رفع مشکل ۰xA00F424F و ۰x80004005 در Camera ویندوز ۱۰

یکی از برنامه‌های کاربردی ویندوز ۱۰ Camera هست که با آن می‌توانید با دوربین‌های موجود بر روی دستگاه خود عکس و فیلم تهیه نمایید. یک مشکلی در ویندوز ۱۰ دیده می‌شود که با وارد شدن به Camera خطای ۰x80004005 یا ۰xA00F424F مشاهده می‌شود. در این مطلب به شما آموزش می‌دهیم تا این خطا را رفع نمایید.

همچنین در نسخه‌های اخیر Skype چون از Cameraی ویندوز استفاده می‌شود ممکن هست باز هم شما ممکن است خطای وب کم یا ۰xA00F424F را نیز ببینید. این خطای سطحی، به عنوان یک پنجره پاپ آپ، هنگامی که کاربر تلاش می‌کند تا برنامه‌هایی را که نیاز به دوربین دارند، به عنوان مثال اسکایپ، مسنجر و غیره بفرستد، پیام خطای زیر را مشاهده می‌نماید:

این خطا نشان می‌دهد که برنامه‌ی مورد نظر دسترسی و مجوز نوشتن اطلاعات بر روی دستگاه یا محلی که انتخاب کرده‌اید را ندارد. برای رفع مشکل مکان ذخیره فایل را عوض کنید و در صورت عدم رفع مشکل به بخش Setting و Privacy‌ به Camera رفته و مطمئن شوید که نرم‌افزار شما مجوز کامل استفاده از Camera را دارد.

اگر خطا در خود Camera رخ می‌دهد به تنظیمات رفته و از مسیری که در تصویر زیر می‌بینید مکان ذخیره را عوض نمایید:

پس از کلیک did you mean to switch the app? نمایان می‌شود که روی Yes کلیک کرده و در پنجره‌ی باز شده مکان ذخیره تصویر را عوض نمایید. در صورتی که سوال دیگری داشتید یا مشکلی در مراحل بود در بخش دیدگاه‌ها مطرح نمایید.

 

در صورت کپی و استفاده این مطلب در هر سایت و مکانی ذکر نام نویسنده و لینک به مطلب الزامی است.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Email this to someone
email
Print this page
Print

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اطلاع از