Instalike
Instagram

تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60
CounterPost

حل مشکلات سری بازی های کانتر استرایک (Counter Strike) در وینوز

در بازی های کانتر مانند کانتر 1.6 (CS 1.6 – Counter Strike v1.6) سورس (Counter Strike – Source) و کلا نسخه های هاف لایف (Half Life) در ویندوزهای سون (7) و خانواده ۸ (ویندوز ۸ و ۸۱) و حتی ویندوز محبوب 10 شرکت Microsoft مخصوصا در ویندوزهای 64 بیت با مشکلاتی رو برو هستیم که همه آنها در این پست مورد بررسی قرار داده شده و موارد جدیدی هم در صورت وجود توسط شما در بخش نظرات مطرح شده و در مورد آن هم راه حلی بیان می شود.

توجه خیلی و خیلی مهم،‌ در این مورد دیدگاه ارائه نفرمایید: این آموزش در مورد کانتر ۱.۶ و Source هست و در مورد GO‌ صدق نمی‌کند. ولی ممکن هست برخی از موارد در GO هم مشکل گشا باشد. در مورد GO سوال نپرسید.

توجه مهم اول) قبل از بیان کردن مشکلات عمده اگر بازی را از سی‌دی‌های شرکت‌های ایرانی یا خارجی تهیه کرده‌اید برای آنلاین بازی کردن اصلا توصیه نمی‌شه! برای بازی آنلاین حتما باید نسخه‌ی اصلی را به همراه آخرین پچ‌های بازی و sXe در صورت لازم داشته باشید، در غیر این صورت بازی آنلاین نمی‌شود و یا از شما شماره سریال و موارد غیر ضروری می‌خواهد. برای دانلود نسخه‌ی اصلی از این لینک‌ها استفاده نمایید » Link1 Link2  + تمامی پچ ها

توجه مهم دوم) برای اجرای بهتر بازی در درایور غیر ویندوز نصب شود و قبل از اجرای بازی آنتی‌ویروس و فایروال کلا خاموش شود.

توجه مهم سوم) بازی کانتر یک بازی ویرایش شده از بازی هاف لایف می باشد و ویرایش کردن هر چیزی باگ‌هایی را هم به همراه دارد! برای حل مشکل خود صبور باشید و مطالب زیر و دیدگاه ها را هم مطالعه کنید. برای دیدن نظرات مرتبط می توانید دکمه های Ctrl + F را فشار داده و کلمه کلیدی خود را در صفحه جست جو نمایید. و بدانید مشکل مشابه روش رفع مشابهی را نیز دارد.

توجه مهم چهارم) برای سریع تر رسیدن به پاسخ خود از گوگل بصورت انگلیسی استفاده کنید!

.

مشکل اول) پس از کمی از اجرای بازی یا بارگذاری نقشه (Map Loading) از بازی بیرون می‌آید و یا هنگ می‌کند!

دلیل این مشکل می تواند امنیت ویندوز 8، ۸.۱ و یا ۱۰ و نصب بودن بازی شما در درایو ویندوز باشد! برای رفع این مشکل بازی را بطور کامل Uninstall  کرده و در درایو غیر ویندوز نصب کنید. دلیل بعدی واصلی این هست که کل پوشه نصبی دارای خاصیت Read only می باشد و در صورتی که در شاخه ویندوز نصب گردد و یا ویندوز 64 بیتی داشته باشید خود بازی نمی تواند چیزی را در خود ذخیره کند و باعث می شود در وسط بازی از بازی بیرون بی یاید. برای حل این مشکل کافیست به آدرس نصبی رفته و کل پوشه را انتخاب و تیک Read only آن را بردارید و برهمه پوشه های داخلی اثر دهید (برای متوجه شدن بهتر می توانید اینجا کلیک کنید و فیلم این قسمت آموزش را مشاهده کنید.) [توجه مهم : یک بار برداشتن Read Only کافیست! دوباره این کار را انجام دهید باز هم می بیند تیک وجود دارد ولی بی تاثیر است!] دلیل دیگر هم می تواند خراب بودن نقشه انتخابی باشد که باید نقشه درست را از اینترنت دانلود و جایگزین کنید یا نسخه دیگری از بازی را نصب کنید.

دلیل بعدی این مشکل در بازی های آنلاین می باشد که بخاطر تاثیر داشتن sXe Injection بر روی بازی اخلالی در آن ایجاد می شود و آن از بازی شما را خارج می کند. با نصب نسخه به روز sXe این مشکل رفع می شود یا اگر نسخه آن به روز است با اجرای دوباره بازی و اجرای sXe با مجوز مدیریت (بر روی میانبر sXe راست کلیک کرده و run as administrator را برگزینید) اجرا کنید این مشکل رفع می شود.

دلیل دیگر هم هماهنگ نبودن Map با نسخه بازی هست و در صورتی که نقشه های دیگر مشکلی نداشتند و تنها یکی یا چند تا نقشه مشکل دارند باید آنها را پاک کنید یا تعویض کنید.

.

مشکل دوم) بازی اصلا اجرا نمی‌شود و یا در صورت اجرا خطای مانند “Fatal error available memory less than 15 MB” را می‌دهد

دلیل این مشکل در ویندوز های غیر XP عدم سازگاری با نسخه ویندوز می باشد ولی در ویندوز XP به معنای کم بود حافظه (RAM) هست. برای حل این مشکل هم کافیست به پوشه نصبی رفته و به Properties فایل اجرایی hl.exe یا hl2.exe رفته و در تب Comparability رفته و تیک Run this program… را گذاشته و نسخه ویندوز را بر روی ویندوز XP نسخه Service Pack 2 گذاشته و OK کنید. (در بازی کانتر سورس یا برخی نسخه های بازی یک فایل اجرایی ctstrike.exe یا شبیه این نیز وجود دارد که در صورت اجرا نشدن با روش قبلی باید بر روی این فایل اجرایی هم همان روش را اعمال کرده و نسخه آن را هم روی سرویس پک دو ویندوز XP بگذارید). در کانتر سورسی که Play-CSS.exe یا مشابه این دارد بایستی این فایل روی ویندوز ۷ گذاشته شده و فایل hl2.exe روی ویندوز XP سرویس پک دو.

.

مشکل سوم) عدم اجرا و دادن خطایی مانند “Platform Error: Failed to load platform modules”

این مشکل اکثرا روی ویندوز 8 و نسخه های 64 بیت و بازی کانتر سورس اتفاق می افتد که کمی رفع این مشکل سخت تر از قبلی ها می باشد. دلیل این مشکل هم عدم مطابقت نسخه Steam نصب شده با ویندوز هست و برای حل این مشکل اینترنت و دانلود 90 مگابایت لازم هست. برای حل این مشکل ابتدا به اینترنت وصل شوید ، سپس به Program Files موجود در شاخه ویندوز رفته و در پوشه Steam فایل Steam.exe را اجرا کنید. از شما آپ دیت می خواهد و تقریبا 90 الی 100 یا کمتر آپ دیت کرده و پس از نصب یک بار ویندوز را Restart کنید. در شروع مجدد همان فایل را اجرا کرده و به Settings رفته و در تب In-Game تیک Enable steam community in game را بردارید و بازی را اجرا کنید حال بازی اجرا شده ولی خطای stopping hl2.exe را می دهد و از بازی بیرون می آید. برای رفع این مشکل از روش قبلی (مشکل دوم) کمک بگیرید.

.

مشکل چهارم) خطای مربوط به Steam مثلا failed:steam startup و یا موارد مشابه این

اگر با به روز رسانی Steam هنوز با آن مشکل داشتید چاره ای نداریم جز دور زدن آن! برای این کار مراحل زیر رای دنبال کنید.

۱- ساخت میانبر از فایل hl.exe یا hl2.exe بر روی Desktop

۲- بر روی میانبر درست شده راست کلیک کرده و Properties را برگزنید و در بخش Target یک فاصله زده و کد زیر را به ادامه آن اضافه کنید :

-nomaster -game cstrike

یعنی برای مثال در بخش Target میانبری که من درست کردم در کل عبارت زیر نوشته شده است :

"D:\MyFiles\Games\CS 1.6\hl.exe" -nomaster -game cstrike

می بینید که علامت ” قبل از عبارت اضافه شده قرار داده شده است. با این کار بازی بدون استریم اجرا می شود.

ویرایش) اگر -steam را نوشته باشید از Steam استفاده می کند. در غیر این صورت خیر!

.

مشکل پنجم) غیرفعال بودن چت در بازی

برخی از دوستان در دیدگاه ها بیان کردند که نمی تونن چت کنن و نوشته دیگران برای اونها نشون داده نمی شه یا مواردی که خطای (#cstrike-chat) رو می ده. برای رفع این مشکل چند راه وجود دارد :

1- دانلود آخرین پچ بازی و نصب آن. با جست جو در اینترنت بنا به نسخه بازیتون حالا کانتر 1.6 یا سورس می توانید لینک های پیدا کنید.

2- ریست کردن تنظیمات. برای این کار کافی هست فایل config.cfg در پوشه های بازی را پاک کنید. (معمولا در پوشه cstrikr موجود هست) توجه کنید که با این کار کلیه تنظیمات بازی Reset to default می شود.

3- ممکن هست فایل cstrike_english.txt موجود در آدرس cstrike/resource خراب یا پاک شده باشد! نسخه اصلی را از اینجا دانلود و در این آدرس قرار داده یا جایگزین کنید.

.

مشکل ششم) گرافیک کم بازی و عدم ثبات در تنظیمات مشابه

برای رفع این مشکل شما باید چند حالت را تست کنید که بسته به نوع بازی و سیستم شما متغیر هست و نمی شود تنظیم دقیقی را من بنویسم و شما آن را حتما اعمال کنید! ولی با یک تنظیم دیگر برای همیشه مشکل رفع می شود ولی این همیشه یک باری همیشه نمی شود که آن را هم انتهای کلامم عرض می کنم.

برای رفع مشکل به تنظیمات بازی و Video بروید و چندین ComboBox را مشاهده می کنید، یکی دو گزینه DX یا DirectX هست و OpenGL در این مورد برخی سیستم ها با OpenGL مشکل دارند و مجبورا باید روی دایرکت ایکس بازی کنید ولی گرافیک OpenGL در نقشه ها و فواصل دورتر بهتر از DirectX می باشد.

باکس بعدی رزولیشن صفحه است که آن هم هرچه بیشتر باشد بهتر هست ولی باید با نوع باکس اولی تست شود یعنی در برخی موارد مشاهده شده است که OpenGL با رزولیشن بالاوقتی Apply می شود و یک بار بازی را Restart می کنید اعمال نمی شود ولی DirectX اعمال می شود و یا بلعکس! پس بین این دو جعبه نوع گرافیک . رزولیشن باید تست کنید و دقت کنید تراکم رنگ ها 32 بیت باشد و 16 گرافیک بازی را کم می کند ولی حرفه ای های بازی بخاطر Smoke کم در نوع 16 بیتی آن را انتخاب کرده و با آن عادت می کنند.

این 16 بیتی و روزلیشن کم باعث می شود که چپ دستی مطلق یا راست دستی مطلق هم پیش آید که با رفع مشکل ویدئو مشکل راست و چپ دستی هم رفع می شود.

ولی گفتم همیشه این تنظیمات باقی نمی ماند برای مواقعی هست که شما بطور صحیح از بازی خارج نشوید و دفعه بعدی میبینید رزولیشن پایین و تراکم 16 بیتی رنگ ها و چپ دستی را مشاهده می کنید! پس برای ثبات در تنظیمات خروج استاندارد لازم هست.

.

مشکل هفتم) بازی در ویندوز اصلا اجرا نمی شود و هیچ خطایی هم نمی‌دهد

اول پاسخ مشکل دوم را بررسی نمایید در صورت درست نشدن، برای رفع این مشکل sysdm.cpl را در Run اجرا کنید. در ویندوز XP به تب Advance رفته و در ویندوز های بعدی در سمت چپ بر روی Advanced System Setting کلیک کنید. سیس در بخش Performance بر روی Setting کلیک کنید. در پنجره باز شده به تب آخری یعنی Data Execution Prevention رفته و روی مورد دوم کلیک کرده و از باکس پایین فایل hl.exe یا hl2.exe را اضافه کنید. OK کرده و سیستم را ریستارت کنید.

.

مشکل هشتم) بازی دست چپ شده و با درست کردن از تنظیمات هم به راست بر نمی‌گردد (با تشکر از اسماعیل عزیز)

این مشکل بخاطر OpenGL می باشد! متن دیدگاه این دوست عزیز در این مورد :

هر کسی که بازی کانترش مشکل داره که دست چپ هست و دست راست نمیشه این کارا که میگم رو بکنین

اول برین گوگل سرچ کنین open gl بعد برنامه رو دانلود کنین و نصب کنین

بعد برین تو بازی setting قسمت video بعد renderer اونجا open gl رو انتخاب کنین مشکلتون حل میشه

.

.مشکل نهم) هیچ سروری در بازی Add نمی‌شود

این مشکل از Steam می باشد که برای رفع آن روش اول یک بار خاموش و روشن کردن سیستم هست که با این کار سرویس استیم دوباره فعال سازی می شود. روش بعدی در صورت جواب ندادن Restart این هست که Steam کلا پاک و دوباره نسخه نهایی نصب و اجرا شود و سپس بازی اجرا شود و بازی با مجوز ادمین (راست کلیک و انتخاب Run as administrator) اجرا شود. در صورتی که باز هم مشکل پابرجا بود به ناچار باید بدون Steam بازی اجرا شود که برای این کار هم بالا گفته شده » مشکل چهارم و نوشته قرمز آخر آن…

 

مشکل دهم) هنگام شلیک با تاخیر در بازی تیر شلیک می‌شود

این سوال در بخش دیدگاه‌ها پرسیده شده و چون جدید بود به متن افزوده شد. ببینید شما باید اول تست کنید ببینید در نوع بدون اینترنت و با BOT ها هم این مشکل را دارید؟ اگر داشتید که از بازی و عدم مطابقت آن با سخت‌افزار شماست و تنها کاری که می‌توانید انجام دهید آپدیت درایور سخت‌افزارها و اجرای بازی با Run as administrator و تغییر در تنظیمات گرافیک بازی هست. در صورت درست نشدن باید از نسخه‌ی دیگر بازی استفاده نمایید اگر در اینترنت گشته باشید برای این مشکل در خود سایت سازنده هم جواب قانع کننده‌ای وجود ندارد و مشکل از هسته بازیست که در نسخه نهایی بازی یعنی CS GO هم درست نشده.

ولی در صورتی که شما فقط در بازی آنلاین کانتر این مشکل را دارید از CMD ویندوز به آی‌پی سرور بازی Ping بزنید (با نرم‌افزار PingToolsPlus هم می‌توانید) اگر پینگ شما بالا بود (بالای ۱۵ برای سرورهای داخلی و در برخی مواقع ۲۰) پس پینگ شما به سرور بازی مشکل دارد و از سیستم و بازی هیچ مشکلی درگیر نیست و برای بهتر کردن اوضاع می‌توانید به سرورهای نزدیک‌تر وصل شوید یا ISP خودتان را عوض کنید. همچنین در برخی مواقع اگر از WiFi برای اتصال اینترنت استفاده می‌کنید از کابل استفاده نمایید که بی‌تاثیر در پینگ نیست.

 

 

خواهشمندیم درصورت کپی و حتی استفاده از این راهنماها حتما منبع رو هم ذکر کنید!

تمامی این روش ها توسط من و سایرین در چندین سیستم تست شده و مشکلی اگر وجود داشت در بخش دیدگاه ها بیان کنید تا بررسی شود.این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
(برای ذخیره در قالب PDF روی دکمه Print در انتها کلیک نمایید)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page
تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60

درباره ی مهرداد مهاجر

مهرداد مهاجر هستم، مدیر و موسس سایت دانش‌کامپیوتری. کارشناس مهندس کامپیوتر و علاقه مند به برنامه نویسی و اینترنت در کنار مباحث امنیت و علوم روز. از آنجایی که همه آموزش‌‌ها و مطالب را تنها خودم تهیه کرده‌ام و نویسنده‌ آنها تنها شخص خودم می‌باشم از شما دوستان فهیم و با فرهنگ خواستارم که در صورت استفاده از این مطالب در هرجایی حتما نام نویسنده و لینک به مطلب در دانش‌کامپیوتری را هم درج نمایید تا زحمات شبانه روزی اینجانب که بصورت رایگان در اینجا ارائه می‌شود بی نتیجه نماند. همچنین ارائه دیدگاه از جانب شما در مورد مطالب سایت نقش مهمی در ادامه فعالیت و بهبود مطالب آن دارد. همیشه موفق و پیروز باشید.

1,491 دیدگاه

 1. سید جواد

  سلام من نصبش کردم ارور لانچر DLL میده لطفا راهنمایی کنید

 2. سلام من میخواستم بدونم چطور میشه اندازه صفحه رو تغییر بدم

 3. سلام
  من cs 1.6 نصب کردم. به سرورها دسترسی نداشت. خودم اد کردم جواب داد.
  الان که دوباره بازی رو اجرا میکنم، همون سروری که اد کرده بودم هم not respond میده.
  دیگه هم نمیتونم سروری اد کنم!کلا انگار به نت وصل نمیشه!
  چطور میتونم هم مشکل دسترسی به سرورهای عمومی و هم به این سرورهایی که اد میکنم داشته باشم.

 4. سلام.وقتی بازی رو می خوام استارت بزنم تا وسط هاش میره بعد هی از اول میاد.

  • سلام. روش‌های مشابه که بالا گفته شده رو تک تک باید اعمال کنید. دیدگاه سایر عزیزان هم مشابه شماست بگردید در همین بخش دیدگاه‌ها…

   در ضمن اینجا بخش دیدگاه‌ها هست و بخش چت نیست در عرض ۵ دقیقه جوابتون رو بدم!

 5. قبلا وقتی میرفتم سرور درست میکردم برای شبکه محلی لن مشکلی نداشتم و درست میشد
  تازگی سرور درست میکنم اما در زمان لودش میندازه بیرون و مینویسه:
  hl.exe hase stoping
  ]چیکار کنم؟

 6. سلام.من میخواستم روی کانتر سورس اسکین بریزم که دیدم اصلا پوشه ای به نام مدل وجود نداره. لطفا کمک کنین با تشکر

 7. سلام من چند ماه دارم CS 1.6 بازی میکنم و 1 CFG دارم ولی چند روز پیش یه دونه بهترشو گرفتم و امروزا از بازی یهو میپره بیرون و این ارور رو مینویسه FATAL EROR NET_QueuePacket:WSAENETRESET
  می خواتم بدونم مشکل از CFG یه یا نه ممنون میشم اگه سریع تز جواب بدین.

 8. سلام رفیق ببخشید مزاحم شدم …خود بازی کانتر هیچ مشکلی نداره ولی مشکل از sxe هست مثلا وقتی میخوام بازی رو بازی کنم چنین اروری میده…..file corrupted this application has been mainpulted and maybe its infected by a virus or carcked . this applicatin won t wor anymore و هر کاری کردمم درست نشد البته وقتی ویندورزو عوض میکنم تا ی روز بعدش حدودا درسته ولی بعد باز همینجوری میشه اگه میشه لطفا جواب بدید ناموسا کامپیوترم سوخت بس ک ویندوز عوض کردم خخ

 9. سلام من به یه مشکل در کانتر برخوردم. کلید S تو بازی کار نمیکنه و حتی تو تنظیمات کیبورد هم عقب رفتن و روی دکمه های گذاشتم باز هم کار نکرده. حتی بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم درست نشد. ممنون میشم راهنماییم کنین.

 10. سلام .
  من ویندوز 8.1 pro نصب کردم و بازی کانتر استریک warzone رو دانلود کردم ولی اصلا اجرا نمیشه .
  هرکاری کردم نشد . به روش هایی که گفتید عمل کردم ولی اصلا فایده نداشت .
  من راه حل دو و سه رو تست کردم ولی نشد .
  بازی رو روی xp گذاشتم ولی بازم نشد .
  هرکاری کردم نشد .
  32 بیت هم هستم .
  لطفا کمکم کنید

 11. سلام من به مشکلی در کانتر سورس برخوردم
  رفتم یه اسکین دانلود کردم برای کانتر سورس و وقتی اسکین رو وارد کردم تا خواستم وارد بشم و مپ رو لود کنم این ارور را داد
  (Qut of memory) و از بازی در امد
  بالای این ارور نوشته بود:engine error
  اما درایوم خیلی جا داره!!
  چطوری این مشکل رو برطرف کنم
  لطفا راهنمایی کنید

 12. سلام
  ویندوز لپ تاپ بنده 10 هست ، باز راحت بالا میاد ولی وقتی موقع شروع لود میشه و صفحه بازی میاد که انتخاب کنی تروریس باشی یا سیتی ، همونجا کلا بدون هیچ خطایی گیر میکنه بیرون هم نمیاد!
  جالب اینه که قبل این ،به کامپیوتر وصل میشی و اونجا هم نشون میده که یه گیمر اضافه شده ولی..
  باید به زور بیای بیرون!
  ممنون میشم راهنمایی کنید بعد از عمری اومدیم با مهمونمون یه دست گیم بزنیم که اینطوری شد!
  قبلا تو همین لپ تاپ اجرا میشد
  تازه ویندوز 10 ریختم ولی روی کامپیوتر اجرا میشه

 13. سلام برای بازی گلوبال افنسیو این ارور میاد failed load the launcher dll:the specified module not be found

 14. سلام
  مشکل من اینه که وقتی توی بازی cs 1.6 میرم به سرور انلاین متصل میشم 2 تا از مپ هاش برا من نمیاد یعنی وقتی مپ داره لود میشه گیر میکنه {در حدی که باید با task manager ببندمش 😐 } لطفا راهنمایی کنین تازه خودتون گفتین مپ رو حذف کنین بعد دوباره بریزیم اما نشد 🙁

 15. سلام به مدیر سایت
  من در کانتر گلوبال مشکل دارم که وقتی بازش میکنم و گزینه پلی سی اس گو رو میزنم دو گزینه دیگه میاد دباره اونم ران سی اس گو میزنم و وقتی میزنم بدون ارور نمیره تو بازی

 16. من وارد سرور میشم در کانتر 1.6 ، بعد یکی از رمز های کانتتر اینه که اون رمزو میزنی میتونی از پشت دیوار افراد رو ببینی . من این رمزو میزنم و عمل نمیکه . اما مال بقیعه کار میکنه . من تو سرور بودم میدیدم که خیلیا میدونن طرف کجاست و به دیوار تیر میزنن. بعد از همون جایی که به دیوار تیر میزنن آدم میاد بیرون. چرا کار نمیکنه من میزنم؟؟؟؟؟

  • ‍۱- سلام.
   ۲- ایمیل www نداره!
   ۳- چیت توی بازی‌های آنلاین فکر می‌کنم ممنوع هست و جلوگیری می‌شه ازش!
   ۴- از همون‌هایی که از دیوار می‌تونن بیان بیرون بپرسید بهتون بگن! من ندیدم همچین چیزی رو.

 17. سلام من وقتی وار کانتر میشم و الت تب می کنم دیگه توی بازی نمیره باید برم بیرون بازیو از اول اجرا کنم اگه کمکم کنین ممنونم

  • سلام
   ببینید این بازی از روی یه بازی دیگه ویرایش و شخصی سازی شده و کلی باگ داره که اینا کم کم اون هستن! یه نسخه دیگه بازی رو باید تست کنید یا تنظیمات بازی رو هی تغییر بدید شاید درست بشه.

 18. سلام،من کانتر 1.6 دارم،میخواستم ببینم شما راهی بلدین که من رو تو بازی کمک کنه،من تو مرحله های اصلی بازی،اونم مرحله ی فوق حرفه ای گیر کردم،یارام خیلی ضعیفن،هیچ چیزی وجود نداره که مرحله ی اصلی رو اسون کنه؟؟؟؟؟ترو خدا اگر هست بگید،از رمز ها هم استفاده کردم ولی فقط بعضی هاشون کار میکنه مثل نور از تفنگ اومدن یا تعویض خشاب خودکار،ولی بقیه چیز ها کار نمیکنن،کمکم کنین لطفا،با تشکر

 19. سلام من کانتر2015 مدرن وار فار 2 رو دارم وقتی میخوام چیزی تایپ کنم یا دستم میخوره به یه دکمه دیگه روی کیبورد بازی هنگ میکنه …!لطفا به این مشکل من جواب بدید ممنون میشم…‍‍

 20. سلام، لطفا به این مشکل که میدونم مشکل خیلی از کاربرها هست رسیدگی کنید.
  مشکل فقط تاخیر در شلیک هست که تفاوت بین زدن کلیک چپ موس و عمل تیر زدن در بازی تغریبا 0.5 ثانیه طول میکشه.
  در بقیه موارد هیچ مشکلی وجود نداره، نه از لحاظ Frame rate و نه سرعت اینترنت.
  لینک ویدیو از این مشکل: https://www.youtube.com/watch?v=75tAYzLKGHc
  من در 1.6 به این مشکل بر خوردم اما ویدیو برای بازی CS:GO هست.

 21. سلام
  من کانتر source دارم و یه دفعه بازی کردم
  دفعه بعد ک میخواستم برم تو بازی hl2.exe – applicatin eror میده
  لطفا راهنمایی کنید

  • سلام. شاید عین خطای شما اینجا نباشه ولی باید تک تک خطاهای مشابه رو تست کنید…

   • سلام
    یک مشکل دیگه هم هستش که فکر کنم ربط داشته باشه:
    وقتی find servers رو می زنم در قسمت Interner هیچ سروری باز نمی شه ولی در قسمت favorites سرورا میان که بعد باز می کنم همون مشکل قدیمی هست

    • احتمال می‌دم بازی نمی‌تونه به اینترنت دسترسی پیدا کنه، همون جای دیگه نصب کنید و XP‌ رو اعمال کنید…

 22. باسلام
  مال من مشکل could coniction to server رو می ده بازی یا آنتی چیت مشکل نداره مشکل از کجاست

 23. وقتی میزرم تو بازی مپ رو هم انتخاب میکنم میپره بیرون

 24. سلام مشکل من اینه failed load the launcher dll:the specified module not be found

 25. بچه ها کانترم درست بود
  یهویی اینجوری شد که تیر نمیزنه و حرکت نمیکنه
  مشکلش چیه لطفا راهنمایی کنین

 26. والا هرکاری نوشته بود کردم و نشد

  داداش نمیتونی با teamweiver متصل شی ببینی اشکال از کجاست
  ممنون میشم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *