Instalike
Instagram

تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60

حل مشکلات سری بازی های کانتر استرایک (Counter Strike) در وینوز

در بازی های کانتر مانند کانتر ۱٫۶ (CS 1.6 – Counter Strike v1.6) سورس (Counter Strike – Source) و کلا نسخه های هاف لایف (Half Life) در ویندوزهای سون (۷) و خانواده ۸ (ویندوز ۸ و ۸۱) و حتی ویندوز محبوب ۱۰ شرکت Microsoft مخصوصا در ویندوزهای ۶۴ بیت با مشکلاتی رو برو هستیم که همه آنها در این پست مورد بررسی قرار داده شده و موارد جدیدی هم در صورت وجود توسط شما در بخش نظرات مطرح شده و در مورد آن هم راه حلی بیان می شود.

توجه خیلی و خیلی مهم،‌ در این مورد دیدگاه ارائه نفرمایید: این آموزش در مورد کانتر ۱.۶ و Source هست و در مورد GO‌ صدق نمی‌کند. ولی ممکن هست برخی از موارد در GO هم مشکل گشا باشد. در مورد GO سوال نپرسید.

توجه مهم اول) قبل از بیان کردن مشکلات عمده اگر بازی را از سی‌دی‌های شرکت‌های ایرانی یا خارجی تهیه کرده‌اید برای آنلاین بازی کردن اصلا توصیه نمی‌شه! برای بازی آنلاین حتما باید نسخه‌ی اصلی را به همراه آخرین پچ‌های بازی و sXe در صورت لازم داشته باشید، در غیر این صورت بازی آنلاین نمی‌شود و یا از شما شماره سریال و موارد غیر ضروری می‌خواهد. برای دانلود نسخه‌ی اصلی از این لینک‌ها استفاده نمایید » Link1 Link2  + تمامی پچ ها

توجه مهم دوم) برای اجرای بهتر بازی در درایور غیر ویندوز نصب شود و قبل از اجرای بازی آنتی‌ویروس و فایروال کلا خاموش شود.

توجه مهم سوم) بازی کانتر یک بازی ویرایش شده از بازی هاف لایف می باشد و ویرایش کردن هر چیزی باگ‌هایی را هم به همراه دارد! برای حل مشکل خود صبور باشید و مطالب زیر و دیدگاه ها را هم مطالعه کنید. برای دیدن نظرات مرتبط می توانید دکمه های Ctrl + F را فشار داده و کلمه کلیدی خود را در صفحه جست جو نمایید. و بدانید مشکل مشابه روش رفع مشابهی را نیز دارد.

توجه مهم چهارم) برای سریع تر رسیدن به پاسخ خود از گوگل بصورت انگلیسی استفاده کنید!

.

مشکل اول) پس از کمی از اجرای بازی یا بارگذاری نقشه (Map Loading) از بازی بیرون می‌آید و یا هنگ می‌کند!

دلیل این مشکل می تواند امنیت ویندوز ۸، ۸.۱ و یا ۱۰ و نصب بودن بازی شما در درایو ویندوز باشد! برای رفع این مشکل بازی را بطور کامل Uninstall  کرده و در درایو غیر ویندوز نصب کنید. دلیل بعدی واصلی این هست که کل پوشه نصبی دارای خاصیت Read only می باشد و در صورتی که در شاخه ویندوز نصب گردد و یا ویندوز ۶۴ بیتی داشته باشید خود بازی نمی تواند چیزی را در خود ذخیره کند و باعث می شود در وسط بازی از بازی بیرون بی یاید. برای حل این مشکل کافیست به آدرس نصبی رفته و کل پوشه را انتخاب و تیک Read only آن را بردارید و برهمه پوشه های داخلی اثر دهید (برای متوجه شدن بهتر می توانید اینجا کلیک کنید و فیلم این قسمت آموزش را مشاهده کنید.) [توجه مهم : یک بار برداشتن Read Only کافیست! دوباره این کار را انجام دهید باز هم می بیند تیک وجود دارد ولی بی تاثیر است!] دلیل دیگر هم می تواند خراب بودن نقشه انتخابی باشد که باید نقشه درست را از اینترنت دانلود و جایگزین کنید یا نسخه دیگری از بازی را نصب کنید.

دلیل بعدی این مشکل در بازی های آنلاین می باشد که بخاطر تاثیر داشتن sXe Injection بر روی بازی اخلالی در آن ایجاد می شود و آن از بازی شما را خارج می کند. با نصب نسخه به روز sXe این مشکل رفع می شود یا اگر نسخه آن به روز است با اجرای دوباره بازی و اجرای sXe با مجوز مدیریت (بر روی میانبر sXe راست کلیک کرده و run as administrator را برگزینید) اجرا کنید این مشکل رفع می شود.

دلیل دیگر هم هماهنگ نبودن Map با نسخه بازی هست و در صورتی که نقشه های دیگر مشکلی نداشتند و تنها یکی یا چند تا نقشه مشکل دارند باید آنها را پاک کنید یا تعویض کنید.

.

مشکل دوم) بازی اصلا اجرا نمی‌شود و یا در صورت اجرا خطای مانند “Fatal error available memory less than 15 MB” را می‌دهد

دلیل این مشکل در ویندوز های غیر XP عدم سازگاری با نسخه ویندوز می باشد ولی در ویندوز XP به معنای کم بود حافظه (RAM) هست. برای حل این مشکل هم کافیست به پوشه نصبی رفته و به Properties فایل اجرایی hl.exe یا hl2.exe رفته و در تب Comparability رفته و تیک Run this program… را گذاشته و نسخه ویندوز را بر روی ویندوز XP نسخه Service Pack 2 گذاشته و OK کنید. (در بازی کانتر سورس یا برخی نسخه های بازی یک فایل اجرایی ctstrike.exe یا شبیه این نیز وجود دارد که در صورت اجرا نشدن با روش قبلی باید بر روی این فایل اجرایی هم همان روش را اعمال کرده و نسخه آن را هم روی سرویس پک دو ویندوز XP بگذارید). در کانتر سورسی که Play-CSS.exe یا مشابه این دارد بایستی این فایل روی ویندوز ۷ گذاشته شده و فایل hl2.exe روی ویندوز XP سرویس پک دو.

.

مشکل سوم) عدم اجرا و دادن خطایی مانند “Platform Error: Failed to load platform modules”

این مشکل اکثرا روی ویندوز ۸ و نسخه های ۶۴ بیت و بازی کانتر سورس اتفاق می افتد که کمی رفع این مشکل سخت تر از قبلی ها می باشد. دلیل این مشکل هم عدم مطابقت نسخه Steam نصب شده با ویندوز هست و برای حل این مشکل اینترنت و دانلود ۹۰ مگابایت لازم هست. برای حل این مشکل ابتدا به اینترنت وصل شوید ، سپس به Program Files موجود در شاخه ویندوز رفته و در پوشه Steam فایل Steam.exe را اجرا کنید. از شما آپ دیت می خواهد و تقریبا ۹۰ الی ۱۰۰ یا کمتر آپ دیت کرده و پس از نصب یک بار ویندوز را Restart کنید. در شروع مجدد همان فایل را اجرا کرده و به Settings رفته و در تب In-Game تیک Enable steam community in game را بردارید و بازی را اجرا کنید حال بازی اجرا شده ولی خطای stopping hl2.exe را می دهد و از بازی بیرون می آید. برای رفع این مشکل از روش قبلی (مشکل دوم) کمک بگیرید.

.

مشکل چهارم) خطای مربوط به Steam مثلا failed:steam startup و یا موارد مشابه این

اگر با به روز رسانی Steam هنوز با آن مشکل داشتید چاره ای نداریم جز دور زدن آن! برای این کار مراحل زیر رای دنبال کنید.

۱- ساخت میانبر از فایل hl.exe یا hl2.exe بر روی Desktop

۲- بر روی میانبر درست شده راست کلیک کرده و Properties را برگزنید و در بخش Target یک فاصله زده و کد زیر را به ادامه آن اضافه کنید :

-nomaster -game cstrike

یعنی برای مثال در بخش Target میانبری که من درست کردم در کل عبارت زیر نوشته شده است :

"D:\MyFiles\Games\CS 1.6\hl.exe" -nomaster -game cstrike

می بینید که علامت ” قبل از عبارت اضافه شده قرار داده شده است. با این کار بازی بدون استریم اجرا می شود.

ویرایش) اگر -steam را نوشته باشید از Steam استفاده می کند. در غیر این صورت خیر!

.

مشکل پنجم) غیرفعال بودن چت در بازی

برخی از دوستان در دیدگاه ها بیان کردند که نمی تونن چت کنن و نوشته دیگران برای اونها نشون داده نمی شه یا مواردی که خطای (#cstrike-chat) رو می ده. برای رفع این مشکل چند راه وجود دارد :

۱- دانلود آخرین پچ بازی و نصب آن. با جست جو در اینترنت بنا به نسخه بازیتون حالا کانتر ۱٫۶ یا سورس می توانید لینک های پیدا کنید.

۲- ریست کردن تنظیمات. برای این کار کافی هست فایل config.cfg در پوشه های بازی را پاک کنید. (معمولا در پوشه cstrikr موجود هست) توجه کنید که با این کار کلیه تنظیمات بازی Reset to default می شود.

۳- ممکن هست فایل cstrike_english.txt موجود در آدرس cstrike/resource خراب یا پاک شده باشد! نسخه اصلی را از اینجا دانلود و در این آدرس قرار داده یا جایگزین کنید.

.

مشکل ششم) گرافیک کم بازی و عدم ثبات در تنظیمات مشابه

برای رفع این مشکل شما باید چند حالت را تست کنید که بسته به نوع بازی و سیستم شما متغیر هست و نمی شود تنظیم دقیقی را من بنویسم و شما آن را حتما اعمال کنید! ولی با یک تنظیم دیگر برای همیشه مشکل رفع می شود ولی این همیشه یک باری همیشه نمی شود که آن را هم انتهای کلامم عرض می کنم.

برای رفع مشکل به تنظیمات بازی و Video بروید و چندین ComboBox را مشاهده می کنید، یکی دو گزینه DX یا DirectX هست و OpenGL در این مورد برخی سیستم ها با OpenGL مشکل دارند و مجبورا باید روی دایرکت ایکس بازی کنید ولی گرافیک OpenGL در نقشه ها و فواصل دورتر بهتر از DirectX می باشد.

باکس بعدی رزولیشن صفحه است که آن هم هرچه بیشتر باشد بهتر هست ولی باید با نوع باکس اولی تست شود یعنی در برخی موارد مشاهده شده است که OpenGL با رزولیشن بالاوقتی Apply می شود و یک بار بازی را Restart می کنید اعمال نمی شود ولی DirectX اعمال می شود و یا بلعکس! پس بین این دو جعبه نوع گرافیک . رزولیشن باید تست کنید و دقت کنید تراکم رنگ ها ۳۲ بیت باشد و ۱۶ گرافیک بازی را کم می کند ولی حرفه ای های بازی بخاطر Smoke کم در نوع ۱۶ بیتی آن را انتخاب کرده و با آن عادت می کنند.

این ۱۶ بیتی و روزلیشن کم باعث می شود که چپ دستی مطلق یا راست دستی مطلق هم پیش آید که با رفع مشکل ویدئو مشکل راست و چپ دستی هم رفع می شود.

ولی گفتم همیشه این تنظیمات باقی نمی ماند برای مواقعی هست که شما بطور صحیح از بازی خارج نشوید و دفعه بعدی میبینید رزولیشن پایین و تراکم ۱۶ بیتی رنگ ها و چپ دستی را مشاهده می کنید! پس برای ثبات در تنظیمات خروج استاندارد لازم هست.

.

مشکل هفتم) بازی در ویندوز اصلا اجرا نمی شود و هیچ خطایی هم نمی‌دهد

اول پاسخ مشکل دوم را بررسی نمایید در صورت درست نشدن، برای رفع این مشکل sysdm.cpl را در Run اجرا کنید. در ویندوز XP به تب Advance رفته و در ویندوز های بعدی در سمت چپ بر روی Advanced System Setting کلیک کنید. سیس در بخش Performance بر روی Setting کلیک کنید. در پنجره باز شده به تب آخری یعنی Data Execution Prevention رفته و روی مورد دوم کلیک کرده و از باکس پایین فایل hl.exe یا hl2.exe را اضافه کنید. OK کرده و سیستم را ریستارت کنید.

.

مشکل هشتم) بازی دست چپ شده و با درست کردن از تنظیمات هم به راست بر نمی‌گردد (با تشکر از اسماعیل عزیز)

این مشکل بخاطر OpenGL می باشد! متن دیدگاه این دوست عزیز در این مورد :

هر کسی که بازی کانترش مشکل داره که دست چپ هست و دست راست نمیشه این کارا که میگم رو بکنین

اول برین گوگل سرچ کنین open gl بعد برنامه رو دانلود کنین و نصب کنین

بعد برین تو بازی setting قسمت video بعد renderer اونجا open gl رو انتخاب کنین مشکلتون حل میشه

.

.مشکل نهم) هیچ سروری در بازی Add نمی‌شود

این مشکل از Steam می باشد که برای رفع آن روش اول یک بار خاموش و روشن کردن سیستم هست که با این کار سرویس استیم دوباره فعال سازی می شود. روش بعدی در صورت جواب ندادن Restart این هست که Steam کلا پاک و دوباره نسخه نهایی نصب و اجرا شود و سپس بازی اجرا شود و بازی با مجوز ادمین (راست کلیک و انتخاب Run as administrator) اجرا شود. در صورتی که باز هم مشکل پابرجا بود به ناچار باید بدون Steam بازی اجرا شود که برای این کار هم بالا گفته شده » مشکل چهارم و نوشته قرمز آخر آن…

 

مشکل دهم) هنگام شلیک با تاخیر در بازی تیر شلیک می‌شود

این سوال در بخش دیدگاه‌ها پرسیده شده و چون جدید بود به متن افزوده شد. ببینید شما باید اول تست کنید ببینید در نوع بدون اینترنت و با BOT ها هم این مشکل را دارید؟ اگر داشتید که از بازی و عدم مطابقت آن با سخت‌افزار شماست و تنها کاری که می‌توانید انجام دهید آپدیت درایور سخت‌افزارها و اجرای بازی با Run as administrator و تغییر در تنظیمات گرافیک بازی هست. در صورت درست نشدن باید از نسخه‌ی دیگر بازی استفاده نمایید اگر در اینترنت گشته باشید برای این مشکل در خود سایت سازنده هم جواب قانع کننده‌ای وجود ندارد و مشکل از هسته بازیست که در نسخه نهایی بازی یعنی CS GO هم درست نشده.

ولی در صورتی که شما فقط در بازی آنلاین کانتر این مشکل را دارید از CMD ویندوز به آی‌پی سرور بازی Ping بزنید (با نرم‌افزار PingToolsPlus هم می‌توانید) اگر پینگ شما بالا بود (بالای ۱۵ برای سرورهای داخلی و در برخی مواقع ۲۰) پس پینگ شما به سرور بازی مشکل دارد و از سیستم و بازی هیچ مشکلی درگیر نیست و برای بهتر کردن اوضاع می‌توانید به سرورهای نزدیک‌تر وصل شوید یا ISP خودتان را عوض کنید. همچنین در برخی مواقع اگر از WiFi برای اتصال اینترنت استفاده می‌کنید از کابل استفاده نمایید که بی‌تاثیر در پینگ نیست.

 

 

خواهشمندیم درصورت کپی و حتی استفاده از این راهنماها حتما منبع رو هم ذکر کنید!

تمامی این روش ها توسط من و سایرین در چندین سیستم تست شده و مشکلی اگر وجود داشت در بخش دیدگاه ها بیان کنید تا بررسی شود.این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
(برای ذخیره در قالب PDF روی دکمه Print در انتها کلیک نمایید)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

درباره ی مهرداد مهاجر

مهرداد مهاجر هستم، مدیر و نویسنده‌ی سایت دانش‌کامپیوتری. کارشناس نرم‌افزار کامپیوتر و علاقه‌مند به برنامه‌نویسی و اینترنت در کنار مباحث امنیت و علوم روز. از آنجایی که همه آموزش‌ها و مطالب را تنها خودم تهیه کرده‌ام و نویسنده آنها تنها شخص خودم می‌باشم از شما دوستان فهیم و با فرهنگ خواستارم که در صورت استفاده از این مطالب در هرجایی حتما نام نویسنده و لینک به مطلب در دانش‌کامپیوتری را هم درج نمایید تا زحمات شبانه روزی اینجانب که بصورت رایگان در اینجا ارائه می‌شود بی نتیجه نماند. همچنین ارائه دیدگاه از جانب شما در مورد مطالب سایت نقش مهمی در ادامه فعالیت و بهبود مطالب آن دارد. همیشه موفق و پیروز باشید.

۱,۵۷۷ دیدگاه

 1. سلام ممنون از مطالب خوبتون من وقتی وارد بازی Counter-strike:source v34 میشم صفحه سیاه میشه و هیچی دیگه بالا نمیاد وقتی task manager رو باز میکنم نوشته not responding باید چه کارش کنم؟؟! راستی ویندوزم سون و ۳۲ بیت هست

 2. سلام ممنون از مطلب خوبتون من مشکل شماره ۲ رو دارم و هر کاری که گفتید انجام دادم ولی هنوز درست نشده چیکار کنم تیک read only رو هم ور داشتم ولی باز هم کار نکرد

  • ببخشید مورد شماره ۱ مشکل منه که وقتی داره لود می کنه یه دفعه بیرون میاد همه کارهایی که گفتینم انجام دادم ولی هموز درست نشده

 3. Salam,Dar hame Server ha injoori hastam va to hame sv hame srpy nemibinam cs am ham 1.6 e Farsi.Moshkel badi ine ke Dokme H ro mizanam Crash misham az bazi mire biroon nemidonam Chera in balaha sare man miad.

 4. با سلام من جدیدا ویندوز عوض کردم حالا تو کانتر چنین چیزی میبینم البته بار اول که رفتم توش این طور نبود کسی میدونه مشکل از کجاست و چطور میشه درستش کرد

  ویندوزم

  Win 7 Home Premium 64

  هست ممنون میشم کمک کنید

  عکس از مشکل

  http://uupload.ir/files/h5g8_photo_2017-02-17_23-14-42.jpg

  http://uupload.ir/files/2hkc_photo_2017-02-17_23-17-10.jpg

 5. سلام من قبلا Spray تو کانتر میدیدم ولی الن نه Spry ماله خدم می تونم بینم و نه spry بازیکنان و.لطفا جواب بدید و اگر نیاز به فایلی بود ان را در کناره جواب Upload کنید ممنون میشم.

  • سلام. همه سرورها اینطوری شدن؟‌ اگه همه اینطوری شده بازی رو یه جای دیگه نصب کنید. اگه نه فقط یه سرور هست به ادمین سرور پیام بدید.

   لطفا یه بار دیدگاه بذارید برای یک مطلب. نه هر ۳ دقیقه یکبار. ممنون.

 6. سلام . وقتی میخام به سرور ایرانی وصل شم سیستم هنگ میکنه باید کلا از بازی بیام بیرون ولی به سرور های خارجی بدون مشکل وصل میشه . میشه کمک کنید . ممنون

 7. سلام
  بله دستورشو میزنم خلاصه همه کار های فعال سازی رو انجام میدم ولی باز این خطلا رو می ده:
  Can’t use cheat command in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1
  لطفا کمک کنید

 8. با سلام
  من موقع اجرا چیت یا cfg با این پیغام در کنسول مواجه می شم :
  couldn’t exec banned_user.cfg
  couldn’t exec banned_ip.cfg

  و این خطا:Can’t use cheat command in multiplayer, unless the server has sv_cheats set to 1

  قبلا تو ویندوز ۷ درست بود ولی الآن که ویندوز ۱۰ هست این طور شده
  لطفا کمک کنید

 9. سلام میخواستم بدونم چظور میشه کل تنضیمات بازی رو ریست کنیم . چون من از یه cfg که تا حالا استفاده نکرده بودم و نمی دونستم چطوره استفاده کردم و الان هم از نظر گرافیک . کیبورد و موس کلا خراب شده . هر کاری هم می کنم حل نمیشه . راستی اون cfg رو هم پاک کردم دیگه ازش استفاده نکردم .

 10. سلام من یه مدت سرورهای انلاین دیگه واسم نمیاد مشکل چیه؟؟؟؟

 11. سلام ببخشید میشه بگین چطور با چند پی سی در کنار هم این بازی رو انجام داد با استفاده از کارت شبکه؟ و بازی نصب شده در پی سی ها اینه Counter.Strike.Source.Upadte.2012.Portable ممنون؟

  • سلام. آموزش کامل در سایت‌های ایرانی و فارسی هست یه جست‌جوی ساده در گوگل بزنید…

   • تو Counter-Strike 1.6 خیلی راحت لن میشه و سی اس سورس نمیشه.به نظر خودم سی اس سورسم بد دانلود شده یا ی چیز تو این مایه ها چون فایل hlds.exe رو هم تو ۱٫۶ میاد بالا ولی تو سی اس سورس خطای dll میده. به هر حال ممنون

 12. سلام خیلی ممنون از ئب سایت عالیتون من یک مشکلی دارم که خیلی داره اذیت میکنه وارد بازی میشم سرور هم ادد میکنم بازی رو هم شروع میکنم هیچ مشکلی نداره ولی بعد از دو سه دقیقه بازی انلاین ی دفه این ارور رو میده:

  dissconect :your conver mat level should be greater than or equal to bat was set to please correct this before re joining

 13. سلام/وارد کانتر مودرم میشم صفحه افقی هست.چطوری عمودی کنم.تشکر

 14. با سلام و خسته نباشد من داشتم تو سرور زامبی بازی میکردم بعضی از افرادی که توش بازی میکردن خیلی سریع اینو و اون ور میرن خیلی خیلی تند عین برق وقتی میخواهند تیر بزنند انگار صد تا تیر پشت سر هم میزنن میخواستم ببینم رمزی باید تو کنسول بزنیم یا چیزه دیگه ای

 15. سلام
  تو تب internet سروری یافت نمیشه…
  قبلا با replaceکردن یکی از فایل های بازی مشکل حل شد ولی الان نمیدونم کدوم فایل بود
  ممنون میشم کمک کنین

 16. سلام ادمین جان عزیز
  کانتر من ۱٫۶ هست و به تازگی می خوام وارد بازی بشم هیچ سروری رو نشون نمیده و هیچ سروری هم ادد نمیشه
  برای حل این مشکل باید چیکار کنم ؟ میشه لطفا راهنماییم کنید ؟ کامپیوترو روشن کردم دیدم ای طوریه 😐

 17. سلام ببخشید من داشتم بازی رو میکردم برای چند لحظه اینترنت قطع شد از بازی اومد بیرون بعد از اتصال دوباره اینترنت رفتم تو بازی دیدم دست چپ شده و کیفیت بازی اومده پایین دوباره حذف و نصب کردم دیگه سرور ادد نمی کنه همه اون کارایی که شما گفتید هم انجام دادم بازم اد نمی کنه

 18. سلام خسته نباشی آقا من میرم تو کانتر آنلاین وقتی دارم به جلو حرکت میکنم و همزمان دکمه a یا d رو میزنم هیچ حرکتی نمیکنه و تک حرکتی هست. لطفا راه حلو بگین.

 19. سلام مشکلات قبلی حل شدند من حالا کانتر سورس رو از سرزمین دانلود نصب کردم وارد می خوام بشم این مشکل رو میده
  Error reading application id. Please either wite it to steam_appid.txt or
  use the launcher

 20. داداش من کانتر ۱٫۶ رو باز می کنم این ارور رو میده:steamstatup(0xf,0x12fb28) faild with error 108: the local steam service
  is not running
  چطوری حلش کنم

 21. سلام خسته نباشید من ویندوزم ۸٫۱ ۶۴ بیتی هست وقتی کانترو نصب کردم ارورfailed to load the launcher DLL:
  the specified procedure could not be found. رو داد گفتیم برین و اپ دیت کنید ولی من برنامه ی استیم رو باز میکنم صفحه ی سیاه میاد بعد میره.
  اگه میشه لینک برنامه رو بدین که خودم دانلود کنم خیلی ممنون میشم.
  با تشکر

 22. سلام من وقتی کانتر رو باز می کنم این مشکل رو میده
  could not launch game.
  only one instance of this game can be run at a time
  چجوری حلش کنم

 23. سلام
  من وقتی میخوام وارد قسمت آنلاین بشم اولش چند تا سرور میاد ولی بعدش خیلی هاش میزنه sever not responding
  یه دونه هم سرور هست میخوام واردش بشم میزنه fail to connect after 4 retires
  مشکلش چیه
  کانتر سورس
  ویندوز ۸٫۱

 24. سلام من وقتی اسکین انتخاب میکنم تو گلوبال بعد اسکین هارو که میزارم میرم افلاین با بات بازی کنم تو شاپ عکس اصلحه با همون اسکینه اما وقتی انتخاب میکنم اصلحه اسکین نداره و معمولیه

 25. سلام . لطفا اگه میشه سریع جوابمو بدین . من دیگه اخرین امیدم اینجاس که کانترمو درست کنم.کانترم ارور سافتور اومد من زدم نه . بعد از اون موقع هرکاری میکنم تا بازشه نمیشه. روش کلیک میکنم چند ثانیه صفحه سیاه میشه بعد کانترم گوشه صفحه بازم میشه یعنی صفحه کامل دیده نمیشه بعد از اینکه چند ثانیه باز موند بسته میشه .اینم مشکلمه کسی تا الان کمکم نتونسته بکنه . اگه اینجا هم نشه مجبورم سی اس ترک کنم/

 26. سلام باتشکر از سایت خوبتون من در کانتر مشکل دارم
  وقتی در بازی انلاینم ومیخام با میکروفن با دوستانم صحبت کنم صدام اصلا واضح نمیاد و فقط صدای خشخش برای دوستانم میرود لطفا راهنمایی کنید

 27. سلام،خسته نباشید،ی سوال داشتم ، چرا چیت فعال میکنم کار نمیکنه ؟؟ مشکلش از کجاس ؟ ۱٫۶ انلاین

 28. سلام مشکل من اینه ک هر رمزی رو ک میزنم عمل نمیکنه..zeroهستش

 29. با سلام من مشکل چپ دست بودن بازی و بد بودن گرافیک رو دارم
  طی آموزشتون برنامه OPEN GL رو دانلود کردم و نصب کردم اما وقتی انتخابش میکنم و اوکی میکنم
  این پیام برام میاد و از بازی میپره بیرون
  چکار کنم ؟
  http://8pic.ir/images/sjuvm3wpev3c0ab8ajem.jpg

 30. سلام
  من کانتر سورسو چند روز پیش گرفتم واسه لن بازی کردن ولی هرکار کردم نشد قبلش zero رو هم بازی میکردم به صورت لن بدون هیچ تنظیمی ولی اینو هرکار کردیم نشد، اینترنتو قطع کردم کلا با یه کابل شبکه دو تا کامپیوترو شبکه کردم هیچجوره کار نکرد. بعد الان تست کردم zero هم دیگه شبکه نمیشه!
  بیخیال شدیم آنلاین بازی کردم، آنلاینشم فقط ۲۰ تا سروری که خودش میاورد میشد وصل شد هر آی پی میدادم وصل نمیشد!
  بازم بیخیال، با همون سرورا راحت بازی میکردم، ۲-۳ روز هم بازی کردم، یه روز خاموش کردم فرداش روشن کردم دیدم هیچ سروری نمیاره “could not contact master game server” 😐 ، فایروالو دستکاری کردم، فایروالو خاموش کردم، فایل MasterServers رو از یه جا دیگه گرفتم، بازی رو یه جا دیگه نصب کردم، فیلترشکن زدم… هر کار کردم نشد 😐

  خداوکیلی نسخه تست شده فول همه چی ازش سراغ دارین؟ 🙁 شانس ندارم من ;(

 31. سلام داداش بازی من گرافیکش خراب شده هرچی بازی پاک می کنم نصب می کنم همونه که همونه قبلا یک نرم افزار نصب کردم برای ریختن اسپری مخصوص خودم اون بازیم خراب کرده بازی بقیر از درایو نصبی تو درایو c یا جای دیگه ذخیره نمیشه؟؟؟

 32. سلام . من واسه باره اوله که میخوام برم داخلش
  تمام مراحل رو درست رفتم و وقتی وارد سرور میخوام بشم باید یه فایلی رو دانلود کنه
  یه خونه دانلود میکنه و میاد بیرون این ارور رو میده file does not exist
  چ کنم ؟

 33. سلام ببخشید من نسخه cs 1.6 ادرنالین روخریدم و نصب کردم ولی وقتی نصب میکنم فقط یه دفعه بالا میاد و بعد از اون که میام بیرون یا ارور fatal error-deiccated server رو میده یا اصلا بالا نیماد و هیچ اروری هم نمیده البته اکثر موقع ارور نمیده ممنون میشم کمک کنید

 34. سلام داداش ببخشید من یکی از کانتر های ۱/۶ رو از بیرون خریدم نضب کردم پیچ م ریختم انتی چیت هم ابدیت کردم اما وقتی روی کانتر کلیک می کنم میره توش یک صفه سیاه میاد باز میندازه بیرون مشکلش چیه لظفا زودجواب بدید

 35. سلام من نسخه کانتر استریک سورس رو خریدم و نصب کردم اما دکمه ~ کار نمیکنه توی تنظیمات کیبوردم رفتم اما گزینه ایی به اسم کنسول نبود لطفا کمک کنین.اگه میشه جوابو ب جیمیلم ارسال کنین با تشکر

 36. سلام من میخوام به یه سرور نصب شم توی کانتر استرایک ۱٫۶ وقتی ریفرش میکنه هیچ سروری نه تو اینترنت ن تو لن و ن تو هیچ منویی باز نمیشه لطفا راهنماییم کنید

  • سلام.

   لازم نیست توی فرم‌ها چیزی رو که ندارید، «ندارم» ثبت کنید!

   به سرور هم نصب نمی‌شن، وصل می‌شن.

   سرور رو باید دستی Add کنید و با Refresh چیزی نمیاد اصولا… اگه بازم مشکل بود باید آنتی‌ویروس و فایروال رو خاموش کنید و بازی رو با راست کلیک و Run as admin اجرا کنید…

 37. سلام اقا من انلاین بازی میکنم بازیم بعد هر ۳٫۴ دقیقه این ارورو میده.
  disconected:your convat mat_dxlevel should be greater than or equal to 80.0 but was set to 0. please correct this before rejoining
  من تو کنسول بازی هم اینو زدم که ست شه ولی ارور داد نوشت cpu speed 1004 mhz and 2047 MB of system ram
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 38. با سلام
  داشتم بازی میکردم و اومدم بیرون و بعدش وارد بازی شدم که انلاین ۱٫۶ بازی میکنم دیگه نمایشگر تیر ، چت ، میزان جان ، پول و … نمایان نمی شود و هیدن شده.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 39. سپهر قربانی

  با سلام و خسته نباشید بنده بازی ۱٫۶ رو روی سیستمم نصب کردم و بازی میکردم (ویندوز۸٫۱) اما خود بخود از کار افتاد و موقع باز کردن بازی هیچ اروری نمیده صفحه بازی برای چند ثانیه بالا میاد و بعد بسته میشه . تمامی مراحل مذکور رو هم رفتم حتی از طریق run که با این پیغام مواجه شدم half-life launcher has stop working
  ممنون میشم کمکم کنید

  • سلام.

   آنتی‌ویروس و فایروال خاموش باشه
   در پارتیشن غیر ویندوز نصب بشه
   بازی با راست کلیک و انتخاب Run as admin اجرا بشه
   در ویندوز‌های غیر XP حتما از Properties گفته شده در متن روی ویندوز XP Service Pack 2 قرار بدید.

 40. سلام من نصبش کردم ارور لانچر DLL میده لطفا راهنمایی کنید

 41. سلام من میخواستم بدونم چطور میشه اندازه صفحه رو تغییر بدم

 42. سلام
  من cs 1.6 نصب کردم. به سرورها دسترسی نداشت. خودم اد کردم جواب داد.
  الان که دوباره بازی رو اجرا میکنم، همون سروری که اد کرده بودم هم not respond میده.
  دیگه هم نمیتونم سروری اد کنم!کلا انگار به نت وصل نمیشه!
  چطور میتونم هم مشکل دسترسی به سرورهای عمومی و هم به این سرورهایی که اد میکنم داشته باشم.

 43. سلام.وقتی بازی رو می خوام استارت بزنم تا وسط هاش میره بعد هی از اول میاد.

  • سلام. روش‌های مشابه که بالا گفته شده رو تک تک باید اعمال کنید. دیدگاه سایر عزیزان هم مشابه شماست بگردید در همین بخش دیدگاه‌ها…

   در ضمن اینجا بخش دیدگاه‌ها هست و بخش چت نیست در عرض ۵ دقیقه جوابتون رو بدم!

 44. قبلا وقتی میرفتم سرور درست میکردم برای شبکه محلی لن مشکلی نداشتم و درست میشد
  تازگی سرور درست میکنم اما در زمان لودش میندازه بیرون و مینویسه:
  hl.exe hase stoping
  ]چیکار کنم؟

 45. سلام.من میخواستم روی کانتر سورس اسکین بریزم که دیدم اصلا پوشه ای به نام مدل وجود نداره. لطفا کمک کنین با تشکر

 46. سلام من چند ماه دارم CS 1.6 بازی میکنم و ۱ CFG دارم ولی چند روز پیش یه دونه بهترشو گرفتم و امروزا از بازی یهو میپره بیرون و این ارور رو مینویسه FATAL EROR NET_QueuePacket:WSAENETRESET
  می خواتم بدونم مشکل از CFG یه یا نه ممنون میشم اگه سریع تز جواب بدین.

 47. سلام رفیق ببخشید مزاحم شدم …خود بازی کانتر هیچ مشکلی نداره ولی مشکل از sxe هست مثلا وقتی میخوام بازی رو بازی کنم چنین اروری میده…..file corrupted this application has been mainpulted and maybe its infected by a virus or carcked . this applicatin won t wor anymore و هر کاری کردمم درست نشد البته وقتی ویندورزو عوض میکنم تا ی روز بعدش حدودا درسته ولی بعد باز همینجوری میشه اگه میشه لطفا جواب بدید ناموسا کامپیوترم سوخت بس ک ویندوز عوض کردم خخ

 48. سلام من به یه مشکل در کانتر برخوردم. کلید S تو بازی کار نمیکنه و حتی تو تنظیمات کیبورد هم عقب رفتن و روی دکمه های گذاشتم باز هم کار نکرده. حتی بازی رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی بازم درست نشد. ممنون میشم راهنماییم کنین.

 49. سلام .
  من ویندوز ۸٫۱ pro نصب کردم و بازی کانتر استریک warzone رو دانلود کردم ولی اصلا اجرا نمیشه .
  هرکاری کردم نشد . به روش هایی که گفتید عمل کردم ولی اصلا فایده نداشت .
  من راه حل دو و سه رو تست کردم ولی نشد .
  بازی رو روی xp گذاشتم ولی بازم نشد .
  هرکاری کردم نشد .
  ۳۲ بیت هم هستم .
  لطفا کمکم کنید

 50. سلام من به مشکلی در کانتر سورس برخوردم
  رفتم یه اسکین دانلود کردم برای کانتر سورس و وقتی اسکین رو وارد کردم تا خواستم وارد بشم و مپ رو لود کنم این ارور را داد
  (Qut of memory) و از بازی در امد
  بالای این ارور نوشته بود:engine error
  اما درایوم خیلی جا داره!!
  چطوری این مشکل رو برطرف کنم
  لطفا راهنمایی کنید

 51. سلام
  ویندوز لپ تاپ بنده ۱۰ هست ، باز راحت بالا میاد ولی وقتی موقع شروع لود میشه و صفحه بازی میاد که انتخاب کنی تروریس باشی یا سیتی ، همونجا کلا بدون هیچ خطایی گیر میکنه بیرون هم نمیاد!
  جالب اینه که قبل این ،به کامپیوتر وصل میشی و اونجا هم نشون میده که یه گیمر اضافه شده ولی..
  باید به زور بیای بیرون!
  ممنون میشم راهنمایی کنید بعد از عمری اومدیم با مهمونمون یه دست گیم بزنیم که اینطوری شد!
  قبلا تو همین لپ تاپ اجرا میشد
  تازه ویندوز ۱۰ ریختم ولی روی کامپیوتر اجرا میشه

 52. سلام برای بازی گلوبال افنسیو این ارور میاد failed load the launcher dll:the specified module not be found

 53. سلام
  مشکل من اینه که وقتی توی بازی cs 1.6 میرم به سرور انلاین متصل میشم ۲ تا از مپ هاش برا من نمیاد یعنی وقتی مپ داره لود میشه گیر میکنه {در حدی که باید با task manager ببندمش 😐 } لطفا راهنمایی کنین تازه خودتون گفتین مپ رو حذف کنین بعد دوباره بریزیم اما نشد 🙁

 54. سلام به مدیر سایت
  من در کانتر گلوبال مشکل دارم که وقتی بازش میکنم و گزینه پلی سی اس گو رو میزنم دو گزینه دیگه میاد دباره اونم ران سی اس گو میزنم و وقتی میزنم بدون ارور نمیره تو بازی

 55. من وارد سرور میشم در کانتر ۱٫۶ ، بعد یکی از رمز های کانتتر اینه که اون رمزو میزنی میتونی از پشت دیوار افراد رو ببینی . من این رمزو میزنم و عمل نمیکه . اما مال بقیعه کار میکنه . من تو سرور بودم میدیدم که خیلیا میدونن طرف کجاست و به دیوار تیر میزنن. بعد از همون جایی که به دیوار تیر میزنن آدم میاد بیرون. چرا کار نمیکنه من میزنم؟؟؟؟؟

  • ‍۱- سلام.
   ۲- ایمیل www نداره!
   ۳- چیت توی بازی‌های آنلاین فکر می‌کنم ممنوع هست و جلوگیری می‌شه ازش!
   ۴- از همون‌هایی که از دیوار می‌تونن بیان بیرون بپرسید بهتون بگن! من ندیدم همچین چیزی رو.

 56. سلام من وقتی وار کانتر میشم و الت تب می کنم دیگه توی بازی نمیره باید برم بیرون بازیو از اول اجرا کنم اگه کمکم کنین ممنونم

  • سلام
   ببینید این بازی از روی یه بازی دیگه ویرایش و شخصی سازی شده و کلی باگ داره که اینا کم کم اون هستن! یه نسخه دیگه بازی رو باید تست کنید یا تنظیمات بازی رو هی تغییر بدید شاید درست بشه.

 57. سلام،من کانتر ۱٫۶ دارم،میخواستم ببینم شما راهی بلدین که من رو تو بازی کمک کنه،من تو مرحله های اصلی بازی،اونم مرحله ی فوق حرفه ای گیر کردم،یارام خیلی ضعیفن،هیچ چیزی وجود نداره که مرحله ی اصلی رو اسون کنه؟؟؟؟؟ترو خدا اگر هست بگید،از رمز ها هم استفاده کردم ولی فقط بعضی هاشون کار میکنه مثل نور از تفنگ اومدن یا تعویض خشاب خودکار،ولی بقیه چیز ها کار نمیکنن،کمکم کنین لطفا،با تشکر

 58. سلام من کانتر۲۰۱۵ مدرن وار فار ۲ رو دارم وقتی میخوام چیزی تایپ کنم یا دستم میخوره به یه دکمه دیگه روی کیبورد بازی هنگ میکنه …!لطفا به این مشکل من جواب بدید ممنون میشم…‍‍

 59. سلام، لطفا به این مشکل که میدونم مشکل خیلی از کاربرها هست رسیدگی کنید.
  مشکل فقط تاخیر در شلیک هست که تفاوت بین زدن کلیک چپ موس و عمل تیر زدن در بازی تغریبا ۰٫۵ ثانیه طول میکشه.
  در بقیه موارد هیچ مشکلی وجود نداره، نه از لحاظ Frame rate و نه سرعت اینترنت.
  لینک ویدیو از این مشکل: https://www.youtube.com/watch?v=75tAYzLKGHc
  من در ۱٫۶ به این مشکل بر خوردم اما ویدیو برای بازی CS:GO هست.

 60. سلام
  من کانتر source دارم و یه دفعه بازی کردم
  دفعه بعد ک میخواستم برم تو بازی hl2.exe – applicatin eror میده
  لطفا راهنمایی کنید

 61. باسلام
  مال من مشکل could coniction to server رو می ده بازی یا آنتی چیت مشکل نداره مشکل از کجاست

 62. وقتی میزرم تو بازی مپ رو هم انتخاب میکنم میپره بیرون

 63. سلام مشکل من اینه failed load the launcher dll:the specified module not be found

 64. بچه ها کانترم درست بود
  یهویی اینجوری شد که تیر نمیزنه و حرکت نمیکنه
  مشکلش چیه لطفا راهنمایی کنین

 65. والا هرکاری نوشته بود کردم و نشد

  داداش نمیتونی با teamweiver متصل شی ببینی اشکال از کجاست
  ممنون میشم

 66. سلام،اقا مهداد خیلی ممنون،این کارو کردم و درست شد،یک بار پاک و دوباره نصب کردم،الان مثل روز اولش شده،فقط اگر میشه دلیل برام بیارید که چرا این جوری شده بود،در واقع وقتی برق رفت چی شد که بازی این طور شد؟با تشکر از زحماتتون

 67. من کانتر انلاین بازی میکنم و ۳ روز مسافزت رفتیم و الان باز نمیکنه و میزنه stop working و دو تا کانتر دیگه هم نصب کردم ولی باز این شد لطفا کمک کن ذمت گرم

  • سلام. ببینید آنتی‌ویروس یا فایروال یا هرچیز سیستمی دیگه فعال شده این روزا… یکی یکی از متن روش‌های مشابه رو باید پیدا کرده و تست کنید.
   از سیستم هم باشه باید ویندوز رو دوباره نصب کنید.

 68. خیلی ممنون از راهنماییتون (y)

 69. سلام،من کانتر ۱٫۶ دارم،یک شب وقتی تو بازی بودم یک دفعه برق رفت،الان هر چی میرم تو بازی و میخوام بجنگم هیچ کدوم از دکمه ها کار نمیکنن،فقط دکمه بیرون اومدن از بازی کار میکنه،مطمعنم هستم که دکمه ها نسوختن چون تو بازی های دیگه کار میده،بعد از اون باری که برق رفت هم اینجوری شد بازی،ترو خدا بگید چیکار کنم؟نه توی بازی انلاین کار میده و نه توی افلاین،حتی توی مرحله های اصلی بازی هم کار نمیده

 70. با عرض سلام و خسته نباشید ! من در بازی Counter Strike Source مشکل دارم ، هنگامی که میخواهم وارد بخش انلاین یا افلاین شوم ، روی Loading در بخش تجزیه Resource گیر یا هنگ میکند و دیگه جلو نمی رود : لطفا اگه مشکلی هست یا راه حلی میشناسید به من اطلاع دهید . با تشکر از شما

 71. سلام اقا مهرداد میخواستم بدونم این بیام چیهconnection failed after 4 retries

  • سلام. می‌گه اتصال انجام نشد بعد ۴ بار تلاش. ببینید سرور سالم هست،‌ فایروال و آنتی‌ویروس خاموش هست و بازی رو با ران از ادمین اجرا کردید و راه‌هایی که در متن و دیدگاه‌ها هست…

 72. سلام
  ببخشید من چطور میتونم Steam رو ریستارت کنم؟؟؟

 73. سلام من کانتر extreme v5 رو دانلود کردم ولی رو ویندوز ۸.۱ اصلا نصب نمیشه و میزنه فایل پشتیبانی نمیشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

 74. اقا مهرداد برای کانتر GO نیست

 75. سلام من اسکین AWP نصب کردن الان وقتی حالت عادی دستمه یه خط قهوه ای روی صفحص و وقت ریلود خود قستم تکون میخوره ولی دستم نیست

 76. سلام و عرض ادب.من میخواستم بدونم چرا وقتی وارد بازی کانتر ۳ یا همون counter strike global offensive میشم یه لحظه عکس تفنگ میاد بعدش سریع صفحه سیاه میشه ولی وقتی موسم رو حرکت میدم دکمه ها صدا میده
  لطفا بگید باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

 77. سلام من بعضی مپ ها رو دانلود میکنم یا از قبل دارم میرم توش مشکلی نیست ولی bot بگیرم هی مینویسه analizing میره بیرون دوباره میاد توش چرا ؟؟؟؟؟؟

 78. سلام .برا من ارور هیچی نمداد راحل شماهم امتحان کردم.الان کلا باز نمیشه کانتر .قبلا باز میکرد استارت که میزدم در میومد .ممنون میشم جوابمو بدین

 79. سلام و خسته نباشید آقا مهرداد،من یک مشکل اساسی در کانتر دارم که اصلا اعصابم ر خورد میکنه،ویندوز من ۷ و ۶۴ بیتی هست،وقتی وارد کانتر میشم ۵ دقیقه بازی میکنم
  اخطار warning conestion problem میده،با این که پینگم ۴۰ هست و حتی اینترنت هم قطع و وصلی نداره،بزم وسط بازی قطع میشه،ولی وقتی رو لپ تاب بازی میکنم اصلا این مشکل رو ندارم،اینترنتم آسیاتک ۱۲۸طلایی هست،اگه میشه جواب بدید ممنون از سایت خوبتون❤

  • سلام. واسه بازی کانتر ویندوز ایکس پی ۳۲ بیتی سرویس پک ۲ توصیه می شه و بعد اون حتی مدل ۶۴ بیتی خطاهای زیادی داره. شما بازی رو با Run as admin اجرا کنید و سیستم مورد نظرتون رو از نظر آنتی‌ویروس و تنظیمات سیستمی شبیه لپ‌تاپی که گفتید بکنید.

 80. ببخشید من کانتر نصب کردم آنتی چیت ۱۵٫۷ نصب کردم پچv.23 نصب کردم ویندوزم ۸/۱ ولی میره تو کانتر ۲ ثانیه بعد میندازه بیرون

 81. سلام من وقتی بازی کانتر رو ممیخوام اجرا کنم این ارورو میده the specified video mode is not supported. the game will now run in software mode. چیکار کنم؟؟ لطف کنید منو راهنمایی کنید.باتشکر

 82. این روشی که شما میگی،روی کانتر ۱٫۶ جواب میده.این کانتری که من دارم خیلی با کیفیته.counter strike 3

 83. سلام آقا مهرداد.ببخشید که گفتم دوستان!
  این آموزش گذاشتن روی ویندوز xp کجاست!؟اون راه های بالا جواب نمیده!روی بقیه کانترا جواب میده اما کانتر ۳ نه!میشه لطفا دقیق راهنمایی کنید؟این کانتر اعصابمو خورد کرده.ممنونم

 84. سلام.من ویندوز ۷ دارم و ۶۴ بیتی هست.counter strike 3 رو نصب کردم اما اجرا نمیشه و این ارور رو میده:hl2.exe has stopped working.
  قبلا ک ویندوز ۳۲ بیتی داشتم راحت اجرا میشد.الان باید چیکار کنم دوستان؟

  • سلام. گفتید دوستان!‌ اینجا دقت کنید فروم نیست دوستان جواب بدن!‌ سایت شخصی هست و بنده جواب می‌دم معمولا…
   در آموزش گذاشتن روی ویندوز XP و اجرا با مجوز ادمین و راه‌کارهای دیگه گفته شده باید یکی یکی تست کنید.

