2 روش رایگان برای کسب درآمد از بیت کوین (Bitcoin)

از راه‌های کسب درآمد از بیت کوین (Bitcoin)‌ می‌توان به راه‌های سریع ولی نیازمند هزینه‌ی اولیه و راه‌های کمی کند و آهسته و بدون نیاز به هزینه‌ی اولیه اشاره کرد. در این روز ما روش‌های سریع و دارای هزینه را فقط به آن اشاره می‌کنیم و ۲ روش و سایت مشهور برای به دست آوردن بیت کوین برای شما پیشنهاد می‌کنیم.

روش‌های سریع برای کسب درآمد از بیت کوین

راه‌های زیادی برای کسب در آمد با بیت کوین وجود دارد که به صورت سریع هم شما به درآمد خود می‌توانید برسید. ولی باید یک حرفه و کار بین‌المللی بلد باشید. برای شروع برنامه‌نویسی و کار به صورت Remote بهترین راه هست که حقوق شما را به صورت ارز دیجیتال و به کیف پول شما واریز می‌کنند. در این روش، بر خلاف روش‌های مرسوم مانند PayPal و … که ایران تحریم هست و نمی‌توان به راحتی به پول خود برسید، با بیت کوین شما می‌توانید به راحتی به پول خود برسید و از آنجایی که هم ارزش بیت کوین این روزها بیشتر می‌شود و هم دلار در ایران ارزشمند تر از پول ملی هست، کار کردن با شرکت‌های خارجی با بیت کوین به صرفه تر می‌باشد. در صورتی که حرفه‌ای بلد نیستید و صاحب کسب و کار آنلاین نیستید، به روش دوم باید مراجعه نمایید.

روش‌های رایگان برای کسب درآمد از بیت کوین

پس از بررسی سایت‌های موجود برای کسب درآمد از بیت کوین به دو سایت خوب برای این کار رسیده‌ایم که در اینجا برای شما توضیح خواهیم داد.

سایت اول برای کسب درآمد از بیت کوین: LootBits

این سایت با شانس و بازی کردن و یا مشاهده‌ی تبلیغات و همچنین هر ۱ ساعت ۵ الماس به شما می‌دهد که با آن می‌توانید جعبه باز کنید و از داخل آن اگر خوش شانس باشید بیت کوین برای شما در می‌آید.

برای شروع به سایت این سرویس مراجعه کرده و در صفحه‌ی باز شده اگر می‌خواهید با لینک من ثبت‌نام نمایید، ۵۰ الماس رایگان در ابتدا به حساب شما می‌دهد، پس روی Claim now در زیر کلیک نمایید:

کسب درآمد از بیت کوین
کلیک بر روی Claim now برای شروع ثبت نام

در پنجره‌ی بعدی سه پنجره همانند زیر وجود دارد:

پنجره‌ی ثبت‌نام در سایت

که در بخش اول یک نام کاربری غیر تکراری در سامانه باید انتخاب نمایید. در بخش Email نیز یک ایمیل معتبر باید معرفی نمایید تا بعدا باید در لینکی که برای شما ارسال می‌شود کلیک نمایید و حساب خود را فعال نمایید. (این مورد بعضا غیرفعال می‌شود و نیازی به تایید ایمیل وجود ندارد) در بخش آخر نیز یک رمز عبور برای خود باید تعیین نمایید و مواردی که باید در نظر داشته باشید این هست که در نام کاربری تنها اعداد و حروف مجاز هست و نمی‌توانید از نقطه یا زیر خط و موارد مشابه استفاده نمایید.

پس از تکمیل ثبت نام صفحه‌ای همانند زیر نمایش داده می‌شود:

صفحه‌ی اصلی سایت

همانطور که در بالا می‌بینید شما ۵۰ الماس بابت ثبت‌نام از طریق لینک ما کسب کرده‌اید که با آن می‌توانید روی جعبه‌ی وسط صفحه کلیک کرده و به صورت شانسی بیت کوین و یا امتیاز کسب نمایید.

امتیاز باعث بالا رفتن Level شما شده و می‌توانید جعبه با شانس بالاتر را باز نمایید. و همچنین هر یک ساعت به شما یک تعداد مشخص الماس می‌دهد که با بالا رفتن Level شما این تعداد الماس‌ها بیشتر می‌شود.

همچنین همانطور که در صفحه می‌بینید نوشته شما ایمیل خودتان را تایید نکرده‌اید و باید به ایمیل خود رفته و بر روی لینک کلیک نمایید.

تا اینجا با صفحه‌ی اصلی کاری نداشته باشید. به ایمیل خود رفته و آن را تایید نمایید. در صورتی که از مرورگر Chrome یا Firefox استفاده می‌نمایید، به بخش Extensionهای آن رفته و افزونه‌ی Add Block نصب نمایید تا تبلیغات داخل سایت حداقل گردد.

البته به گفته‌ی صاحب سایت با افزونه‌ی ادبلاک شانس شما کم می‌شود ولی با تست‌های ما معلوم شد که تفاوتی ندارد.

پس از نصب افزونه، به سایت رفته و بر روی جعبه کلیک نمایید تا حساب Bit Coin شما افزایش یابد. وقتی هم بر روی بیت کوین خود در سمت راست کلیک نمایید معادل آن به دلار را مشاهده می‌نمایید که در چند روز اول بنده ۱۰ دلار به دست آورده‌ام که می‌شود حدود ۲۵۰ هزار تومان به پول ما! پس روش خوبی برای کسب در آمد هست.

در بخش‌های بالای سایت، Open همان صفحه‌ی اول برای باز کردن جعبه‌ی شانس هست که در زیر آن نیز هر ۱ ساعت به شما ۵ الماس رایگان داده می‌شود. و با دعوت کردن دوستان خود به سیستم الماس رایگان می‌توانید به دست بیاورید.

در بخش‌های دیگر، مانند Offers شما می‌توانید با پیشنهادهایی که در صفحه وجود دارد به الماس برسید ولی باید توجه نمایید که این پیشنهادها، شما باید به سایت‌های دیگر رفته و در آن اطلاعات خود را وارد نمایید، در پرسشنامه‌ها شرکت نمایید، به سوالات پاسخ دهید و وقت بگذارید و پس از آن مدتی صبر نمایید تا به شما الماس بدهد. ممکن هست ترجمه‌ی این کارها کمی برای شما سخت باشد که باید به سایت Google Translate بروید و متنی که از شما می‌خواهد را در آن Copy و Paste کرده و ترجمه نمایید.

در بخش Trade می‌توانید بیت کوین را پیش بینی کرده و الماس خود را در میز گذاشته و اگر برده شوید الماس برنده شوید!

در بخش Jungle می‌توانید با دادن الماس با تعداد بیشتر شانس بیشتری در باز کردن داشته باشید و بیت کوین بیشتری به دست بیاورید و یکی از سه بخش را انتخاب نمایید و ممکن هست پوچ یا بیت کوین یا Level خوبی بدست آورید.

در بخش Lotto هم همانند نام خودش در بخت آزمایی دیگری می‌توانید شرکت نمایید و الماس بیشتری داده و شانس بیشتری داشته باشید.

در Roulette هم با چرخیدن اگر رنگ را درست پیشنهاد کنید، شانس برنده شدن دارید.

در بخش Daily نیز هر روز سوالاتی از شما پرسیده می‌شود و ۵ الماس به شما داده می‌شود.

در بخش Target نیز می‌توانید هر روز یک لینک گرفته و با آن کلیک جذب کرده و الماس به دست بیاورید.

در بخش Bodget نیز می‌توانید افتخاراتی که به دست آورده‌اید را مشاهده نمایید.

از خوبی این سایت سریع بودن و بدون نیاز به فیلترشکن برای ایران باشد ولی حداقل مبلغ مورد نیاز برای برداشت از آن 0.049 بیت کوین هست که نیاز به تلاش دارد.

سایت دوم برای کسب درآمد از بیت کوین: Satoshi Hero

همانند سرویس قبلی، در ابتدا باید در این سرویس با یک ایمیل معتبر ثبت‌نام نمایید. با کلیک بر روی لینک ثبت‌نام، صفحه‌ی زیر باز می‌شود که در آن باید ایمیل خود را وارد نمایید:

توجه نمایید که باید Ad Block شما در این سرویس خاموش باشد.

سایت Satoshi Hero

در بخش بالا ایمیل و تیک Im not a robot نیستم را باید بزنید و سپس SIGN UP را کلیک نمایید. تا در صورت صحیح بودن همه چیز صفحه‌ی بعدی آن را همانند زیر مشاهده نمایید:

صفحه‌ی ورود رمز عبور

در این صفحه رمز عبور با طول بیش از ۸ کاراکتر را وارد کرده و تیک Newsletter subscription را بزنید.

پس از کلیک بر روی DONE اگر خطایی وجود نداشته باشد پیغام زیر نمایش داده می‌شود:

Please confirm your account

We have sent you an email. Please follow a confirmation link from the email to confirm your account.

If you need help with your account, please contact us.

همانطور که گفته شده است باید به ایمیل خود رفته و بر روی لینک فعال‌سازی کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی ایمیل ارسالی صفحه‌ای باز می‌شود که پس از نمایش عبارت فعال‌سازی به صفحه‌ی اول سایت آن Redirect می‌شوید:

صفحه‌ی اول سایت Sotashi Hero

در این صفحه در سمت چپ یک سری منو وجود دارد که به ترتیب در زیر توضیح داده می‌شود:

منوی Get Free Bitcoins برای دریافت بیت کوین رایگان هست که با کلیک بر روی دکمه GET FREE BITCOIN NOW و باز شدن صفحه‌ی جدید و زدن دکمه‌ی CLICK Here to see captcha و زدن تیک Im not a robot و سپس Continue to claim بیت کوین را کسب می‌نمایید.

سری بعد TRY MY LUCK AGAIN را باید کلیک نمایید. همانند سری پیش دوباره باید سوال گوگل کپچا را حل نمایید و دکمه Claim را بزنید.

در بخش‌های بعدی این سرویس، شما می‌توانید در Bitcoin Games با شارژ کردن حساب خودتان، پول را وارد بازی شانس کرده و از آن برنده شوید که توصیه نمی‌شود!

در بخش Offerwalls می‌توانید مجموعه پیشنهادهای سایت برای دریافت اعتبار می‌باشد که وارد هر کدام شوید در هر لحظه یک سری پیشنهادها وجود دارد. برای کمک می‌توانید از Google Translate کمک بگیرید.

برای دریافت بیت کوین خود از این سرویس نیز از بخش Withdraw می‌توانید با رسیدن اعتبار خود به 30 هزار یا معادل 0.0003 بیت کوین آن را دریافت نمایید.

در بخش My Stats وضعیت حساب خود را می‌توانید مشاهده نمایید. و لینک برای دعوت از دوستان خود را در این بخش می‌توانید مشاهده نمایید.

در بخش Settings شما می‌توانید ایمیل خود را عوض نمایید.

بخش Referrals به زیر مجموعه‌های شما اختصاص دارد که فعالیت آن‌ها برای شما می‌تواند درصدی سود داشته باشد.

در صورتی که برای هر سرویس یا کلا در مورد کسب درآمد از بیت کوین، سوالی داشتید در بخش دیدگاه‌ها بیان نمایید.

منبع: دانش کامپیوتری – کسب درآمد از بیت کوین

آخرین تغییرات متن: مرداد ۱۳۹۹

3 2 رای‌ها
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest
12 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها