری و نه هیچی بازی هم اصلا هنگ نمیکنه نمیدونم چیکار کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • reza

  سلام.مهرداد جان جایی که بازیو نصب کردم hl.exe یا hl2.exe نداره.هرچی گشتم نبود.چیکار کنم؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • kian

  من وارد بازی که میشم صفحه سیاه میشه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Iman

  مهرداد جان سلام
  دمت گرم بابات راهنمایی های عالیت .
  یه مشکلی داشتم و اونم این هستش که وقتی وارد Favorite میشم کلا 11 تا سرور هست و شرحشون این شکلیه :
  Game : Player : 0/0 Map : Latency : 0
  وقتی هم خودم سرور اد مسکنم هیچی نمیاد ! ولی وقتی سرور رو وارد میکنم و Find game at this address رو که میزنم بازی مورد نظر رو میاره با شرح کامل ولی وقتی همونو اد میکنم بازم چیزی نمیاد ! مشکل از کجاست ؟
  بعضی وقتا هم که کلا هیچ سروری نیست و اینو پایینش نوشته :
  ESRB Notice: Game Experience May Change During Online Play

  ممنون میشم راهنمایی کنی .

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  ببخشید برای من وقتی میزنم یه چیزی پر میشه بعد ارور windows command processor میده ویندوزم 7 است و اولین بار بازی اجرا شد ولی بعد هرچی میزنم این ارور رو میده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mahdi

  سلام.من همه کارایی که در قسمت الف گفتید رو انجام دادم ولی بازم وقتی بازی در حال لود شدنه از بازی خارج میشه دقیقا مثله مشکله قسمت الف. چه کارکنم؟درضمن من مشکل قسمت ب رو هم داشتم که باراهنماییتون حل شد.متشکرم.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • naman

  سلام
  وقتی run میکنم. همون error مربوط به hl2.exe رو میده.
  read only رو درست کردم. دو باره نگاش کردم دیدم read only باز هم تیکش اومده.
  واسه میانبر هم قسمت target رو نفهمیدم. اصلا همچین چیزی در بخش propertise ندیدم.
  مرسی پیشا پیش

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mahdi

  بازم سلام.البته این رو بگم که کانتر من نسخه2013 است وهرکاری کردم که پوشش رو read only کنم نشد. لطفاکمک کنید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • پرهام

  من موقعی که کانترو شبکه می کنم بقیه نمیتونن سروری که ساختم رو پیدا کنن. روی چندتا کامپیوتر امتحان کردم فقط روی یکیشون جواب داد و همه تونستن پیداش کنن و join شن.لطفا جواب را به ایمیلم ارسال کنید.(کانتر بازی که ساختمو پیدا نمی کنه)

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • saeed the great

  سلام اقا مهرداد
  من ویندوزم 7 _ 64 بیتیه
  میخوام انلاین بازی کنم ولی همش ارورreason: kicked sxe injected is required on this server رو میده
  sxe-injected 14.1 و هم که به تازگی نصب کردم باز همون ارور رو میده نمیدونم چیکار کنم کلافه شدم
  فایروالم خاموشه
  انتی ویروسم ندارم
  بعد از تعویض ویندوز اینجوری شد
  کمک کن لطفا!!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • saeed the great

  راستی کاتر من و دوستام که باهاش بازی میکنیم
  longhorn 2013

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • saeed the great

  2013/08/12 13:51:37 - [CLT] -
  2013/08/12 13:51:37 - [CLT] - sXe Injected starting...
  2013/08/12 13:51:37 - [CLT] - [C:\Program Files (x86)\sXe Injected]
  2013/08/12 13:51:38 - [CLT] - Checking hosts file...
  2013/08/12 13:51:38 - [CLT] - Checking hosts file done
  2013/08/12 13:51:39 - [CLT] - Windows 7 SP1 (6.1.7601 Service Pack 1) [1]
  2013/08/12 13:51:39 - [CLT] - version: 14.1
  2013/08/12 13:51:39 - [CLT] - [ All your game are belong to us ]
  2013/08/12 13:51:39 - [CLT] - [27E48][_open] has an inline hook
  2013/08/12 13:51:39 - [CLT] - [27E48] has been cleaned
  2013/08/12 13:51:39 - [CLT] - Platform: x64 detected
  2013/08/12 13:51:39 - [CLT] - DEP configured for [C:\Program Files (x86)\sXe Injected\sXe Injected.exe]
  2013/08/12 13:51:39 - [CLT] - Waiting for game...
  2013/08/12 13:51:43 - [CLT] - Intercepting pid [1596]
  2013/08/12 13:51:44 - [CLT] - Injecting: [C:\Program Files (x86)\sXe Injected\sxe.dll]
  2013/08/12 13:51:46 - [CLT] - Injected OK
  2013/08/12 13:51:49 - [CLT] - Injection done
  2013/08/12 13:51:49 - [CLT] - DEP configured for [J:\games\conter\Counter-Strike 1.6 LH 2013\hl.exe]
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] -
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] -------------------
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] -sXe-I dll starting
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] -version: 14.1
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** Hooking method 1
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** Game folder [J:\games\conter\Counter-Strike 1.6 LH 2013]
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** Active folder [J:\games\conter\Counter-Strike 1.6 LH 2013]
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** CommandLine [J:\games\conter\Counter-Strike 1.6 LH 2013\hl.exe -game cstrike -noforcemparms -noforcemspd -noforcemaccel -steam ]
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** Trying protocol 48 for game [cstrike]
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** x64 platform detected
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** Open success
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** Image ready
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** Graphic mode search...
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** Graphic Mode: Software!
  2013/08/12 13:51:49 - [DLL] - **** Gather ready
  2013/08/12 13:51:50 - [DLL] - **** searching...
  2013/08/12 13:51:50 - [DLL] - **** Waiting for game initialization...
  2013/08/12 13:51:53 - [DLL] - **** found...[1d0208]
  2013/08/12 13:53:12 - [DLL] -[0]
  2013/08/12 13:53:12 - [DLL] -sXe-I dll closing .
  2013/08/12 13:53:12 - [CLT] - Game closed with exit code (0)
  2013/08/12 13:53:13 - [CLT] - Waiting for game...
  اینم از این من سردر نیاوردم
  با administraitor هم امتحان کردم باز همون ارور رو میده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mahdi

  سلام.مشکلدر لود نشدن نقشه هاست.همین که نقشه رو انتخاب میکنم بعد از پایان loading از بازی خارج میشه.میتونه اشکال از نصب نبودن netframework2 باشه؟هرکاری کردم نصی نشد.در ضمن بازی من برای شرکت مدرن گیمه.فکرنکنم مشکل از نقشه باشه ها؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://02147790 erfan

  من بازی کانتر را خیلس دوست دارم ولی برای وارد شدن به بازی کانتر 2012 کد می خواهد وکد را وقتی میزنم می گوید کد تقلبی است

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  سلام عزیز
  یک ارور میده که c++ not respondig
  وسط بازی میده میپره بیرون
  ممنون میشک اگر جواب بدین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • پرهام

  با روتر وصل کردم.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  عزیز مشکلی نداشت
  3 روزه اینجوری شده.این منو شک انداخته.... بعد پینگه 2رقمیه ولی یکدفعه بدون دلیل لگ میده و همون ارور c++ رو میده
  به نظرتون باز هم مشکل از redis هست؟

  ممنون از سایت خوبتون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • novin

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  من هنگامی که میخوام بازی رو باز کنم یه اروری میده که برنامه(opengl) میخواد
  ممنون میشم اگه مشکلمو حل کنید
  ویندوز من 8 هستش

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mh1380.ir محمدهادی

  بالا اوردن بازی کانتر 2011برای من سخت است لطفا بگوید گونه بایدمشکلم راحل کنم؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدهید..............................................................................................................................

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://amxx.ir Mohsen

  سلام
  بهتر بود از این لینک بازی رو دانلود میکردین : http://amxx.ir/forum8/thread695.html
  ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  سلام دوباره اقا مهرداد
  مشکل c++ حل شد.ولی بازم تو بازی بون دلیل لگ میزنه
  پینگم هم 40 هس.
  تو همه سرور ها هم اینجوریه
  بازی رو هم از iran bax داتلود کردم یازم حل نشده.....
  بعضی اوقات هم الکی اونقدر لگ میده که وایمیسه....
  4 روزه اینجوره شده....
  لطفا کمک کنین...
  ممکنه به خاطر انتی ویروس باشه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amirmsi

  ببخشید من ای پی سرور رو وارد میکنم بعدش هیچی نیماد میشه راهنمایی کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • reza0098mrm

  سلام با عرض خسته نباشید
  1سوال داشتم......
  من حدود 2 یا 3 ماه پیش cs 2013(longhorn را دان کردم و تا الان مشکلی باهاش نداشتم ولی امروز
  که میخوام با sxe 14.1 اجراش کنم 1 همچین fatal error mide
  could not load sw.dll.
  please try again at a later time
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید!:D

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سعید

  سلام من مشکل اینجکشنم حل نشد
  حتی ویندوزمم عوض کردم بازم همون خطا رو میده و میگه که
  sxe injected requires on this server
  ممکنه که برنامه به درستی نصب نشده باشه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سعید

  2010/12/02 00:51:21 - [CLT] -
  2010/12/02 00:51:21 - [CLT] - sXe Injected starting...
  2010/12/02 00:51:21 - [CLT] - [C:\Program Files\sXe Injected]
  2010/12/02 00:51:22 - [CLT] - Checking hosts file...
  2010/12/02 00:51:22 - [CLT] - Checking hosts file done
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - Windows 7 SP1 (6.1.7601 Service Pack 1) [1]
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - version: 14.1
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [ All your game are belong to us ]
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [27E48][_open] has an inline hook
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [27E48] has been cleaned
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - Platform: x86 detected
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - Starting Device Driver
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - service [C:\Program Files\sXe Injected\ddsxei.sys]
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - Open manager OK
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - Create Service OK
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - Start Service OK
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - Service ready
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - Trying to open device[1]...
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - Service Handle OK
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [57][77A15718]
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [54][77A156E8]
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [B3][77A15CD8]
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [105][77A161F8]
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [BE][77A15D88]
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [13C][77A16568]
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [D7][77A15F18]
  2010/12/02 00:51:23 - [CLT] - [16F][77A16898]
  2010/12/02 00:51:25 - [CLT] - DEP configured for [C:\Program Files\sXe Injected\sXe Injected.exe]
  2010/12/02 00:51:25 - [CLT] - Waiting for game...
  2010/12/02 00:51:30 - [CLT] - Intercepting game... [5356][hl.exe]
  2010/12/02 00:51:31 - [CLT] - Injecting: [C:\Program Files\sXe Injected\sxe.dll]
  2010/12/02 00:51:33 - [CLT] - Injected OK
  2010/12/02 00:51:36 - [CLT] - DEP configured for [C:\Program Files\Counter-Strike 1.6 LH 2013\hl.exe]
  2010/12/02 00:52:41 - [CLT] - Game closed with exit code (0)
  2010/12/02 00:52:41 - [CLT] - * Sending shutdown
  2010/12/02 00:52:41 - [CLT] - * Termination
  2010/12/02 00:52:43 - [CLT] - * Cleaning
  2010/12/02 00:52:43 - [CLT] - * Stoping service
  2010/12/02 00:52:43 - [CLT] - * Service stopped
  2010/12/02 00:52:43 - [CLT] - * Service deleted
  2010/12/02 00:52:43 - [CLT] - sXe Injected closed!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سعید

  شرمنده اقا مهرداد نمیدونم باید چیکار کنم؟
  متوجه نمیشم اصلا!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام من هم کانترم نصبه هم sxe بروز هست ......چند روزه وقتی میخوام وارد سرور شم از بازی زووود میوفتم بیرون در عرض یک ثانیه .... sxe رو هم از اول نصب کردم درست نشد ........هیچ خطایی رو هم نمیده فقط وارد یه سرور مچ میشه
  :))

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mobin

  من وقتی بازی رو باز میکنم ارور میده و مینویسه runtime eror پایینش هم محل نصب بازی رونوشته بعد از اون هم نوشته hl.exe

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • متین

  من هر کاری که توی مشکلات گفتید را عمل کردم ولی نشود
  تیک read only را بر می دارم اپلای و ok می کنم برای اطمینان دو باره به پراپرتیز می رفتم دوباره تیک می امد خواهش می کنم کمک کنید
  وقتی هم به بازی می رم start game را می زنم و در حال لود شدن می پره بیرون و هیچ پیغامی نمی ده
  من ویندوز 8 دارم دایکت ایکس 10 دارم رم 3 cpu dual core
  1.8 gh
  لطفا کمک کنید
  لطفا

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • yas

  سلام و خسته نباشید میشه چند تا ای پی فعال بدید ممنون میشم لطفا نزدیک به مازندران باشه در ضمن من وقتی بازی می کنم در حد یکی دو ثانیه هی میاد عقب و باز ادامه میدم و در همون اندازه هنگ می کنه و باید دوباره ادامه بدم که واقعا اعصاب خورد کن شده پینگ من هم حدود 40-60 هست سی پیو هم چک کردم مشکلی نداره انتی ویروس هم نود 32
  با تشکر اگه میشه جواب رو ایمیل کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • yas

  داداش چند تا ای پی دادن اینقدر سخته که نظرمو پاک کردی؟؟؟؟؟؟؟ خوب بگو نمی دونم این که مشکلی نیست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • yas

  داداش شرمنده به خدا اخه من نظرمو که ثبت کردم دیدم هست چند لحظه بعد اومدم دیدم نیست فکر کردن حذف کردی بابت این قضیه کلا شرمنده
  الان اصلا خودت ای پی نداری که بگی؟ باور کن 24 ساعته تو نت سرچ کردم نیست خودت یکی دو تا سایت معرفی کن یا اگه ای پی می دونی بگو
  در مورد هنگ کردن هم باید بگم وقتی دارم یه مسیری رو میرم مثلا وقتی وارد در شدم یهو میاد قبل در و دوباره باید بری یا یه مسیری رو میری چند قدم ناگهانی میاد عقب باز باید بری
  بازم ممنون و شرمنده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • kamyab

  salam man miram dakhele bazi online bad too har serveri ke miram bade ye modat mano kik mikonan va migan pinget balast bayad chikar konam?

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • فرهاد

  سلام
  بعد از اجرای sXe بازی not responding میشه، اگه میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاس.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehdi…

  سلام

  ببخشید من با گارنا وقتی میرم داخلش که آنلاین بازی کنم وقتی میخواد وارد بازی یه ارور میده و میپره بیرون half_life luancher یه همچین چیزی میده و کلوز میاد پایین و وقتی میزنی میره بیرون....مشکلم چیه؟؟؟؟ویندوزم هم 7 هست

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مسعود

  سلام من کانترو نصب کردم مشکلی هم تو نصبش نبود. ولی وقتی بازینو اجرامیکنم اروری نمیاد اما بلافاصله وقتی بازی بالا میاد مینویسه A problem caused the program to stop working correctly.windows will close the porogram and notify u if solution is avilable میاد و گزینه close program اگه راهنمایی کنی ممنون میشم.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://mudk4.mihanblog.com mudk4

  وقتی بازی رو اجرا می کنم یا هیچ اتفاقی نمی افته یا این ارور میده error running game:could not find steam.exe to lunch چیکار کنم؟مرسی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مسعود

  با سلام خدمت شما.
  ببخشید این بار چندم که نظر میدم. میخام بدونم کانتری که از سایت میهن دانلود گرفتم اورجینال یا نه؟ اگه نیست خواهش میکنم بگید اصلیشو از کجا دانلود کنم؟بعد، منظور شما از پچ همون extreat ؟ تمام برنامه هایی که واسه آنلاین بازی کردن احتیاج رو بگین. تو رو خدا شفاف توضیح بدین باید چی کار کنم؟
  خیلی ممنون.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  داداش مشکل loss چجوری حل میشه؟ لطفا جواب بدین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://assassinsorder.com amir

  سلام
  من بازی رو باز کردم و در تنظیماتش رزولوشن رو گزاشتم رو آخرین گزینه الان این طوری شده
  http://upload7.ir/images/54662986253794901582.jpg
  گزینه تنظیمات دیده نمیشه برم درستش کنم
  چی کار کنم به نظرتون ؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Ehsan

  سلام دوست عزیز من مشکل اول(هنگ کردن) دارم 20 درصد از CPU رو اشغال میکنه ! تمام اون کارایی که گفتی رو هم انجام دادم ، درست نشد. فقط وقتی تیک read only رو برمیدارم دوباره باز خودبخود برمیگرده !

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • hosein

  سلام شاهدین جان:من هم همین مشکلو دارم میخواستم ببینم تونستی مشکلتو حل کنی,اگه مشکلت حل شد به منم یاد بده:::دمت جیز:::

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • kamyab

  سلام من یه مشکلی که دارم اینه که من وقتی بدون sxe injectedمیرم داخل بازی و میخوام برم تو بعضی از سرورا ارور میده که sxe injected نیاز داری منم رفتم دانلود کردم sxe injectedرو که باز میکنم بعد روی کانتر کیلیک میکنم بعد یه لحظه میره تو بازی بعد میاد بیرون و اینکار همینجور تکرار میشه میشه کمکم کنی؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  سلام من مشکل شماره ی 7 را دارم فایل های hl.exeوhl2.exeرا از کجا باید باز کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehdi_IGI

  سلام آقا به من ارور cl_flashpacket روو میده بعد چند لحظه بازی قطع و وصل میشه ! برا چیه ؟ بازی رو پاک کردم دوباره ریختم نشد.... cl_updatrate 20 و cl_cmdrate 30 هم زدم فایده نداشت !!!! :|

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • کوشا

  سلام من بازی نصب کردم تو صفحه ی اصلی میه اما بعدش تا اماده می شه واسه ی بازی خارح میشه این پیامو میز
  unable to load authentication library exiying :کمک لطفا

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehran

  سلام..
  مهرداد جان من بازی رو نصب کردم ویندوزم 7 64bit هست
  همه چیزم از game5.ir دانلود کردم اما وقتی سرور اد میکنم میخوام واردش شم در حال لود کردن سرور همچین اروری میاد

  could not download sprites/scope_arc_nw.tga:
  file does not exist
  واسه همه ی سرورا همینو میگه
  کمکم کنی ممنونت میشم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://mehrdad32.ir amirreza

  سلام
  برای من ارور 15 mb ممنون می شم راهنمایی کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • loool

  مشگل پینگ دارم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • saeed

  بازم سلام مهرداد خان!
  امروز خواستم کانتر بازی کنم
  بعد از اینکه sxe رو باز و مینیمایزش کردم
  روی ایکون بازی که کلیک کردم اررور داد:
  intercepting error
  sxe injected will close
  چیکارش کنم اینو؟
  انتی ویروس ندارم فایروالمم خاموشه!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • رضا

  سلام
  من این نسخه رو نصب کردم
  Counter-Strike 1.6 LH 2013
  توی دوتا لبتاب نصب کردم.
  یکی ویندوز هشت 64بیتی
  و دیگری سون 32بیتی
  روی سون با روزش آخری که گفته بودید اوکی شد و اجرا گردید
  اما در ویندوز هشت انجام نشد و اجرا نمیشه و هر وقت ایکن رو می زنم اجرا نمی شه! و البته هیچ اتفاق دیگری نیز نمی افتد.
  من میخام این دوتا رو شبکه کنم و دو نفری با داداشم بازی کنم.
  ممنونم از جواب تون

  باتشکر.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • kasra

  سلام مهرداد جان من اگر جای تو بودم و این همه مشکل میخواستم جواب بدم قطعا" کلن سایت تعطیل میکردم خدایش دست خوش والا من مشکلم و دیدم تو دیدگاها ولی متاسفانه جواب و براش میل کرده بودی یا مسیج افلاین یاهو گذاشته بودی داداش گلم من هم نسخه بازیم اوکی هم پتچ هم sxe ولی وارد سرور بازی که میشم این ارور و میده http://www.8pic.ir/images/25317187689149652707.png رفتم قسمت read only وردارم موفق نشدم و ورش نداشت هر کاری کردم نمیدونم اگه map خواسی هست که باید پاک کنم یا حریکت خواصی دیگه ای ممنون میشم که بگی حقیقت دیگه کلافم کرده

  با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • erfan———————–

  با سلام اقا من بازی کانتر 1.6 مخصوص بازی آنلاین رو نصب کردم الان میاد بالا ولی نرم افزار sxe رو باز نمیکنه این ارور رو میده load error ,try again

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • kasra

  دمت گرم مهرداد جان دیلیت کردی نه ؟ ایول داری مردونه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  من با sxe 14.0 راحت بازی می کردم ولی از زمانی که 14.1 را و می خواد و اون رو نصب کردم می خواد بره تو می نویسه ((خطا جلوگیری شده مجدد تلاش کنید)) انتی ویروس هم غیر فعال می کنم ولی باز هم همین پیام رو میده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • عرفان

  با سلام
  آقا من نرم افزار sxe رو اجرا میکنم ارور load error try again رو میده لطفا راهنمایی کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • LOL

  با سلام من چند تا مشکل دارم 1کانترم دست چپ شده 2صفحه ام شطرنجی شده چند بار هم کانتر رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی نشد خواهشا جواب بدید ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  اگه فایر وال را قطع کنم ردیف می شه؟ اخه همین طوری می ری تو سرور بدون sxe می بینی 100 نفر دارن بازی می کنند.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  می شود چند تا سرور بدون sxe معرفی کنید تو اینترنت گشتم نیست.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • esmaeil

  سلام ببخشید به کمک فوری احتیاج دارم
  من ویندوزم سون هس ولی وقتی بازی CS 1.6 و CS Condition Zero رو نصب میکنم تو بازی دست چپ هست و حتی میرم تو تنظیمات قسمت Advance دست راست میکنم ولی هیچ تغییری نمیکنه..... باید چیکار کنم؟؟؟؟؟
  لطفا جواب بدین ( CS Source و CS Golobal Offensive هیچ مشکلی نداره و دست راسته فقط CS 1.6 و CS Condition Zero این مشکلو داره)

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • esmaeil

  آقا یه جای اینکه دیدگاهمو پاک کنین جواب بدین..... اگر که قادر به جواب دادن نیستین ای تاپیک رو حذف کنین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • erfan———————–

  با سلام آقا من یک نسخه کانتر سورس دیگه رو از سرزمین دانلود /دانلود کردم
  الان میتونم بازی آفلاین رو انجام بدم ولی تا وقتی به اینترنت وصل میشم ارور dont send میاد
  با گارنا هم میرم این ارور رو میده
  ---------------------------
  Counter-Strike Source: hl2.exe - Application Error
  ---------------------------
  The instruction at "0x1214ffbd" referenced memory at "0x0f41f2d0". The memory could not be "read".

  Click on OK to terminate the program
  ---------------------------
  OK
  ---------------------------

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • pouyan

  salam agha man bazio nasb kardam ro vindoze 7
  miram to bazi faghat khodamamo khodam na yari daram na doshmani
  to ghesmate optionam ke raftam max player har addadi bekhay zadamo avaz kardam farghi nakard chikar konam???

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد FC

  اقا مال من اینجکت می کنه می ره تو بازی پیام میده sxe دانلود کنید مال اخرین ورژن هم هست کمکم کنییییییییییید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امیرحسین

  سلام خسته نباشید
  اقا من این مشکلو دارم بازی که اجرا میشه تو قسمت loading یه دفعه این ارورو میده microsaft visual c++ runtime liberary اگه اشتباه نکنم بعدم مسیر نصب بازی رو میگه و فایل hl.exe چیکار کنم بتونم برم تو بازی ؟ ممنون میشم اگه کمکم کنین.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alispeed

  سلام-ببخشید من چطور می تونم اسممو تو بازی کانتر global عوض کنم ؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alispeed

  You have been kicked due to excessive ping داداش همش اینو میگه :(

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alispeed

  راستی من میتونم سرور بسازم یا نه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مهدی123

  سلام داداش توی بازی کانتر سروری که بازی میکنیم هی شوت میشیم بیرون این علتش چیه؟؟
  تو رو خدا زود جواب بدید توی ایمیلم منتظرم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alispeed

  همش دارم کیک میشم از دیروز تا الان...بازی رو هم نصب کردم دوباره...تو همه گروهی هم رفتم :((تورو خدا کمکم کنین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mehdi 000

  سلام داداش من توی بازی هستنم بعد شش ثانیه یه دفه پرت میشم بیرون از بازی باید دوباره برم همین مشکل دوباره تکرار میشه
  میشه مشکل رو بهم بگین حلش کنم؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد نـــ

  من با ارور you are on insecure mode ....
  چیکار باید بکنم؟
  استیم روهم امتحان کردم نشد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alispeed

  داداش اگه آفلاین بازی می کردی چطوری میتونی تعداد بازیکنا رو تغییر داد آخه 10 تا بیشتر نیسیم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alispeed

  داداش مهرداد سلام من sxe inject رو نصب کردم ولی تو سرور که میرم بعد از 30 ثانیه یا بیشتر kick می شم چرا؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • blue wolf

  سلام خسته نباشید من sxe ver 14.1 fix1 نصب کردم وقتی کانکت میشم به سرور ارور {خطا جلوگیری شده.برنامه بسته خواهد شد.} میده لطفا یه راهنمایی بکنید مر30

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ebrahim

  سلام من بازی رو از همین جا دانلود کردم همه کاراشم انجام دادم ولی اصلا سروری برام باز نمیشه چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali 123

  با عرض سلام آقا من آخرین ورژن sxe رو نصب کردم ولی میپره بیرون بعد run as ... که گفته بودید رو امتحان کردم دیدم بازم از سرور میپره بیرون البته تمام این مشکلات که گفتم تو بازی انلاینه لطفل کمکم کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alispeed

  نه آغا مهرداد تو هر سروری می رم بی دلیل کیک میشم :(

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • milad

  وقتی می خوام بازی رو انلاین بازی کنم وارد بازی میشود ولی بعدش از بازی می یاد بیرون بدون این که وارد مپ بشه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • A.u3fi

  سلام من هر وقت میخوام به یه سرور کانکت بشم میگهthe server you are trying to connect to is running a newer version of the game ورژن بازیم هم 1.0.0.76بود آپدیتش کردم شد 1.0.0.77 ولی بازم اون ارور رو میده لظفا کمک کنین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • hldk

  م وقتی دارم بازی میکنم کیفیت کمه تفنگ رو دس چپ میگیره من رفتم تو منو software رو open gl کردم ولی دوباره سافتور شد چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امین

  سلام/وقتی تو تب ِ favorite ادد سرورو میزنم،یه ریفرش میکنه و هیچی نمیاره/در ضمن تو تب ِ Internet هم بعده ریفرش(refresh) کردن اینو مینویسه:Could not contact master game server to retrieve server list

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • reza

  سلام دوستان من میخوام کانتر سورس رو انلاین بازی کنم!!! ولی متاسفانه بلد نیستم آنلاینش کنم!!! بازیم هم خیلی خوبه!!! اگه کسی هست که بهم یاد بده!!! ممنون میشم!!! منتظر پاسختون هستم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • saleh

  سلام من هرچی رمز restartرو تو کانتر سورس میزنم جواب نمیده با اینکه قبلش sv_cheats 1رو میزنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • MOSI

  dadash man csam too mikham tir bezanam bejaye inke bokhore vasate neshoonam tira mikhoran balaye neshoonam moshkelesh chie?daghoonamkarde

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • alispeed

  آقا مهرداد الان هرچی میرم توی بازی توی یه سرور هی می گه کشور شما بلاک شده :(

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام اقا کانتر سورس من این ارور رو میده http://upload7.ir/images/96011042804544728881.png

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام چند بار نصب کردم .تو یه درایو دیگه هم نصب کردم باز همون ارور رو میده از یه کامپیوتر دیگه هم کپی کردم با فلش ریختم رو کامپیوتر باز همون ارور رو داد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام چند بار نصب کردم تو درایو دیگه هم نصب کردم باز همون ارر رو می ده البته قبلا بازی می کردم تا اینکه یه بازی دان کردم تا خواستم برم تو بازی زد buddha.dll missing بعد که ارور رو رو درس کردم یه ارور دیگه داد بهد که خواستم برم کانتر این ارور رو داد کانتر هم سایت half-life.ir گرفتم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام فایل tier0_s.dll رو ریختم تو پوشه system 32 /windows حالا که رو بازی می زنم این ارور رو میده http://upload7.ir/images/59592198808137983136.png

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام یه ورژن دیگه دان کردم این ارور رو میده http://upload7.ir/images/75756076814248529390.png

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • محمد

  سلام باز اومدم D: اقا مشکل از steam بود از استیم اومدم بیرون رفت تو بازی حالا وقتی دارم مپ رو انتخاب می کنم وسط لود شدن میره بیرون استاپ ورکینگ میده.زبان بازی هم روسیه چیکار کنم انگلیسی شه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ebrahim

  سلام داداش من هر سروری رو اد میکنم ارور میده واجازه دسترسی بهم نمیده ولی میتونم با سرورهایی که قبلا اد کردم بازی کنم مشکلم چطور میتونم بر طرف کتم؟؟؟؟ممنون

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امیرحسین

  من وقتی بازی رو نصب و اجرا میکنم خطای n_prot.dat میده و وارد بازی نمیشه ؟؟

  مشکلم چیه لطفا کمکم کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • XvAtAy

  salam man game center daram va ye tedad System jadidan kharidari kardam Counter 1.6 ro ke roo systemaye ghadimim dashtam Copy kardam roo systemaye jadid vali hengame sakhte server (lan)eror ba matne Ziro mide
  you have dissconect from Sever
  reason:server is shutting down
  va Counter eswc ham ke ejra mikonam hengame sakhte server Fatal mideage mishe rahnamaei konid
  dar zemn man hardoye in Counter haro roo systemhaye ghadimim daram va ejra mishan va system amele hameye systemha ham yeki hastesh (service pack 2)
  age lotf konid az tarigh Email pasokh bede mamnoon misham
  ba tashakor omid Pirasteh

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سروش

  من یه سرور ادد کردم خارجی بود حالا هر بار میرم فایند سرور رو میزنم خود به خود میره توی اون سرور هیچ کاریشم نمیشه کرد ؛ اصلا لیست سرور ها نمیاد تا میزنم میره اون تو

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sourena

  سلام داداش کانتر ما دست چپ شده
  1:برنامهی open lg داخل قسمت ویدیو هستش ولی وقتی کلیک می کنم از بازی میاد بیرون و eroor:close the programe رو میده
  2:دست چپ شده و گرافیکش اومده پایین و شما گفتید که برید این برنامه رو دانلود کنید من نتونستم از جایی در بیاورم اگه شما می دونید لنکشو بذارید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • arash

  سلام داداش
  با تشکر از سایت خوبت و سرعت بالای پاسخ دهیت
  من کانتر استرایک 1.6 با حجم دوست مگ نصب کردم
  وقتی تو بازی میرم تنها هستم و h رو میزنم ادد پلیر نداره
  چطوریه باید چیکار کنم تیمی بازی کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.shgametools.blogfa.com differentman

  سلام تروووخدا کمکم کنید
  هم در کانتر1.6 و هم در کانتر سورس منبعد از یه مدتی که بازی میکنم کیبوردم از کار میفته و فقط دکمه های به جز حروف(a.b.c.d..f.d.j.k,...)ینی مثلا ctrl یا Alt.بعد باید از بازی بیام بیرون دوباره برم تو خواهشا کمکم کنید :(

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • reza

  سلام . اقا من مشکلم تو بازی کانتر سورس هستش . من این بازی رو دانلود کردم بعد من یک ای پی فعال هم گیر اوردم و اد کردم پیدا شد . ولی بعدش هم سرور از لیست پاک شد و هم اینکه اصلا هیچ ای پی پیدا نمیکنه . فایروال هم خاموش کردم فایده ای نداشت . خواهش میکنم کمک کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sourena

  سلام می خواستم بدانم که چه جوری می توان چاقو را در کانر چپ و راست کرد
  در بعضی از پلیر های انلاین چاقو وتفنگ خود راه سریع چپ و راست می کنند اگر منظورم را می دانید به ایمیلم بگویید چگونه؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • arta

  من مشکل شماره ی 1 رو دارم
  تو یه درایو دیگه نصب کردم
  read_only رو برداشتم
  sxe رو اجرا میکنم
  فایر وال و آنتی ویروس هم خاموش میکنم
  ولی باز هم این مشکل هست
  خود بازی هم از اون لینک اولی دان کردم
  لطفا کمکم کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.masters-shirazu.blogfa.com taha

  با عرض سلام، ما تو خوابگاه با وای فای کانتر شبکه ای بازی میکنیم، بعضیامون که ویندوز8 داریم نمیتونیم به 7 وصل شیم، یا ارور کلاس C میده یا تو لن همو پیدا نمیکنم، البته بعضیامون، فایر وال و آنتی ویروسمون هم کلا غیر فعاله، دلیل این مشکل چیه؟ ممنون میشیم اگه راهنماییمون کنین.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • shahin

  سلام

  تورو خدا میشه یکی به من کمک کنه
  من بازی کانتر رو نصب کردم ولی وقتی می خوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده

  half life launcher has stopped working

  هر کاری هم که می کنم درست نمیشه.
  ویندوزم 7
  64 بیتی هستش
  directX 11 هم نصبه

  درضمن من قبلا توی همین کامپیوتر بازی میکردم ولی از وقتی که ویندوز عوض کردم دیگه نتونستم بازی کنم
  لطفا اگه میشه کمک کنید که یتونم بازی رو اجرا کنم
  مرسی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sourena

  سلام اگر می شود چند تا راه حل برای بهتر کشتن ادم بگید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سجاد

  سلام ببخشید من موقعی توی کانتر روی کزینه ی find server کلیک میکنم هیچی نمیاد انتی ویروس و فایرفایل هم خاموش کردم حتی استیم هم نصب هستش ولی باز هم مشکل داره اگه میشه راهنمایی کنید ممنون؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://www.mehrdad32.ir/ مهرداد (مدیریت)

  عکس ها رو توضیح دادم در سایت های دیگه آپلود کنید!

  در مورد مشکل هم توصیه من این هست که از لینک های داده شده در اول دانلود کنید به همراه آخرین پج های لازم.

  در پوشه غیر درایو ویندوز نصب کنید.

  هیچ مشکلی در هیچ ویندوزی نداره!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • arta

  سلام دوباره
  من دیشب کانتر رو از اون آدرس شما دانلود کردم
  ایندفعه بیرون میاد و میگه :
  half-life luncher stopped !!!
  لطفا راهنمایی کنید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امیر

  هیج سروری را addنمی کنه قبلا بازی می کردم درست بود الان اینجوری ویندوزم و عوض کردم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • amir

  سلام اقا مهرداد چرا سرور ایران و addنمی کنه فقط سرور خارج و add می کنه

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • پارسا

  من تو بازی counter strike condition zero وقتی مرحلرو برنده میشیم (گروه ضد تروریستی ) یه علامت تعجب سبز میاد ونمیره باید چیکار کنم

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sourena

  سلام من در یک سرور ایرانی چند تا حرف زشت گفتم توسط کلید Y و پس از یک دقیقه انداختنم بیرون و اررور you disconnect from server را می دهد و هر بار می خواهم بروم داخل نمیشود و همین اررور را می دهد ولی وقتی تو سایت سرور می روم تو لیست بن شده ها نیسته ام حالا باید چه کار کنم تا وارد سرور شوم.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sourena

  سلام چگونه ای دی اسیم را به ادمین سرور فرستاد و اصلا چی هست و در کجا هست؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک من هیچ کدوم از این مشکلارو ندارم مشکل من این هست که وقتی یه دونه تیر میزنم 3ثانیه بعدش صفحه تکون میخوره

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • sourena

  سلام می خواستم بدانم راه حلی است برای اینکه استیم کانتر خود را عوض کردن

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • عرفان—————————————

  با سلام داداش مهرداد
  من وقتی نرم افزار sxe رو باز میکنم و میخوام برم تو بازی میگه
  ---------------------------
  sXe-I
  ---------------------------
  Intercepting Error.
  sXe Injected will close
  ---------------------------
  OK
  ---------------------------
  بعد از بازی میاد بیرون دوباره میرم ارور نمیده ولی وسط بازی میگه sxe میخواد شما فقط مشکل اولی رو بگو مرسی بای

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • ali

  salam agha mehran man vaghti bazi ro ejra mikonam be khoobi bala miad vali oon gozine hay samt chap namari hastan vali hata vaghti mouse ro roshoon mibaram sedash miad taze vaghti ke daramin kararo mikonam tab start man dar size koochik tari malome rasti dastetoon dar morede moshkel akhar dard nakone kheili donbalesh boodam.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • LG#pOw

  سلام.یه مشکل داشتم تو گارنا وقتی وارد یه سرور میشم دفعه ی بعد که بازیو اجرا میکنم میره تو همون سرورnew gameوکه میزنم هم میره تو سرور.این سرور تغییر نمیکنه و هرد فعه همون سرور قبلیه.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • امیر

  سلام اقا مهرداد من به سرور که کانتکت می شم میاد بیرون و می نوسی bad fileبعدش اسم یک فایل و می نویسی

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • مهدی

  اقا دستت درد نکنه من ویندوزم8 وکانتر روش اجرا نمیشد ولی با توضیحات شما اجرا شد خیلی ممنون و خسته نباشید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • winner

  سلام
  آقا من کانتر سورس نسخه 1.0.0.71 رو دارم ...بعد ار اینکه بازی رو آپدیت کردم(با Css_Updater) دیگه بازی اجرا نشد.بدون هیچ گونه پیغام خطایی
  طبق راهنمای موجود (مشکل هفتم) عمل کردم...ولی وقتی میخواستم فایل hl2 رو add کنم پیغام میده مبنی بر اینکه: این فایل باید وقتی DEP enable هست اجرا بشه و شما نمیتونید اون رو خاموش کنید.
  ویندوز من 7-64bit هستش.ممنون میشم پاسخ بدید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • http://downloadbazi-m.rozblog.com محمد مهدی

  سلام
  مشکل من اینه که وقتی وارد بازی کانتر 1.6 می شم و وقتی بر روی گزینه find servers کلیک می کنم خودش وارد یک سرور می شه لطفا کمک کنید .

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • عرفان—————————————

  با سلام
  آقا من رفتم بازی کانتر رو از بیرون تو فلش ریختم بعد الان بازی کانتر رو نصب کردم بازی رو اجرا نمیکنه باید چیکار کنم این ارور رو میده
  Wrong disc inserted.
  Please insert the original "Counter Strike 1.6" CD/DVD.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • poia

  سلام من ویندوزم 8 است و کانتر 1.6 نصب کردم و پچ های 21و23و37 رو هم امتحان کردم و sxe هم اخرین ورژنش 14.2(fix5) نصب کردم اما وقتی میخوام وارد بازی شم sxe ام inject نمی کنه.ممنوم میشم اگه راهنمایی کنید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • N

  Unble to load filesystem_steam.dll
  مشکل غیر قابل حل

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • poia

  سلام اقا مهرداد.
  یه مشکل جدیدی برام پیش اومده وقتی که میخوام sxe رو فعال کنم این متن میاد:
  this app cant on your pc. to find a version for your pc,,check with the software publisher.
  و وقتی هم که میخوام وارد بازی بشم این پیغام میاد:
  fatal error, error runninggame:could not find steam.exe to lunch
  ممنون میشم اگه بازم راهنمایی کنین

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • mhdi

  salam dar moghe bazi kardan kanter baed az 1 min serversh avaz mishe mire to server dige moshkel kogast?

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • erfan

  وقتی بازی رو اجرا میکنم و روی new game کلیک میکنم با این خطا مواجه میشم half life louncher و شروع میکنه به checking میخواستم ببینم این مشکل چه طوری حل میشه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • سورنا

  سلام من حدود 4 ماه اس که دارم کانتر انلاین بازی می کنم ولی بعضی وقت ها این مشکل را پیدا میکرد که با یه ری استارت کامپیوتر برطرف میشد
  و این مشکل این بود که وقتی وارد بازی میشوم و find server را میزنم و روی favorites کلیک می کنم کامپیوتر هنگ می کرد و not reseption میداد وقتی ری استارت می کردم درست می شد تا اینکه امروز ظهر یازی کردم و وقتی پس از 3 ساعت کامپیوتر را روشن کردم این نوع هنگ کردن را داد و 10 بار اون سرور و سرور های دیگه و 100 با restart کرد کامپیوتر را درست نشد و حتی بازی و sxe را پاک و دوباره نصب کردن تاثیری نداست CPU کامپیوتر هم کورای 7 است و نمی دانم چرا هنگ می کند.

  با تشکر

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ به Properties فایل hl.exe یا hl2.exe رفته و در تب Security به نام کاربری خودتون رفته و Edit کنید و همه Permission ها را به نام کاربری خود بدهید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ خوشحالم که مشکل شما رفع شد ؛ هدف از نوشتن این مطلب هم رفع مشکل در بازی های کارنتر هست.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ این یکی از باگها هست و کافیه با کنترل و تب (Ctrl + Tab) چند باری بازی و پنجره دیگه رو تعویض کنید ، درست می شه :)

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  می تونی با نرم افزار oCam که توی همین سایت هست یه فیلم کوچیک بگیری بدی ببینم چی به چی هست؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ دریافت شده و یه سری مشکلات برام پیش اومده اوکی شد به همون ایمیل جواب می دم... شرمنده

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  با سلام ، دیدم مشکل رو ، تمامی مراحل قبل اعم از گذاشتن روی ویندوزهای قبلی و از رید اونلی در آوردن پوشه های بازی رو انجام دادید؟ برای من هم این طوری بعضی وقت ها می شه با چند تا Alt و Tab زدن درست می شه ولی برای شما آخرش یه خطای Out of memory هم می ده. یه کار دیگه ای بکنید ؛ از نسخه آپ دیت شده و آخری کانتر استفاده کنید...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ شما هم مراحل قبل رو رفتید؟ از نسخه آخر بازی استفاده می کنید؟ پچ آپ دیت ها در اینترنت هست و کلا صد الی دویست مگ هم حجم دارن ، من هم مشکلات زیادی تا قبل آپ دیت داشتم و هیچ جور کانتر سورس روی ویندوز 8 ام بالا نمی اومد ولی بعد آپدیت با کارهای بالا می یاد و الان حتی آنلایت و تحت Lan هم بازی می کنم...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Hamid

  داداش ما مشکلمون درست نشد ، برا شما شد؟؟؟؟؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ شما در پوشه بازی چیزی بنام ctstrike.exe ندارید؟ یا چیزی مشابه این؟ بعد از نصب به دسکتاپ شما فایلی برای اجرا اضافه نمی شه؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  آخه بازی که دارید ویرایش شده ایرانی هست و اورجینال نیست که! من نسخه اورجینال دارم که اصلا دستکاری نشده! روی سون و ایت و ایکس پی و ویستا هم همین رو که دارم تست کردم و مشکلی نداشته حجم کلش هم 4 گیگ هست...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  تا الان مشکلی مثل این پیش نیومده برام که درگیر بشم و راه حلی پیدا کنم...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  این رو هم steam می خواد و هم باید پچ داشته باشید... بعدش هم اصولا توی اینترنت همینجوری نمی یاد باید توی Favorits دستی وارد کنید :

  هترین سرورها عبارتند از : Hakhamanesh . Tan Be Tan . Asia Center)

  HAKHMANESH : 10.7.6.143:27064

  New Tan Be Tan : 130.185.72.198:27015

  Asia Center (Public) : 10.7.6.143:27015

  New Asia Center (Match Server) : 10.7.6.143:27016

  MaHaBaD Css : 10.8.101.18:28001

  Persian Css : 85.9.66.25:27015

  Match Persian Css : 85.9.66.25:27017

  Oxford : 130.185.72.220:27015

  Css Iranian : 130.185.72.125:27015

  New Manoto (Public) : 130.185.72.238:27015

  New Manoto (Fun) : 130.185.72.238:27016

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  با همون روش که دستی فیوریتس کردی یا روش دیگه؟ اگه روش دیگه ای هست بگو تا ثبت بشه دوستان هم بعدا استفاده کنند.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ، شما باید نسخه آخر sXe رو نصب کنید از اینجا :
  http://www.sxe-injected.com/

  بعد برای اجرا راست کلیک کرده و Run as administrator رو بجای Open انتخاب کنید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ، چه خطایی؟!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ شما VC ها و دایرکت ایکس و موراد لازم دیگه رو هم نصب کردید؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  این خطا مربوط به کارت گرافیکی شماست که این بازی رو پشتیبانی نمی کنه...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  بگردید کل پوشه بازی رو پیدا کنید مثلا در این آدرس شاید باشه :
  C:\Program Files\Counter-Strike Source

  روی همین پوشه Counter-Strike Source راست کلیک کرده و Properties رو انتخاب کنید ؛ تیک Read Only را برداشته و OK کرده و گزینه همه پوشه ها رو انتخاب کنید...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  اگه کارت گرافیکتون Intel باشه که راه حلی توی لپ تاپ ها نیست ولی اگه کامپیوتر رومیزی باشه که با عوض کردن کارت گرافیک مشکل حل می شه البته بازی هایی هم برای کارت گرافیک های Intel ساخته شده ولی بازهای مثل PES و ... روی اینتل اجرا نمی شوند ، شما کارت گرافیک رو بگید چی هست... برای فهمیدن کارت های گرافیک نصب شده یک نرم افزار رو الان معرفی می کنم از اون استفاده کنید GPU-Z

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  با سلام ؛ به تنظیمات ویدئو رفته و روی DirectX و رزولیشن مناسب و بیت ریت 32 بیت بذارید درست می شه.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  با سلام ؛ ببیند توی پوشه Program Files شما Steam نصب هست و اجرا می شه.

  بعد اون فایر والتون رو هم خاموش کنید (آنتی ویروس هم دارید کلا غیر فعال کنید...)

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ اگه چند ثانیه اینطوری می شه که از بازی هست وباید بازی رو عوض کنید با نسخه دیگه ولی اگه در کل یک مرحله اینطوری می شه که باید به تنظیمات گرافیک برید و اون رو در بهترین حالت و روی DirectX بذارید چون گرافیک های جدید با OpenGL سازگار نیستند.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  چت روم که نیست دوست عزیز!! اگه برای بقیه رو هم ببینی 24 ساعتی صبر پیشه کردن!!

  عزیزم توی تنظیمات روی 32 بیت بذارید ؛ DirectX کنید و رزولیشن رو مناسب کنید درست می شه. به کارت گرافیک nگیگ هم ربطی نداره!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  نه این به همون 16 و 32 بیتی مربوط می شه و تنظیمات ویدئو! من کانتر سورس اصل رو دارم این تنظیمات رو داره ؛ کانتر خودتون رو عوض کنید و از نسخه های بدون ویرایش استفاده کنید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  خب منم گفتم توی تنظیمات همه رو بالا بذارید مخصوصا بخش Advanced در بخش گرافیک!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ آنتی ویروس و فایر وال رو خاموش کنید مشکلتون حل می شه...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  خب مشکلتون چی بود و شما چیکارا کردید؟ دقیق بگید بهتر می تونم کمکتون کنم...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ پیغام می ده Steam نصب نیست!

  دو راه دارید :

  1- دانلود Steam از اینترنت با حجم 100 الی 150 مگ
  2- ساخت شورت کات روی دسکتاپ از hl.exe یا hl2.exe و اضافه کردن کد به Target موجود در Properties آن :
  -nomaster -game cstrike یعنی در کل اینطوری بشه : "D:\MyFiles\Games\CS 1.6\hl.exe" -nomaster -game cstrike

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  با سلام ؛ شرمنده چون نظرات همه پست ها یک جا واسه من نشون داده می شه نمی تونم تشخیص بدم در جواب کدوم بود... خب اگه این نباشه باید نسخه بازی رو عوض کنید! چون من هم توی یک سیستم چندیدن نوع کانتر دارم و بعضیهاشون مثل همینی که شما می گید خیلی طول می کشه تا بیاره و چند بار باید بزنم تا بالا بیاد و آنتی ویروس هم ندارم!

  نسخه دیگه ای بازی رو تست کنید ؛ مثلا برای یه شرکت دیگه ؛ یا از سایت دیگه با حجم دیگه ای دانلود کنید تا ببینید باز هم اگه اینطور باشه پس دیگه مشکل سخت افزاری هست...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  با سلام ؛ خب شما مراحل رو پیش بگیرید و در تب Compatibility روی ویندوز XP بذارید و آموزش رو بخونید مشکلتون حل می شه.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ موارد گذاشتن روی ویندوز XP رو بالا توضیح دادم انجام بدید درست می شه... همچنین باید در تنظیمات Steam رفته و اون رو offline کرده و بازی تون که خطا می ده رو هم روی Play offline بذارید

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ موقع ارسال دیدگاه تیک ایمیل رو بذارید نظر براتون ایمیل می شه.

  مشکلتون بخاطر بازی هست ؛ نسخه دیگه از بازی رو تست کنید ولی قبلش متن راهنمایی که نوشتم بالا بخونید و اعمال کنید یعنی بذاریدش روی XP SP2 و از Read Only هم برداشته بشه همشون...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ مراحل آموزش رو مطالعه و اعمال کردید؟؟ خطا بخاطر Steam هست ، باید آپ دیت بشه! 100 مگابایتی می خواد. طریقه اش هم باید Steam رو توی Program Files پیدا کنید و اجرا کنید خودش آپ دیت می شه ، نبود که باید از سایتش بگیرید و نصب کنید.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام. متن رو دقیق توی گوگل بنویسید تا مشکلتون رو بگه من چنین چیزی ندیدم!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ پینگ به سیستم بستگی نداره! به ابنترنت و راه های عبور اون بستگی داره! اگه اینترنتون رو عوض کردید و یا اون سرور جاش رو عوض کرده اینطوری می شه. دقت کنید که فیل*لتر شکنتون باز نباشه...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  متن آموزش رو خوندید و اعمال کردید درست نشد؟!

  منظور از یک نسخه دیگه ؛ یک سایت دیگه ؛ یک شرکت دیگه هست! من خودم از نسخه های غیر ایرانی و اورجینال اینترنتی استفاده می کنم.

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام. بالا مشکلات رو گفتم و راه رهاییشون رو هم گفتم!!

  مشکل شما رو هم به احتمال زیاد رفع می کنه!

  نشد کامل بگید تا رفع بشه...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام دوباره. اینجا سایت کامپیوتری من هست و بخش مشکلات داره! باید طبق اون مطرح کنید تا رسیدگی بشه. توی دیدگاه ها هم باید باشه چون بعدا یکی از اونها شاید بخواد استفاده کنه. به 32 و 64 بیتی سیستم زیاد مربوط نیست. ممنون که رعایت می کنید...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  عصر اگه وقت کردم می یام یاهو و بهتون PM می دم...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  ببینید ورژن اینطوری نیست که بگم 1.6 و 1.7 مثلا دریافت کنید!! کلا کانتر 1.6 هست!! منظور از اینکه از شرکت X گرفتید این سری از Y بگیرید که یه مدل دیگه باشه!! و فایل هاش فرق بکنه...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  جوابتون رو داده بودم :

  فرستاده شده در ۱۳۹۲/۰۲/۰۱ در ۰۰:۵۱ | در پاسخ به vahid.

  سلام ؛ پینگ به سیستم بستگی نداره! به ابنترنت و راه های عبور اون بستگی داره! اگه اینترنتون رو عوض کردید و یا اون سرور جاش رو عوض کرده اینطوری می شه. دقت کنید که فیل*لتر شکنتون باز نباشه…

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  خب از بیرون یک DVD رو می تونید با قیمت 2000 تومان با مطمئن شدن از قابلیت بازی آنلاین خریداری کنید! راحت! یا اگه اینترنت نامحدود دارید که از اینجا دانلود کنید :
  http://amxx.ir/forum8/thread155.html

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  با سلام. شما خودتون تیک ارسال ایمیل رو برای خودتون گذاشتید و من نمی تونم کاری بکنم! خودتون باید توی ایمیلی که براتون می یاد پایینش توضیح داده در صورتی که مایل به دریافت ایمیل نیستید روی لینک داده شده باید کلیک کنید!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  خب اگه شبلترشکن ندارید و سرور همون سرور قبلی هست ؛ مشکل از ISP ای هست که اینترنت از اون گرفتید! اون همزمان با عوض کردن ویندوزتون سرور خودشون رو هم عوض کردن! ولی به پینگ این همه ربط نداره! مطمئنن یه نرم افزاری چیزی مانع دسترسی شما به اون سرور بازی می شه!! توی سیستم دیگه هم تست کنید سرور رو! شاید مشکل از سرور باشه! سرور رو بذارید اینجا تا از چند جا Ping بگیرم ازش...

  راستی الان این آی پی که شما دارید برای امریکاست و سرورهای بازی کانترها ایرانی سرورشون توی ایران هست!! مطمئنید توی ایران هستید و وی پی ان ی چیزی نزدید؟! اگه هم امریکا باشید که سرورهای ایرانی دیگه دارن سرویس دهیشون رو به خارج قطع می کنن!! یا از سرورهای خارجی استفاده کنید یا وی پی ان و شیلترشکنتون رو خاموش کنید!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  سلام ؛ متن آموزش هم برای همین هست!! اعمال کردید اونهایی که گفتم رو؟! توی Steam روی حالت غیر آنلاین گذاشتیدش؟

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  خوشحالم که کارتون راه افتاد

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  خواهش می کنم. اگه می خوایید آنلاین باهم بازی کنید ؛ کافیه هر دو همزمان به اینترنت وصل بشید و به همون سرور که شما وصل می شید ایشون هم وصل بشه! اگه نه آفلاین می خوایید بازی کنید که باید کابل شبکه یا WiFi هر دو داشته باشید و با هم کامپیوترها رو شبکه کنید و بازی کنید یکی Create Server می کنه و دیگری Join... ترجیحا اونی که توی شبکه سرور هست توی بازی سرور رو ایجاد کنه...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  خواستم مطلبی در مورد این بنویسم ولی دیدم گوگل پر هست!!

  http://forum.p30world.com/showthread.php?t=565038
  http://www.hamidi93.blogfa.com/post/8/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-Counter-Strike-3
  http://esfahan-cs.vcp.ir/0-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%85%D9%88%D8%B6%D9%88%D8%B9/26206-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-lan-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1.html
  http://forum.mgi.ir/showthread.php?336-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-lan-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B1
  و کلی آموزش که کافیه توی گوگل فقط بنویسید "کانتر+شبکه" ...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  نوشته همه چیر رو توی لینک ها! با یکی از آموزش ها پیش برید همه چیز معلوم می شه...

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  به دوست عزیز دیگه هم توضیح دادم توی همون ایمل گفته شده اگه دوست ندارید ایمیلی براتون نیاد روی اون گزینه که براتون اومده کلیک کنید!! چون موقع دیدگاه دادن یک بار تیک گذاشتید که هرسری دیدگاهی شد خبرتون کنه براتون ایمیل می یاد!!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)
 • Mehrdad

  می گم توی خود سیستم عامل فوق فوقش 10 20 تا فرق بکنه با تنظیمات و ...

  از این بیشتر مربوط به شبکه ارتباطی با اینترنت و راه های اون هست!

  خوشم آمد(0)خوشم نیامد(0)