جلوگیری از دسترسی اتصال به اینترنت با ProgCop

aLive WebPage Founder

برای جلوگیری از عدم دسترسی به اینترنت، در برنامه‌های ویندوز شما می‌توانید از Firewall خود ویندوز استفاده نمایید. ولی این فایروال کمی تنظیمات پیچیده‌ای دارد که کار کردن با آن برای افراد مبتدی چندان آسان نیست. ما به منظور جلوگیری از دسترسی اتصال به اینترنت، نرم‌افزار رایگان و کم حجم ProgCop را در این آموزش معرفی می‌نماییم.

برای مسدود سازی ارتباط با اینترنت یک برنامه‌ی خاص، که معمولا در کشور ما به دلیل تحریم‌های موجود، پس از Crack کردن یا دور زدن فعال‌سازی یک نرم‌افزار صورت می‌گیرد، کافیست نرم‌افزار ProgCop را از زیر دانلود و آن را با مجوز ادمین اجرا نمایید. پس از آن دسترسی نرم‌افزار مورد نظر به اینترنت قطع می‌گردد.

دریافت نرم‌افزار

این نرم‌افزار به صورت OpenSource هست و شما می‌توانید در این لینک کدهای منبع آن را مشاهده و پروژه‌ی آن را به زبان سی‌شارپ دریافت نمایید. برای دریافت نسخه‌ی نهایی می‌توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

Download ProgCop – 2.5 MB

در صورتی که لینک‌های بالا مشکلی داشتند از اینجا نیز می‌توانید لینک‌های دانلود نسخه‌ی نهایی را بیابید.

آموزش کار با نرم‌افزار

همانطور که از عنوان معلوم است، برای جلوگیری از دسترسی اتصال به اینترنت با ProgCop، کافیست پس از دانلود فایل فشرده از بخش قبلی، پوشه‌ی ProgCop را در مکانی از کامپیوتر Extract کرده و وارد آن شوید. فایل اجرایی ProgCop.exe را راست کلیک و Run as administrator نمایید. نرم‌افزار اجرا می‌گردد و صفحه‌ی زیر را مشاهده می‌نمایید:

جلوگیری از دسترسی اتصال به اینترنت با ProgCop
تصویری از محیط نرم‌افزار ProgCop

برای افزودن یک نرم‌افزار به لیست، هم می‌توانید از لیست پایین نرم‌افزار بر روی Process مربوطه راست کلیک کرده و Add نمایید.همچنین با کلیک بر روی دکمه + از بالای نرم‌افزار و زیر File نیز می‌توانید فایل اجرایی را Select کرده و به لیست اضافه نمایید. با دکمه‌های بالای لیست برای Block و Unblock می‌توانید استفاده نمایید. برای مثال در تصویر زیر Explorer به حالت مسدودی و WinRAR به حالت رفع انسداد (باز) در آمده است:

تصویری از محیط نرم‌افزار ProgCop پس از اعمال تغییرات
تصویری از محیط نرم‌افزار ProgCop پس از اعمال تغییرات

در صورتی که در استفاده از نرم‌افزار دچار مشکل شده‌اید می‌توانید از بخش دیدگاه‌های زیر مطرح نمایید.

توجه داشته باشید منبع این آموزش سایت دانش‌کامپیوتری هست و امیدواریم در صورت کپی و استفاده نام نویسنده و لینک به آن را حتما رعایت نمایید.

4.5 2 رای‌ها
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest

8 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها