رهایی کامل و رایگان از دست باج افزارها

این روزها یک پنجم ایمیل‌هایی که برای کمک و پاسخ‌دهی از بخش تماس با ما برای بنده ارسال می‌شود بخاطر آلوده شدن به یکی از باج‌افزارها می‌باشد که در جواب تنها لینک به این مطلب به دوستان ارائه می‌شود و کمک چندانی نمی‌شود کرد. ولی یک سایت معتبر سرویسی طراحی کرده که به کمک آن می‌توانید بدون عوض کردن ویندوز و پرداخت پول از باج‌افزارها رهایی یابید!

در این سرویس شما باید حداقل دو فایل آلوده حتی در یک سیستم دیگر داشته باشید تا با آنالیز آنها سرویس به شما راه حل را بدهد.

۱- به سایت NoMoreRansome.ORG مراجعه نمایید.

۲- بر روی YES‌ قرمز رنگ که از شما می‌پرسد «آیا می‌خواهید به رایگان از شر باج‌افزارها رهایی یابید؟» بزنید.

۳- در صفحه باز شده روی Choose first file from PC و فایل رمز شده و آلوده اول که زیر ۱ مگ هست را انتخاب نمایید. سپس روی Choose second file from PC کلیک کرده و فایل دوم زیر یک مگ را انتخاب نمایید.

۴- در بخش راست ایمیل یا وب‌سایتی که ویروس از شما می‌خواهد تا به آن مراجعه کنید یا مکاتبه نمایید را در سطرهای مختلف وارد نمایید.

۵- بر روی Go! Find Out! کلیک کرده و منتظر پاسخ باشید. در صفحه پاسخ نوع باج‌افزار شما و راه رهایی از آن توضیح داده می‌شود. دفت نمایید داشتن کمی دانش زبان انگلیسی در این سایت لازم هست و برای ترجمه آنلاین از Google Translate می‌توانید به جای بخش تماس با ما استفاده نمایید!

 

در صورت وجود مشکل در هر بخشی از مطلب، فقط در بخش دیدگاه‌های زیر بیان نمایید.

در صورت کپی و استفاده در هر مکانی ذکر نام دانش کامپیوتری و نام نویسنده و لینک به آن الزامی بوده و در صورت عدم رعایت به دور از قوانین کپی رایت، عملی غیر انسانی است.

 

نوشته‌های مرتبط

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 تعداد بحث‌ها
1 پاسخ‌های ‌بحث
0 دنبال کنندگان
 
جدیدترین دیدگاه
برترین دیدگاه
2 نویسنده دیدگاه
مهردادزهرا آيت نویسنده دیدگاه اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی‌ترین
اطلاع از
زهرا آيت
مهمان
زهرا آيت

با سلام و تشکر از مطالب عالیتون.
من به وبسایتی که فرمودین رفتم اما گفت متأسفانه برای cerber3 راهکاری نیست.
حتی نام cerber3 رو هم نوشتم همین پیام برام اومد.
یعنی بار اول یک فایل آپلود کردم و دفعات بعد فقط مینویسم cerber3
یه سایتی بود بیلیپینگ کامپیوتر انگلیسیش یادم رفت اونجا نوشته بود cerber 1 و ۲ رمزگشایی شده اسم نرم افزارم cerber decrypt بود.
اما متأسفانه نرم افزارش قابل دانلود نبود
تشکر میکنم راهنمایی بفرمایین.