 85. سلام من کانتر ۱.۶ دارم و هیچ مشکلی هم نداره ولی وسط بازی هی نوتفیکیشن های راهنمایی میاد گوشه راست بازی و هر کدوم وسط بازی صدا میده و اعصاب نزاشته برام..میشه بگین چطور قطع میشه

 86. سلام ببخشید من کانترم وقتی میخوام آنلاین بازی کنم آی پی سرور رو که میزنم کلی طول میکشه تا بره تو بعد که میره تو یهو ارور میده بعد از بازی خارج میشه اگه میشه راهنماییم کنید لطفا به ایمیلم پیامک بزنید

 87. unable to get lfilesystem interface form silesystem factoy این یعنی چیش مشکل داره

 88. آقا ممنون . مشکلم حل شد

 89. آخه من به سایت warmerise.com میرم و اون هم یه نوع کانتره از نوع فضاییش! مشکلم هم اینه که بازی اجرا میشه و main menu رو هم میاره ولی وقتی play now رو میزنم تا سرورا لود بشه هیچ سروری رو نمیاره! در حالی که بقیه میتونن برن و من نمیتونم.استیم رو هم جدیدترین نسخه گرفتم.دایرکت ایکس هم گرفتم خلاصه هر کاری کردم سروری رو نمیاره.میتونید کمکم کنید؟

 90. سلام میخواستم بدونم که این راهنمایی هایی که گفتین فقط برای بازی های کانتر نصبیه؟

 91. به منم ارور میدهan end to the threadbefor the cthread object is destroyed lllegal termination of worker thread!threads must negotiate

 92. سلام مشکل من اینه که بازی راحت باز میشه اما من نشان گر موس رو نمیبینم ۲ بار با حدس زدن جاش بازی کردم و هیچ مشکی نداشت به نظر شما برای چیه

 93. سلام ممنون بابت این همه زحمتی که کشیدین

 94. سلام.مشکل من اینه که وقتی نسخه بروز sxe رو اجرا میکنم از بازی میاد بیرون وهرچقدرم میزنم تا بازی اجرا شه بعد چند ثانیه از بازی میاد بیرون.ولی وقتی بدون sxeوارد بازی میشم کاملا بدون مشکل بالا میاد .
  لطفا کمکم کنین میخوام انلاین بازی کنم ولی بخاطر این مشکل نمیتونم.

 95. سلام من بازی رو دانلود کردم آنتی چیت هم نصب کردم یه مدتی قشنک بازی میکردم اما جدیدا اروری به نام Failed t load libary error 87 میده کمک کنید

 96. داداش مهرداد بازی من در کل افلاین این بچ انلاین رو ریختم اینجوری شد چیکار کنم؟؟

 97. سلام ببخشید من میخواستم بازی را تو گیم پورت بزارم وقتی که می.ارم بازد اجرا نمیشه تو گیم پورت کلین من چگونه مشکلما بر طرف کنم ممنون میشم زود جواب بدید

 98. سلام وقتی بازی رو باز میکنم این ارورو میده
  .windows cannot find f/setupgame… . make sure you typed the name correctly and then try again

 99. سلام من بازی رو انلاین انجام دادم بعدش که اومدم بیرون الان نمیتونم افلاین بازی کنم بنظرتون چیکار کنم ؟

 100. سلام من مشکل ۲ رو دارم طیق دستورات شما پیش رفتم باز هم خوب نشد چیکار کنم ؟

 101. سلام
  میخواستم بدونم چجوری میشه دست راست یا چپ بودن کانتر رو تغییر داد؟

 102. سلام من با ویندوز سون ۶۴ بیت میرم تو بازی موقع پرشدن ارورمیده Runtime Error
  ….Program:G:\Counter Strike 1.6
  Abnormal Program Termination
  چه کار کنم ؟؟

 103. من مشکل شماره ۴ رو دارم و روش های که شما گفته اید رو انجام دادم ولی خطا میزنه باید چیکار کنم ممنون از سایت خوب شما

 104. سلام خسته نباشید بازی من کامل اجرا میشد تا این که ابعاد تصویر رو بالاتر از حد مانیتورم انتخاب کردم الان وارد بازی میشم تصویر بالا نمیاد چجوری ابعاد تصویر رو بدون وارد شدن به بازی تغییر بدم

 105. اگر نسخه ای رو میشناسید که مناسب ویندوز من باشه لطفا لینکشو بگید تا دانلود کنم.راستی کم حجم باشه(counter strike condition zero ) بهتره.ممنون

 106. سلام.من وقتی بازی رو ریختم اولین مشکلم fatal error بود که با راه حلی اون روحل کردم.اما حالا مشکل من اینه که وقتی میزنم بره تو بازی هنوز بالا نیومده میگه condition zero launcher has stopped working اگر میشه کمک کنید اینو رفع کنم.
  ممنون از سایت خوبتون.

 107. برای من هیچ مشکلی نداشت و این موارد ذکر شده رو شامل نمیشد
  من رزولیشن بازی رو دستکاری کردم و گذاشتم روی ۱۳۶۰
  بعد از این تغییر دیگه هر وقت رو بازی کلیک میکنم میره رو صفحه بازی و در حالی که بازی کامل بالا نیامده میاد بیرون بی هیچ اروری
  چیکار کنم؟
  با تشکر

 108. سلام. من بازی و نصب کردم بازی بالا میاد ولی هنگ میکنه و اجرا نمیشه؟! و این که من مشکل ۷ و داشتم

 109. سلام خسته نباشی ببخشید تنظیمات کانترمو خراب کردم چطوری از اولش بیارم

 110. سلام ببخشین مزاحم شدم.
  من وقتی اسلحه در counter strike source می اندازم بعد از اینکه میام چکش کنم هنوز وارد بازی نشده این ارور رو میده
  hl2.exe Stoped Working

 111. سلام من میرم تو بازی میرم تو یه سرور بعد منو میندلزه بیرون و این ارور رو میده
  you have been disconneted from the server.reason:kicked:you are banned.check your console

 112. ببخشید مظاهم شدم سلام با ارز ادب چرا کانتر بازی میکنم بعضی موقعات هچیش نمیاد یا حالت نشسته هم داره نه زوم داره نه کسایی که میکشم معلومه نه HP معلومه هیچی معلوم نیست

 113. این راه های بالا رو انجام دادم اون english_menu دانلود کردم تو چت می نویسه &2

 114. سلام توبازی هیچ آدمی نیس هرکارمیکنم فقط خودم هستم

 115. سلام با خسته نباشید ببخشید وقتی زمین و یار خودمو انتاب کردم بعد زدم که نقشه ی بازی رو بیاره ارور میده که اولش اینه unadle to load authentication لطفا کمکم کنید با تشکر از زحمت های شما

 116. سلام من کانترروی ویندوز۷نصب کردم اولاش خوب نبود اما نمیدونم چی شد که دیگه نه راه میره نه شلیک میکنه

 117. ببخشید من همه ی کار ها رو کردم ولی وقتی بازی را باز می کنم یک ثانیه صفحه ای سیاه باز می شود و بعد بسته می شود و اروری هم نمی دهد

 118. ببخشید من وقتی میخوام وارد سرور شم eror fake client میده لطفا راه حل رو بگید

 119. سلام خیته نباشد من به تازگى یک asus g551vw خریدم ولى وقتى کانتر ١.۶ رو مى خوام نصب کنم ارور non 7z archive میده خواهشن کمکم کنین

 120. آقا مهرداد.من همه ی کار هایی رو که شما گفتی انجام دادم.ولی موفق نشدم.اصن رئی بازی که کلیک میکنم ۱ ثانیه فقط عکسی لود میشه بعد میپره بیرون.تمامی نکات رو هم رعایت کردم و خوندم… کمک

 121. سلام من وقتی بازی کانتر ۱٫۶ رو اجرا میکنم با این خطا رو به رو میشم مشکل از کجاس تورو خدا راهنماییم کنید مرسییییی Availlable memory less than 15mb!!!!

 122. سلام.ببخشید من مشکل هفت رو داشتم درست شد….ولی الان باید صد بار کلیک کنم تا یه بار بازی باز شه……….هر چقدر هم ریستارت کنم خوب نمیش………..کمک لطفا☻☺

 123. سلام بگ گراند کانترم عوض نشد هرکاریش کردم وقتیم که بازش میکنم ۲عماددقه که بازی میکنم میندازه بیرون واین پیغاما میده .اسکرین شات گرفتم ایمیلم اینه لطفا بهم پیام بدید تا عکسشا بفرستم ممنون اگه هرکی میدونه بگه ایمیلم همینه(emadrezapoi@gmail.com)

 124. سلام من ارور NET_queuepacked:WSAENETRESET دارم هی دو دیقه یبار میپره بیرون

 125. سلام.من ویندوز ۷ داشتم راحت میتونستم بازی کنم.ولی الان ویندوزمو ۸٫۱ کردم بازیش اجرا نمیش.هیچ اروری هم نمیده!

 126. سلام.من مانیتورم رو عوض کردم و رزولیشن بازی روی مانیتور قبلیم تنظیم بوده حالا وقتی میرم تو بازی رزولیشن مانیتور جدید رو جواب نمیده میخواستم بدونم هیچ راهی نیس رزولیشن بازی رو بدون اینکه وارد بازی بشی تغییر بدی؟
  چند بارم بازی رو از اول نصب کردم ولی درست نمیشه

 127. با سلام و عرض خسته نباشید. من وقتی وارد بازی میشم بعد چند دقیقه منو میندازه بیرون و این ارور رو میده.
  fatal eror
  net-Queue packet:WSAENETREST
  ممنون میشم جواب بدید.

 128. سلام افا من نصب میکنم بازی اجرا نمیشه available memory less than 15 mb این ارور رو میده
  چرا؟

 129. سلام ببخشید من کانتر نسخه Counter Strike 1.6 + Iran Online Servers دارم ولی وقتی سرور اد میکنم هیچی نمیاد لطفا راهنمایی کنید ممنون . 🙂

 130. سلام معذرت میخوام میخواستم بپرسم از وقتی که کانترو دوباره نصب کردم وقتی سرورو addمیکنم سرور و مپ دان میشه اما وقتی دوباره بازی اجرا میشه ارور میده ارورش اینه connot cotinue without model models backweapons2.mdl,disconnecting

 131. محمد علیزاده

  سلام اقا من وارد بازی میشم سرور هارو هم پیدا میکنه وقتی وصل میشه میاد بیرون میزنه سرور قطع شد
  مپ de_vertigoرو دانلود کن دانلود کردم ریختم ولی مشکلم حل نشد راهنمایی کنید

 132. سلام داش hl.exe و hl2.exe کجاست؟

 133. سلام مرسی از سایت خوبتون من وقتی میخوام کانترو اجرا کنم موقع لود شدن مپ میاد بیرون مپ هم هیچ مشکلی نداره هر کاری گفتیدم انجام دادم حتا ویندوز عوص کردم الان ویندوزم ۷ ۶۴بیت هست لطفا راه نمایی کنید

 134. میگم میکروقونم تو سرور آنلاین کانتر کار نمیکنه
  ولی تو کامپیوتر تستش کردم کار میکنه 😐
  مشکل از کجاس

 135. سلام
  عاقا من MIC ام تو خوده PC کار میکنه قشنگ صدا هم میاره و میاد
  ولی داخل سرورا کار نمیکنه مثلا سرور جیل برک کار نمیکنه

  • سلام. آقا درست هست و بقیه موارد هم نگرفتم منظور از MIC چی هست و سرور اصلا جیل بریک داشته باشه چی می‌شه! اصلا سوال شما به بازی کانتر مربوطه؟! اگه هست بنده بی اطلاعم توی گوگل انگلیسی بگردید.

 136. سلام
  من بازی را نصب کردم ولی در هنگام اجرا با این بیغام خطا روبرو میشم :
  http/1.1 302 found

 137. ba salam mn dar counter noskhe online vaghti ware server misham mikham masalan brm team terro 1 o bayad bznm vaghti miznm az bazi mipare biroon va in error ro mide
  LoadTGA:only type 2 and 10 targra RGB image supported
  in error ro mide lotfan komakam koni mer30 🙁

 138. سلام ببخشید من کانترم همه ی سرور ها رو میپرونه بعد از خروج از بازی مشکل چیه

 139. سلام ممنون از سایت خوبتون..مشکلم اینه که من وقتی sxe رو اجرا میکنم دیگه کانتر اجرا نمیشه و همون موقعی که منو ها میاد میپره بیرون و هیچ اروری هم نمیده..راهی که گفته بودید رو رفتم جواب نداد..ممنون میشم اگه راهنماییم کنید!

 140. محمدرضا قاسمی

  سلام،
  مشکلی که میگم، خیلی نادره. چون تو اینترنت هم گشتم دو سه نفر به این مورد اشاره کرده بودند که متاسفانه پاسخ مناسبی هم دریافت نشد. مشکل اینجاست که وقتی بازی Counter Strike Global Offensive رو اجرا میکنم (بازی نسخه اصلی هستش، یعنی تحت استیم اجرا میشه) بعد از مدتی سرعت اینترنتم بشدت کاهش پیدا میکنه. اونقدر که بیخیال اینترنت باید شد. از طریق مرورگر وب به سایتها نمیشه وصل شد ولی برنامه هایی مثل skype یا تلگرام وصل میشن. رو کامپیوترهای دیگه یا موبایل و تبلتها که در واقع روشون بازی CS:GO نصب نیست این مشکل وجود نداره. اول اومدم steam پاک کردم ولی مشکل حل نشد. بعد تنظیمات مودم کلا reset کردم بازم حل نشد. تا اینکه مجبور شدم کلا ویندوز پاک کنم. حالا که ویندوز پاک شده و steam هم روش نصب نیست هیچ مشکلی وجود نداره. فکر کنم باید بیخیال این بازی بشم.
  من از طریق سایت it-game.ir سایت شما رو پیدا کردم که همین پست شما رو با منبع تو سایتش گذاشته بود. احساس کردم که سایت فعالی دارید. امیدوار جواب سوالمو بتونم از شما بگیرم.
  تو قسمت پشتیبانی steam هم پیغام گذاشتم ولی جوابی نگرفتم. با ISP خودم هم که پارس آنلاین باشه تماس گرفتم، اونها هم گفتن که اینترنت شما هیچ مشکلی نداره و در مورد این موضوع هم نتونستن راهنمایی بکنند.
  البته من حدسم رو مودم، ولی وقتی دیدم که این مشکل با reset مودم حل نشد، بنظرم اومد که باید یه تداخل نرم افزاری رو سیستم باشه. چون الان که ویندوز دوباره نصب کردم بسیار راحتم. خلاصه برام این مشکل خیلی عجیب غریب اومد.

 141. سلام کانتر ممولی من هم دیگه بالا نمیاد هرکاری گفتید کردم میرم توش رو هر مپی میزنم بعد از کمی لود شدن میاد بیرون و این ارور رو میده unable to lad authentication library,exiting

 142. سلام مرسی از سایت بسیار خوبتون من بازیم انلاینه ویندوز ۷ هم هست وقتی بازیرو با sxe باز میکنم میاد بیرون بدون هیچ دلیلی اون فایلی که گفتید sysdm.cpl رو اسلان من ندارم فایل hl2.exe یا hl.exeرو ندارم فقط یه فایل hl هست لطفا کمک کنید

  • سلام
   شما از تنظیماتFolder option گزینه Show extensions رو برداشتید که .exe رو آخر فایل‌ها نمی‌بینید. همون hl خالی رو فرض کنید. ران از ادمین هم بازی و هم sxe و نصب بودن آخرین پچ‌های بازی باعث می‌شه از بازی نپره بیرون. سه تا دیدگاه با یه متن هم خوب نیست! یکی بذارید خونده می‌شه.

 143. سلام من وقتی می خوام آفلاین بازی کنم نمی شه تعداد بازیکنان رو وارد کرد لطفا کمک کنید ممنون

 144. سلام منم دقیقا همین مشکل رو دارم کاری هم که گفتی کردم ولی نشد

 145. سلام /خسته نباشید میشه کمکم کنید.من قبلا وارد بازی میشدم اما یکی دوروزه ک هیچ سروری رو وانمیکنه همش این خطا رو میده

  you have been disconnected fram the server
  reason:kicked:invalid protocal massage fram client
  لطفا کمک کنین/با تشکر

 146. سلام توروخدا جواب بدید!!!
  ۱_ نسخه کانتر پچ ‌v23 است و وقتی اس ایکس ای باز میکنم نمیره توش ارور هس استاپ ورکینگ(has stopped working). 2_اس ایکس ای بروز رسانی کردم ۱۵٫۶٫
  ۳_ من سه تا کانتر دان کردم مشکلم حل نشد .اسمش هم کانتر گیم ۵, کانترCounter-Strike 1.6 LH 2013, و آخری پچ v23 سرور omonas هست.

  دمتون گرم مشکلمو حل کنید …حتی با run adminisnatorهم که گفتید همرو باز کردم نشد!!!!

 147. با سلام
  اولین بار که کانتر را نصب کردم میتوانستم کانتر را افلاین بازى کنم اما بعد خسته شدم رفتم تو شبکه انلاینش.
  بعد از اون موقع به بعد نمیذاره افلاین بازى کنم.اینترنتمون سرعتش پایینه بعضى از سرور هارو قبول نمیکنه برنامه sxe رو هم روشن میکنم اما باز فرقى نمینه.راهى هست دوباره افلاین کرد؟

 148. سلام من وقتی وارد بازی میشم ارور hl2.exeرو میده واز بازی خارج میشه من اون کارهایی رو که تو بالا نوشته بودن کردم ولی بازم فایده نداد چیکارکنم ؟ممنون

 149. سلام
  وقتی وارد بازی می شم رو سرور کلیک راست می کنم که مپ رو دانلود کنه موقه دانلود بدون هیچ اروری از بازی می ندازه بیرون و مپ رو هم دانلود می کنم می ریزم هیچ فرقی نمی کنه
  تو Sxe هم جلو Status ب جای این که Good باشه نوشته (try in a few seconds) مشکل اصلی نمی دونم چیه

 150. Salam
  Vaghti Vared bazi Misham Ro Server Click Mikonam Ke beram to Sve Moghe Download Map Counter-Stirike Close Mishe Chikar Konam ?!

  Sxe Ro Ham Ke Didam Ro About Click Kardam Va Status Neveshte
  Status (try in a few seconds

 151. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

  سلام.
  آقا مهرداد ویندوز من ۸٫۱ هستش.
  counter strike3 رو روش نصب کردم.
  حدودا یه ماه بدون هیچ مشکلی بازی میکردم،ولی الان وقتی روش کلیک میکنم دو سه ثانیه صفحه loading رو میاره بعد سریع از بازی خارج میشه.
  روی درایو های دیگه هم نصب کردم.read only رو هم حل کردم.sysdm.cpl رو هم نگاه کردم.
  لینک ۲ شما هم فک کنم خرابه دانلود نمیشه.

 152. برای بازی کردن هیچ مشکلی ندارم و راحت بازی رو اجرا میکنم ولی داخل بازی ( بعضی از مپ ها که شکل های متفاوتی با داخل بازی دارند ) بعضی از شکل ها error نوشته شده .
  چطوری میتونم مشکل رو حل کنم ؟

 153. سلام.من اسکین چاقو و دستکش دانلود کردم و اون هارو تو جای خودشون قرار دادم.رفتم تو بازی اسکینا درست بودن هم چاقو و هم دستکش.ولی بعد یه مدت ازشون خسته شدم و رفتم فایل اسکینارو پاک کردم… الان که میرم تو بازی چاقو و دستکشه شطرنجی شدن ابی و صورتی 🙁 چاقو که اصلا نشون نمیده فقط بالا یه صفحه رنگی میاره

  چیکار کنم که درست بشه؟؟؟؟ بازی هم کانتر استریک سورسه

 154. آواتارسونیک99

  سلام.مشکل دهم:هیچ کدوم از راه حل ها کار نکرد
  مشکل ۱۱ هم:توو اون یکی کامپیوترم که اینه بازی باز میشه بعد سریع می پره بیرون بدون هیچ ارور.
  لطفا راهنمایی.چون نیاز دارم

 155. سلام اقا کامپیوتر من اروری به نامFatal error available memory less than 15 MB” را می دهد من باید چی کار کنم ویندوز بنده هم هشت و یک است.تازشم در بالا گفتید باید برم فایلhl.exe ولی وقتی روش کلیک میکنم باز هم همین اروری که عرض کردم را میدهد اگه میشه تورو خدا کمکم کنید

 156. سلام.من وقتی کانتر بازی میکنم در حین راه رفتن نمیتونم موس رو تکون بدم و هر چقدر موس رو تکون میدم سر جاش وای میسته به خاطر همین باید وایستم وبعد موس رو حرکت بدم یعنی هنگام استفاده از کیبورد موس عمل نیکنه.لطفا راهنماییم کنید.

 157. سلام
  اینجا دوستان پاسخگو نیستند و فقط من هستم! فروم و جای عمومی دوستان هستند
  کلا این بازی روی هشت و یک جواب نمی‌ده

 158. سلام
  در ویندوز ده فعلا تست کردم ولی موارد مشابه متن برای برگردوندن تنظیمات ویندوز ایکس پی و موارد دیگه رو تست کنید

 159. سلام من بازی Counter-Strike Global Offensive نصب کردم در ویندوز ۸٫۱ ۶۴ بیت اخطار:this game requires steam می دهد لطفا کمک کنید با تشکر.

 160. آقا پچ‌های بازی رو هم دان و نصب کنید
  بدون اس ایکس ای هم تست کنید ببینید بازی بدون مشکل اجرا می‌شه یا نه

 161. ترخدا در متن جواب دادم فکر کنم

 162. بازی رو دانلود و نصب کنید که قابلیت چیت داشته باشه

 163. سلام
  نسخه به نسخه فرق داره و ممکن هست کلا بسته شده باشه

 164. خسته نباشید . من قبلا باز ی میکردم و لی الان . هر کاری میکنم که تنظیمات بره روی ۳۲ بیت بازی رو اجرا کنم میاد بیرون نمیشه . لطفا راهنمایی کنید

 165. چون دیتای بازی خراب هست یا ناقص

 166. سلام
  نسخه پچ شده رو دانلود و نصب کنبد

 167. موارد مشابه در متن رو تست کنید

 168. مطلب و آموزش در مورد نسخه بدون ویرایشات هست
  با نرم‌افزار زیر پاک کنید تا با رجیستری پاک کنید
  Your Uninstaller

 169. سلام
  تنیظمات بازی رو ریست کنید
  یا اگه فایل کانفیگ رو نتونستید پیدا کنید بازی رو پاک کرده و جای دیگه نصب کنید

 170. سلام
  اس ایکس ای رو با مجوز ادمین باید اجرا کنید
  ترینر و ابزار مشابه هم نداشته باشید
  مشکل باز اگه بود به ادمین سرور اطلاع بدید

 171. سلام .داشتم انلاین بازی میکردم ک یهو از بازی اومد بیرون از طرف خود ویندوز بود نمیدونم یا نه یه چیزی هزاران بار میومد ک run یا save ( ی گزینه ی دیگم داش یادم نیس) داش من هی میرفتم تو بازی اینم هی از بازی میومد بیرون این پیامو نشونم میداد منم ک عصابم خورد شده بود run رو زدم بعد رفت دیگم نیومد(بگم ک هر چقد کلوزش میکردم ،کلوز نمیشد) بعد رفتم تو بازی یه صحنه وحشتناک رو دیدم:اسمم عوض شده بود…”MS pro یا MS player وغیره” حالام هر کار میکنم عوضش کنم عوش نمیشه کووووفتی…. چیکار کنم ؟فک کنم ویروسی هکی چیزی بوده؟

 172. سلام

  کارهای دیگه مثل نان استیم از حالت فقط خواندنی در آوردن ویندوز ایکسپی کردن و موارد مشابه رو انجام بدید

 173. سلام خسته نباشید…داداشم من هی مشکلی تو اجرا و اینا ندارم..من ۱٫۶ بازی میکنم بعد دیروز توی یکی از سایت ها اخرین نسخشو دان کردم حالا مشکل اینجاست وقتی میخوام تقنگ بخرم دیگه عکساشون و اون پنجره خرید نمیاد فقط گوشه سمت راست با نوشته سفید میاد مثل حالت چت کردن..مشکل گرافیکیم نیستا حالت انتخابش عوض شده من باید چکا کنم؟خیلی ممنون میشم اگ راه نماییم کنید..اگ به ایمیلم بفرستید ک ی دنیا ممنون میشم
  e.vahidgolkar@gmail.com

  • سلام
   مدل بازی اینطوری هست و باید بازی رو عوض کنید تا درست بشه
   این هم نسخه ویرایش شده هست
   پاسخ هم خودکار به ایمیل ارسال می‌شه لازم به درخواست دادن اون در متن نیست

 174. سلام

  لاگ کنار فایل اس‌ایکس‌ای رو هم چک کنید اگه خطایی نباشه باید سمت بازی رو چک کنید و روی ویندوز ایکس‌پی بذارید از تنظیمات و سایر چیزهایی که در متن اومده رو تست کنید

 175. سلام
  اس ایکس ای رو با مجوز ادمین باید اجرا کنید
  راست کلیک و انتخاب
  Run as administrator
  بازی رو هم همینطور
  آنتی ویروس و فایروال رو هم باید خاموش کنید

 176. اولا فارسی رو فارسی تایپ کنید
  دوما نسخه رسمی و قابلیت آنلاین رو تست کنید نه این نسخه‌های ویرایش شده و لانچر دار
  لانچر رو هم روی ویندوز ایکس پی بذارید
  فایل اچ ال رو هم همینطور
  آموزش در متن هست

 177. سلام من وقتی وارد سرور میشم میاد بیرون و پیام زیر رو میده

 178. سلام من تو بازی هر وقت به سمت جایی که اسموک (smoke) انداختن میرم fps ام از ۱۰۰ میرسه به ۳۰ !!! روی d3d و opengl هر دوتاش همین طوریه تو d3d که اصن fps میرسه به ۱۰ !!! سیستمم هم ضعیف نیست جدید ترین درایور nvidia 353.30 هم روش نصبه !!! رمم ۸ ! گرافیک ۴ گیگ
  gtx 850 با یه سی پی یو core i7 4710hq مشکل چیه ؟!؟!!؟!؟!؟ 😐

 179. دوست عزیز
  عزیز دل برادر
  کانتر اورجینال رو به زور دعا و صد کار می‌شه اجرا کرد توی ویندوز بالای ۸
  اون وقت شما کانتر ویرایش شده رو هی دوست دارید توی ویندوز ۸٫۱ اجرا کنید و هی من می‌گم نمی‌شه و شما دوست دارید اجرا کنید؟ نمی‌شه… کانتر اصل رو دانلود و اجرا کنید که اون هم با کارهای گفته شده فقط اجرا می‌شه نه عادی

 180. جواب رو دادم
  یک ساعته هیچ سایتی جواب شما رو نمی‌ده دوبار دیدگاه نذارید همه چیز ثبت می‌شه و بعد جواب نشون داده می‌شه

 181. سلام من تو کانتر ۱٫۶ تو بعضی از سرور ها باید رمز بزنی تا اسلحه بده بهت چی کار کنم

 182. سلام.من کانتررونصب کردم ولی باز نمی شه واین پیغام رو می ده

 183. خیلی خیلی ممنون یه دنیا تشکر

 184. ببخشید وقتی کانتر رو نصب کردم و وارد شدم این پیغامو داد half-life launcher has stopped working

  a problem caused the program to stop working correctly windows will close the program and notify you if a solution is available میشه راهنماییم کنید ممنون

 185. سلام . من وقتی برنامه sxe رو اجرا میکنم مشکلی ندارم ولی وقتی وارد کانتر استریک ۱٫۶ میشم این ارور ر. میاره:
  intercepting error sxe injected will close
  لطفا کمکم کنید

 186. چی رو می‌نویسه اگه جواب دیدگاه قبلی هست زیر اون بنویسید
  اگه مشکل جدید هست توضیح بدید

 187. سلام من وقتی میخوام وارد سرور اسپارتاکوس جیبر لیک بشم میگه could not download models/w_dodgeball.mdl:file dose not exist باید چی کنم کمک کنید لطفا…..

 188. سلام
  روی تنظیمات ویندوز ایکس‌پی گذاشتید؟
  در درایو غیر ویندوز اجرا می شه؟
  از رید اونلی در اوردید؟
  بازی سالم هست؟
  اینترنت قطع شده؟

  • اینترنت که وصله و این بازی رو در درایو D که برای ویندوز نیست اجرا می کنم.
   حالت رید اونلی نمیدونم یعنی چی، اگه میشه راهنماییم کنید.
   نمی دونم روی تنضیمات ایکس پی هست یا نه، کمکم کنید که چجوری این حالت رو تغییر بدم.
   اگه امکانش هست تصویری کمک کنید.

 189. سلام این بازی تو ویندوز ۷ ۶۴ بیت نصب نمیشه لطف کنید راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم

 190. تنظیماتی که دارید می زنید رو گرافیک شما پشتیبانی نمی کمه
  اگه دایرکت ایکس می زنید نسخه جدید دایرکت ایکس رو دانلود و نصب کنید
  اوپن جی ال هم به همین صورت

 191. من فهمیدم اگه ویندوز xpداشتم باید چی کار میکردم ولی سون نه لطفا اگه تونستید به جمیلم بفرستید یا همین جا توضیح بدید

 192. سلام باعرض خسته نباشید من یک سوال داشتم ویندوز من سون ووقتی میرم تو بازی ارور میاد میگه کم ترا ۱۵گیگبایت جا من چیکار کنم نمیشه کاری کرد

 193. خب نوشته دیگه چرا!
  اس‌ایکس‌ای رو باید اجرا کنید
  با مجوز ادمین

 194. سلام آقا مهرداد.من وقتی روی فایل اجرایی کانتر۱٫۶کیلیک میکنم وارد بازی نمیشه ارور هم نمیده به دستور العمل های بالا هم دقت کردم ویندوزم سون سرور پک یک هستش ونتونستمAdvanced System Settingرو پیدا کنم لطفا کمک کنید من دارتیکس ۱۱ با فلش پلیر وسایر برنامه ها غیر ازاوپن جی ال رو نصب کردم لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید.aliiishhhh5000@gmail.com

 195. بهزاد محمدی

  سلام آقای مهاجر. خسته نباشید. بنده تابحال دوبار بازی رو در دو پارتیشن جداگانه نصب کردم ولی هربار در هنگام اجرا کردنش با ارور زیر مواجه میشم.
  البته این نکته هم بگم که یه سرچی تو گوگل زدم و با توجه به راهنمایی ها اول به آدرس

  Start > Control Panel > System > Advanced > Performance > Data Execution Prevention

  رفتم و گزینه

  Turn on DEP for all programs and services except those I select

  را انتخاب کردم و hl.exe رو از محل نصب بازی، در لیست Add کردم اما این مشکل هم حل نشد ( سر همین برای بار دوم بازی رو دوباره نصب کردم)
  ممنون میشم من رو در حل این مشکل کمک کنید.
  با تشکر

 196. سلام
  مشکل فقط خواندنی رو از متن آموزش اعمال کردید؟
  سرعت کافی دارید؟
  بازی در غیر درایو ویندوز نصب هست؟

 197. سلام
  لازه به قسم و آیه نیست!! به همه سوالات اگه دقت کنید جواب دادم…

  شما اوپن جی‌ال رو برای ان ویدیا از گوگل بگرد و نصب کن
  یا از تنظیمات بازی در حالت کنسول به روی دایرکت ایکس بذارید

 198. بعد ی knife.cfg دانلود کردم وقتی فعالش کردم تو کانتر دیگ بعد شلیک دیر شلیک میکنه یعنی وقتی چپ کلیک میکنم بعد یک ثانیه دیگ شلیک میکنه knife.cfg هم پاک کردم ولی مشکل برطرف نشد

 199. سلام
  ی برنامه steamid changer رو از گوگل دانلود کردم برای free vip وقتی رو فایل کانتر کپی کردم جوین نمیشه میگه the server require that u are be running steam مشکل از کجاس کسان دیگه این مشکلو نداشتن وقتی پرسیدم میشه راهنمایی کنید؟ ممنون

 200. استیم تو فایل کانتر نبود خودم دان کردم بعد وقتی add game رو میزنم و روی کانتر کلیک میکنم میزنه failed to lunch

 201. چک کنید کانتر شما نان استیم هست یا نه
  برای این کار طبق آموزش شورت‌کات بازی رو ببینید

 202. سلام این مشکلو چجوری میشه برطرف کرد؟ the server require that u are be running steam

 203. سلام اقا مهاجر وقتی کانتر سورس رو باز می کنم اینو می یاره

 204. سلام می خواستم بدونم چطوری کانتر ۱٫۸ را از شکل شنکه ای به شکل معمولی در بیارم ؟؟؟؟ ممنون اقا مهرداد؟؟؟؟

 205. سلام
  آموزش ها برای کلاینت هست و برای سرور درست کردن اطلاعی ندارم

 206. http://8pic.ir/images/t953c9klene04dau3gjq.png

  http://8pic.ir/images/gufp3zznjfq3jr5uvqrs.png

  سلام من کانتر وارزون دارم http://www.gametracker.rs/server_info/193.192.59.62:27045/ این ای پی رو بازی میکنم دو تا مرحله هستن نمیره ارور میده عکس ارور ها رو هم گذاشتم لطفا کمکم کنین ممنون

 207. سلام
  خشته نباشین
  مهرداد جان من وقتی بازی رو اجرا میکنم(در ویندوز ۸٫۱) لپ تاپم به شدت داغ میکنه و فنش خیلی تند کار میکنه. اما یه نسخه از بازی تو یکی از سایت ها بود(سرزمین دانلود) که باهاش اصلا داغ نمیکرد. اما خیلی لگ داشت. تنظیمات گرافیک هم در دو حالت مشابه هستن. میخواستم ببینم راه حلی داری؟
  سیستمم هم asus n43sn هست با رم ۸گیگ و گرافیک ۱ گیگ nvidia و cpu corei7
  ممنون از محبتت

  • سلام
   لپ تاپ‌ها معمولا برای بازی مناسب نیستند و زود داغ می‌کنند
   درضمن موقع مشخصات دادن سیستم برای گرافیک فقط یک ننویسید! این رم گرافیکی هست و در اصل سرعت پردازنده و باس اون مهم هست نه رم خالی
   بعد هم ان وی‌دیا خالی سری‌های مختلفی داره که حتما باید اسم سری و شماره اون گفته بشه
   در کل اگه مشکل داغ کردن هست که عادی هست و اون بازی که داغ نمی‌کنه باهاش کانفیگ و تنظیمات اون روی سیستم پایین هست که داغ نمی‌کنه و شما هم می‌تونید بازی‌هایی که داغ می‌کنن رو روی کانفیگ پایین بذارید و کم‌تر داغ کنه

 208. slm man in moshkelo daram [Half-life Launcher has stopped working

 209. خیلی ممنون میشم اگر کار بده راه هایی که به من گفتید بازم دستتون درد نکنه

 210. سلام ببخشید بعضی از سرور ها که میخوام برم یه اروری میده میگه شما نمیتونید مپ مورد نظر را دان کنید مپشم نمیتونم پیدا کنم بعضی مواقع برای مود ها این ارور میاد خواهش میکنم کمکم کنید

  • سلام
   فایروال و آنتی‌ویروس باید خاموش باشه
   بازی باید در پوشه و آدرس غیر پارتیشن و درایو ویندوز نصب باشه
   بازی باید از حالت فقط خواندنی یا همون
   Read Only
   خارج بشه
   بازی رو تریجیحا با راست کلیک و انتخاب ران از ادمین اجرا کنید
   حتما یا استیم به نسخه آخر به روز باشه یا بازی رو بصورت نو استیم اجرا کنید
   تمامی آموزش‌ها برای مراحل بالا در متن هست مطالعه کنید

 211. slm dada bebakhshid counter man file save nadare che konam???????????

 212. شما که انقر به انگلیسی علاقه شدید دارید فارسی رو به انگلیسی می نویسید توصیه های گفته شده در لینک گوگل رو در پیش رو بگیرید:
  https://www.google.com/search?q=you+.dll%5Bcl_dlls%2Fclient.net%5D+differs+from+the+servers
  دلیل و روش های حل رو گفته

 213. سلام
  لازم به پاک کردن چیزی نبود
  ستاپ شما کراپتید شده و باید دوباره دانلود کنید
  درضمن کانتر اصلی نیازی به نصب نداره و پرتابل است

 214. من از سپنتا ام.من هم همین مشکل رو دارم:وقتی sxe رو باز می کنم بعدش کانتر رو که می خوام باز کنم سریع میره داخل ….. . چی کار کنم من حوابش رو بفرستید به :hadi_rahimi2015@yahoo.com

  • سلام
   مطمئنید فارسی نوشتید؟
   من که متوجه سوال شما نشدم
   در اینجا جواب خودکار به ایمیلی که باهاش دیدگاه گذاشتید ارسال می‌شه لازم نیست در متن ایمیل خودتون رو بذارید

 215. سلام
  با ادمین سرور در تماس باشید بر اساس کانفیگ سرور شما رو راهنمایی کنه

 216. سلام

  برای من بازی اصلا اجرا نمیشه و مشکل هشتمی که گفتی برای من خودش درست بود ولی بازی اجرا نمیشه من وقتی بازی رو اجرا میکنم sxe اول مینویسه intercepting game… بعد game injected مینویسه و بعد دوباره intercepting game و دوباره game injected مینویسه و دیگه هیچ اتفاقی نمی افته … نه بازی بالا میاد نه خطای میده…. لطفا راهنمای کنید.

  • سلام
   گزینه های مشابه و جواب های من در دیدگاه ها به سایر مشکلات رو بخونید متوجه میشید کلا چند راه هست بااون تمام مشکلات رفع می شه
   نصب بازی تست شده و پچ شده
   نصب در درایو غیر ویندوز
   خاموش کردن فایروال و آنتی ویروس
   اجرای بازی و اس‌ایکس‌ای با مجوز ادمین
   گذاشتن تنظیمات بازی روی ویندوز ایکس‌پی
   همه موارد در متن و دیدگاه ها به کرات گفته شده

 217. سلام
  در متن گفته شده بود اوپن جی ال رو نصب کنید و از تنظیمات روی اوپن جی ال یا دایرکت ایکس بذارید
  این مورد روی ویندوز ایکس پی خوب عمل می‌کرد و توی ویندوزهای بعدی یکم مشکل داره

 218. سلام دوستان.
  من نسخه پرتابل این بازی رو وقتی run میکنم بعد از انتخاب نقشه و start بازی این error را میدهد.راهنمایی کنید برای رفع این مشکل چیکار کنم..
  ممنونم از راهنماییتون

  unable to load authentication library, exiting

 219. سلام ببخشید نمیدونم یه دفعه کانتر چش شده وقتی میخوام کانترو اجرا کنم این اروورو میده بعد از نصبش باز هم این ارووروداد half life luncherHalf-Life Launcher has encountered a problem and needs to close. We

  are sorry for the inconvenience h اگه میشه راهنمایی کنید ممنون:X

 220. ببخشید یه سوال داشتم من وقتی تو سرور های game 5بازی میکنم مشکل lagنداراما تو سرور های به غیر game 5 بازی میکنم ltnsy پایینه اما پینگم وقتی میرم تو بازی خیلی بالا میشه هر چقدر بازیکن بیشتر باشه پینگمم بیشتره لطفا بگید باید چکار کنم با تشکر.

 221. سلام و تشکر خدمت شما .
  ببخشید من یه مشکل جدیدی پیدا کرم از بازی تو ویندوز ۸٫۱
  بعد از اجرای sxe بازی که اجرا می شود sxe آن را inject نمی کند و بازی بدون sxe بالا می آید لطفا کمکم کنید و لطفا جواب رو به ایمیلم بفرستید>
  amirhossein20132@gmail.com

 222. سلا مم ماله من موقع نصب کردن با این مشکل مواجه میشم . البته اینو از یه سایت دانلود کردم ولی موقع نضب شدن با این ارور موجه میشم

  • سلام. اینجا مطلب کانتر هست شما بلواستکس رو می‌پرسید؟! مشکلتون رو با سایتی که دانلود کردید درمیان بذارید تا ببینید چرا فایلی که برای دانلود گذاشتند قابل نصب نیست! بنده از محتوای داخلی فایل نصبی اون سایت بی اطلاع هستم

 223. سلام
  من مشکل چهارمو دارم ولی همون کاری که گفتینو انجام دادم باز همون خطارو میده
  چکار کنم ؟

  عکس ارورو گذاشتم

 224. میشه جلو مردن پلیر در زمان امدن همه بازیکنان گرفت.
  منظور زمانی که میخوایم دست به اسلحه بشیم یه هو میمرم جامونو یکی دیگه میگیره.

 225. ببخشید من تازه کارم منظور از اینکه با ران از ادمین اجراکنم ینی چه؟

 226. سایت ایرانی game 5 sepanta هست که نسخه آنلاینو دان کردم اما sxe با کانتر نمیخونه وقتی sxe رو اجرا میکنم این اروور رو هم میده cannot find ‘http:\adssxei.localstrick.net300*250_lyp.php ‘.make sure the path or internet address is correct

 227. نسخش رسمیه از سایت خودش می گیرم حالا درایوشو نمیدونم شاید مشکل از این درایوه

  • از سایت خودش نسخه پولی رو می‌ذاره که برای آنلاین باید خریداری بشه! از سایت‌های ایرانی نسخه آنلاین رو باید دانلود کنید
   در مورد درایو هم در صورتی که توی درایو ویندوز نصب باشه بازی توی ویندوز های مخصوصا ۶۴ بیتی نرم‌افزار دیگه سخت می‌تونه اون رو بخونه

 228. ببخشید بعد از اینکه sxe رو باز میکنم این ارورو میده یعنی چی؟
  .۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۲۳ – [CLT] – Proceso [explorer.exe](1844) injecting on PID (2416) -> (ALLOW)[1]
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۲۳ – [CLT] – Intercepting game… [2416][hl.exe]
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۲۳ – [CLT] – [C:Program FilesValvehl.exe] -> Incorrect version [756e2eba64cddb3c37a40188573b7710](BLOCKED)
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۲۴ – [CLT] – can’t intercept game
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۲۴ – [CLT] – * Sending shutdown
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۲۴ – [CLT] – * Termination
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۲۶ – [CLT] – * Cleaning
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۲۶ – [CLT] – * Stoping service
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۲۶ – [CLT] – * Service stopped
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۲:۲۶ – [CLT] – * Service deleted
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۴:۳۴ – [CLT] – * Cleaning
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۴:۳۴ – [CLT] – (1060)(The specified service does not exist as an installed service.

  )
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۴:۳۴ – [CLT] – Open service error
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۴:۳۵ – [CLT] – * Cleaning
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۴:۳۵ – [CLT] – (1060)(The specified service does not exist as an installed service.

  )
  ۲۰۱۵/۰۱/۱۹ ۱۳:۲۴:۳۵ – [CLT] – Open service error
  لطفا کمک کنید

 229. ببخشید وقتتونو دوباره می گیریم اما ویندوز ایکس پی رو گفتم که چند بار دوباره نصب کردم اما مشکل حل نشد فک کنم این مشکل راه حلی نداره

 230. پس یه راه حل جلو روم بزارین لطفا:((((

 231. این بازی واسه ده پونزده سال پیشه! زمان ایکس پی سرویس پک دو
  ویندوزهای بعدی با کلی دنگ و فنگ بازی رو اجرا می‌کنن

 232. سلام
  اگه بک آپی از ویندوزتون داشتید برگردونید
  نبود باید ویندوز عوض کنید

 233. سلام من یه مشکلی دارم کارایی که برای ارور Fatal error available… رو گفتید کردم ولی میرم تو بازی بعد ده دقیقه یا پنج دقیق میپره بیرون مشکل چیه
  مشکل دومم من اینه که میخوام وار د سرور بشم یه ارور میده که میده download new cs version مشکل چیه لظفا به ایمیلم ارسال کنید

 234. سلام من وقتی میخوام رمز بزنم کیبوردم کار نمیکنه!باید چیکار کنم

 235. سلام دوستان
  من چندوقت پیش به راحتی با نصب کانتر میتونستم با گارنا بازی کنم
  ولی بعد اینکه ویندوزمو عوض کردم دیگه نمیتونم باهاش بازی کنم و این خطارو میده
  ther are no server running on local network
  میخواستم ببینم مشکل از کجا میتونه باشه؟
  حتی چند بار هم سر این قضیه ویندوز عوض کردم ولی بازم درست نشد

 236. سالم.من در بعضی از مپ ها با همچین مشکلی رو به رو میشم Refusing to download map

  cl-allowdownload 0 dic connecting

 237. این مشکل رو بصورت مشابه چند سال پیش در همین متن جواب سریع دادیم مطالعه کنید و انجام بدید

 238. سلام
  توی گوگل زدم گفتن بازی چون قدیمی هست و مشکلات زیادی منجمله همین داره و باید آپ دیت ها و پج های آنلاین نصب بشه یا از نوع دیگه و ویرایش دیگه بازی استفاده بشه
  من دو نوع دارم هیچ کدوم این مشکل رو ندارن
  ولی اگه اصلا به اینترنت در بازی نیازی ندارید از اینجا اینترنت اون رو بلاک کنید
  http://www.mehrdad32.ir/58/block-programs-internet-permissions/
  چیز دیگه ای به ذهن من نمی رسه

 239. سلام من مشکل دمومو داشتم اما وقتی اون کارو کردم باازنمیشه و اینم عکسش

  • با سلام فایل اجرایی مربوطه رو بر روی ویندوز XP قرار بدید و بازی رو با ران از ادمین اجرا کنید درست می شه به احتمال زیاد نشد چیزی خاطر من نیست و در گوگل به انگلیسی جست جو قرمایید

 240. اره توسایتا دیگم دیدم این مشکلو داشتن ولی هیچکی نتونسته جواب بده یه دیقه اول تیرا درست مییرن ولیی بعدش بالا تر میخورن ویندوزم سونه ولی بصورت اکس پی بازی میکمنم

 241. همیشه همینطوریه قبلا خوب بود ولی وقتی کانترو پاک کردم دوباره نصب کردم همه تیرام بالا تر از نشونه میخوره حدود نیم سانت از تو صفحه دیستاپ

 242. سلام من وقتی بازی میکنم تیرام یا همون گلوله ها دقیق نمیرن به بالا تر از نشونه میخره باید چکار کنم؟

 243. دمت گرم مشکلم حل شد ولی رمزا رو اجرا نمیکنه چکار کنم؟

 244. سلام.من پینگم تو بازی بالاس میخواستم بدونم چجوری میتونم اینو بیارمش پایین؟
  بعضی از دوستان هسن ک rate شون ۵ هس میخام مث اونا بیارمش پایین
  اگه راهنمایی کنین مننون میشم

 245. شما روی فایل اجرایی راست کلیک کنید یکی هست نه چند تا

 246. ممنون ویدویوش کجاس نمیبینم

 247. سلام من مشکل دومو دارم ولی نمیدونم از جاباید برم تیکو بردا رم مییشه ساده تر بگی

 248. سلام من ویندوزم ۷ ۶۴ بیت رمم بالاس ولی ارور میده مینویسهavailable memory less than 15MB///-1 باید چکار کنم؟

 249. سلام آقا من تازه ویندوز عوض کردم.سون.جعبه ها و آدمکا از دور سفید میشن نمیتونم ببینمشون قبلا هم با ویندوز ۷ ایجور بود بازی و حذف کردم درست نشد ویندوز ۷ دوباره نصب کردم درست نشد بعدش که ۸ نصب کردم خوب شد الان دوباره ۷ نصب کردم همون مشکلو دارم.ممنون میشم کمک کنید

 250. mohammad hastam