سخن مدیر سایت

تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60
حل مشکلات بازی های کانتر (Counter-Strike) در ویندوز

حل مشکلات بازی های کانتر (Counter-Strike) در ویندوز

در بازی های کانتر مانند کانتر 1.6 (CS 1.6 – Counter Strike v1.6) سورس (Counter Strike – Source) و کلا نسخه های هاف لایف (Half Life) در ویندوزهای سون (7) و ایت (8) شرکت Microsoft مخصوصا در ویندوزهای 64 بیت با مشکلاتی رو برو هستیم که همه آنها در این پست مورد بررسی قرار داده شده و موارد جدیدی هم در صورت وجود توسط شما در بخش نظرات مطرح شده و در مورد آن هم راه حلی بیان می شود.

توجه مهم اول) قبل از بیان کردن مشکلات عمده اگر بازی را از سی دی های شرکت های ایرانی یا خارجی تهیه کرده اید برای آنلاین بازی کردن اصلا توصیه نمی شه! برای بازی آنلاین حتما باید نسخه اصلی را به همراه آخرین پچ های بازی و sXe در صورت لازم داشته باشید، در غیر این صورت بازی آنلاین نمی شود و یا از شما شماره سریال و موارد غیر ضروری می خواهد. برای دانلود نسخه اصلی از این لینک ها استفاده نمایید » Link1 Link2  + تمامی پچ ها

توجه مهم دوم) برای اجرای بهتر بازی در درایور غیر ویندوز نصب شود و قبل از اجرای بازی آنتی ویروس و فایروال کلا خاموش شود.

توجه مهم سوم) بازی کانتر یک بازی ویرایش شده از بازی هاف لایف می باشد و ویرایش کردن هر چیزی باگ هایی را هم به همراه دارد! برای حل مشکل خود صبور باشید و مطالب زیر و دیدگاه ها را هم مطالعه کنید. برای دیدن نظرات مرتبط می توانید دکمه های Ctrl + F را فشار داده و کلمه کلیدی خود را در صفحه جست جو نمایید.

توجه مهم چهارم) برای سریع تر رسیدن به پاسخ خود از گوگل بصورت انگلیسی استفاده کنید!

.

مشکل اول) پس از کمی از اجرای بازی یا بارگزاری نقشه (Map Loading) از بازی بیرون می آید و یا هنگ می کند!

دلیل این مشکل می تواند امنیت ویندوز 8 و نصب بودن بازی شما در درایو ویندوز باشد! برای رفع این مشکل بازی را بطور کامل Uninstall  کرده و در درایو غیر ویندوز نصب کنید. دلیل بعدی واصلی این هست که کل پوشه نصبی دارای خاصیت Read only می باشد و در صورتی که در شاخه ویندوز نصب گردد و یا ویندوز 64 بیتی داشته باشید خود بازی نمی تواند چیزی را در خود ذخیره کند و باعث می شود در وسط بازی از بازی بیرون بی یاید. برای حل این مشکل کافیست به آدرس نصبی رفته و کل پوشه را انتخاب و تیک Read only آن را بردارید و برهمه پوشه های داخلی اثر دهید (برای متوجه شدن بهتر می توانید اینجا کلیک کنید و فیلم این قسمت آموزش را مشاهده کنید.) [توجه مهم : یک بار برداشتن Read Only کافیست! دوباره این کار را انجام دهید باز هم می بیند تیک وجود دارد ولی بی تاثیر است!] دلیل دیگر هم می تواند خراب بودن نقشه انتخابی باشد که باید نقشه درست را از اینترنت دانلود و جایگزین کنید یا نسخه دیگری از بازی را نصب کنید.

دلیل بعدی این مشکل در بازی های آنلاین می باشد که بخاطر تاثیر داشتن sXe Injection بر روی بازی اخلالی در آن ایجاد می شود و آن از بازی شما را خارج می کند. با نصب نسخه به روز sXe این مشکل رفع می شود یا اگر نسخه آن به روز است با اجرای دوباره بازی و اجرای sXe با مجوز مدیریت (بر روی میانبر sXe راست کلیک کرده و run as administrator را برگزینید) اجرا کنید این مشکل رفع می شود.

دلیل دیگر هم هماهنگ نبودن Map با نسخه بازی هست و در صورتی که نقشه های دیگر مشکلی نداشتند و تنها یکی یا چند تا نقشه مشکل دارند باید آنها را پاک کنید یا تعویض کنید.

.

مشکل دوم) بازی اصلا اچرا نمی شود و یا در صورت اجرا خطای مانند “Fatal error available memory less than 15 MB” را می دهد

دلیل این مشکل در ویندوز های غیر XP عدم سازگاری با نسخه ویندوز می باشد ولی در ویندوز XP به معنای کم بود حافظه (RAM) هست. برای حل این مشکل هم کافیست به پوشه نصبی رفته و به Properties فایل اجرایی hl.exe یا hl2.exe رفته و در تب Comparability رفته و تیک Run this program… را گذاشته و نسخه ویندوز را بر روی ویندوز XP نسخه Service Pack 2 گذاشته و OK کنید. (در بازی کانتر سورس یا برخی نسخه های بازی یک فایل اجرایی ctstrike.exe یا شبیه این نیز وجود دارد که در صورت اجرا نشدن با روش قبلی باید بر روی این فایل اجرایی هم همان روش را اعمال کرده و نسخه آن را هم روی سرویس پک دو ویندوز XP بگذارید) .

.

مشکل سوم) عدم اجرا و دادن خطایی مانند “Platform Error: Failed to load platform modules”

این مشکل اکثرا روی ویندوز 8 و نسخه های 64 بیت و بازی کانتر سورس اتفاق می افتد که کمی رفع این مشکل سخت تر از قبلی ها می باشد. دلیل این مشکل هم عدم مطابقت نسخه Steam نصب شده با ویندوز هست و برای حل این مشکل اینترنت و دانلود 90 مگابایت لازم هست. برای حل این مشکل ابتدا به اینترنت وصل شوید ، سپس به Program Files موجود در شاخه ویندوز رفته و در پوشه Steam فایل Steam.exe را اجرا کنید. از شما آپ دیت می خواهد و تقریبا 90 الی 100 یا کمتر آپ دیت کرده و پس از نصب یک بار ویندوز را Restart کنید. در شروع مجدد همان فایل را اجرا کرده و به Settings رفته و در تب In-Game تیک Enable steam community in game را بردارید و بازی را اجرا کنید حال بازی اجرا شده ولی خطای stopping hl2.exe را می دهد و از بازی بیرون می آید. برای رفع این مشکل از روش قبلی (مشکل دوم) کمک بگیرید.

.

مشکل چهارم) خطای مربوط به Steam مثلا failed:steam startup و یا موارد مشابه این

اگر با به روز رسانی Steam هنوز با آن مشکل داشتید چاره ای نداریم جز دور زدن آن! برای این کار مراحل زیر رای دنبال کنید.

1- ساخت میانبر از فایل hl.exe یا hl2.exe بر روی Desktop

2- بر روی میانبر درست شده راست کلیک کرده و Properties را برگزنید و در بخش Target یک فاصله زده و کد زیر را به ادامه آن اضافه کنید :

-nomaster -game cstrike

یعنی برای مثال در بخش Target میانبری که من درست کردم در کل عبارت زیر نوشته شده است :

"D:\MyFiles\Games\CS 1.6\hl.exe" -nomaster -game cstrike

می بینید که علامت ” قبل از عبارت اضافه شده قرار داده شده است. با این کار بازی بدون استریم اجرا می شود.

ویرایش) اگر -steam را نوشته باشید از استیم استفاده می کند. در غیر این صورت خیر!

.

مشکل پنجم) غیرفعال بودن چت در بازی

برخی از دوستان در دیدگاه ها بیان کردند که نمی تونن چت کنن و نوشته دیگران برای اونها نشون داده نمی شه یا مواردی که خطای (#cstrike-chat) رو می ده. برای رفع این مشکل چند راه وجود دارد :

1- دانلود آخرین پچ بازی و نصب آن. با جست جو در اینترنت بنا به نسخه بازیتون حالا کانتر 1.6 یا سورس می توانید لینک های پیدا کنید.

2- ریست کردن تنظیمات. برای این کار کافی هست فایل config.cfg در پوشه های بازی را پاک کنید. (معمولا در پوشه cstrikr موجود هست) توجه کنید که با این کار کلیه تنظیمات بازی Reset to default می شود.

3- ممکن هست فایل cstrike_english.txt موجود در آدرس cstrike/resource خراب یا پاک شده باشد! نسخه اصلی را از اینجا دانلود و در این آدرس قرار داده یا جایگزین کنید.

.

مشکل ششم) گرافیک کم بازی و عدم ثبات در تنظیمات مشابه

برای رفع این مشکل شما باید چند حالت را تست کنید که بسته به نوع بازی و سیستم شما متغیر هست و نمی شود تنظیم دقیقی را من بنویسم و شما آن را حتما اعمال کنید! ولی با یک تنظیم دیگر برای همیشه مشکل رفع می شود ولی این همیشه یک باری همیشه نمی شود که آن را هم انتهای کلامم عرض می کنم.

برای رفع مشکل به تنظیمات بازی و Video بروید و چندین ComboBox را مشاهده می کنید، یکی دو گزینه DX یا DirectX هست و OpenGL در این مورد برخی سیستم ها با OpenGL مشکل دارند و مجبورا باید روی دایرکت ایکس بازی کنید ولی گرافیک OpenGL در نقشه ها و فواصل دورتر بهتر از DirectX می باشد.

باکس بعدی رزولیشن صفحه است که آن هم هرچه بیشتر باشد بهتر هست ولی باید با نوع باکس اولی تست شود یعنی در برخی موارد مشاهده شده است که OpenGL با رزولیشن بالاوقتی Apply می شود و یک بار بازی را Restart می کنید اعمال نمی شود ولی DirectX اعمال می شود و یا بلعکس! پس بین این دو جعبه نوع گرافیک . رزولیشن باید تست کنید و دقت کنید تراکم رنگ ها 32 بیت باشد و 16 گرافیک بازی را کم می کند ولی حرفه ای های بازی بخاطر Smoke کم در نوع 16 بیتی آن را انتخاب کرده و با آن عادت می کنند.

این 16 بیتی و روزلیشن کم باعث می شود که چپ دستی مطلق یا راست دستی مطلق هم پیش آید که با رفع مشکل ویدئو مشکل راست و چپ دستی هم رفع می شود.

ولی گفتم همیشه این تنظیمات باقی نمی ماند برای مواقعی هست که شما بطور صحیح از بازی خارج نشوید و دفعه بعدی میبینید رزولیشن پایین و تراکم 16 بیتی رنگ ها و چپ دستی را مشاهده می کنید! پس برای ثبات در تنظیمات خروج استاندارد لازم هست.

.

مشکل هفتم) بازی در ویندوز اصلا اجرا نمی شود و هیچ خطایی هم نمی دهد

برای رفع این مشکل sysdm.cpl را در Run اجرا کنید. در ویندوز XP به تب Advance رفته و در ویندوز های بعدی در سمت چپ بر روی Advanced System Setting کلیک کنید. سیس در بخش Performance بر روی Setting کلیک کنید. در پنجره باز شده به تب آخری یعنی Data Execution Prevention رفته و روی مورد دوم کلیک کرده و از باکس پایین فایل hl.exe یا hl2.exe را اضافه کنید. OK کرده و سیستم را ریستارت کنید.

.

مشکل هشتم) بازی دست چپ شده و با درست کردن از تنظیمات هم به راست بر نمی گردد (با تشکر از اسماعیل عزیز)

این مشکل بخاطر OpenGL می باشد! متن دیدگاه این دوست عزیز در این مورد :

هر کسی که بازی کانترش مشکل داره که دست چپ هست و دست راست نمیشه این کارا که میگم رو بکنین

اول برین گوگل سرچ کنین open gl بعد برنامه رو دانلود کنین و نصب کنین

بعد برین تو بازی setting قسمت video بعد renderer اونجا open gl رو انتخاب کنین مشکلتون حل میشه

.

.

مشکل نهم) هیچ سروری در بازی Add نمی شود

این مشکل از Steam می باشد که برای رفع آن روش اول یک بار خاموش و روشن کردن سیستم هست که با این کار سرویس استیم دوباره فعال سازی می شود. روش بعدی در صورت جواب ندادن Restart این هست که Steam کلا پاک و دوباره نسخه نهایی نصب و اجرا شود و سپس بازی اجرا شود و بازی با مجوز ادمین (راست کلیک و انتخاب Run as administrator) اجرا شود. در صورتی که باز هم مشکل پابرجا بود به ناچار باید بدون Steam بازی اجرا شود که برای این کار هم بالا گفته شده » مشکل چهارم و نوشته قرمز آخر آن…

 

خواهش مندیم درصورت کپی و حتی استفاده از این راهنماها حتما منبع رو هم ذکر کنید!

تمامی این روش ها توسط من و سایرین در چندین سیستم تست شده و مشکلی اگر وجود داشت در بخش دیدگاه ها بیان کنید تا بررسی شود.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
(برای ذخیره در قالب PDF روی دکمه Print در انتها کلیک نمایید)
Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+4Share on LinkedIn0Email this to someonePrint this page
تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60

درباره‌ مهرداد مهاجر

مهرداد مهاجر هستم، مدیر و موسس سایت دانش‌کامپیوتری. کارشناس مهندس کامپیوتر و علاقه مند به برنامه نویسی و اینترنت در کنار مباحث امنیت و علوم روز. از آنجایی که همه آموزش‌‌ها و مطالب را تنها خودم تهیه کرده‌ام و نویسنده‌ آنها تنها شخص خودم می‌باشم از شما دوستان فهیم و با فرهنگ خواستارم که در صورت استفاده از این مطالب در هرجایی حتما نام نویسنده و لینک به مطلب در دانش‌کامپیوتری را هم درج نمایید تا زحمات شبانه روزی اینجانب که بصورت رایگان در اینجا ارائه می‌شود بی نتیجه نماند. همچنین ارائه دیدگاه از جانب شما در مورد مطالب سایت نقش مهمی در ادامه فعالیت و بهبود مطالب آن دارد. همیشه موفق و پیروز باشید.

1,255 نظر

 1. سلام
  وقتی وارد بازی می شم رو سرور کلیک راست می کنم که مپ رو دانلود کنه موقه دانلود بدون هیچ اروری از بازی می ندازه بیرون و مپ رو هم دانلود می کنم می ریزم هیچ فرقی نمی کنه
  تو Sxe هم جلو Status ب جای این که Good باشه نوشته (try in a few seconds) مشکل اصلی نمی دونم چیه

 2. Salam
  Vaghti Vared bazi Misham Ro Server Click Mikonam Ke beram to Sve Moghe Download Map Counter-Stirike Close Mishe Chikar Konam ?!

  Sxe Ro Ham Ke Didam Ro About Click Kardam Va Status Neveshte
  Status (try in a few seconds

 3. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  سلام.
  آقا مهرداد ویندوز من 8.1 هستش.
  counter strike3 رو روش نصب کردم.
  حدودا یه ماه بدون هیچ مشکلی بازی میکردم،ولی الان وقتی روش کلیک میکنم دو سه ثانیه صفحه loading رو میاره بعد سریع از بازی خارج میشه.
  روی درایو های دیگه هم نصب کردم.read only رو هم حل کردم.sysdm.cpl رو هم نگاه کردم.
  لینک 2 شما هم فک کنم خرابه دانلود نمیشه.

  • سلام آقای ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس ایکس…
   موارد دیگه مثل عوض کردن ویندوز رو تست کردید؟

 4. برای بازی کردن هیچ مشکلی ندارم و راحت بازی رو اجرا میکنم ولی داخل بازی ( بعضی از مپ ها که شکل های متفاوتی با داخل بازی دارند ) بعضی از شکل ها error نوشته شده .
  چطوری میتونم مشکل رو حل کنم ؟

 5. محمد حسین

  سلام.من اسکین چاقو و دستکش دانلود کردم و اون هارو تو جای خودشون قرار دادم.رفتم تو بازی اسکینا درست بودن هم چاقو و هم دستکش.ولی بعد یه مدت ازشون خسته شدم و رفتم فایل اسکینارو پاک کردم… الان که میرم تو بازی چاقو و دستکشه شطرنجی شدن ابی و صورتی :( چاقو که اصلا نشون نمیده فقط بالا یه صفحه رنگی میاره

  چیکار کنم که درست بشه؟؟؟؟ بازی هم کانتر استریک سورسه

 6. آواتارسونیک99

  سلام.مشکل دهم:هیچ کدوم از راه حل ها کار نکرد
  مشکل 11 هم:توو اون یکی کامپیوترم که اینه بازی باز میشه بعد سریع می پره بیرون بدون هیچ ارور.
  لطفا راهنمایی.چون نیاز دارم

 7. سلام اقا کامپیوتر من اروری به نامFatal error available memory less than 15 MB” را می دهد من باید چی کار کنم ویندوز بنده هم هشت و یک است.تازشم در بالا گفتید باید برم فایلhl.exe ولی وقتی روش کلیک میکنم باز هم همین اروری که عرض کردم را میدهد اگه میشه تورو خدا کمکم کنید

 8. سلام.من وقتی کانتر بازی میکنم در حین راه رفتن نمیتونم موس رو تکون بدم و هر چقدر موس رو تکون میدم سر جاش وای میسته به خاطر همین باید وایستم وبعد موس رو حرکت بدم یعنی هنگام استفاده از کیبورد موس عمل نیکنه.لطفا راهنماییم کنید.

 9. سلام
  اینجا دوستان پاسخگو نیستند و فقط من هستم! فروم و جای عمومی دوستان هستند
  کلا این بازی روی هشت و یک جواب نمی‌ده

 10. سلام
  در ویندوز ده فعلا تست کردم ولی موارد مشابه متن برای برگردوندن تنظیمات ویندوز ایکس پی و موارد دیگه رو تست کنید

 11. سلام من بازی Counter-Strike Global Offensive نصب کردم در ویندوز 8.1 64 بیت اخطار:this game requires steam می دهد لطفا کمک کنید با تشکر.

 12. آقا پچ‌های بازی رو هم دان و نصب کنید
  بدون اس ایکس ای هم تست کنید ببینید بازی بدون مشکل اجرا می‌شه یا نه

 13. ترخدا در متن جواب دادم فکر کنم

  • راحلی که تو گفتی برای ویندوز xp اما من ویندوز هشت دارم اخه میشه از راحل xp رو ویندوز هشت اتحان کنم

 14. بازی رو دانلود و نصب کنید که قابلیت چیت داشته باشه

 15. سلام
  نسخه به نسخه فرق داره و ممکن هست کلا بسته شده باشه

 16. خسته نباشید . من قبلا باز ی میکردم و لی الان . هر کاری میکنم که تنظیمات بره روی 32 بیت بازی رو اجرا کنم میاد بیرون نمیشه . لطفا راهنمایی کنید

 17. چون دیتای بازی خراب هست یا ناقص

 18. سلام
  نسخه پچ شده رو دانلود و نصب کنبد

 19. موارد مشابه در متن رو تست کنید

 20. مطلب و آموزش در مورد نسخه بدون ویرایشات هست
  با نرم‌افزار زیر پاک کنید تا با رجیستری پاک کنید
  Your Uninstaller

 21. سلام
  تنیظمات بازی رو ریست کنید
  یا اگه فایل کانفیگ رو نتونستید پیدا کنید بازی رو پاک کرده و جای دیگه نصب کنید

 22. سلام
  اس ایکس ای رو با مجوز ادمین باید اجرا کنید
  ترینر و ابزار مشابه هم نداشته باشید
  مشکل باز اگه بود به ادمین سرور اطلاع بدید

 23. سلام .داشتم انلاین بازی میکردم ک یهو از بازی اومد بیرون از طرف خود ویندوز بود نمیدونم یا نه یه چیزی هزاران بار میومد ک run یا save ( ی گزینه ی دیگم داش یادم نیس) داش من هی میرفتم تو بازی اینم هی از بازی میومد بیرون این پیامو نشونم میداد منم ک عصابم خورد شده بود run رو زدم بعد رفت دیگم نیومد(بگم ک هر چقد کلوزش میکردم ،کلوز نمیشد) بعد رفتم تو بازی یه صحنه وحشتناک رو دیدم:اسمم عوض شده بود…”MS pro یا MS player وغیره” حالام هر کار میکنم عوضش کنم عوش نمیشه کووووفتی…. چیکار کنم ؟فک کنم ویروسی هکی چیزی بوده؟

 24. سلام

  کارهای دیگه مثل نان استیم از حالت فقط خواندنی در آوردن ویندوز ایکسپی کردن و موارد مشابه رو انجام بدید

 25. سلام خسته نباشید…داداشم من هی مشکلی تو اجرا و اینا ندارم..من 1.6 بازی میکنم بعد دیروز توی یکی از سایت ها اخرین نسخشو دان کردم حالا مشکل اینجاست وقتی میخوام تقنگ بخرم دیگه عکساشون و اون پنجره خرید نمیاد فقط گوشه سمت راست با نوشته سفید میاد مثل حالت چت کردن..مشکل گرافیکیم نیستا حالت انتخابش عوض شده من باید چکا کنم؟خیلی ممنون میشم اگ راه نماییم کنید..اگ به ایمیلم بفرستید ک ی دنیا ممنون میشم
  e.vahidgolkar@gmail.com

  • سلام
   مدل بازی اینطوری هست و باید بازی رو عوض کنید تا درست بشه
   این هم نسخه ویرایش شده هست
   پاسخ هم خودکار به ایمیل ارسال می‌شه لازم به درخواست دادن اون در متن نیست

 26. سلام

  لاگ کنار فایل اس‌ایکس‌ای رو هم چک کنید اگه خطایی نباشه باید سمت بازی رو چک کنید و روی ویندوز ایکس‌پی بذارید از تنظیمات و سایر چیزهایی که در متن اومده رو تست کنید

 27. سلام
  اس ایکس ای رو با مجوز ادمین باید اجرا کنید
  راست کلیک و انتخاب
  Run as administrator
  بازی رو هم همینطور
  آنتی ویروس و فایروال رو هم باید خاموش کنید

 28. اولا فارسی رو فارسی تایپ کنید
  دوما نسخه رسمی و قابلیت آنلاین رو تست کنید نه این نسخه‌های ویرایش شده و لانچر دار
  لانچر رو هم روی ویندوز ایکس پی بذارید
  فایل اچ ال رو هم همینطور
  آموزش در متن هست

 29. سلام من وقتی وارد سرور میشم میاد بیرون و پیام زیر رو میده

 30. سلام من تو بازی هر وقت به سمت جایی که اسموک (smoke) انداختن میرم fps ام از 100 میرسه به 30 !!! روی d3d و opengl هر دوتاش همین طوریه تو d3d که اصن fps میرسه به 10 !!! سیستمم هم ضعیف نیست جدید ترین درایور nvidia 353.30 هم روش نصبه !!! رمم 8 ! گرافیک 4 گیگ
  gtx 850 با یه سی پی یو core i7 4710hq مشکل چیه ؟!؟!!؟!؟!؟ 😐

 31. دوست عزیز
  عزیز دل برادر
  کانتر اورجینال رو به زور دعا و صد کار می‌شه اجرا کرد توی ویندوز بالای ۸
  اون وقت شما کانتر ویرایش شده رو هی دوست دارید توی ویندوز 8.1 اجرا کنید و هی من می‌گم نمی‌شه و شما دوست دارید اجرا کنید؟ نمی‌شه… کانتر اصل رو دانلود و اجرا کنید که اون هم با کارهای گفته شده فقط اجرا می‌شه نه عادی

 32. جواب رو دادم
  یک ساعته هیچ سایتی جواب شما رو نمی‌ده دوبار دیدگاه نذارید همه چیز ثبت می‌شه و بعد جواب نشون داده می‌شه

 33. سلام من تو کانتر 1.6 تو بعضی از سرور ها باید رمز بزنی تا اسلحه بده بهت چی کار کنم

 34. سلام.من کانتررونصب کردم ولی باز نمی شه واین پیغام رو می ده

 35. خیلی خیلی ممنون یه دنیا تشکر

 36. ببخشید وقتی کانتر رو نصب کردم و وارد شدم این پیغامو داد half-life launcher has stopped working

  a problem caused the program to stop working correctly windows will close the program and notify you if a solution is available میشه راهنماییم کنید ممنون

  • کانتر اصلی رو دانلود و نصب کنید
   کانتر اصلی لانچر نداره
   لینک اون رو هم در گوگل پیدا کنید اینجا برای دانلود لینکی داده نمی‌شه

 37. سلام . من وقتی برنامه sxe رو اجرا میکنم مشکلی ندارم ولی وقتی وارد کانتر استریک 1.6 میشم این ارور ر. میاره:
  intercepting error sxe injected will close
  لطفا کمکم کنید

  • سلام
   نسخه نهایی اس ایکس ای رو نصب کنید
   آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید
   هم بازی و هم اس ایکس ای رو با راست کلیک و ران از ادمین اجرا کنید

 38. چی رو می‌نویسه اگه جواب دیدگاه قبلی هست زیر اون بنویسید
  اگه مشکل جدید هست توضیح بدید

 39. سلام من وقتی میخوام وارد سرور اسپارتاکوس جیبر لیک بشم میگه could not download models/w_dodgeball.mdl:file dose not exist باید چی کنم کمک کنید لطفا…..

 40. سلام
  روی تنظیمات ویندوز ایکس‌پی گذاشتید؟
  در درایو غیر ویندوز اجرا می شه؟
  از رید اونلی در اوردید؟
  بازی سالم هست؟
  اینترنت قطع شده؟

  • اینترنت که وصله و این بازی رو در درایو D که برای ویندوز نیست اجرا می کنم.
   حالت رید اونلی نمیدونم یعنی چی، اگه میشه راهنماییم کنید.
   نمی دونم روی تنضیمات ایکس پی هست یا نه، کمکم کنید که چجوری این حالت رو تغییر بدم.
   اگه امکانش هست تصویری کمک کنید.

 41. سلام این بازی تو ویندوز 7 64 بیت نصب نمیشه لطف کنید راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم

 42. تنظیماتی که دارید می زنید رو گرافیک شما پشتیبانی نمی کمه
  اگه دایرکت ایکس می زنید نسخه جدید دایرکت ایکس رو دانلود و نصب کنید
  اوپن جی ال هم به همین صورت

 43. من فهمیدم اگه ویندوز xpداشتم باید چی کار میکردم ولی سون نه لطفا اگه تونستید به جمیلم بفرستید یا همین جا توضیح بدید

 44. سلام باعرض خسته نباشید من یک سوال داشتم ویندوز من سون ووقتی میرم تو بازی ارور میاد میگه کم ترا ۱۵گیگبایت جا من چیکار کنم نمیشه کاری کرد

 45. خب نوشته دیگه چرا!
  اس‌ایکس‌ای رو باید اجرا کنید
  با مجوز ادمین

 46. سلام آقا مهرداد.من وقتی روی فایل اجرایی کانتر1.6کیلیک میکنم وارد بازی نمیشه ارور هم نمیده به دستور العمل های بالا هم دقت کردم ویندوزم سون سرور پک یک هستش ونتونستمAdvanced System Settingرو پیدا کنم لطفا کمک کنید من دارتیکس 11 با فلش پلیر وسایر برنامه ها غیر ازاوپن جی ال رو نصب کردم لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید.aliiishhhh5000@gmail.com

  • سلام
   جواب به ایمیل شما ارسال می‌شه و لازم به درخواست نیست
   از تنظیمات روی ویندوز ایکس پی‌ کذاشتید؟
   فلش پلیر لازم نیست

 47. بهزاد محمدی

  سلام آقای مهاجر. خسته نباشید. بنده تابحال دوبار بازی رو در دو پارتیشن جداگانه نصب کردم ولی هربار در هنگام اجرا کردنش با ارور زیر مواجه میشم.
  البته این نکته هم بگم که یه سرچی تو گوگل زدم و با توجه به راهنمایی ها اول به آدرس

  Start > Control Panel > System > Advanced > Performance > Data Execution Prevention

  رفتم و گزینه

  Turn on DEP for all programs and services except those I select

  را انتخاب کردم و hl.exe رو از محل نصب بازی، در لیست Add کردم اما این مشکل هم حل نشد ( سر همین برای بار دوم بازی رو دوباره نصب کردم)
  ممنون میشم من رو در حل این مشکل کمک کنید.
  با تشکر

 48. سلام
  مشکل فقط خواندنی رو از متن آموزش اعمال کردید؟
  سرعت کافی دارید؟
  بازی در غیر درایو ویندوز نصب هست؟

 49. سلام
  لازه به قسم و آیه نیست!! به همه سوالات اگه دقت کنید جواب دادم…

  شما اوپن جی‌ال رو برای ان ویدیا از گوگل بگرد و نصب کن
  یا از تنظیمات بازی در حالت کنسول به روی دایرکت ایکس بذارید

 50. محمد حسین

  بعد ی knife.cfg دانلود کردم وقتی فعالش کردم تو کانتر دیگ بعد شلیک دیر شلیک میکنه یعنی وقتی چپ کلیک میکنم بعد یک ثانیه دیگ شلیک میکنه knife.cfg هم پاک کردم ولی مشکل برطرف نشد

 51. محمد حسین

  سلام
  ی برنامه steamid changer رو از گوگل دانلود کردم برای free vip وقتی رو فایل کانتر کپی کردم جوین نمیشه میگه the server require that u are be running steam مشکل از کجاس کسان دیگه این مشکلو نداشتن وقتی پرسیدم میشه راهنمایی کنید؟ ممنون

 52. محمد حسین

  استیم تو فایل کانتر نبود خودم دان کردم بعد وقتی add game رو میزنم و روی کانتر کلیک میکنم میزنه failed to lunch

 53. چک کنید کانتر شما نان استیم هست یا نه
  برای این کار طبق آموزش شورت‌کات بازی رو ببینید

 54. محمد حسین

  سلام این مشکلو چجوری میشه برطرف کرد؟ the server require that u are be running steam

 55. سلام اقا مهاجر وقتی کانتر سورس رو باز می کنم اینو می یاره

  • سلام آقای علی‌زاده شما ویندوز هشت به بالا دارید و سخت کانترها روش اجرا می‌شن
   از آموزش بالا موارد مشابه مثل گذاشتن روی ویندوز ایکس‌پی و نان استیم بازی کردن و آپدیت استیم رو اگه اعمال و تست کنید بلاخره جواب می‌ده

 56. سلام می خواستم بدونم چطوری کانتر 1.8 را از شکل شنکه ای به شکل معمولی در بیارم ؟؟؟؟ ممنون اقا مهرداد؟؟؟؟

 57. سلام
  آموزش ها برای کلاینت هست و برای سرور درست کردن اطلاعی ندارم

 58. http://8pic.ir/images/t953c9klene04dau3gjq.png

  http://8pic.ir/images/gufp3zznjfq3jr5uvqrs.png

  سلام من کانتر وارزون دارم http://www.gametracker.rs/server_info/193.192.59.62:27045/ این ای پی رو بازی میکنم دو تا مرحله هستن نمیره ارور میده عکس ارور ها رو هم گذاشتم لطفا کمکم کنین ممنون

 59. سلام
  خشته نباشین
  مهرداد جان من وقتی بازی رو اجرا میکنم(در ویندوز 8.1) لپ تاپم به شدت داغ میکنه و فنش خیلی تند کار میکنه. اما یه نسخه از بازی تو یکی از سایت ها بود(سرزمین دانلود) که باهاش اصلا داغ نمیکرد. اما خیلی لگ داشت. تنظیمات گرافیک هم در دو حالت مشابه هستن. میخواستم ببینم راه حلی داری؟
  سیستمم هم asus n43sn هست با رم 8گیگ و گرافیک 1 گیگ nvidia و cpu corei7
  ممنون از محبتت

  • سلام
   لپ تاپ‌ها معمولا برای بازی مناسب نیستند و زود داغ می‌کنند
   درضمن موقع مشخصات دادن سیستم برای گرافیک فقط یک ننویسید! این رم گرافیکی هست و در اصل سرعت پردازنده و باس اون مهم هست نه رم خالی
   بعد هم ان وی‌دیا خالی سری‌های مختلفی داره که حتما باید اسم سری و شماره اون گفته بشه
   در کل اگه مشکل داغ کردن هست که عادی هست و اون بازی که داغ نمی‌کنه باهاش کانفیگ و تنظیمات اون روی سیستم پایین هست که داغ نمی‌کنه و شما هم می‌تونید بازی‌هایی که داغ می‌کنن رو روی کانفیگ پایین بذارید و کم‌تر داغ کنه

 60. slm man in moshkelo daram [Half-life Launcher has stopped working

 61. خیلی ممنون میشم اگر کار بده راه هایی که به من گفتید بازم دستتون درد نکنه

 62. سلام ببخشید بعضی از سرور ها که میخوام برم یه اروری میده میگه شما نمیتونید مپ مورد نظر را دان کنید مپشم نمیتونم پیدا کنم بعضی مواقع برای مود ها این ارور میاد خواهش میکنم کمکم کنید

  • سلام
   فایروال و آنتی‌ویروس باید خاموش باشه
   بازی باید در پوشه و آدرس غیر پارتیشن و درایو ویندوز نصب باشه
   بازی باید از حالت فقط خواندنی یا همون
   Read Only
   خارج بشه
   بازی رو تریجیحا با راست کلیک و انتخاب ران از ادمین اجرا کنید
   حتما یا استیم به نسخه آخر به روز باشه یا بازی رو بصورت نو استیم اجرا کنید
   تمامی آموزش‌ها برای مراحل بالا در متن هست مطالعه کنید

 63. slm dada bebakhshid counter man file save nadare che konam???????????

 64. شما که انقر به انگلیسی علاقه شدید دارید فارسی رو به انگلیسی می نویسید توصیه های گفته شده در لینک گوگل رو در پیش رو بگیرید:
  https://www.google.com/search?q=you+.dll%5Bcl_dlls%2Fclient.net%5D+differs+from+the+servers
  دلیل و روش های حل رو گفته

 65. سلام
  لازم به پاک کردن چیزی نبود
  ستاپ شما کراپتید شده و باید دوباره دانلود کنید
  درضمن کانتر اصلی نیازی به نصب نداره و پرتابل است

 66. من از سپنتا ام.من هم همین مشکل رو دارم:وقتی sxe رو باز می کنم بعدش کانتر رو که می خوام باز کنم سریع میره داخل ….. . چی کار کنم من حوابش رو بفرستید به :hadi_rahimi2015@yahoo.com

  • سلام
   مطمئنید فارسی نوشتید؟
   من که متوجه سوال شما نشدم
   در اینجا جواب خودکار به ایمیلی که باهاش دیدگاه گذاشتید ارسال می‌شه لازم نیست در متن ایمیل خودتون رو بذارید

 67. سلام
  با ادمین سرور در تماس باشید بر اساس کانفیگ سرور شما رو راهنمایی کنه

 68. سلام

  برای من بازی اصلا اجرا نمیشه و مشکل هشتمی که گفتی برای من خودش درست بود ولی بازی اجرا نمیشه من وقتی بازی رو اجرا میکنم sxe اول مینویسه intercepting game… بعد game injected مینویسه و بعد دوباره intercepting game و دوباره game injected مینویسه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته … نه بازی بالا میاد نه خطای میده…. لطفا راهنمای کنید.

  • سلام
   گزینه های مشابه و جواب های من در دیدگاه ها به سایر مشکلات رو بخونید متوجه میشید کلا چند راه هست بااون تمام مشکلات رفع می شه
   نصب بازی تست شده و پچ شده
   نصب در درایو غیر ویندوز
   خاموش کردن فایروال و آنتی ویروس
   اجرای بازی و اس‌ایکس‌ای با مجوز ادمین
   گذاشتن تنظیمات بازی روی ویندوز ایکس‌پی
   همه موارد در متن و دیدگاه ها به کرات گفته شده

 69. سلام
  در متن گفته شده بود اوپن جی ال رو نصب کنید و از تنظیمات روی اوپن جی ال یا دایرکت ایکس بذارید
  این مورد روی ویندوز ایکس پی خوب عمل می‌کرد و توی ویندوزهای بعدی یکم مشکل داره

 70. ramin & ramtin

  سلام دوستان.
  من نسخه پرتابل این بازی رو وقتی run میکنم بعد از انتخاب نقشه و start بازی این error را میدهد.راهنمایی کنید برای رفع این مشکل چیکار کنم..
  ممنونم از راهنماییتون

  unable to load authentication library, exiting

  • سلام
   بازی های پرتابل بیشترین باگها رو دارند ولی نظرات و راه های مشابه رو در دیدگاه‌هت و متن مطالعه کنید به جواب می‌رسید

 71. سلام ببخشید نمیدونم یه دفعه کانتر چش شده وقتی میخوام کانترو اجرا کنم این اروورو میده بعد از نصبش باز هم این ارووروداد half life luncherHalf-Life Launcher has encountered a problem and needs to close. We

  are sorry for the inconvenience h اگه میشه راهنمایی کنید ممنون:X

 72. ببخشید یه سوال داشتم من وقتی تو سرور های game 5بازی میکنم مشکل lagنداراما تو سرور های به غیر game 5 بازی میکنم ltnsy پایینه اما پینگم وقتی میرم تو بازی خیلی بالا میشه هر چقدر بازیکن بیشتر باشه پینگمم بیشتره لطفا بگید باید چکار کنم با تشکر.

 73. lord of noobs

  سلام و تشکر خدمت شما .
  ببخشید من یه مشکل جدیدی پیدا کرم از بازی تو ویندوز 8.1
  بعد از اجرای sxe بازی که اجرا می شود sxe آن را inject نمی کند و بازی بدون sxe بالا می آید لطفا کمکم کنید و لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید>
  amirhossein20132@gmail.com

  • سلام
   خودکار جواب ایمیل می‌شه لازم به درخواست نیست
   اس‌ایکس‌ای رو بصورت ادمین اجرا می‌کنید؟
   آنتی‌ویروس و فایروال خاموشه؟

 74. سلا مم ماله من موقع نصب كردن با اين مشكل مواجه ميشم . البته اينو از يه سايت دانلود كردم ولي موقع نضب شدن با اين ارور موجه ميشم

  • سلام. اینجا مطلب کانتر هست شما بلواستکس رو می‌پرسید؟! مشکلتون رو با سایتی که دانلود کردید درمیان بذارید تا ببینید چرا فایلی که برای دانلود گذاشتند قابل نصب نیست! بنده از محتوای داخلی فایل نصبی اون سایت بی اطلاع هستم

 75. سلام
  من مشکل چهارمو دارم ولی همون کاری که گفتینو انجام دادم باز همون خطارو میده
  چکار کنم ؟

  عکس ارورو گذاشتم

  • سلام
   مطمئنید مشکل چهارم رو درست اجرا کردید؟
   استیم رو آپدیت نکردید؟

   • بله درست اجرا میکنم ولی وقتی رو میانبر فایل hl2 کلیک میکنم میزنه
    unable to load filesystem_stdio.dll

    در حالی که تو پوشه بازی این فایل موجوده
    نه خیر اپدیت نکردم

    • خب اگه دقت کنید اولش نوشتم در صورتی که با حذف و نصب نسخه آخر استیم مشکل رفع نشد این کارها رو بکنید
     صورت بدون استیم در شورت کات رو هم در آخر تست کنید

 76. میشه جلو مردن پلیر در زمان امدن همه بازیکنان گرفت.
  منظور زمانی که میخوایم دست به اسلحه بشیم یه هو میمرم جامونو یکی دیگه میگیره.

 77. ببخشید من تازه کارم منظور از اینکه با ران از ادمین اجراکنم ینی چه؟

 78. سایت ایرانی game 5 sepanta هست که نسخه آنلاینو دان کردم اما sxe با کانتر نمیخونه وقتی sxe رو اجرا میکنم این اروور رو هم میده cannot find ‘http:\adssxei.localstrick.net300*250_lyp.php ‘.make sure the path or internet address is correct

 79. نسخش رسمیه از سایت خودش می گیرم حالا درایوشو نمیدونم شاید مشکل از این درایوه

  • از سایت خودش نسخه پولی رو می‌ذاره که برای آنلاین باید خریداری بشه! از سایت‌های ایرانی نسخه آنلاین رو باید دانلود کنید
   در مورد درایو هم در صورتی که توی درایو ویندوز نصب باشه بازی توی ویندوز های مخصوصا 64 بیتی نرم‌افزار دیگه سخت می‌تونه اون رو بخونه

 80. ببخشید بعد از اینکه sxe رو باز میکنم این ارورو میده یعنی چی؟
  .2015/01/19 13:22:23 – [CLT] – Proceso [explorer.exe](1844) injecting on PID (2416) -> (ALLOW)[1]
  2015/01/19 13:22:23 – [CLT] – Intercepting game… [2416][hl.exe]
  2015/01/19 13:22:23 – [CLT] – [C:Program FilesValvehl.exe] -> Incorrect version [756e2eba64cddb3c37a40188573b7710](BLOCKED)
  2015/01/19 13:22:24 – [CLT] – can’t intercept game
  2015/01/19 13:22:24 – [CLT] – * Sending shutdown
  2015/01/19 13:22:24 – [CLT] – * Termination
  2015/01/19 13:22:26 – [CLT] – * Cleaning
  2015/01/19 13:22:26 – [CLT] – * Stoping service
  2015/01/19 13:22:26 – [CLT] – * Service stopped
  2015/01/19 13:22:26 – [CLT] – * Service deleted
  2015/01/19 13:24:34 – [CLT] – * Cleaning
  2015/01/19 13:24:34 – [CLT] – (1060)(The specified service does not exist as an installed service.

  )
  2015/01/19 13:24:34 – [CLT] – Open service error
  2015/01/19 13:24:35 – [CLT] – * Cleaning
  2015/01/19 13:24:35 – [CLT] – (1060)(The specified service does not exist as an installed service.

  )
  2015/01/19 13:24:35 – [CLT] – Open service error
  لطفا کمک کنید

 81. ببخشید وقتتونو دوباره می گیریم اما ویندوز ایکس پی رو گفتم که چند بار دوباره نصب کردم اما مشکل حل نشد فک کنم این مشکل راه حلی نداره

 82. پس یه راه حل جلو روم بزارین لطفا:((((

  • گفتم دیگه
   ویندوز ایکس پی کانتر رو راحت و بدون دردسر میاره
   ویندوز دیگه نصب کنید باید کلی روش تغییرات بدید تا شاید اجرا شد
   تصمیم با خودتونه

 83. این بازی واسه ده پونزده سال پیشه! زمان ایکس پی سرویس پک دو
  ویندوزهای بعدی با کلی دنگ و فنگ بازی رو اجرا می‌کنن

 84. سلام
  اگه بک آپی از ویندوزتون داشتید برگردونید
  نبود باید ویندوز عوض کنید

 85. سلام من یه مشکلی دارم کارایی که برای ارور Fatal error available… رو گفتید کردم ولی میرم تو بازی بعد ده دقیقه یا پنج دقیق میپره بیرون مشکل چیه
  مشکل دومم من اینه که میخوام وار د سرور بشم یه ارور میده که میده download new cs version مشکل چیه لظفا به ایمیلم ارسال کنید

 86. سلام من وقتی میخوام رمز بزنم کیبوردم کار نمیکنه!باید چیکار کنم

 87. سلام دوستان
  من چندوقت پیش به راحتی با نصب کانتر میتونستم با گارنا بازی کنم
  ولی بعد اینکه ویندوزمو عوض کردم دیگه نمیتونم باهاش بازی کنم و این خطارو میده
  ther are no server running on local network
  میخواستم ببینم مشکل از کجا میتونه باشه؟
  حتی چند بار هم سر این قضیه ویندوز عوض کردم ولی بازم درست نشد

 88. سالم.من در بعضی از مپ ها با همچین مشکلی رو به رو میشم Refusing to download map

  cl-allowdownload 0 dic connecting

 89. این مشکل رو بصورت مشابه چند سال پیش در همین متن جواب سریع دادیم مطالعه کنید و انجام بدید

 90. سلام
  توی گوگل زدم گفتن بازی چون قدیمی هست و مشکلات زیادی منجمله همین داره و باید آپ دیت ها و پج های آنلاین نصب بشه یا از نوع دیگه و ویرایش دیگه بازی استفاده بشه
  من دو نوع دارم هیچ کدوم این مشکل رو ندارن
  ولی اگه اصلا به اینترنت در بازی نیازی ندارید از اینجا اینترنت اون رو بلاک کنید
  http://www.mehrdad32.ir/58/block-programs-internet-permissions/
  چیز دیگه ای به ذهن من نمی رسه

 91. سلام من مشکل دمومو داشتم اما وقتی اون کارو کردم باازنمیشه و اینم عکسش

  • با سلام فایل اجرایی مربوطه رو بر روی ویندوز XP قرار بدید و بازی رو با ران از ادمین اجرا کنید درست می شه به احتمال زیاد نشد چیزی خاطر من نیست و در گوگل به انگلیسی جست جو قرمایید

 92. اره توسایتا دیگم دیدم این مشکلو داشتن ولی هیچکی نتونسته جواب بده یه دیقه اول تیرا درست مییرن ولیی بعدش بالا تر میخورن ویندوزم سونه ولی بصورت اکس پی بازی میکمنم

 93. همیشه همینطوریه قبلا خوب بود ولی وقتی کانترو پاک کردم دوباره نصب کردم همه تیرام بالا تر از نشونه میخوره حدود نیم سانت از تو صفحه دیستاپ

  • شخصا این مورد رو ندیدم و در گوگل هم به انگلیسی چیزی به دست نیاوردم! بازی رو با تنظیمات ویندوز ایکس‌پی و بصورت ادمین اجرا می کنید دیگه درسته؟

 94. سلام من وقتی بازی میکنم تیرام یا همون گلوله ها دقیق نمیرن به بالا تر از نشونه میخره باید چکار کنم؟

 95. دمت گرم مشکلم حل شد ولی رمزا رو اجرا نمیکنه چکار کنم؟

 96. محمد رسول

  سلام.من پینگم تو بازی بالاس میخواستم بدونم چجوری میتونم اینو بیارمش پایین؟
  بعضی از دوستان هسن ک rate شون 5 هس میخام مث اونا بیارمش پایین
  اگه راهنمایی کنین مننون میشم

 97. شما روی فایل اجرایی راست کلیک کنید یکی هست نه چند تا

 98. ممنون ویدویوش کجاس نمیبینم

 99. سلام من مشکل دومو دارم ولی نمیدونم از جاباید برم تیکو بردا رم مییشه ساده تر بگی

 100. سلام من ویندوزم 7 64 بیت رمم بالاس ولی ارور میده مینویسهavailable memory less than 15MB///-1 باید چکار کنم؟

 101. سلام آقا من تازه ویندوز عوض کردم.سون.جعبه ها و آدمکا از دور سفید میشن نمیتونم ببینمشون قبلا هم با ویندوز 7 ایجور بود بازی و حذف کردم درست نشد ویندوز 7 دوباره نصب کردم درست نشد بعدش که 8 نصب کردم خوب شد الان دوباره 7 نصب کردم همون مشکلو دارم.ممنون میشم کمک کنید

 102. mohammad hastam

  سلام خدا قوت.
  آقا بازی کانتر ما وقتی رمز های مخفی رو میزنیم عمل نمیکنه.
  چرا اینجوریه؟؟؟؟؟
  در ضمن این رمز sv_cheats1رو باید کی وارد کنم؟؟؟
  اصلا تاثیر داره؟؟؟یا الکیه؟؟؟؟؟
  ممنون میشم اگه جواب بدید!

  • سلام
   رمزها در هر نسخه ای کار نمی‌کنند
   در کنسول باید بزنید
   در ضمن یه بار دیدگاه بذارید و ایمیل دبلیو دبلیو دبلیو نداره
   و اینکه خواسته شده عکس بی مورد نذارید توی دیدگاه

 103. با سلام
  ببخشید یه مشکلی توی شبکه کانتر در گیم نت بنده وجود داره
  اونم اینه که وقتی سیستم ها به اینترنت وصل هستند بازی ارور ران تایم و ++C میده ولی وقتی از اینترنت خارج میشم بازی اجرا میشه،،، اما بازی های آنلاین توی سیستم های دیگه مجبورم کرده که اینترنت رو قطع نکنم،،،، لطفا راهنمایی کنید

 104. کل سرورا زده not responding چیکار کنم بگید ممنون میشم

  • چیکار که اول باید هرچی آنتی ویروس و فایروال هست ببندید
   دوم اینکه بازی رو بصورت ادمین اجرا کنید
   نشد هم بیایید ببینید در جواب ده ها نفر اخیر یه جواب گفتم اون رو شما هم اجرا کنید
   یعنی مراحل و موارد مشابه در متن هست
   از ویندوز ایکس‌پی گرفته تا نصب در درایو غیر ویندوز و …

 105. سلام من وقتی میرم داخل بازی option که میرم بعد که applay خود به خود میره داخل سرور

  • سلام
   نسخه رسمی و اصلی و بدون مشکل را دانلود و در درایو غیر ویندوز نصب کرده و از تنظیمات روی ویندوز ایکس پی سرویس پک دو بذارید و موارد مشابه در آموزش رو اعمال کنید

 106. محمدمهدی

  مشکلم حل شد.تشکر.واقعا سایتتون عالیه…….ایول.مر30

 107. mehrab nabodgar

  باسلام من سرور ساختم در کانتر استریک 1.6 ولی نمی دونم چه جوری راه اندازی کنم ویا راه اندازی می کنم ولی به قسمتی که می رم این نوشته را می تنویسد

  couldn’t exec listip.cfg
  couldn’t exec banned.cfg
  Master server communication disabled.
  Could not establish connection to Steam servers.
  Usage: addip
  Use 0 minutes for permanent
  Writing listip.cfg.
  نمی دانم مشکل از چیست اگر شما می دانید جواب این سوال را برایم بگویید ؟؟

  • سلام
   معمولا اونجایی که سرور برای بازی می فروشن نسخه های ویرایش سرور بازی رو هم میذارند
   اگه منظور از سرور سرور خانگی و کوچک هست که بازی رو از جای تست شده دانلود کنید چون دیتای بازی مناسب سرور نیست

 108. salam
  man bazio ke baz mikonam mire too ie mape khas onlin bazi mikonam ta bazi ejra mishe mire too ie mape khareji mizanam servero avaz konam miram ke too ie sarvere fige bade chand sanie kolan az bazi miad biroon ghablanam be in moshkel bar khordam ke majboo shodam windos avaz konam dorost beshe baziam ke pak mikonam mizanam bazam hamoon tory mishe lotfan rahnemaiy konid

  • با سلام و ممنون بابت توجه به قوانین و نوشتن فارسی متن

   ببینید تمامی موارد مشابه در متن رو باید اجرا کنید

   گذاشتن در ویندوز ایکس‌پی سرویس‌پک دو

   خاموشی آنتی‌ویروس و فایروال

   اجرای بازی بصورت نان‌استیم

   نصب و اجرا در درایو غیر ویندوز و اجرای بازی با ران از ادمین

   و …

   • اقا ببخشید من توبازی بودم یه دفعه رفتم بیرون دوباره امدم دیدم هیچ سروری پیدا نمی کنه چیکار کنم

    • سیستم رو ریستارت کنید درست می‌شه اکثرا
     نشد استیم رو پاک کرده و دوباره نصب کنید
     باز درست نشد بازی رو هم دوباره نصب کنید

 109. برای من این پیام رو میده HTTP/1.1 302 foundباید چیکار کنم؟

  • این خطا به بازی مربوط نمی‌شه
   خطای اتصال و اینترنتی صفحات وب هست
   بازی اصل رو دانلود و نصب کنید و مطمئن بشید هم آنتی‌ویروس و فایروال خاموش هست و هم سیستم ویروسی نیست

 110. سلام مهرداد جان..
  ویندوز من ویندوز۸..که توصیه میکنم کانتر بازا اینو نصب نکنن
  من openGl دانلود ونصب کردم…اما می خوام از حالت software به حالت openGL در بیارم مین خطا رو میده…
  the specified video mode is not supported the game will now run is software mode

  یا اگه اینو تغیر ندم بخوام بازی رو از حالت ۱۶ بیتی به ۳۲ تغییر بدم از بازی کلا میاز بیرون
  ممنون میشم راهنماییم کنی

  • سلام
   بازی برای سالهای خیلی قبله و روی ویندوز 7 به زور داره جواب می ده نباید انتظار داشته باشید روی ویندوزهای جدید هم به خوبی قبل جواب بده
   همه چیز ممکن در متن و دیدگاه ها توضیح کامل داده شده دنبال کنید

 111. man offline bazi mikardam .bad k onlin khastam bazi konam hamash error mideh.hala baz mikham offlin bazi konam kolan menu avaz shode nemitonam bazi konam

 112. man farsi nemitonam benevisam…farsi saz nadaram mishe soal beporsam????

 113. سلام روز بخیر چند روزه که وقتی وارد بازی میشم فونت منو عوض شده. گزینه ها غیر قابل خوندنه. و با کلیک کردن روی گزینه ها صفحه هیچ تغییری نمیکنه . شما کمکی میتونید بکنید ؟ ممنون

 114. اوالا خواهش کردیم فارسی بنویسید
  دوم سکس نیست اس‌ایکس‌ای هست
  sXe
  مشکل رو سالهاست توی مطلب و نظرات گفتیم
  باید راست کلیک و بصورت ادمین همه چیز اجرا بشه همین

 115. بن کرده شما رو سرور
  با مسئولش صحبت کنید آزاد کنه
  یک بار هم فارسی اینجا دیدگاه بذارید ثبت می شه و لازم به دیدگاه دوباره نیست

 116. could not load library clientمن رو بازی کلیک میکنم ارور میده:

  • اگه بازی تست شده هست و تنظیمات رو روی ویندوز ایکس پی سرویس پک دو گذاشتید و توی درایو غیر ویندوز نصب کردید یه گزینه می مونه
   Read Only
   همه آموزش های بالا در متن هست

 117. سلام اگه کانتر اصلی هست با کد کنسول
  add_bot_ct
  add_bot_t
  می شه
  و نسخه ویرایش شده که شروع بازی گزینه برای این کار داره
  در ضمن ایمیل دبلیودبلیودبلیو نداره اگه اینطور درست کردید یکی دیگه و بصورت استاندارد درست کنید
  و اینکه یکبار هم دیدگاه بنویسید ثبت می شه دوبار ننویسید

 118. سلام!
  من دیدم وقتی کسی موزیکی تو کامپیوتر خود پخش میکنه و وقتی کلید K رو برای voice دادن نگه میداره بدون این که صدای اسپیکر بالا باشه یا اصن قطع باشه صدای موزیک خیلی شفاف میاد!
  میخواستم بپرسم چطور میشه این تنظیمات رو درست کرد؟

  • سلام
   این مورد بسته به تنظیمات صوتی بازی ممکن هست که صدای کامپیوتر هم پخش بشه
   البته به سیستم سخت افزاری صوتی هم می تونه اینطوری بشه

 119. سلام
  در مورد مشابه دست در متن اشاره شده

 120. نه فعلا به ویندوز xp دسترسی ندارم فقط ویندوز 8. بدون اون اجرا نمیشه؟

 121. سلام من هر کاری که گفتید انجام دادم(در مورد ارورMap Loading)ابتدا بازی رو انیستال کردم بعد در درایو G نصب کردم و بعدش تیک Read only را برداشتم واز مپ پیش فرض خود بازی استفاده کردم اما
  هنوز این ارور رو وسط لود شدن مپ میده:UNABLE TO LOAD AUTHENTICATION LIBRARY,EXITING
  ویندوزم هم هشت هست

 122. سلام مدیریت شما واقعا عالیه هر سوالی از هر کجا میپرسم جواب درست نمیدن ولی هر چی از شما میپرسم 100% درستش رو جواب میدین!
  یه سوال دیگه هم داشتم :دی اینه که وقتی بعد چند ساعت بازی کردن از بازی میپره بیرون و این ارور میاد
  هرکاری کردم نتونستم درستش کنم میشه بگید از چیه و چطور میشه درستش کرد؟

  • سلام
   خواهش می‌کنم نظر لطفتون هست
   این خطا بخاطر مشکل توی رانتایم ویيژوال هست
   اگه نصب ندارید که باید نصب کنید
   اگه هم دارید یک بار پاکش کنید و دوباره با راست کلیک و انتخاب ران از ادمین ران تایم ویيژوال رو نصب کنید

 123. سلام
  یه مشکل با انتی دارم مشکلم اینه که انتی چیت پشت سرهم ریست میکنه کنه واسه بردنشم باید log off شم چی کار کنم؟

  • سلام
   ایمیل دبلیو دبلیو دبلیو رو نداره
   آدرس های اینترنتی دارند

   مشکلتون رو توی گوگل به انگلیسی بنویسید
   من هرچی می دونستم توی دیدگاه ها و متن نوشتم

   • سلام
    من ویندوزم 8.1 هرکاری میکنم کانتر ارور استیم میده ممنون اگه کمک کنین .

    • سلام
     یک بار دیدگاه بذارید ثبت می‌شه
     تصویر غیرمرتبط نذارید لطفا
     خطا رو در گوگل به انگلیسی جستجو کنید راه حل رو براتون بیاره

 124. ببخشیدمیتونم مشکلای انتی چیت واسه کانتر1.6اینجابپرسم؟؟؟ یه سوال دارم هیچکی جواب نمیده…وقتی انتی چیت sxeبازمیکنم این خطا میاد……

 125. سلام من وقتی میخوام تو کانتر انلاین ورژن(34) با headsetصحبت کنم،وقتی K رو میزنم اون ایکون شکل بلند گو تو سمت چپ نمیاد و من نمیتونم صحبت کنم!
  مشکل از چی میکتونه باشه اگه از تنظیمات اوکی میشه راهنمایی کنین

  • سلام. با ادمین سرور صحبت کنید البته قبلش از بخش تنظیمات تست صوتی رو انجام بدید ببینید صدا و میکروفون درست تنظیم شده یا نه

 126. بازنگری دیدگاه های بیشتر رو بزنید نوشته مسعود هست:
  http://www.mehrdad32.ir/421/counter-strike_problem/#comment-1494400778

 127. سلام خسته نباشید من وقتی وارد بازی میشم یه همچین پیامی میده

 128. بنیامین

  سلام. اقا من کانتر go سی دی کیش روگرفتم ولی نمیشه انلاین بازی کرد بچه ها میگن نسخت non steam حالا میشه با non steam بازی کرد یا باید دانلود کنم

 129. با سلام
  مطمئن هستید نسخه بازی سالم هست و در درایو غیر ویندوز و بصورت خارج از رید اونلی بازی می کنید؟
  خطا مربوط به نتونستن خوندن مموری و رم هست
  با راست کلیک و ران از ادمین هم تست کنید
  در آخر هم یک بار دیدگاه بذارید خونده می شه لازم به دوباره فرستادن نیست

 130. عزیزم آموزش رو هم مطالعه نمی کنی چیزی که می گم رو هم دقیق گوش نمی دی که
  من نمی گم ویندوزت چی هست! باید فایل اجرایی بازی رو بذاری روی ویندوز ایکس پی
  آموزش توی متن هست

 131. خب مورد آخر رو بررسی کنید
  پچ باید دقیق توی پوشه روت بازی نصب بشه
  روی ویندوز ایکس پی الان گذشتید؟ این رو نگفتید؟ آموزشش در متن هست

 132. با سلام
  آموزش های شبیه به هم رو تست کردید؟
  ویندوز ایکس پی؟
  بودن در درایو غیر ویندوز؟
  در آوردن از حالت رید اونلی؟
  اجرای بازی بصورت استیم و بدون اون؟
  اجرای بازی با ران از ادمین؟

 133. سلام چند ماهی بود این بازی رو نصب نکرده بودم امروز خواستم نصب کنم وقتی روی autorun.exeیا setup.exe کلیک میکنم این ارور میاد(setup.exe is not a valid win32 application) ویندوز 7 و32بیتی

  • سلام
   روی سیستم دیگه تست کنید به نظر فایل ها خراب شدن یا اشکالی در ویندوز شما به وجود اومده که باید خیلی از مسائل رو از نزدیک چک کرد
   روی سیستم دیگه نصب کنید و همون پوشه جدید نصب شده رو با فلش کپی کنید به سیستم خودتون بازی اجرا می شه
   نشد با آموزش که گفته شده روی ویندوز ایکس پی بذارید درست می شه

 134. Harchi servere lan misazam RO pc dostam ke vasle bem nemiad serveri ke sakhtam,,, ???

 135. سلام نسخه 1.6 رو دانلود کردم ولی بازش نمیکنه و ارور ” the system can not find the path speciefied ” میده
  ویندوز 7 نسخه 32bit

 136. آقا کانترم erorr میده وقی می خواهم بازکنم چی کار کنم؟ و چه جوری می تونم از erorr عکس بگیرم؟

 137. سلام ببخشید خیلی سوال میکنم آخه سایت به این خوبی رو ندیدم

  من چند بار سعی کردم از بازیم توی کانتر فیلم بگیرم ولی وقتی فیلمو میگیرم یه ضفحه سیاه میبینم

  اگر راهنمایی کنید ممنون میشم با نرم افزار Screen Recorder فیلم میگریم

  • سلام
   موردی نداره سوال پرسیدن
   توی حالت فول اسکرین نمی شه خیلی اوقات فیلم گرفت ولی نرم افزارهای مخصوص برای فیلم برداری از کانتر هست که توی گوگل بگردید پیدا می کنید

 138. سلام من بازیو نصب کردم ولی‌ وقتی‌ اجراش می‌کنم این اخطار رو میده و سیستم هنگ می‌کنه

  the specified video mode is not supported, the game will now run in software mode.

  وقتی‌ هم اوکی می‌کنمش دیگه کامل سیستم هنگ می‌کنه و نمی‌شه کاری کرد

 139. سلام برای پیغام Fatal error available memory less than 15 MB در ویندوز 7 هیچ راه حلی دارد

  • سلام
   الان جمله شما سوالی بود یا خبری؟ علامت سوالی چیزی بذارید پایان جمله
   بعد خوندن متن انقدر سخت بود مشکل دوم رو نخونده اومدید مستقیم به بخش دیدگاه ها؟

 140. سلام من بازی کانتر گلوبال رو گرفتم سیستمش رو هم چک کردم و ویندوزم هم 8.1 هستش ولی این ارور رو داد.

 141. با سلام دوباره من امروز بازی کانتر استرایک گلوبال افنس رو کرفتم اما بالا نمیاد هیچ اروری هم نمیده و سیستم رو هم چک کردم می خوره و ویندوزم هم 8.1 هستش.
  لطفا کمکم کنید!

 142. ببخشید من چند وقته فقط تو چند تا سرور میرم و بعد از مدتی توی history من یه سرور هایی هست که اصلا توش نرفتم یه چندوقتم هست وقتی new game یا find server رو میزنم بالااجبار میره تویه سرور از همون سرور هایی که من تا حالا توش نرفتم چی کار کنم؟

 143. میتونید داست دو رو برای من ایمیل کنید؟
  اینم ایملم :shahrad.arian@mihanmail.ir

  • لازم نیست توی هر دیدگاه ایمیل خودتون رو هم وارد کنید! ایمیلتون رو در کنار اسمتون که اول وارد کردید ثبت شده
   خیر نمی تونم ایمیل کنم وقتی خود بازی رو نصب کردید این مپ بوده و در اینترنت هم کم نیست

 144. میتونم از آپدیت استفاده کنم؟

 145. حل شد ممنون

 146. ولی من خودم چک کردم. فایلی که ریختم این بود:de_dust2_finaly.bsp ایمیل رو بدید تا فردا بفرستم براتون

  • خب من نمی گم که فایل رو اشتباه ریختید
   فایل شاید درست باشه
   ولی این خطایی که می ده می گه این نسخه از نقشه با این نسخه از کانتری که شما بازی می کنید مطابقت نداره
   یعنی مثلا نقشه برای ورژن 23 هست، کانتر شما نسخه 20 هست
   به جایی که نقشه رو دانلود کردید برید و آموزش و مشخصات اون رو دنبال کنید
   نسخه کانتر رو هم اگه اجرا کنید گوشه ها باید بنویسه

 147. با سلام.من چند تا مپ گرفتم وقتی سعی می کنم کریت سرور کنم در کنسول می نویسه:unable to remove g:csscstrikesave

  max players set to 32

  CModelLoader::Map_IsValid: Map ‘de_dust2_finale’ bsp version 20, expecting 19

  map load failed: de_dust2_finale not found or invalid

 148. سلام
  من وقتی بازی رو اجرا میکنم این اررو میده Unable To Load Filesystem_steam.dll
  خواستم باروش (مشکل چهارم) درست کنم که اصلا بخش Target پیدا نکردم.
  ممنون میشم اگه کمکم کنید.

  • سلام
   پیدا کردن نمی خواد
   روی صفحه دستکتاپ که میانبر هست برای بازی راست کلیک و پراپرتیز رو انتخاب کنید مشاهده می شه
   ولی قبلش استیم رو آپدیت و نصب کنید
   بازی رو بصورت ران از ادمین اجرا کنید به احتمال زیاد روی ویندوز ایکس پی سرویس پک دو هم نذاشتید اون رو هم درست کنید مشکلی نیست

 149. سلام! من وقتی بازی رو ساده باز میکنم سالمه ولـــــی وقتی با sxe باز میکنم ارور میده نمیره توش :( میشه یکی کمک کنه؟ ویندوزم 8 64بیتی قبلا” رو xp بازی میکردم مشکلی نداشت الان که ویندوز 8 ریختم اینجوری شذه :( درایو گرافیکم نصب کردم مشکلی نداره… ایگه میشه کمک کنید لطفا”

  • نسخه کانترتون آنلاین نیست که می خوایید با اس ایکس ای بازی کنید
   نسخه اصلی و آنلاین لانچر نداره و با خود فایل hl بازی ران می شه با دستوراتی که توی متن آموزش گفته شده
   در کل فعلا بازی های قدیمی با ویندوز 8 خیلی دنگ و فنگ دارن

   • منم همین مشکلو دارم ، الان باید یه counter e دیگه دانلود کنم ؟؟ یا همین و میتونم بازی کنم ، میشه راهنمایی کنید ، ممنون

    • از اونجایی که دوست عزیزمون دیگه برنگشتن به احتمال 99 درصد مشکلشون حل شد با این راه و همین رو به شما هم پیشنهاد می کنم

 150. ببخشید من کانترو اجرا میکنم اصلا بغیر از خودم کسی نیست هم تو تنظیمات تعداد یارو 32 کردم هم با رمز bot_add استفاده کردم ولی هیچ کوم جواب نداد

  • سایت اولش سه تا دبلیو داره و ایمیل نداره دوست عزیز
   اگه هم گذاشتید و درست هست کلا اشتباه بوده از اول
   اگر هم اینجا اشتباه وارد کردید ایمیل جواب دهی به دستتون نمی رسه
   در مورد مشکل هم کد اضافه کردن رو کامل باید بنویسید
   add_bot_t
   add_bot_ct
   خود اد بت چیزی رو اضافه نمی کنه بعضی اوقات
   اگه کلا اضافه نمی شه با کد که بازی رو عوض کنید و نسخه دیگه ای استفاده کنید

 151. آقا استفاده کاملو از مطالبتون بردم خیلی ممنون

 152. سلام من بازی Counter-Strike_Source رو نصب کردم ،دو بار هم بازی کردم ولی بعدش وقتی بازی رو اجرا میکنی مگه hl2 has stop working پاکش کردم دوباره نصب کردم بازم هیچ،تمام کارای شما رو هم انجام دادم باز هیچ اگه راه حلی دارید با ایمیلم بفرستید ممنون:hosseinfhd@rocketmail.com

 153. دست شما درد نکنه منو از گرفتاری نجات دادین متشکرم

 154. من کانترم خیلی خوبه ولی سیستمم یه جوری وقتی میرم تو بازی کامپیوترم هنک میکنه بهد بوت ها اهسته راه میروند

  • می شه بجای گذاشتن عکس در ضمایم مشکلتون رو واضح تر بگید؟
   ویندوز چی هست؟
   سیستم چی هست؟
   فقط کانترتون خوبه؟ با خوب بودن کانتر مشکلی رفع نمی شه

 155. سلام این ارور رو میدونید چی هستیش ؟

  sXe Injected
  پدر منو در آورده .
  همش دیر میاد بالا اعصابمو خورد کرده .
  ,وقتی میرم تو بازی sxe هم اجرا میکنم ولی یکدفه میاد بیرون این ارور رو میده.
  که یک عالمه هم نوشته داره . تو notepad هست.

  • سلام
   متن آموزش رو مطالعه کردید؟ گفته شده برای رفع مشکل اس ایکس ای اون رو بصورت ادمین باید اجرا کنید!
   توی همون نوت پد که لاگ برنامه هست ببینید خطوط آخر خطا چی داده و برای چی اینطوری شده

   • سلام واسه منم دقیقا همینطوره! با ادمین هم اجرا کردم ولی بازم مشکلم حل نشد
    بعضی وقتا همون اول اجرای بازی میاد بیرون، بعضی اوقات هم وقتی مپ لود میشه وارد بازی میشه.
    خط اخر ارورش هم دقیق یادم نیست فقط یادمه یه چیزیه تو مایه های اینکه به سرور وصل نشد و..
    فکر کنم نوشته Server Faild .
    خواهشا کمک کنید تا حالا اینطوری نبوده راحت بازی میکردم یهو اینجوری شده
    نسخه اس ایکس ای رو هم از سایت رسمی خودش آپدیت کردم

    • سلام
     تجربتا مشاهده شده sXe مشکل داشته و توی نسخه های بعدی درست شده! اگه مشکل کلی هست و می دونید از ویندوز شما نیست و توی فایل لاگ رو خوندید که چی نوشته و تغییرات آموزش رو اعمال کردید پس منتظر نسخه جدید بمونید

 156. سلام. من کانترم دست چپه opengl هم نصب کردم.میرم تو video بعدش renderer بعد opengl رو میزنم بعدش apply و ok. ولی وقتی نگاهش میکنم دوباره میاد سر software.
  کمکم کنید. ممنون

  • سلام
   سایر موارد مشابه مثل ویندوز ایکس پی و اجرا بصورت ادمین و خاموشی آنتی ویروس و از رید اونلی در آوردن رو از متن هم اجرا کنید و ببینید شاید درست شد

 157. سلام من اسکین بعضی از اسلحه ها را عوض می کردم که حالا بعضی از اسلحه ها نیستند فقط نشانه ها میان

 158. سلام خسته نباشید.ببخشید من کانتر استریک کاندیشن زیرو رو توی فلش ریختم ،وقتی خواستم توی کامپیوتر خودم اجراش کنم مشکل launcher داشت و close the program و check online میاره.. من چجوری باید درستش کنم؟

  • سلام. خب این مشکل چندین دلیل می تونه داشته باشه
   اینکه شما نمی تونید از فلش هر نرم افزاری رو اجرا کنید و بازی
   کپی کنید در کامپیوتری و همه پوشه رو از فقط خواندنی بردارید
   آموزش در متن هست
   و اینکه اون رو روی ویندوز ایکس پی سرویس پک دو بذارید
   باز در متن آموزش هست

 159. سلام من میخام بازی کنم تو ویندوس ایت سیو دو بیتی کانترم تیک داره خیلی مزخزرف شده میتونید به من کمک کنید؟

  • با سلام. اون رو گذاشتید روی ویندوز ایکس پی؟ آنتی ویروس خاموشه؟
   هر دونوع گرافیکش رو تست کردید؟
   توی درایو غیر ویندوز نصب هست؟
   بازی خودش مطمئن هست که خوب کار می کرده؟
   بازی رو بصورت ران از ادمین بازی کردید؟
   از حالت فقط خواندنی برداشتید؟
   هزار تا چیز هست که در متن و دیدگاه ها اشاره شده بهش! کاش اول می خوندید این ها رو

   • ببین همشون مثبت من تو ویندوس سون بازی میکردم هم انلاین هم افلاین خیلی خوب بود ولی تو ایت وقتی بازی میکنم ایطوریه همهی سوالات هم مثبت اخه 1000تا نظر هست کدومو بخونم ؟؟؟

    • یه نگاه اجمالی که فکر نمی کنم 10 دقیقه هم وقت ببره و شاید جواب شما بین اونها بود… ولی کلا ویندوز 8 با کارهای گرافیکی خوب نیست
     من هم در ویندوز 7 گیم پلی خوبی نسبت به ویندوزهای بعد اون داشتم شاید بخاطر این هست
     بعد اون چیزی به ذهن من نمی رسه

 160. ببخشید این ارور memory less than 15 mb
  ویندوزم 7
  کارایی ک گفتین و انجام دادم اما دوباره همون ارورو میده خواهشن کمکم کنید :(((

  • مطمئن باشید که درست انجام می دید
   من با همین روش هرجا این خطا بوده رفع کرده و ندیدم مشکلی باشه
   مگر اینکه کلا کارت گرافیک کم باشه یا درایور اون نصب نباشه

 161. سلام . من وقتی وارد بازی میشم بعد 10 دقیقه سیستمم به خش گرفتن میوفته و نمیشه بای کرد c.s خش میگیره . این مشکلو چه جوری حل کنم . ممنون میشم جواب بدین X:

  • با سلام
   منظور از خش گرفتن همون لگ هست؟
   این دلایل زیادی داره
   مثل باز بودن فایروال و آنتی ویروس
   باز بودن نرم افزار دیگه که اخلال به وجود میاره
   مثل خراب بودن اینترنت

 162. سلام بازی کانترو وقتی باز میکنم فقط لوگوی اون میاد دیگه ادامه بازی اجرا نمیشه ویندوزم 7 هستش

  • سلام
   از سالم بودن خود بازی مطمئن هستید؟
   آنتی ویروس خاموش هست؟
   گزینه های مورد نظر در متن و مشابه اون مثل گذاشتن روی ویندوز ایکس پی و در آوردن از حالت Read Only رو تست کردید؟

   • درباره سالم بودن بازی بگم که اره مطمئنم چون واسه بقیه که نصب کردم درست بوده.
    انتی ویروس هم خاموشه.
    اما مورد سوم که گفتین نمیدونم چیه میشه یکم بیشتر توضیح بدین؟

   • سلام میشه ای دی یاهوتونو قرار بدین؟؟؟

    • من چت نمی کنم
     اکثر سوالات مهم اینجا پاسخش رو دادیم
     سوال بیشتر دارید بپرسید در اولین فرصت جواب داده می شه

    • من هرکاری میکنم این ادامش نمیاد همه ی کارایی که گفتین و انجام دادم اما نمیدونم مشکلش از چیه یه حالت هنگ به خودش میگیره

    • دیگه چیزی از اینجا به ذهن من نمی رسه

 163. couldn’t load gfx.wad

  in moshkelesh chie?????

 164. با عرض سلام و ادب و احترام….من از چند سایت مختلف کانتر سورس ورژن 34 رو دانلود کردم وقتی بازی رو اجرا میکنم و میخوام وارد مپ بشم از بازی میره بیرون و میگه AppId is not configured بعد که ok میزنم میگه unable to load authentication library, Exiting….. من با سرچ تو اینترنت دیدم خیلیا این مشکل رو چه در داخل چه خارج ایران دارن و خیلی جا ها مطرح شده و اکثرا هم بی جوابه لطفا اگه کسی راه حلی میدونه بگه تا اینجا به طرز منطقی و مطمئن سعی کنیم این مشکل رو حل کنیم…..دقت بفرمایید که این مشکل مربوط به hl2 هست (half-life).
  سیستم من هم ویندوز 7 و 64 بیتی هست….یا حق

 165. سلام. چه جوری میشه امکان چت رو کاملا حذف کرد. یعنی پیامهای دیگران رو نشه دید. به خاطر پیامهای غیراخلاقی میگم . بهتره که اصلا دیده نشه. تشکر

 166. سلام
  من میخواستنم رزولیشن بازی رودر آخرین حد ممکن بزارم وگرافیک هم 32 بیتی کردم وهمینطور گرافیک روازحالت low بهhigh تغییر دادم و یدفه بازی ریست شد وقتی میری توبازی رولوگوی کانتر میمونه وچیزی نمیاد
  درضمن من نسخه پرتابل رودارم توویندوز 7

 167. مال من ارور میده could not load library client
  چیکار کنم؟

 168. سلام من فایل m3gp6txo.dat رو میخوام فقط همین اگه یه نفر لطف کنه اینو از تو پوشه بازی counter source واسم آپ کنه ممنون!

 169. آقا یک دونه یی مشکلم حل شد خدایا شکر انشالاه مشکلات دوستان هم حل شه

 170. با عرض سلام و خسته نباشید
  میخوام این بازی رو از سیستمم حذف کنم ولی نه توی پوشه نصب uninstal وجود داره و نه از uninstal a program میتونم این کارو بکنم لطفا راهنماییم کنین

 171. با عرض سلام و خسته نباشید
  من بازی رو دانلود کردم و فایل سرورهای ایرانی رو هم کپی کردم ولی الان نمی تونم روی گزینه find server کلیک کنم، مثل اینکه غیر فعال شده

  ممنون میشم اگه کمک کنید

  • سلام
   بازی رو بصورت نان استیم بازی کنید ببینید باز چطور بود؟
   آموزش این کار در متن هست
   بعضی اوقات هم از استیم می تونه باشه

 172. سلام و خسته نباشد، من هم نسخه ی 1.6 کانتر و هم نسخه سورس اون رو دارم،اما به تازگی مشکل گرافیکی برای کامپیوترم بوجود اومده به عنوان مثال دیگه نمیتونم رو حالت OpenGL یا D3D بازی کنم،و نکته ی جالب اینه که تا همیم چندروز پیش هردو نسخه به راحتی در سیستم اجرا میشدند ولی حالا نه. نسخه سورس هم در حین بازی کاملا قفل میکنه و فقط با ری استارت کردن بیرون میام.
  مشخصات سیستم: ویندوز XP 2003 Service pack 2
  رم:256 MB
  سی پی یو:1.60 Ghz
  بازم میگم این مشکل به تازگی بوجود امده میشه راه حل بگین؟
  بسیار ممنون

  • با سلام. دایرکت ایکس رو بروز کنید. کارت گرافیک رو هم همینطور. و ببینید در این مدت که دیگه کار نمی کنه نرم افزار خاصی نصب کردید یا چیکار کردید….

 173. علی محمدی منفرد

  سلام من بازی رو اجرا میکنم ارور میده

  http://upload7.ir/imgs/2014-05/92519542748717826394.jpg

  • سلام
   این مشکلات بخاطر دی ال ال موجود در بازی و استیم هست
   استیم رو اگه ندارید نصب و آپدیت کنید
   بازی رو دوباره نصب کنید
   اگه باز همین خطا رو داد این دی ال ال موجود در بازی با سیستم و ویندوز شما مچ نیست

 174. سلام
  من یک مشکلی داشتم خوشحال میشم کمکم کنید
  وقتی داخل یک سرور آنلاین هستم هر 20 ثانیه یک بار بازی هنگ میکنه و سرور به اصطلاح نات ریسپانس میشه/امونم بریده این مشکل با نسخه های دیگر کانتر هم همین مشکل دارم
  میشه راهنمایی کنید؟

  • سلام. درحالی که هنگ می کنه سریع تسک منیجر رو باز کنید بییند چه پروسه ای درحال اجرای شدید هست و آنتی ویروس و فایروال رو هم خاموش نگه دارید. اگه سیستمی مشکلی نبود اینترنت شما مشکل داره

 175. سلام من بازی اجرا می کنم این ارور میاد unable to load filesystem_steam.dll

 176. دمت گرم رفیق اقایی به مولا

 177. سلام . از توی ادمین آنتی چیت رو فعال کردم بازم فایده نداشت مثل دفعات قبل بعد حدود 15 مین بازی کردن اذیت میکنه تیک برمیداره مثل اینکه تایمم تموم شده باشه یا …

 178. سلام مجدد یک سوال دیگه رو یک دستگاه دیگم سرور ها رو نشان میده ولی not respondingهستند دلیل این چیه
  روی یک دستگاه دیگه هم
  you have been disconnected the server.
  reason:kicked:10.202.32.22:27022
  رو همه سرور ها همین ارور رو میده البته بجز ایپی شون
  لطفا اگه میدونین یک راه حل بگید

  • خطای نات ریسپاندینگ بخاطر عدم دریافت تایید اتصال از طرف مقابل هست و به کلی دلیل اینترنتی و سیستمی مربوط می شه و دومی هم شما رو کیک کردن یعنی از اون سرور انداختن بیرون بخاطر داشتن موردی یا نداشتن اس ایکس ای

 179. سلام من تا 2 روز پیش راحت بازی میکردم ولی الان سرور ها رو میبینم وقتی کانکت میکنم این ارور را میده
  could not counect to server
  ممنون میشم بگید از چی هست

  • سلام
   خب مشکل از اینترنت شما می تونه باشه که برای دیدن این موضوع با شیلترشکن هم وارد بشید ببینید می شه یا نه
   اگه شد پس به خدمات اینترنتی خودتون مراجعه کنید
   ولی قبل اینها توی RUN پینگ کنید سرور رو ببینید کلا ویندوزتون می تونه به اون آی پی وصل بشه
   مثلا من این رو پینگ می کنم :
   ping 144.76.106.7
   اگه پینگ هست پس مشکل از این هست که ویندوز شما اجازه دسترسی به بازی نمی ده که اون رو هم با راست کلیک و اجرای بازی بصورت ادمین می تونید تست کنید
   راه دیگه ای به ذهن من نمی رسه

 180. سلام . من بعد یک حدود 15 مین بازی با تیک بعد بن مواجه میشم . انتی چیت دارم وین 7 هم هست سرعت بد نیست نمیدونم چرا توی هر سرور که میرم اینطوریه .

  • سلام
   آنتی چیت رو بصورت ران از ادمین اجرا کنید

   • سلام آقا مهرداد خواهش میکنم به سوالم جواب بدین من کانتر کاندیشن زیرو گرفتم قبلا هم گرفته بودم راحت بازی میکردم اما الان دوباره همون سی دیو گرفتم کپی پیست کردم چون پرتابل هست وقتی میره تو بازی وقتی new game میزنم لودینگش پر میشه اما بازی نمیاد دوباره همون گزینه های بازی میاد هر مپی رو انتخاب کردم اینجوری شد در حالی که 2 ماه پیش خوب کار میکرد بعد 2 ماه پیش که میخواستم بازی کنم موقع وارد شدن به بازی ازم سریال میخواست که بهش دادم رفت تو بازی اما الان ازم سریال نگرفت و هر مپی رو باز میکنم لودینگ میشه اما تو اون مپ نمیره دوباره همون گزینه ها میاد خواهشا جوابمو بدین

    • سلام
     این بازی پر از مشکلات هست و فقط در ویندوز ایکس پی جواب می ده
     سایر ویندوزها هر کاری بکنید مشکل داره

 181. slm
  ye moshkel daram vagti miram servero mizanam mire to bazi vagti mikham team ro entekhab kolan fatal error mide

  nemidonam dg az chi mitone bashe hame chim ham doroste

  :(((((((((

 182. خسته نباشید و ممنون از مطلب مفیدتون
  بنده از کانتر 1.7 warzone استفاده میکنم یبار که به صورت انلاین بازی کردم بعد از اون تو هر سیستمی که میبرم میخوام باهاش بازی کنم میخواد به اینترنت وصل بشه یا به سرور کانکت بشه که یا ارور full server میده یا چیزه دیگه در صورتی که من اصلا به سروری کانکت نمیشم و اینترنت هم متصل نیست و فقط میخوام تنها بازی کنم :)
  مشکل از کجاست دوستان؟!

 183. سلام من از تو ی سرور استیم بن شدم راه دیگه ب جز ویندوز عوض کردن هست ک آنبن بشم؟؟‌ لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • سلام
   اگه منظورتون سرور اصلی هست که من ندیدم کسی از استیم بن بشه! ولی فکر کنم منظورتون یک سرور خاص هست که با ادمین های سرور در تماس باشید تا آن بن بشید
   برای عوض شدن آی دی استیم هم تعویض ویندوز انجام باید بشه

 184. سلام من ویندوزم 8 بازی اصن اجرا نمیشه.یکی دوبار شانسب اومد اما دیگه نیومد.troubleshoting هم کردم با تنظیمات xp sp 2 همrun کردم نیومد !!!کمک کنید!!!

 185. سلام. من بازی رو وقتی اجرا میکنم اول میره تو کانتر half life بعد اون جا هرکار میکنم نمیره تو بازی بعد change game رو میزنم نوشته کانتر استریک اونو میزنم مپ رو انتخاب میکنم تا میره تو بازی میاد بیرون چیکار کنم؟

 186. با سلام میخواستم بدننم چرا بعضی مپهای کانتر اجرا نمیشه؟وقتی وارد بازی میشم یه پیغام سبز رنگ میاد و می نویسه آنالیز بعد مپ بسته میشه و دوباره لود می کنه و تو محیط بازی نمی مونه.با تشکر

 187. سلام من ویندوزم هشته بازی کانتر استریکر سورس2 رو نصب کردم ولی وقتی میخوام اجرا کنم این ارور رو میده
  unable to load file system_steam.dll میده لطفا کمک کنید سریع

  • با سلام. لطفا در نقل و فول دیگران مشکل خودتون رو مطرح نکنید که یک بحث با بحث دیگر جدا بمونه و ایمیل برای کاربران دیگه الکی ارسال نشه
   در مورد مشکل شما این هست که خود خطا می گه
   فایل استیم موجود در کنار بازی خوانده نمی شه
   این مشکل برای این هست که یا کلا اون فایل استیم خراب هست
   یا اینکه برای ویندوز 8 ساخته نشده
   راه حل هم نصب استیم بصورت نرم افزاری و آپ دیت اون هست که شاید درست بشه ولی برای بهتر بازی کردن کانتر ویندوز ایکس پی و سرویس پک دو توصیه می شه

 188. xcaptain_me@yahoo.com

  کـــــــــــــــــــــــمک
  آقا خسته نباشی مطالب عالیه..
  من 1.6 نصب کردم با چند تا پچ مچ کردم.. آنتی کلا حذف کردم ریست کردم.. ران رو درس کردم.. sXe جدید پرفتم ادمیتستاتور کردم.. خلاصه همــــــــــــــــــه کار کردم..
  بازم بازی اجرا میشه ولی اگه sXe باز باشه به محض ایجکت شدن یهو میاد بیرون.. بدون هیچ خظایی شوت میشه.. ینی مغزمو …. ینی …. ینی … بـــــــیــــــــپ..
  به دادم برس حاجی..

  • با سلام.
   چند تا پچ بیشتر هست فکر کنم ده تایی پچ باید باشه برای آنلاین بازی کردن
   اگه اس ایکس ای نمی تونه اینجکت کنه ویندوز شما اجازه نمی ده یا موردی هست که توی فایل لاگ کنار فایل اجرای اس ایکس ای رو مطالعه کنید تا ببینید چرا اینطوری شده

 189. خسته نباشید . من قبلا به راحتی انلاین بازی می کردم ولی الان پس از 10 تا 15 دقیقه بازی هشدار connection problem ظاهر می شه و پس از چند بار قطع و وصل کوتاه مدت ، ارتباطم با اون سرور قطع می شه و وقتی دوباره در فایند سرور برای ورود به اون کلیک می کنم ارتباط با سرور قطع شده و نمی تونم وارد سرور بشم .چرا؟

  • سلام، مشکل از اینترنت شما می تونه باشه که این روزها ضعیف شده و از ضعف سرور هم می تونه باشه
   سرور دیگه رو تست کنید همینطور شد با پشتیبانی اینترنت خود در تماس باشید

   • ممنون از جواب شما . من سرور های دیگه رو هم تست کردم و پس از 10 تا 15 دقیقه همون اتفاق می افته و سرور مربوطه قطع می شه و باید 1 تا 2 ساعتی صبر کنم تا دوباره اون سرور در فایند سرور قابل بازی کردن باشه و حتی من دوباره بازی دانلود کردوم و حتی ویندوزو دوباره نصب کردم و هنوز اون مشکلو دارم . می تونید بیشتر راهنماییم کنید؟

    • خواهش می کنم، خودتون هم پس تست کردید مشکل از طرف شما نیست و آی اس پی باید بررسی کنه

    • می بخشید ای اس پی چیه؟ ای اس پی سرور مربوطه یا اون شرکتی که خدمات اینترنتی داده ؟

    • ISP = Internet Service Provider
     شرکتی که از اون اینترنت تهیه کردید

 190. be man in eroor ra midahad

 191. dash komak man cs 1.6 ro dobare nasb kardam vaghti vared server misham ghablaz in ke betunam dokme ok ro bezanam ke entekhab konam ct ya tr bazi hang mikone va faghat mitunam az bazi ba alt + ctrl + del biam birun oonam ba bad bakhti

  • سلام
   ممنون که فارسی تایپ کردید
   برای حل مشکل مموارد مشابه در آموزش رو مانند نصب در درایو غیر ویندوز
   خاموش بودن فایروال و آنتی ویروس
   و آپ دیت استیم و یا نان استیم بازی کردن
   نصب پچهای آخر
   و بازی با دایرکت ایکس و موارد مشابه…

 192. سلام من الان بعد مدت ها خواستم برم بازی کنم ولی sxe باید اپدیت می کردم که نشد بعد دانلود کردم نسخه جدبد را و نسخه قبلی را پا کردم ولی الان می خواهم sxe نصب کنم نمی شه ارور می ده ارورشم این عکس پایین است نوشته(sXe Injected is running,CLOSE IT)
  محض اطلاع ویروس کش من ویروس کش اواست ممنون می شوم کمکم کنید

  • سلام
   آنتی ویروس و فایروال رو خاموش کنید
   یکبار سیستم رو ریستارت کرده و دوباره نصب کنید
   پروسس اس ایکس ای فعال هست هنوز

   • ایا یک سوال دیگر من این کانتر را می خواهم باز کنم وقتی روش کلیک می کنم می گوید ممری پر می باشد و وقتی تکست منیجر را باز می کنم می بینم که رم جا داره ولی بعد از 20 ثانیه یا 1 دقیقه رم می اید پایین بعنی اگه رم الان 800 تا جا داره می شه 400 و 300 و 100و50 و0 و20 و15 و…. به همین شکل به نظر شما این ویروس کش من که اسمش اواست نتونسته این ویروس رو شناسایی که و همش باعت می شه می خواهم کانتر بازی کنم نگذاره بازش کنم ؟ اینو گفتم چون ویروس کشم از قسمت پولیش سرفه نظر کردم دارم با قسمتی که مجانی است از کامپبوتر من محافظت می کنه . یا این که کلا مشکل از یه چیز دیگس ؟؟!! من چی کار کنم؟

    • می شه به زبون خودمون توضیح بدی؟
     مشکل رم رو در مطلب رفع کردم
     برای آنتی ویروس هم نوع پولی اون نمی تونه سیستمی رو از گزند ویروس و بدافزار در امان نگه داره چه برسه نسخه رایگان که کار ویروس کش فقط گرفتن منابع سیستم هست

    • یعنی الا من انتی ویروس اف کنم فایر وال هم همین طور بعد ریس بدم بغد دوباره sxe و cs نصب کنم مشکل رم درست می شه اخه هم برای sxe ایراد رم می گیره هم برای cs !!!

    • رم گرفتن بازی یک چیز معمولی هست و به آنتی ویروس ربطی نداره
     آنتی ویروس مانع اجرای درست بازی و اس ایکس ای می شه همین
     شما برای مشکل رم که خطا می ده از آموزش استفاده کن حل می شه و تست شده هست

    • ببخشید باز یک سوال دیگه دارم این اموزش که می گویید می شه لینکش را بدید یا .. نمی دونم کدام اموزش ؟! باعرض پوزش

    • مشکل دوم در مورد مموری و رم هست

 193. سلام من یک مشکل دارم اینه می خوام فایل hl.exe رو اجرا کنم با خطای could not find library مواجه می شم مشکل از چیه و چه طور حل می شه ممنون

 194. سلام من کانتر رو نصب کردم 2 روز هم باهاش بازی کردم اما از روز سوم این ارور رو میده couldnt load gfx.ead مشکلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • سلام یک بار دیدگاه بذارید ممنون می شم.
   خود خطا میگه فایل گفته شده رو نمی تونه بخونه
   یا نیست یا فایل ها قابل دسترس نیستن
   توصیه میشه نسخه اصلی رو از متن با توجه به موارد گفته شده نصب کنید

 195. salam man taze in bazio shoro kardam vaghti to bazi miram hich ki nist mishe lotfan komak konin

 196. سلام.یه مشکل دارم.وقتی راه میرم نمیتونم همزمان با جلو و عقب رفتن چپ و راست برم.کانتر 1.6 هم هست.اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

 197. سلام.من کانتر سورس رو میخواستم آنلاین بازی کنم تمام پچ های آن بازی رو نصب کردم ولی وارد بازی نمیشه و ارور میده.چکار باید بکنم؟؟؟؟؟اینم ارورش: unable to load H:cbinfilesystem_stdio.dll

  • سلام، کانتر سورس برای آنلاین مناسب نیست و شما پچ های کانتر 1.6 رو نصب کردید چون سورس پچ نداره. برای بازی آنلاین نسخه سورس باید بازی رو از خود سروری که قصد دارید اونجا بازی کنید تهیه کنید و ممکن هم هست در سرور دیگه جواب نده
   خطایی هم که نوشتید عدم وجود یک فایل رو میگه.

 198. مجید عباسی

  سلام من بتازگی گیمنت زدم ویندوزم سون 64 بیت هستش
  در بعضی سیستم ها کانتر یا سرور را نمی شناسد یا میشناسد ولی وارد نمی شود
  لطفا اگه جواب دادید آدرس این وب به ایمیلم بفرستید تا آن را چک کنم
  با تشکر

 199. سلام بازی رو اجرا کردم هیچ مشکلی هم نداره فقط همش میره تو مرحله تمرین

 200. سلام من وقتی وارد بازی میشم و وارد سرور میشم بعد از چند ثانیه منو به علت اشکال درsxeمیندازه بیرون در ضمن کانتر1.6

  • سلام. تک تک موارد بالا رو تست کنید نشد نسخه بازی رو عوض کنید و از لینک های داده شده استفاده کنید. دقت کنید اگه یک سرور این مشکل رو داره با مسئولان سرور در تماس باشید
   البته برخی ویندوزها با اجرای ادمین اس ایکس ای مشکل دارند و از آنتی ویروس و فایروال هم می تونه باشه

 201. سلام به من این ارور رو میده
  hl2 has stopped
  چی کاار کنم؟
  بعد از 10 20 ثانیه از بازی بیرون میاد و این ارور رو میده

 202. Salam , man va hamkaram toye edare ba wifi mikhaim bazi konim nemishe error cd key mide vase join shodan
  kasi midone bayad chikar konim ?

  • سلام، ممنون که فارسی تایپ کردید
   اینجا فقط من پاسخگو هستم
   جواب شما هم استفاده از سیدی کی های گوگل هست و یا نصب نسخه ای دیگر از بازی

 203. ارور close the program میده.لطفا کمک کنید

 204. با سلام ، بازی من به صورت پرتابله ، ویندوز 8.1 موقع اجرای بازی این خطا رو میده
  …fatal error : unable to load authentication library , exiting

 205. سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون.من بازی رو نصب کردم اما کیبورد من کار نمیکنه…بجز دکمه های اف 1 و اف 2 همه کلید ها از کار افتادند.لطفا راهنمایی کنید ممنون

 206. با سلام
  من بازی رو نصب کردم ولی وقتی میخوام بازش کنم کامپیوترم کامل قفل میکنه و فقط دکمه ری استارت کار میکنه
  مشکل چیه؟

  • با سلام نسخه رسمی رو به همراه آخرین پچ ها در درایو غیر ویندوز با آنتی ویروس و فایروال خاموش نصب و اجرا کنید مشکلی نداره

 207. اقا من از روی استیم کانتر خریدم ولی موقع کلیک بازی اول ران میشه بعد سیاه میشه صفحه ولی با حرکت موس صدای رفتن پوینتر روی ایکونهای منو میاد ولی صفحه بازی دیده نمیشه ، چیکار کنم؟

 208. 1 soal

  mishe shoma 1 link gharar bedi base 1 counteri ke moshkel nadare ba 1 patch online?

 209. salam man 1 moshkel daram inam ine ke hich sv add nemishe oon raveshay bala ro emtehan kardam faghat nemidoonam chetori steam ro pak konam

  • با سلام و ممنون که فارسی تایپ کردید! در نسخه های پچ شده نمی شه از همه کدهای کنسول استفاده کرد
   و این مورد به استیم مربوط نمی شه
   برای پاک کردن استیم کافیه در کنترل پنل و بخش حذف نرم افزارها اون رو پاک کنید.

 210. سلام
  من یه مشکل بزرگ دارم

  وقتی مپ رو انتخاب می کنم آخرش که لود شد مپ می خوام ok رو بزنم که گیر می کنه وباید ALT+F4 بزنم

  لطفا کمک کنین ممنون

 211. من مپ انخاب ميكنم و استارت ميزنم بعد لود ميشه ولي بعد از لود مياد دوباره به صفحه انخاب مپ وا صلا وارد نميشه سيستم من اكس پي هست لطفا كمكم كنيد

 212. سلام دوستان
  این آی پی رو ادد کنید. سرور زامبی هست: 94.182.162.22:28015

 213. سلام خسته نباشید.
  من هیچ کدوم از این مشکلات رو ندارم آما یک مشکل دارم که مربوط به بازی آنلاین هست.
  من هر وقت از بازی خارج میشم و دوباره وارد میشم رنک (rank) میپره و بعد کع متوجه شدم دیدم که (Steam) من هر بار که وارد میشم تغیر میکنه لطفا بگید چطور این مشکل رو حل کنم؟

 214. دمت گرررررررررررم با این مطالب مفید . مرسی

 215. سلام …. من مشکل نشون دادن chat هارو داشتم counter.strike 1-6 . v7 دارم …. از بین اون همه pach کدومو دانلود کنم؟؟

 216. هردو لینک خرابه خودت امتحان کن

 217. از کجا دانلود کنم از همه جا کردم بازم نشد

 218. سلام مشکل من دومی ولی فایل اچ ال پیدا نمیشه چیکار کنم

 219. سلام من ویندوز 7 دارم ولی اخطار “Fatal error available memory less than 15 MB” را می دهد باید چکار کنم

 220. slm.man vagti to severhaye public miram to shoroee har bazi ping mire bala va baad az 40 sanie dorost mishe.internetam khobe.1mb/s pas chera intori mishe?lotfan javab bedin

  • سلام
   لطفا فارسی تایپ کنید
   سرعت بالا پینگ بهتر رو به دنبال نداره! برای پینگ بهتر باید سرور هم خوب باشه و هم آی اس پی شما خوب باشه
   مشکل از سیستم شما اگه باشه مربوط به خاموش بودن فایروال و آنتی ویروس می شه که چک کنید در غیر این صورت از سرور بازی هست یا آی اس پی که اینترنت گرفتید

 221. سلام ممنون از سایتتواز بازی می پره بیرون هرکاری هم گفتید کردم ولی نشد

  ممنون که بگید من چه کار کنم

 222. مشکل من اینه که اصلا وارد بازی نمیشه

  • با سلام. همانطور که در متن و ابتدا نوشته شده است از نسخه های رسمی و آخرین پچ ها استفاده کنید. من بر روی ویندوز 8.1 تست کردم هیچ کانتری مشکلی نداشت.

 223. سلام
  من این مشکلو دارم بازی در ویندوز اصلا اجرا نمی شود و هیچ خطایی هم نمی دهد و می ترسم از راه حلتون استفاده کنم به خاطر اینکه هر وقت تو قسمت ران دستکاری کردم و سیستم رو ریستارت کردم یه مشکلی برام پیش اومده به خاطر همین می خواستم بپرسم بعد از این که ریستارت کردم چه اتفاقی می افته لطفا خیال منو را حت کنین

  • با سلام
   هیچ روشی در کامپیوتر ۱۰۰٪‌نیست و با ترس هم کاری از پیش نمی رود
   روش های فوق بارها توسط بنده و سایر دوستان به وفور استفاده شده و مشکلی هم مشاهده نشده
   شما هم تست کنید و امیدوارم مشکلتان مرتفع گردد

 224. سلام من یک کامپیوتر دارم که از طریق کابل شبکه به اینترنت وصله و یک لپ تاپ که از طریق wi-fi به همون مودم وصله. ولی وقتی با یکی از کامپیوتر ها وارد یه سرور میشم کامپیوتر دوم وارد اون سرور نمیشه ولی وارد بقیه سرور ها میشه و هیچ مشکلی نداره. میخواستم ببینم چطور میشه با دوتا وارد یک سرور شد؟ لطفا کمک کنید

 225. یعنی چی Non steam بازی کنم سرورها ام دستی وارد نمیشه ینی پیدا نمیکنه فایروالمم خاموشه و آنتی ویروس هم ندارم مرسی از رسیدگی هاتون

 226. سلام من مشکلم حل شد اما یه مشکل دیگه هم هست اینه که تو سرورا join نمیشه و همه ی سرورارو off نشون میده اینترنتم کانکت sxe روشن ولی off نشون میده لطفا کمک

  • بصورت Non Stream بازی کنید و آی پی سرور ها رو دستی در Favorites اضافه کنید و بازی کنید. باز مشکل داشت از بسته بودن فایروال خودتون اطمینان حاصل کنید

 227. سلام ممنون از توضیحات ولی این ارور واسه من میاد W_Loadwadfile: could’n load gfx.wad اگه میشه بگید من بدون کانتر نمیتونم زندگی کنم

  • سلام مشکل یکی از فایل هاست که اشمش اومده
   کانتر رو دوباره در درایو غیر ونیدوز نصب کنید و آخرین نسخه های پچ بازی رو هم داشته باشید

 228. سلام من چند روزه درگیر کانترم!
  این برنامه ی sxe رو هر ورزنیشو نصب میکنم حتی اخرین نسخشو از خود سایت یعنی نسخه ی 15 رو گرفتم ولی بازم وقتی وارد بازی میشم از سرور میپره بیرون میگه sxe رو اجرا کن
  هر بار ه اجراش میکنم تا مینیمایز میشه بسته میشه
  یه راهنمایی کنین لطفا

  • مثل همیشه مشکل از خود برنامه اس ایکس ای هست که با سرورها مچ نمی شه مدتی صبر کنید تا نسخه جدید ارائه بشه

   • پس بقیه چجوری دارن بازی میکنن؟
    لطفا یه راهی پیشنهاد کنین یا لینک یه کانتر پرتابل ک همچیش نصب شدسو بزارین

    • از بقیه که بلد هستن بپرسید
     ولی تا جایی که من می دونم باید SXE رو با Run as admin اجرا کنید. کانتر رو توی درایو غیر ویندوز نصب کنید. و در کل بدونید چیز پرتابلی برای درست شدن این نیست و اگه هم SXE شناسایی نمی شه مشکل از سیستم عامل هست

 229. من sxe بازه ولی میرم تو بازی میاد بیرون میگه SXE نداری !!!!!!!! مشکل چیه؟

 230. ببخشید من رزولیشن رو بردم بالا نصف صفحه ی بازی رفته نمیتونم برم تو اپشن چون تو صفحه نیست خواهشا کمک کنید چی کار کنم آپشن برگرده؟

 231. سلام و خسته نباشید من موقع ساخت سرور و بازی انلاین با این ارور مواجه میشم بازی هم خودش بالا میاد ولی نمیدونم این برای چیه couldn’t load gfx.wad

 232. PLAYER e SHAAAKH

  سلام آقا من با sXe ورژن 15 وارد کانتر می شم، تا واارد یه سرور می شم بعد 10 ثانیا می پره بیرون می گه که سرور به اس ایکس ای نیاز دارد. دیگه دارم روانی می شم. هیچ سایتی جوابمو نمی ده!

 233. سلام برای من این ارورو می ده [error5899:matedata file missing or damaged[-1

  • سلام مربوط به داده هاست. بازی رو دوباره نصب و آخرین پچ رو نصب کنید. در صورتی که باز خطا داد بازی رو عوض کنید و در پوشه غیر ویندوز نصب کنید و موارد آموزش رو هم اعمال کنید

 234. سلا مله

  آقا مهرداد این sxe رو من باز میکنم دیگه کانتر باز نمیشه میدونید چرا بعدش بعد چند لحظه sxe ارور Open service error میده میپره بیرون

 235. سلام من وقتی رو فایل hl.exe
  کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته راهنمایی شما هم کار نکرد
  فقط کانتر هایی رو میتونم باز کنم که فایل cstrike.exe
  رو دارن یعنی شبیه این عکس

  http://s5.picofile.com/file/8104581368/Untitlsed.png

 236. سلام خواهش میکنم کمکم کنید.
  آنتی چیت من فعال هست اما وارد بازی که میشم این ارورو میده
  culd not cannect to server
  همه سرورهارو میشناسه ولی داخلشون نمیره و اروره بالا رو میده

  • با سلام. خب یک دلیل نداره این خطا
   می تونه عدم پشتیبانی بازی نصب شده توسط شما با بازی سرورها باشه
   سرورهای بازی با آی پی و سرویس اینترنتی شما مشکلی داشته باشند
   یا کلا از اینترنتی استفاده می کنید که مانع وصل شدن شما به سرور می شه مثل روشن بودن آنتی ویروس و فایروال و …

 237. سلام یه سوال دارم ممنون می شم جواب بدین
  من بعضی بازی ها رو نصب می کنم کاراکترش همش دور خودش می چرخه بدون این که من کاری کنم
  مشکل از چی هست ؟
  من ویندوزم 7 هست
  با تشکر

  • با سلام. دوست عزیز اینجا برای بازی کانتر هست نه بعضی از بازی ها! برای سوالات متفرقه از بالا بخش سوالات رو انتخاب کنید
   این بعضی بازی ها رو ببینید روی سیتسم های دیگه هم اینطوری هستن؟ بعد از سلامت نرم افزاری و سخت افزاری سیستم خودتون مطمئن بشید.

 238. سلام من یک سوال کلی داشتم :من یک میندوز 8 .سی پی یو :ای کور 5 3.4گیگا هرتز – 6 گیگ رم – و جی فورس کارت گرافیک بالا–: ایا می توانم بازیهای چون ( call of duty ghost. Battelfield 4_need for speed rivals- یا بازی های جدید دیگر را نصب کنم یا بازی های یک کم قدیمی تر مثل mafia 2 ؟؟؟؟؟؟؟ (این را باید اضافه کنم که کامپوتر اورجینال از خارج است ولی بازیها رو می خواهم از داخل ایران و شرکت های ایرانی بخرم)

  • با سلام.
   ۱- ویندوز ویندوز هست!‌ چه از خارج آورده بشه چه از داخل.
   ۲- داشتن سیستم فول و بالا دلیل اجرای یک بازی نیست!‌ بازی باید تست و بررسی بشه و بعد!
   ۳- اجرای موفق یک بازی در یک سیستم دلیل اجرای موفق بازی های هم سطح دیگر نیست.

   فکر می کنم به جواب خود رسیده باشید، در ضمن این بخش برای بازی کانتر بود! برای بخش سوالات متفرقه از بالا بخش سوالات را انتخاب نمایید.

 239. اگه امکانش هست بقیه پارامتر های تو این عکسو هم توضیح بدین که علت بالا یا پایین بودنشون چیه؟

  تو این عکس میبینین که لوز من بالای 30 هس و بهترین اون باید 0 باشه

  • خب این لوز بخاطر شبکه ای دارید هست و دلیل زیادی می تونه داشته باشه
   معمولا اگه از مخابرات اینترنت گرفته باشید لوز بیشتری دارید که باعث می شه لگ داشته باشید توی بازی
   برای بهبود اون هم بهتر کردن اوضا سخت افزاری اینترنت مثل کابل ها و کارت شبکه و استفاده از کابل کلاس بهتر از شبکه های وایرلس و بهبود نرم افزاری هم مثل استفاده نکردن از آنتی ویروس ها و فایروال ها اشاره کرد

 240. سلام

  خواستم بدونم دلیل بالا بودن loss تو بازی کانتر سورس چی میتونه باشه؟

 241. سلامی دوباره

  مشکلمو پیدا کردم و اونم همون برنامه جانبی بود که تو کامنت قبلی نام بردم
  این برنامه درسته پینگ منو از 50 به 15 کاهش داده بود ولی به علت هنوز هم نامعلوم پینگم به 900 انتقال پیدا میکرد
  بازم از سایت خوبت ممنونم

 242. سلام واقعا خسته نباشید

  من بازی کانترم تو ویندوز ۷ بود که متاسفانه با مشکل blue screen و ریستارت مداوم ویندوز مواجه شدم و منجبور شدم ویندوز و عوض کنم و ۸ بزنم…. کانتر و تو بوشه غیر ویندوز نصب میکنم و از حالت read only هم خارج میکنم وارد بازی میشم بعد از هر تغییرات مهمی که انجام میشه مثل ورود افراد دیگه به سرور یا هر عملی بینگ من از 15 یا 20 میاد رو ۵00 ۶00 ۷00 میخواستم ببینم چیکار میتونم بکنم؟من آنتی ویروس و و فایروالمو هم دیزیبل میکنم و + از برنامه ROG GamE First ll هم استفاده میکنم

  (قبلا این ویندوز رو داشتم و بازی هم نصب بود روش و هر وقت که با این ویندوز بازی میکردم هیچ مشکلی نداشت از وقتی دیگه 7 خراب شده و کلا با 8 کار میکنم این مشکل بوجود اومده‌)

  این مشکل تو ویندوز ۷م (که خرابه و ریستارت میشه وجود نداره )

  با تشکر فراوان

  • با سلام. ممکن هست مشکل از اون سرور مربوطه که اونجا بازی می کنید هم باشه! برای کانتر بهترین ویندوز XP هست و توی ویندوزهای دیگه سخت می شه. مشکل 7 رو هم اعمال کردید؟ با بودن آنتی ویروس با غیرفعال کردن اون هم باز به بازی گیر می ده و بهتره کلا آنتی ویروس پاک و فایروال خاموش باشه. موفقی هم که پینگتون بالا می ره به Task Manager بیایید و ببینید چه پروسه هایی سیستم رو اون لحظه اشغال کردن. ممکنه برنامه های دیگه توی کار دخالت کنن و موارد مشابه.

 243. سلام من بازی کانتر استریک ۱.۹ نصب کردم اما ‍‍‍‍پین کدی که تو سیدی نوشته اشتباه هست
  نمیدونید از کجا میشه پین کد براش پیدا کرد؟

 244. سلام بازی من تیر بالا تر از نشانه میخوره دلیلش چیه؟

 245. salam
  agha man hame in karaio ke gofti kardam oon linkai ke vase dl gozashti cso dl kardam dige hangam nemikone ama vaghti sXe mizanam mikham beram to severa bazi konam bazam hang mikone dalilesh chie

  • سلام. لطفا فارسی تایپ کنید. دلیل می تونه از مشکل داشتن اینترنت شما باشه یا داشتن آنتی ویروس و یا روشن بودن فایر وال و همچنین نصب بودن در پوشه ویندوز و دلایلی که در بالا به آنها اشاره شده است

   • سلام . نتم که فیکسه انتی ویروس ندارم فایروال افه تو پوشه ویندوزم نصب نیست البته اول بود اما پاک کردم ریختم تو پوشه سی اس مشکلم العان اینه که sxe انلاین نمیشه برام تو کنسول . . .

    • اگر براتون بازی مهم هست ویندوز ایکس پی سرویس پک دو یا سه برای این بازی نصب کنید تا بتونید بدون مشکل بازی کنید. البته من و خیلی های دیگه روی 7 و 8 داریم بازی می کنیم و مشکلی نداشتیم تا الان. دلیل این مشکل شما رو هم دقیق الان چیزی به ذهنم نمی رسه

 246. سلام
  من کانتر سورس 2010 دارم و وقتی می خوام با دوستم بازی کنم به صورت اینترنتی نه شبکه داخلی، آیپیشو می زنم اد میشه و در قسمت لتنسی عدد 100 رو نشون میده و مشکلی در ارتباط فک نکنم داشته باشه ولی مشکل اینجاست که وقتی میخوام وصل شم خطای زیر رو میده که مربوط به نبودن در کلاس سی هست:
  lan server are restricted to local client (class C
  در ضمن قبلا با کانتر 1.6 با همین آیپی ها بازی می کردیم با هم و مشکلی نداشت.
  جایی خوندم توی کنسول تایپ کنم
  sv_lan 0
  اینکارو کردم فایده نداشت. چکار کنم آیا؟

  • با سلام. فکر میکنم از تنظیمات کنسولی بازی باشه که سخت می شه اون رو پیدا کرد! توصیه می کنم اول بازی رو حذف و دوباره نصب کنید البته در یک جای دیگه و موقع بازی کردن وای فای هر دو طرف باید خاموش و آنتی ویروس ها غیر فعال باشه. در مورد کلاس سی بودن هم شبکه هایی که بین دو کامپیوتر درست می شه اکثرا از نوع سی هست…

   • اقا از من ای ارور رو میده.
    مشکل چیه؟

    • در بالا گفته شده در دیدگاه های سایرین جواب ندید
     ایمیل الکی برای اونها ارسال می شه با این کار
     نسخه تست شده هست؟
     در درایو غیر ویندوز نصب کنید
     موارد مشابه از متن آموزش رو اعمال کنید

 247. سلام با تشکر از راهنماییهاتون
  بازی رو نصب کردم و همه ی کارای بالا رو هم انجام دادم ولی وقتی اجرا میکنم عکس VALVE رو میاره و میاد بیرون با این ارور:
  NO PERMISSION TO RUNCSTRIKE.EXE
  لطفا راهنماییم کنید
  در ضمن RUN AS ADMI N هم زدم نشد

 248. دمت گرم خیلی خوب بود مت ها روی یک مشکل مونده بودم که با راهنمایی شما عزیزان درست شد

 249. سلام،چرا بازی رو باز میکنم صفحه ی بازی بزرگ میشه هیچی هم نمیشه زد.بازی نمیشه کرد فقط عکس صفحه ی بازی هس که اونم بزرگ شده است .رم کامپیوترم 2 گرافیکم که دارم قبلا اینطوری نبود جدیدا نصب کردم اینجوری شده.ویندوزم هم 7.چکار باید بکنم؟؟؟؟

 250. بازم سلام ، نگا کنید این کار رو که گفتید انجام دادم ولی باز اونجوری شده، نمیدونم چجوری مشکلش رو بیان کنم ولی وقتی بازی رو باز می کنم انگار گرافیکش بالا باشه اونجوری میشه و هیچ کاری نمیشه کرد فقط صدای بازی هست و تصویر ولی گزینه های بازی نیس حتی ( Ctrl + Delete ) رو میزنم واسه اینکه Task manager بیاد تا از بازی بیرون بیام همه چی بزرگ میشه صفحه دستکاپم و خود task manager….نمیدونم مشکلش رو خوب فهموندم یا ن؟؟؟؟

 251. براتون فیلم رو میل کردم،اگه نیومد بگید دوباره بفرستم

 252. حسام الدین

  سام دوست عزیز مرسی از لطفت…
  منم مشکل Hamid رو دارم صفحه اول بازی بدون گزینه ها

 253. سلام از کجا باید بازی را شروع کنم ؟ در ضمن در کل کانتر ها من مشکل نیامدن موس را دارم یعنی موس در هنگام امدن بازی محو میشود و لطفا کمکم کنید؟
  همچنین من نمیدانم از کجا بازی را باز کنم!!!!!

 254. سلام ، کاری که گفتید رو انجام دادم،یه سری به ایمیلتون بزنید