طریقه ارسال فایل EXE و اجرایی توسط GMail

طریقه ارسال فایل EXE و اجرایی توسط GMail. سرویس ایمیل گوگل با نام Google Mail یا بهتر بگوییم GMail مدت هاست که در بین سرویس ها بخاطر سرعت و امنیت آن دارای محبوبیت خاصی قرار گرفته است ولی برخی مواقع که برای مثال باید پروژه برنامه نویسی را برای دوست و یا استاد خود بعنوان پروژه تحویل دهیم به مشکل بر می خوریم و GMail آن را ارسال نمی کند و اکثرا همه فایل های EXE را ویروس می شناسد! چند راه برای ارسال آن موجود هست که در ادامه مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد.

اولین راه استفاده از آپلود سنترهایی مانند Persiangig.com و یا مشابه آن uplod.ir یا MediFire.com و بهتر از همه اینها PicoFile.com هست که فایل را آپلود می کنید و لینک دانلود را در متن ایمیل برای مقصد می فرستید! هم سرعت بالا می رود و هم مشکل ویروس را نداریم.

راه دوم فشرده سازی و حتی گذاشتن رمز ورود به آن هست؛ با استفاده از نرم افزارهای فشرده سازی مانند WinRAR و 7Zip فشرده سازی انجام دهید و ترجیحا زیپ نباشد و RAR یا 7z باشد که قابل باز کردن توسط سرویس امنیتی جیمیل نباشد. گذاشتن رمز روی فایل هم باعث امنیت بیشتر می شود که اگر می خواهید طریقه رمز گذاری را هم اینجا آموزش داده ام (برای مشاهده آموزش کلیک کنید.)

طریقه ارسال فایل EXE و اجرایی توسط GMail

راه آخری و بهتر و سریع پاک کردن انتهای فایل یا Extension فایل هست! یعنی بجای ارسال file.exe بدون انتها یعنی file خالی را می فرستیم و در متن می گوییم exe آخر را اضافه کنند که  آن هم باید از Folder Option گزینه Show file extension برای مشاهده انتهای فایل ها فعال باشد.

0 0 رای‌ها
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه‌ها
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها