Instalike
Instagram

تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60

همه چیز در مورد بازی Boom Beach به همراه آموزش و سوالات آن

توجه: در آپدیت جدید قابلیت ماموریت‌های گروهی افزوده شده که با آمدن به تسک فورس با دوستان خود می‌توانید در این ماموریت‌ها شرکت نمایید.

مدت های پیش سازنده بازی Clash Of Clans سری جدید بازی خود را با نام Boom Beach طراحی کرده بود ولی فقط برای iOS ارائه داده بود ولی از چند هفته پیش شاهد ارائه آن برای دستگاه های HD اندروید در Google Store بودیم که در سایت های دیگر هم دیتا و هم خود بازی برای سایر دستگاه های اندروید پخش شده که می توانید از اینجا لینک های دانلود آن را بیابید: Download Boom Beach Android

توجه مهم: در صورتی که بازی را از استور دانلود نکردید دقت نمایید نسخه نهایی را از سایت‌های غیر آن دانلود نمایید و در اولین ورود هم با نرم‌افزار گذر تحریم مانند هات اسپات وارد بازی شوید تا مشکلی نداشته باشد. ولی توصیه می‌گردد با همین نرم‌افزار هات‌اسپات با استورگوگل مستقیم دانلود نمایید تا در به روزرسانی های بعدی مشکلی پیش نیاید.

در نسخه اندروید کمی ظاهر بازی با نسخه iOS در شکل افراد متفاوت می باشد که فکر می کنم در آینده در دو نسخه اندروید و iOS شبیه هم باشد. در این مقاله همانند بازی Clash Of Clans به توضیح فنی و تخصصی بازی بپردازیم و پس از آن به سوالات متداول شما کاربران پاسخ داده باشیم.

 

مقدمه:

بازی بر اساس گروهی از نیروهای شماست که فعلا یک جزیره دارند و می خواهند به اهالی جزایر همسایه کمک کنند و آنها را از دست دشمن اصلی Hammerman و همدست آن Dr. Terror نجات دهند. در هر بار که شما جزیره ای را از دست آنها نجات می دهید به شما در اولین بار منابعی از آنچه برای شما قابل ذخیره می باشد را می دهند و در هر ساعت هم مقداری طلا برای جبران کمک شما ارائه می دهند. ولی افراد و بازیکنان دیگر به همراه دشمن همرمن می توانند این جزایر را از مدیریت شما در بیاورند و دیگر آن جزایر برای شما منابعی ندهند. برخی از جزیره ها منابعی هستند که از یک منبع خاص منابع بیشتر برای شما می دهند. برای توضیح بیشتر چند تصویر از محیط بازی را گذاشته و با تصویر مورد بررسی قرار می دهیم.

 

آموزش مفاهیم بازی بصورت تصویری:

دفت نمایید ممکن است تصاویری که در زیر می بینید با اولین باری که شما بازی را اجرا می کنید تفاوت داشته باشد، چون در Level های بالاتر منابع جدید و امکانات بیشتری باز می شود.

تصویر شماره 1) محیطی از جزیره - برای نمایش در اندازه بزرگ روی تصویر کلیک نمایید
تصویر شماره ۱) محیطی از جزیره – برای نمایش در اندازه بزرگ روی تصویر کلیک نمایید

از بالا یک به یک شماره ها را توضیح می دهیم:
۱- نام شما در بازی که مانند بازی کلش آف کلنز قابل عوض شدن نیست.
۲- ویکتوری پوینت (Victory Point) یا امتیازی پیروزی که در مراحل اول با نجات جزایر دیگر که در تصویرهای بعدی مشاهده خواهیم کرد بدست می آورید و در لول های بالا با آزاد کردن مکان های جدید در نقشه هم این امتیاز به دست می آید.
۳- سطح تجربه (Experience Level) که با بالا بردن سطح های ساختمان ها یا ساخت آنها بدست می آید و در سطوح بالا امکان بالا بردن سطح ساختمانهایی میسر می شود.
۴- پاداش هایی که برای انجام کارهای گفته شده داده می شود (Achievements) که یکی از راه های بدست آوردن Diamond در بازی می باشد.
۵- نفرات برتر در بازی
۶- تنظیمات بازی که برای ذخیره سازی و موارد دیگر در تصاویر بعدی توضیح داده خواهد شد.
۷- پیام هایی که ممکن است سازنده در طول بازی به بازیکنان بدهد.
۸- منابع بازی که در سطح های بالای بازی منابع جدیدی افزوده می شود ولی در کل از طلا برای نیروها و سایر منابع برای بالا بردن و ساخت ساختمان ها استفاده می شود. همچنین از الماس (Diamond) فقط برای تسریع و بدست آوردن منابع می توان استفاده کرد و کاربرد دیگری ندارد.
۹- درختان جزیره که با بریدن آنها طلا را می گیرد و به شما چوب می دهد.
۱۰- ساختمان ها که در نوع نظامی و منابع وجود دارد.
۱۱- مجسمه هایی که در لول های بالا با درست کردن ساختمان مربوطه (Sculptor) با کریستال هایی که از نجات جزایر به دست می آید می توانید مجسمه هایی بسازید که سه نوع قدرت در بخش نظامی و منابع و ویژه دارند را بسازید. (در سوال ۸ در مورد این ساختمان بیشتر توضیح داده شده است)
۱۲- کشتی هایی (Landing Craft) که با بالابردن سطح آنها تعداد جایگان نیروی آنها افزایش می یابد و می توانید نیروهای بیشتری را سوار کنید.
۱۳- کشتی (Gunboat) مسئول هدایت، جان بخشی و کمک در همه نوع در حملات دارد و هرچه در سطح بالا باشد بیشتر می تواند کمک کند.
۱۴- منوی ساخت موارد که با زدن آن سه تب مشاهده می کنید.
۱۵- کشتی های جزایری که شما نجات داده اید در هر ساعت برای شما آوردن می شود و در سطوح بالا تعداد و نوع این کشتی ها بیشتر می شود.
۱۶- زیر دریایی که در لول های بالا بدست می آید و در رادار بالای ۷ در نقشه مکانهایی پدید می آید که با آن می توانید از این مکان ها منابع و جواهرات بدست آورید.
۱۷- منوی رفتن به حالت نقشه که در تصویر بعدی آن را توضیح می دهیم.

تصویر شماره ۲) نمایش نقشه و توضیح موارد موجود در آن – برای دیدن در اندازه بزرگ روی تصویر کلیک نمایید

تصویر بالا در اندازه بزرگ می باشد برای مشاهده آن روی تصویر کلیک کنید بعد توضیحات به همراه شماره زیر را مطالعه نمایید. باز هم دقت نمایید این عکس برای مراحل بالا می باشد و در مراحل اول تصویر نقشه با آنچه در بالا می بینید متفاوت می باشد.
۱- منوی حملات اخیر به شما.
۲- جزیره ای از نوع منابع که در دست شماست.
۳- جزیره یک بازیکن دیگر که می توانید به آن حمله کنید یا بعد ۲۴ ساعت که حمله نکردید و سخت بود با زدن Find New یک حریف جدید پیدا کنید.
۴- یگ چزیره معمولی که در دست همرمن می باشد و شما بعد از بدست آوردن از آن منابع کمی بدست می آورید.
۵- جزیره همرمن بعد از اینکه شما آن را نابود کرده اید.
۶- جزیره منابع که هنوز بدست نیامده و در صورت حمله نکردن در ۲۴ ساعت می توانید جزیره منابع دیگری را پیدا کنید.
۷- یک چزیره بعد از نجات از دست همرمن یا جزیره بازیکن حرف پیدا شده.
۸- یک صندوق که هر چند ساعت یک بار در نقشه ظاهر می شود و ۲ الی ۷ الماس در آن موجود می باشد.
۹- دهکمه شما.
۱۰- یکی از دهکده های همر من که آموزش رفتن در لول های مختلف آن بصورت تصویری در ادامه متن آورده می شود.
۱۱- خانه هایی که از لابلای ابرها دیده می شود که بعد از بازکردن آن یا همرمن دیده می شود یا جزیره منابع. برای کاوش در ابرهای بیشتر و باز شدن آنها باید رادار موجود را آپگرید کنید.

این عکس هم نقشه بازی بصورت کامل می باشد. (برای مشاهده اینجا کلیک نمایید.) حال برسیم به سوالات متداول در بازی.

 

۱- چگونه مطمئن شویم که بازی ذخیره شده و بعدا می توان آن را بازیابی کرد؟

همانند بازی Clash of Clans در این بازی هم با اکانت Game Center یا Google در اندروید می توانید بازی را ذخیره کنید. برای این کار به تنظیمات بازی رفته (تصویر اول – گزینه ۶) و روی Google+ Sign In کلیک نمایید تا بعد از ساین شدن توسط Google Play Service صفحه تنظیمات مانند این تصویر شود. حال با خیال راحت بازی کنید و مطمئن باشید بازی ذخیره شده.
توجه ۱: بعد از ذخیره بازی ایمیلی ارسال نمی شود و منتظر آن نمانید!
توجه ۲: در صورتی که بعد از کلیک روی دکمه ساین گوگل چیزی باز نشد GAPPS مربوط به رام خود را از گوگل پیدا کرده و نصب کنید یا اگر نمی دانید GAPPS چیست نرم افزارهای گوگل را از Aptiod و سایر بازارهای به روز Update کنید.

 

۲- بهترین چیدمان برای چیدن نیروها در بازی چیست؟

همیشه HQ یا همان خانه اصلی (Headquarter) را در وسط مایل به انتهای جزیره بگذارید، چون در انتها تنها باشد نیروها از جلو دور زده و از پشت راحت حمله می کنند. و همچنین ساختمان ها را بهم نچسبانید! در صورتی که یک مبم با Gunboat به طرف چهار ساختمان چسبیده به هم شکلیک شود از Damage هر چهار ساختمان کم می شود. و اینکه همیشه مین ها را جایی بگذارید که بیشتر از آن مکان میبینید حمله می کنند.

 

۳- بهترین روش برای حمله چیست؟

برای حمله همیشه نیروهای خود را در Armory به بالاترین سطح داشته باشید و در کشتی ها هم با آپدیت مقدار نیروی زیادی را با خود به جنگ ببرید چون یک نیروی Rifleman هم یک نیرو هست! نوع نیرو هم بسته به سلیقه و نوع بازی شما دارد و از بازیکن و مرحله همرمن به مرحله دیگر متفاوت می باشد. ولی در نقشه ها به دو چیز توجه کنید، اگر HQ در گوشه گذاشته شده، با گوشه جایی که تیررس ساختمان های دفاعی حریف نیست رفته و آن را فقط بزنید و لازم به زدن خیلی از ساختمان ها نیست! با از بین رفتن HQ تمام ساختمان ها نابود می شوند. و مورد دوم این هست که ساختمان های بهم چسبیده را در اولیت قرار بدهید تا با یک تیر دو یا چند نشان را باهم بزنید. در لول های اول از Mortar ها دوری کنید، در لول های وسط از آتش زاها و در لول های بالا از SuperMortar ها. بوم کنون (Boom Canon) ها هم اگر بالای لول دو باشند خطرناک محسوب می گردند.

 

۴- چگونه در بازی همزمان دو ساختمان را به دست کارگرها بدهیم و مانند بازی Clash Of Clans چند کارگر داشته باشیم؟

در این بازی متاسفانه افراد جزیره توانایی انجام یک کار را دارند و هرچه HQ شما در لول بالا باشد تعداد افراد زیاد شده و کمی زودتر به کارها می رسند. پس نمی توان کارگر دوم یا بعدی ها را مانند بازی کلش تهیه کرد.

 

۵- چگونه می توان بازی را از iOS به اندروید آورد یا برعکس؟ و در کل چگونه می توان از یک ایمیل یا دستگاه بازی را به دستگاه یا ایمیل دیگر برد؟

همانند این سوال برای بازی Clash Of Clans گفته شده و می توانید مشاهده نمایید. (لینک)

 

۶- امکان هک Diamond و بازی وجود دارد؟

این بازی هم دقیقا همانند بازی Clash Of Clans ذخیره و اجرا از روی سرور بازی می باشد و نمی توان چیزی در آن هک کرد! تنها راه هک استفاده از ابزار XModGame می باشد که در آن صفحه روشن مانده و بازی به خواب نمی رود و در این حالت کسی به شما حمله نمی کند ولی همیشه باید صفحه دستگاه روشن بماند. این هک برای استفاده از BlueStacks خوب می باشد ولی در تبلت یا گوشی صفحه را خراب می کند. آموزش و لینک دانلود XModGame هم می توانید از اینجا دانلود و نصب کنید (لینک دانلود – نیازمند روت / جیلبریک) و بعد از اجرا روی بوم بیچ کلیک کرده و از زیر روی هک کلیک کنید تا بازی هک شود. بازی را از همان صفحه اجرا کرده و در سمت راست یک X مشاهده می کنید، آن را کلیک کرده و مورد را فعال کنید.

 

۷- همرمن (Hammerman) ها را چگونه شکست بدهیم؟

همانطور که گفتیم اصلی ترین دشمن بازی همرمن نام دارد که در چند سطح مختلف در نقشه ظاهر می شود. مانند شماره ۱۰ در تصویر دوم. کمی شکست دادن همرمن سخت می باشد ولی از لینک های زیر می توانید بصورت آموزش تصویری آنها را شکست دهید:

Hammerman level 10Hammerman level 20Hammerman level 25Hammerman level 35Hammerman level 40

(تصاویر از سایت ۲p.com گرفته شده است)

در آینده روش شکست دکتر ترور که هر هفته ظاهر می شود را هم توضیح خواهیم داد.

 

۸- هدف از ساختمان مجسمه ساز (Sculptor) چیست و به چه کاری می آید؟

این ساختمان از چهار بخش تشکیل شده است، بخش اول که کریستال های آن سبز است “زندگانی / Life” نام دارد و با ساختن آن تولیدات با درصدهایی که به سه درجه از مجسمه های هر بخش مربوط می باشد برای یکی از ساختمان های تولید کننده افزایش می یابد. بخش دوم مربوط به کریستال های آبی می باشد “انجماد / Ice” نام دارد که با ساختن مجسمه های آن قدرت دفاعی ساختمان ها یا افراد بالا می رود. بخش سوم “ماگما / Magma” که ساختن مجسمه های آن نیروی افراد را زیاد می کند و مسجمه آخر “تاریکی / Dark” نام دارد که نیروهای ویژه ای را افزایش می دهد، مانند افزایش درصدی منابع بدست آمده از نجات جزایر اطراف و همانند اینها.
کریستال های لازم خود به سه نوع کوچک (Fragment)، متوسط (Shard) و بزرگ (Crystal) هم تقسیم می شوند که با “اصلاح کردن / Reclaim” یک مجسمه کوچک (Idol) با ۷ کریستال کوچک ساخته می شود یک کریستال متوسط (Shard) برای ساخت مسجمه متوسط (Guardian) دست پیدا خواهید کرد. و همانند این برای ۷ مجمسه Guardian که اصلاح آن یک کریستال بزرگ برای ساخت مسجمه Masterpiece را تولید می کند.

 

۹- ویژگی جدید Task Force چیست؟

در این ویژگی همانند Clan در بازی Clash of clans با دوستان دور هم می‌توانید جمع شوید و در جنگ‌هایی که گذاشته می‌شود با توجه به Intel بدست آمده توسط افراد تسک‌فورس(گروه) مراحل جدیدی باز می‌شود که برای کل تسک‌فورس نشان به‌همراه دارد و این نشان برتی گروه‌ها در بین هم را نشان می‌دهد. هیچ منابعی بعنوان Loot و جایزه ندارد و فعلا چیزی برای بازی‌کنان بابت این جنگ‌ها افزوده نمی‌شود که این مورد در نسخه‌های جدید برطرف شده و جایزه‌ای برای شرکت‌کنندگان و اعضای تسک‌فورس در نظر گرفته شده است و فعلا امکان ارسال نیروی کمکی و منابع و … هم نیست که به گفته سازندگان در نسخه‌های بعدی احتمال افزوده شدن این مورد نیست هست.

 

۱۰- اینتل (Intel) چیست و به چه کاری می‌آید؟

یک نقشه آبی که در برخی حملات به دست آمده و از آن برای راه‌اندازی جنگ گروهی (Task force war) به کار می‌آید.

 

۱۱- هامرمن (Hammerman) هم حمله می‌کند؟ کِی؟

در آپدیت‌های جدید بله حمله می‌کند و هر سری با یک سختی این حمله صورت می‌گیرد که در صورت دفاع موفق ابزار ساخت سلاح‌های قوی را می‌دهد و در صورت باخت فقط پول اول بازی را از دست می‌دهید و این آمدن همرمن قاعده‌ای ندارن ممکن است ماهی یکی دو بار یا حتی هفته‌ای یکبار هم در نقشه ظاهر گردد.

 

۱۲- ساختمان Weapon Lab چیست و سلاح های تولید شده در آن دارای چه ویژگی‌هایی می‌باشند؟

سه نوع ابزار دیگر هم در برخی حملات برای شما ممکن است به دست بیاید که با آنها ساختمان های دفاعی پیشرفته (Prototype Defenses) می‌توانید بسازید که هر کدام یک ویژگی‌هایی را دارا می‌باشند. در کل این ابزار دفاعی برای مدت محدودی برای شما کار می‌کنند و پس از آن باید دوباره ساخته شوند، در تصویر زیر این ساختمان‌ها را مشاهده می‌کنید:

BB_PT

۱- لیزر بیم: با این سلاح، شما یک خط از دشمن را همانند لیزر می‌توانید نابود کنید.
۲- شوک بلستر: این اسلحه به صورت رگباری بوده و با خوردن به دشمن هم سرعت آنها را کم می‌کند و هم جان آنها کم می‌شود.
۳- دوم کنن: به یک هدف می‌خورد ولی همانند یک توپ جان بیشتری را می‌گیرد.
۴- دمیج آمپلیفایر: با این اسلحه تا شعاع یک ساختمان از هر طرف اسلحه قدرت ساختمان‌های دفاعی بیشتر می‌شود.
۵- شیلد جنیریتور: این اسلحه هم قدرت دفاعی HQ را بالا می‌برد.

 

 

سایر سوالات را شما بپرسید.

 

این مطلب و آموزش همانند آموزش بازی Clash Of Clans برای اولین بار در سایت های فارسی توسط “مهرداد مهاجر” در دانش کامپیوتری نوشته شده و در صورت استفاده حتما باید نام نویسنده و لینک به منبع در دانش کامپیوتری ذکر شود.این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
(برای ذخیره در قالب PDF روی دکمه Print در انتها کلیک نمایید)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

درباره ی مهرداد مهاجر

مهرداد مهاجر هستم، مدیر و نویسنده‌ی سایت دانش‌کامپیوتری. کارشناس نرم‌افزار کامپیوتر و علاقه‌مند به برنامه‌نویسی و اینترنت در کنار مباحث امنیت و علوم روز. از آنجایی که همه آموزش‌ها و مطالب را تنها خودم تهیه کرده‌ام و نویسنده آنها تنها شخص خودم می‌باشم از شما دوستان فهیم و با فرهنگ خواستارم که در صورت استفاده از این مطالب در هرجایی حتما نام نویسنده و لینک به مطلب در دانش‌کامپیوتری را هم درج نمایید تا زحمات شبانه روزی اینجانب که بصورت رایگان در اینجا ارائه می‌شود بی نتیجه نماند. همچنین ارائه دیدگاه از جانب شما در مورد مطالب سایت نقش مهمی در ادامه فعالیت و بهبود مطالب آن دارد. همیشه موفق و پیروز باشید.

۶۶۸ دیدگاه

 1. سلام مهرداد جان
  لطفا بیشتر راهنمایی کن اینها رو میدونم اما تغییری نمی کنه در وار هیرو با چه دشمنی اینکه سایت نوشته دشمن برتر یعنی چی مدالش بیشترباشه یا لولش ؟؟؟ تسک فورس هم همینطور خواهشا بیشتر راهنمایی کن .من به هرجور دشمنی تککردم چیزی نشد . لولم ۵۴ و مدالم ۵۶۰ تاس خصوصیات دشمن چی باشه . تسک فورس خودم تنها تک می رم یه عملیات را تمام می کنم اما اونهم تغییری نمی کنه .
  مرسی از راهنماییت

 2. مهرداد جان سلام
  دوست عزیز دو تا از دستاوردهای من یکی war hero , و دیگری co-operator خیلی وقته تغییر نمی کنن و اولی ۵۷۸ و دومی ۶۸ مونده چکار کنم که بتونم ستاره های این دو تا رو بگیریم ., درحالیکه تغریبا تمام ستاره های ذیگه رو گرفتم

  • سلام. در مورد وار هیرو که باید توی جنگ ها امتیاز به دست بیارید:
   War Hero
   Gain 50 Victory Points- Reward: 25 Diamond
   Gain 200 Victory Points- Reward: 300 Diamond
   Gain 600 Victory Points- Reward: 1000 Diamond

   در مورد دومی هم باید توی تسک فورس و از یه اوپریشن تعداد بالا امتیاز به دست بیارید:
   Co-operator
   Gain 100 task force points from a single operation- Reward: 10 Diamond
   Gain 400 task force points from a single operation- Reward: 20 Diamond
   Gain 800 task force points from a single operation- Reward: 30 Diamond

 3. سلام میخواستم بدونم ناو آپ نشه ولی HQآپ شه ناو بازم تسلیحات جدید رو نبرد در اختیار ما میزاره

 4. سلام میخواستم بدونم چقدر طول میکشه تا مکس مکس شی

 5. سلام دوست عزیز
  میخواستم بدونم مشکل ورود به بوم بیچ حل نشده؟
  من دیروز اندروید گوشیم رو از ۴٫۴٫۲ به ۵ ارتقاء دادم
  مشکلی هم نداشت
  بعد اون کل نرم افزارها رو به آخربن ورژن ارتقاء دادم از جمله google play
  بعد اونم وارد بازی شدم اما وقتی خواستم سوییچ کنم به اکانت دومم کلا هنگ کرد و ارور زیر میاد
  Login failed
  Please try again later )1(

  ممنون میشم اگه راه حلش رو میدونین راهنماییم کنین
  سرچ کردم و خیلی از دوستان چنین مشکلی رو داشتن حتی بازی رو پاک کردن و دوباره نصب کردن ولی مشکلشون حل نشد
  الانم آپدیت جدید بوم بیچ اومد و آپدیتش کردم ولی بازم همون ارور ( گوشیمم روت شده نیست و بوم بیچ رو هم از گوگل پلی گرفتم )

 6. باسلام وخسته نباشد خدمتتون اقا مهرداد رفیقم اسم اکانت بوم بیچمو گذاشته pare معنی بدی میدی خودتون میدونین دیگه نمیتونم عوضش کنم قبلا یبار بار میشد عوضش کرد اسم قبلیش امیر بوده اگه مردونگی کنی بتونم عوضش کنم ممنوننت میشم فقط ی بار واقعا اذیت کننده است مسغره مکنن میخندن تو رو خدا یکارش کنین با تشکر ویژه

 7. سلام ببخشید اقا مهرداد من میخوام لنگرگاه اون جایی در مپ خودم هست که قایق ها وای میستن اون رو اپ کنم چطوری هرچی میزنم نمیشه اپ چیکار کنم؟؟

 8. سلام آقا مهرداد میخواستم بدونم از مجسمه شاهکار با کارایی مشابه نمیشه ۲ تا داشت و اگر میشه چجوری ممنون

 9. سلام
  چطوری میشه وقتی یه مجسمه میسازیم حداکثر درصد رو به اون مجسمه بدیم؟
  یعنی مثلا مجسمه های افزایش منابع که سبز رنگ هستن ، وقتی میزنیم برای ساخت چیکار کنیم تا بیشترین درصد داشته باشن؟ چون یه مجسمه خاص خودش ممکنه درصد های متغیری رو داشته باشه

 10. سلام بازی جالبی هست به کلن ما هم سر بزنید . اسم کن هم taksarzamin هست

 11. سلام
  تیسک فورس من توی قسمت سرچ نیست باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

 12. سلام اقای مهاجر
  چگونه میتونم بوم بیچم رو ریسیت کنم و از صفر شروع کنم.هر راهی رو امتحان میکنم باز دوباره از ادامه همون اجرا میشه

 13. سلام داش مهرداد این قضیه Weapon Lab رو ننوشتی میشه یکم توضیح بدی اون دفاعی هارو چجوری بگیریم ؟

 14. سلام آقای مهاجر
  روی نقشه جزیره ها، یک شناور زرد هستش که وقتی انتخابش میکنم میره زیر آب و چهارتا صندوق هستش توی عمق های مختلف، و فقط نوشته که باید شیرجه بزنید،. اگه ممکنه راجع به این توضیح بدین که چیه و چطور بازی کنم این قسمت رو؟ ممنون

 15. خیلی خوب بود ممنون یک برنامه در کافافه بازار میباشد که همین مطالب درا دقیقا همین مطالب را گذاشته است و در دو نسخه معمولی و طلایی «پولی»قرار دارد با تشکر از شما

 16. سلام اقا مهرداد ممنون از سایت خوبتون. عزیزان دختر های گل یه تکس فورس یا همون کلنه دختروونه داریم که هیچ پسری توش نیست خوشحال میشم بیاین. اسمه کلن دختران با پنجاه نفر ظرفیت و پرچمه قرمز با یه قلبه خوجل موجل وسطش. هرلولی اومد خوش اومد. سوالم درمورده بازی داشتین درخدمتیم.

 17. سلام
  میخواستم بدونم the mega crab چه موقع هایی میاد?

 18. ﺳﻼﻡ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﻴﺪ , ﺁﻗﺎ ﻛﺎﭖ ﻣﻦ ( Victory poit’s ) ﻣﻦ ﺑﺎﻻﺳﺖ و ﻫﻤﺶ ﻣﭗ ﻫﺎﻱ ﺧﻴﻠﻲ ﻟﻮﻝ ﺑﺎﻻ ﻣﻴﺎﺭﻩ , ﭼﻂﻮﺭﻱ ﻛﻤﺶ ﻛﻨﻢ , ﻣﺮﺳﻲ

 19. دادا من چطوری میتونم دو تا اکانت داشته باشم

 20. سلام آقا مهرداد. چجوری میشه اکانتمو حذف کنم. میخوام از اول بازی کنم. گوشیمم آیفونه. با گیم سنتر جدید هم امتحان کردم نمیشه.

 21. سلام,لطفا کسی هست به من بگه برای آپدیت آرموری از ۲۰ به ۲۱ به چقدر منابع نیاز داریم؟

 22. دوستان بیاید به تسک فورس یا همون کلن من . اسمش هست گنگستر . بیاد بترکونیم

 23. سلام.بعد از پرداخت سکه برای محو کردن ابر و خرید تو نقشه راداری که سمت چپ پایین نقشه میاد هنگ کرده الان ۲۴ ساعته کاری نمیتونم کنم از سرچ خارج بشه.لطفا راهنمایی کنید

 24. اینتل چیه می تونی کامل کامل توضیح بدی؟

 25. سلام.من لول ۳۸ م WeaponLab رو گذاشتم ولی هامرمن حمله نمیکنه!!! باید چکار کنم که حمله کنه؟!؟!؟

 26. سلام اگه از گزینه find new opponent استفاده کنیم نتیجه سختر میشه یا آسونتر؟

 27. سلام مهرداد جون چطوری توی بازی میشه که جزایری رو که تصرف کردی و بهت چوب یا سنگ میدن رو بهتر کنیم تا جلوی دشمنا دوام بیاره منظورم آپگرید کردن سلاح هاییه که تو جزیره هست یا اوردن صلاح های جدیدچون بعضی ازجزایر خیلی ضعیفن و دشمن راحت میتونه اونا رو تصرف کنه

 28. داداش ما وقتی وار استارت میکنیم بعد نابودشون می کنیم از امتیازی که قبلا بدست آوردیم کم میشه. مثلا امتیازمون ۸۱۳ بود وار که زدیم شد ۷۰۰٫مشکل چیه؟

 29. راستی دادا اون اینتل ویه و چطور گیرش میارن

 30. ببخشید داش مهرداد من چطوری میتونم زود لول اپ کنم؟

 31. سلام ببخشید ساختمان کلن کدام است من لول۱۸هستم ولی نمیدونم ساختمان کلن کدومه

 32. سلام گوشی من اپل تو گزینه high scores قسمت دوم locale-de چطوری میتونم بازیکنای ایران رو ببینم
  قبلا میشد اما نمیدونم الان چرا رو یه کشور دیگه افتادم و رتبه من از ١٠٠٠ به ١٢٠٠٠ تو یه مشت خارجی افتاده 😥
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ٠٩١۶١۴٠٨۵٠٠

 33. سلام چجورى میشه یه اکانت دیگه درست کنم با ایفون

 34. سلام.هزینه ارتقا هد ۱۴به ۱۵چقدره؟؟چوب و سنگ و اهن

 35. سلام، من چطور جیمیل متصل به بازی رو تغییر بدم؟ با تشکر

 36. کار statue storage چیه؟

 37. سلام ببخشید یه مجسمه darkبه اسمpower stone chance دارم نمیدونم کارش چیه میشه راهنماییم کنید با تشکر

 38. سلام مهردادجان دوتا سوال داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنید ۱ weapon lab چیه چون قیمتش بالاست بدونم بگیرمش یا نه ۲ الان لول ۳۷ هستم خیلی وقته کنار خونه اصلی یاheadquarters یه آلامته بعلاوه مانندی هست که روش میزنی سیو یا لود میده یعنی چی عیدتونم مبارک

 39. سلام اگه توجه کرده باشین اکیپ کارگران در عیام نوروز کلاه های رنگی به سر دارند نشانهی چیست

 40. سلام تو چه لول و چطوری میشه کلن ساخت ؟

 41. چجوری دوستان میتونم این بازی رو برای اندروید دانلود کنم یه بار کردم با دیتا نمیشه راهی داره

 42. سلام اپدیتش اومده ولی نصب نمیشه مینویسه برنامه نصب نشد!چی کنم؟

 43. سلام. بعد نصب میگه آپدیت باید بشه ولی نمیشه آپدیتش کرد. چه کنم؟

 44. چطورى اسم خودم رو دوباره عوض کنم

 45. سلام. نحوه شکست دادن دکتر ترور رو نمیزاری!؟

 46. چگونه در بازی چت کنیم

 47. محسن جهان پناه

  آقای مهاجر سلام من لول ۱۶هستم یه پرچم رو آب میزنم میره زیر آب بعد میگه زیر دریایی بسازید چیکار باید بکنم

 48. سلام
  این جریان نامه هایی که برنگ ابی هست و میگیریم چی هست و دیگر اینکه پایین سمت راست ان نقشه جریانش چی هست من لول ۳۲هستم و حدود ۱۵۰ از ان نامه ابی گرفته ام لطفا توضیع دهید. ….ممنون

 49. سلام چ جوری میشه چوبو بیشتر کنیم ؟

 50. با سلام مرسی آموزشتون خوب بود فقط یه سوال

  توی این بازی کلن داره مثل کلش چون یه جادیدم داشت اگه داره میشه بگین کدوم ساختمونه ؟

  فقط لطفا سریع جواب بدید ممنون

  • سلام. لازم به ساختمون نیست! از یه لولی به بعد می تونید با بالا بردن امتیاز وارد گروه هایی بشید. علامت ستاره سمت چپ می تونه کمکتون کنه. درضمن چت نیست زود و سریع جواب بدم! بخش دیدگاه ها هست…

 51. سلام این بازی مثه کلش وار داره؟

 52. سلام داخل این بازی نمیشه با کسی مصل کلش اف کلنز حرف زد

 53. سلام
  ممنون میشم در مورد وضعیت شیلد ابن بازی توضیح بدید

 54. با سلام
  چقدر طول میکشه تا به لول ۲۰ برسیم?

 55. أرید أن أعرف کیفیه الدخول علی قریتی القدیمه بعد تحمیل اللعبه مره أخرى عن طریق فیس بوک

 56. عرفان فلاحی

  سلام آقای مهاجر، مرسی برای توضیحات کاملتون
  من میخوام اسم جزیره ام رو عوض کنم،اما از هردوفرصتم استفاده کردم،راهی هست که بشه اسمم رو عوض کنم..؟؟

 57. با سلام ببخشید من تو این بازی لول ۳۳ رسیدم ولی هنوز متوجه نشدم vaultچیه تا لول ۱۰ ابدیتش کردم ولی نمیدونم چیه اگه راهنماییم کنید ممنون میشم با تشکر از شما

 58. سلام. ببخشید آقا مرداد چطوری میشه دو سیف داشته باشم.

 59. ساخت اپلیکیشن فروشگاه

  آموزش شما مثل همیشه جامع و کامل بود. خیر ببینی جوان

 60. سلام داداش. من این بازی و رو گوشی آیفونم نصب کردم تا لول ٣۵ رفتم. الان میخوام از اول بازی کنم یعنی دوباره از لول یک شروع کنم. راهی هست؟ ممنون

 61. سلام
  پایین سمت راست ایکون نقشه است و وقتی میزنی در صفحه ای که باز میشود تعداد نقشه هایی که بدست اوردی نشان میدهد جریان این صفحه چیست و چکار باید کرد
  ممنون

 62. سلام خسته نباشید ببخشید من با بلواتکس بازی میکنم مشکلم اینه که بازی با ایمیلم سینک نمیشه تو تنظیمات همون قسمتی که گفتین همش زده disconnected چیکار کنم ممنون میشم جوتب بدین تشکر

 63. منظورم این بود که چگونه میتونیم تعدادشونو ببریم بالا باید از کدوم خونه بسازیم که بشه دو تا کارگر

 64. سلام ببخشید چگونه میتوانیم کارگر را افزایش داد؟

 65. سلام
  من الان لول ۳۷ هستم و کلی منابع ذخیره کردم تا آزمایشگاه سلاح یا همون weapon lab رو بگیرم
  میخواستم بدونم کاربرد و کارآییش چیه و آیا ارزش داره بگیرمش یا HQ رو آپدیتش کنم؟
  منتظر جواب هستم
  ممنون

 66. سلام من لول۳۹هستم الان تو نقشه من بالای دهکده ام یه چیز سیاه رنگ هستش و نمیدونم چیه روش که کلیک میکنم چنتا علامت سوال میاد وبعد میزنه۲۱روزو۲۰ساعت میخواستم بفهمم چیه اگه کمکم کنید ممنون میشم

 67. سلام اقا مهرداد .معذرت می خواهم .میشه بیشتر توضیح بدین

 68. با سلامی دوباره خدمت اقا مهرداد . من چطوری می توانم در گوشیم دو اکانت یا سیف داشته باشم ؟

 69. سلام . ببخشید بازی بوم بیچ تا چند لور است ؟ چون نفر اول دنیا مدتی است از لور ۶۳ بیشتر نیست و من تا بحال لور بالا تر از ۶۳ ندیدم .

 70. سلام آقا مهرداد دستم به دامنت داداش تو نسخه جدید فقط با اکانته جدید بباز میکنه اون رو شه که بالا هم گفتی و امتحان کردم ولی اصلا اکانته قبلیمو نشون نمیده که بخوام انتخابشم کنم خواهشن کمکم کن اینم شمارمه اگه شدنیه بزنگ بهم بگو از بابته شارژه نکاستم نوکران هستم میدم بهت************

 71. سلام ببخشید من قایق جنگی هام ۷ تا جا میگیره وقتیه یه دونه HEAVY میسازم دیگه نمیتونم سه تا سرباز دیگه بسازم و جام خالی میمونه چیکار کنم؟؟

 72. سلام
  ببخشید گفتین انلاین نمیشه حمله کرد پس چرا یه ماموریت داده که ۵ تا ENEMY BASE رو نابود کن؟؟؟
  این ماموریت روچطور انجام بدم؟؟؟

 73. سلام ی سوال چه جوری انلاین به یک حریف اتک بزنم

 74. سلام میخواستم ببینم چطور میشه از سلاح های weapon lab استفاده کنم.
  ممنون

 75. سلام . چطوری میتونم جزیره های منابع رو که تسخیر کردم رو ارتقا بدم ؟

 76. سلام ببخش باز مزاحمت شدم داداش یه سوال : داخل بمب بیچ میشه نیرو کمکی از دوستانت بگیری ؟داخل گروه

 77. محمدمهدي محمدي

  سلام ببخشید یه سوال دارم:
  من یه اکانت بوم بیچ داشتم لولش ٣٠ بود رتبه ی منو در منطقه نشون میداد ولی اون اکانتم حذف شد بنا به دلایلی
  حالا یه اکانت دیگه دارم بازی میکنم ولی رتبمو نشون نمیده!
  چرا؟

 78. سلام کلن یا همون گروه زدم باید چیکار کنم وار هم داره؟ ما الان ۲ نفریم باید چنتا باشیم intelچیه چجوری بدست میاد

 79. سلام آقا مهرداد من Level 58 هستم و مدالمم حدود ۷۵۳ تا هست داداش چرا بعضی پلیرها در نفرات برتر دور لولشون طلایی و یا ستاره دار شده ولی از نفرات برتر ایران حتی یک نفر هم با اینکه مثلا لول ۶۳ هست طلایی نیس و اگه بخوام طلایی و یا ستاره دار کنم من باید چیکار کنم ؟

 80. سلام ببخش داداش باز مزاحمت شدم . میشه یه راهنماییم کنی که چطور زود تر پیشرفت کنم و منابع جمع کنم اخه اصلا نمیشه جمع کرد سطحمم ۱۰ هس خونمم ۵

 81. mishe az kasay ke be het hamle kardan entegham gereft

 82. مرسی مهرداد جان خیلی زود به زود سر میزنی من برای کلشم به یه سایت میل زدم اما شش روزه جوابم ندادن هنوز

 83. سلام
  من تمام نرم افزارهای گوگلم آپدیته ولی اکانتمو سینک نمیکه توروخدا راهنماییم کنید ممنون میشم
  گوشیمم ال جی g4هستش

 84. سلام مجدد داداش چطوری پس سرعت اون بیشتر میشه .. شرمنده هااااااا من تازه شروع کردم سطح هفتم

 85. سلام من متوجه نشدم چطور دو کارگره میشیم؟

 86. سلام من بازی رو دانلود کردم بعد وارد بازی میشم نام رو مینویسه commander میخوام اسم بزارم چطوری میشه گذاشت ؟ لول بالا میخواد ؟

 87. سلام.من ۶ ماه پیش بوم بیچ رو بازی میکردم و خونه ام رو تا مرحله ی ۶ رسوندم بازی رو پاک کردم الان دوباره نصب کردم و مثل قبل تا مرحله ی ۶ بالا رفتم ولی برای ارتقای وسیله ها نسبت به قبل چوب خیلی بیشتری میخواد میخواستم بدونم سیستم بازی عوض شده یا اینکه واسه من مورد داره.چون قبلا با چوب خیلی کمتری ارتقا میدادم و همزمان ۲تا وسیله رو میشد ارتقا داد. ممنون میشم اگر جواب بدین.

 88. سلام خسته نباشید . برای اینکه عضو یه کلن بشی باید لول چند باشی؟اصلا میشه عضو یه کلن بشی؟

 89. سلام داداش من این بازیو سیو کردم اما گوشیمو ریست فکتوری کردم میشه بگید چطوری دوباره اکانتمو برگردونم؟ ممتون

 90. سلام از کجا میتونم بفهمم اکانت بوم بیچمو کی ساختم؟

 91. وای بازی بوم بیچ عالیه ممنون.

 92. سلام
  تو بازی boom beach تو sculptor یه جای سنگ ها یه چیزم هست boost میکنه مجسمه ها رو اونو چجوری باید بدست بیاری

 93. با سلام مطالب عالی و کامل بود ممنون
  موفق باشید

 94. سلام میگم جریان این جزیره یخی ها چیه من چطور جزیره یخی بگیرم؟

 95. سلام یه سوال
  برای خرید و فروش اکانت بوم بیچ چه چیز هایی مهمه ؟؟؟
  من هر HQ رو همه چیز لول مکس میکنم الان دارم HQ 9 رو مکس میکنم
  اگه مثلا HQ 10 باشم مکس اون HQ چند میخرند؟؟؟

 96. چگونه میشه وارد گروهی شد لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

 97. وقتی که دیتا رو داونلود کردم باید چیکار کنم لطفا کمکم کنید جواب مو بدید

 98. سلام
  باید اول گوگل پلی گیم و همه ابزارهای گوگل رو آپدیت کنید
  بعد با اینترنت پر سرعت با اکانت قبلی وارد بازی بشید گزینه لود میاد

  نیومد با هات اسپات یا سایفون باید برید

 99. سلام می خواستم ببینم این بازی مثل بازی ی کلش اف کلنز شیطان پرستی هست یا نه؟؟؟

  • سلام
   بازی کلش شیطان پرستی نیست! یکم بجای گوش کردن حرف آدم‌های بی‌اطلاع خودتون توی منابع معتبر دنبال دانش باشید و اول ببینید شیطان پرستی یعنی چی!

 100. با عرض سلام و خسته نباشدبه آقا مهرداد گل
  اگه برات مقدوره بقیه بازیهای آنلاین رو هم معرفی کنید دوستان محدود به یه بازی نشن
  اگه کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم
  من دامینیشن لول ۱۲۰، کلش ۱۲۲، بوم بیچ ۶۱، ریوال کینگ دام ۵۱۲۹ کاپ و سیج فال ۴۵
  اگه کمکی تو این بازیا از دستم بر بیاد در خدمتم

 101. سلام خسته نباشید میخواستم ببینم چطور میشه افراد رو به تسک فورت دعوت کنی. لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

 102. سلام آقا مهرداد
  میخاستم یه چیزی رو اصلاح کنید ، توی تو ضیحاتتون نوشتید که نمیشه اسم رو عوض کرد ولی توی لول ۳۰ و لول ۵۰ میشه
  من لولم ۳۰ شد اسممو عوض کردم الانم که ۵۹ هستم بازم میشه عوض کرد

 103. سلام. می‌خواستم بدونم وقتی بهمون حمله می‌شه دقیقاً چه چیزی رو از دست می‌دیم و اینکه نیازی هست تا ورژن جدید رو هر چند‌وقت یه بار نصب کنیم یا خودش اتوماتیک آپ‌دیت می‌شه؟ ممنون.

 104. سلام ببخشید بعضی از جنگ ها یک مثلث سبز میده اون چیه و کجا ازش استفاده میشه چیزی در منوی ساخت ندیدم ازش باشه

 105. سلام
  گفته بودید که برای آپدیت ابزار نیازی به diamond نیست، ولی من هر چی میخوام آپدیت کنم diamond ازم میخوات؟

 106. سلام ببخشید وقتی ی نفر از کلن میره چجوری باید بفهمیم تو چ کلنی رفته اخه مث کلش نیس بتوانیم بریم تو پروفایل طرف

 107. با سلام اقا من اصلا تو این بازى اسم برا زمینم انتخاب نکردم وحالا هم بلد نیستم چجورى اسم بزارم برا اکانتم ……… لطفا کمکم کنید…….. خواهشا.

 108. سلام تعداد مدال هایی که دارم(victory points)بالارفته ودشمن های های قوی تر ازخودم برام میاره ونمیتونم بزنمشون میخواستم بدونم چطوری میتونم مدال هاموکم کنم؟

 109. سلام ببخشید مثل کلش نمیشه آنلاین با یکی جنگ کرد و یه سوال دیگه من وقتی کلش اف کلنز رو نصب میکنم مینویسه down load conect وهی بازم مارک سوپر سلو نشون میده و دباره بازم اونو مینویسه چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

 110. سلام
  متن رو درست بنویسید
  بازی بوم بیچ هست عکس کلش گذاشتید ؟!

 111. سلام
  از گوگل دانلود کنید تا نیازی به این کار نباشه
  از جایی که خود بازی رو دانلود کردید بپرسید

 112. سلام. من این بازی رو نصب کردم با فیلتر شکن سایفون وارد بازی شدم ولی دانلود اولیه موقعیت یابی رد نمیکنه چکار باید بکنم.
  در ضمن بازی رو از بازار دانلود کردم

 113. اقا شرمنده چجوری اسم بزارم برا خودم نمیشه

 114. سلام من توضیح هاتون رو ک خندم سریع بازیو نصب کردم انروید تبلتم چهار و یک و خورده ایه میخاستم بدنم برای چند وقت جواب میده یا با آپدیت بعدیش انرویدم میکشه یا نه بعد ی سوال دیگه هر وقت آپدیت جدیدش اومد باید دیتا جدیدش هم بگیرم ؟

 115. سلام
  استوریج جدید براتون هست که باید درست کیند و پر بشه

 116. سلام
  خواهش می‌کنم
  با جمع شدن در یک تسک فورس

 117. سلام
  اینجا هم آنلاین هست ولی مثل بقبه بازی‌ها نیست

 118. سلام
  کلن برای کلش هست اینجا تسک فورس هست، اون رو جست جو کرده و روی جوین کلیک کنید

 119. اطلاع ندارم این رو از نکات بازی دنبال کنید

 120. سلام. میشه جیمیلی که اکانتم روش سیوه رو عوض کنم؟

 121. سلام داخل بوم بیج ی نفر داخل کلن هست دیگه بازی نمیکنه کلا پاک کرده وقتی میخوای کیکش کنم میزنم رو. کلید اکی. از بازی میفته. بیرون با گوشی رفیقمم میفته بیرون در ضمن بازی رو از دوتا سایت دانلود کردیم میش لگین هر کار میکنیم نمیشه حتی ب. بچها کلن میگیم بازم کیک نمیشه. امکانش هست. ب. ساپورت باری بگیم مشکلمونو میگ

 122. سلام من موقعی که این بازی رو نصب کردم از ف ی ل ت ر ش ک ن استفاده کردم
  حالا نمیتونم رتبه ی خودم و ببینم فقط ۵۰ نفر برتر تو بریتانیا مشخص هست
  چی کار کنم ؟!؟!؟

 123. در بازی بوم بیچ دیدگاه گذاشتید پس حتما منظورتون این هست دیگه…

 124. سلام
  ایمیل سایت اینترنتی نیست که دبلیو دبلیو دبلیو داشته باشه
  اسم اصلی موارد رو بگید من نمی دونم منظورتون کدوم ساختمون هست

 125. سلام آقا مهرداد
  من چند وقتی بازی رو به خاطر یه سری مشکلات نداشتم حریف هام در حال حاضر خیلی سخت شدند برای پیدا کردن حریف آسون مثل کلش ملاک تعداد کاپ هستش یا لول؟
  ممنون میشم جواب بدید

 126. سلام من یه بار بازی رو حذف کردم الان دو باره نصب کردم از اول شروع میشه باید چیکار کنم که اکانت خودم برگرده ممنون میشم راهنماییم کنید

 127. اینتل شانسی هست و توی ۹۰ درصد اتک‌ها اینتل می‌ده

 128. سلام
  تست نکردم و اطلاع ندارم

 129. حالا یه بار دیگه هم جواب بدین فک کنم مشکل کارم جاییه که دیتارو گذاشتم

 130. سلام من میخوام این بازی رو نصب کنم هروقت میخوام برم تو بازی میگه که دانلود کردن دیتا فایلد شده چیکا کنم

 131. سلام این مشکل ورود به بازیو چعه شکلی حل کنم میزنه دانلوذ فایل بعدشم دانلود نمیکنه

 132. خب باید قبلش بازی رو ذخیره می‌کردید و این مواقع برگردونید
  همیشه از استپر دانلود کنید دیگه

 133. سلام
  نه لازم نیست منبع یکی باشه
  اول بازی شما روی کانکت گوگل بزنید تا با اکانت گوگل شما سینک بشه
  بعد اون از هرجایی نصب کردید و بازی پرید می‌تونید بازی رو برگردونید
  در کل من گوگل استور رو توصیه اکید می‌کنم و چون این بازی برای ایران تحریم هست آموزش دانلود از گوگل استور رو در صحفه اول سایت فکر کنم می‌تونید پیدا کنید

 134. برو در تنظیمات روی حساب ها کلیک کن صفحه ی ایمیل ها باز می شه ایملی که در اون ذخیره کرد یودی کلیک کن خودش بر می گرده

 135. ارور می‌ده چی می‌نویسه؟ جای مناسب گذاشته باشید ببینید خطا برای چی هست
  از سایتی که دانلود کردید پیگیر باشید اونها دقیق می‌دونن چی برای دانلود گذاشتن

 136. سلام
  بازی رو که نصب کردید و با همون آی‌دی در دستگاه لاگین کردید و بعد ورود اگه سوالی مبنی بر رفتن به اکانت خودتون نپرسید از تنظیمات روی ساین این کلیک کرده و با ایمیل ذخیره شده وارد بازی بشید
  درضمن اینجا جواب‌ها خودکار ایمیل می‌شه و لازم به درخواست نیست

 137. سلام. خیر ساعتی در کار نیست و شانسی هست

 138. اگه اپل آی‌دی شما یکی باشه ممکنه بازی قبلی رو براتون بیاره که می‌تونید بزنید اون رو ادامه نده و در این صورت اون بازی پاک می‌شه کلا

 139. سلام
  دوستان من بازی رو روی اکانت Game center روی آیفون ست کردم حالا گوشی اندروید گرفتم چجوری میتونم منتقلش کنم روی این گوشیم؟؟؟
  اگر کسی راه حلی داره لطفا با ایمیلم پاسخ بده pcmoein@yahoo.com

 140. سلام من گوشیم اندرویده چجوری دو تا اکانت بوم بیچ هم زمان توش داشته باشم؟

 141. سلام
  علت از بد بودن دیتای بازی تا کم بودن سخت افزار گوشی می تونه باشه

 142. این همرمن ها با همرمن های بازی
  من فرق می کنه چه کار کنم درضمن همرمن چه جوری به من حمله می کنه

 143. من بایدچجوری نصب کنم؟ لطفابگین

 144. سلام من ب هامرمن ۴۵ حمله نکردم اما وارفکتوری بجاش اومد و دیگه هم هامرمن ظاهر نشد
  راهی هست هامرمن برگرده؟

 145. چه جوری میتونم اپل ای دیمو با گوگل اکانتم سینس کنم؟

 146. سلام
  شانسی هست تقریبا ولی به اتک‌هایی که کشته داشته باشه و راحت نباشه حتما می‌ده به حمله‌های آسون کم دیدم اینتل بده

 147. تو این بازی نمیشه مثل کلش چت جهانی کرد ؟؟؟؟

 148. سلام

  یه سوال داشتم

  توی اکثر آموزش های boom beach گفته شده که الماس هاتون رو الکی خرج نکنید چون بعداً بدردتون میخوره.

  میخواستم ببینم جز برای تسریع آپگرید سازه ها کاربرد دیگه ای هم داره ؟! من که فقط تو همین یه قسمت دادم الماس استفاده بشه ! یعنی یه مقدار الماس میدی سازه ها زودتر آپگرید میشن یا فرایند اپگریدشون تموم میشه

  ممنون

 149. سلام.
  من میخواستم ببینم چجوری باید کاپ کم کنم؟
  ضمنا اگه زحمتی نیست یه چند تا مپ بزارید خیلی خوب میشه البته این فقط یک پیشنهاده.

 150. سلام
  امروز بازی آپدیت شده فردا پس‌فردا سایت‌های ایرانی با دیتا قرار می‌دن
  در گوگل پلی هست ولی چون برای ایران این بازی تحریم هست نتونستید ببینید

 151. سلام
  من یه سوال داشتم اگه زود جواب بدید ممنون میشم
  میخواستم بدونم میشه اکانت رو از روی جیمیلم به یه جیمیل دیگه منتقل کنم ؟

  • سلام، زود تر این رو با چت و تماس حضوری می‌شه تامین کرد، وگرنه عرف پاسخ به دیدگاه ها درحالت سریع ۱۲ ساعته هست که اینجا به‌طور میانگین ۵ ساعته پاسخ داده می‌شه
   جواب شما: خیر

 152. ئاک نمی‌شه
  هر پنج بار ثبت شده و بهتون پیغام داده بعد جواب دادن من تایید می‌شه ولی شما هی پرسیدی و گفتی ئاک شده و منم که باید دستی سوالات اضافه شما رو پاک کنم
  ممنون یکم رعایت می‌کنید

 153. سلام
  حمله می‌کنن معمولا و حمله نمی‌دن…
  آموزش رو دقیق بخونید متوجه می‌شید با بالابردن سطح راپار می‌شه حریف بیشتری در بازی دید

 154. سلام
  سنگ بژرگتر مجسمه بهتر
  ساعتی نیست و رندم هست

 155. سلام
  آموزش رو بخونید نوشته وقتی که رادار رو آپگرید کنید

 156. همه حریف های که کنار هستن تصادفی هست و بغیر از بلکمن و دکتر ترور بقیه واقعی هستند

 157. من از بازار دانلود کردم ولی دیتا رو از یه جای دیگه مشکل از اینجاست؟

 158. سلام منم مشکل مجتبی رو دارم لطفا راهنمایی کنید

 159. سلام گوشیم اندرویده بوم بیج روبالانمیاره مینویسهdownload failed

 160. سلام
  من گوشیمو ریست کردم و همه چی پاک شد. دو ماه پیش یه بار بازی رو ابدیت کرده بودم و رو حساب گوگل پلی سیوه الان چجوری برش گردونم؟

 161. سلام من یه بار بازی رو ریختم عادی بود بعد پاکش کردم و دوباره ریختم با جیمیل هم جزیره مو آوردم اما تو این چند روزی که دوباره ریختم منویی که حمله های همر من و کسایی که بهم حمله میکنند رو نمیاره چه کنم؟

 162. سلام
  تسک فروسی که من هستم پتج نفر کامل هستیم و عضو جدید نمی‌گیریم
  گروه‌های ایرانی زیادی هستن که می‌تویند به اونها ملحق بشید

 163. سلام. هر بازی یک جیمیل و هر جیمیل یک اکانت بازی

 164. چرا کسی به من حمله نمی کنه و من هم نمی تونم به بازیکن حمله کنم

 165. سلام
  قبل حذف اپل آیدی قدیمی بازی رو به اپل آیدی جدید تآی دستگاه دیگه منتقل کنید
  با لینک کردن بازی
  تست نکردم روس آیفون پس مراحل دقیق رو نپرسید
  ولی جواب سوالتون مثبت هست و پاک می‌شه
  عکس غیر لازم هم اینجا آپلود نکنید لطفا

 166. سلام من قبلا توboombeach بیس داشتم اما الان نمیتونم بیارمش ممنون میشم راهنمایی کنید

 167. سلام .ممنون از راهنماییهاتون.یه سوال ژ. تو نقشه برا من یه قسمتی اورده روش کلیک میکنم میره زیر اب و صندوقچه نشون میده ولی باز نمیشه راه حلش چیه و اصلا اینا جیه؟؟تو توضیحاتتون نبود.خیلی ممنون/.

 168. ببخشید.من چجور دیتا رو فعال کنم نمیتونم نمیاره چکار کنم و میگن از حالت فشرده در بیار اون چیه؟

 169. سلام.چطور میشه به افرادی که بهت حمله میکنن حمله کرد…اسامی افراد رو هم نمیشه پیدا کرد.بصورت اتفاقی هم کسی رو پیدا میکنم توی فایند ولی ففط میشه کلید ویزیت رو زد و به جزیره شخص نگاه کرد….کلیدی بنام اَتک وجود نداره

 170. وقتی میخواهم وارد هر گروهی بشم پیغامyou are already in task force میده

 171. چطور باید رفت توگروه؟

 172. سلام
  من این پیغامو هر روز میگیریم تقریبا time until you can be attacked , even if you are online. بعد از ۳۰ دقیقه این پیغام میاد your game can be interrupted by enemy attack که منو برای چند ساعت افلاین مود میکنه بعد هی بهم حمله میشه و حتی اگه انلاین هم باشم منو از بازی میندازه بیرون که ۵ دقیقه وایسا که حمله ای که روی ده هست تموم بشه;
  نمی دونم این چیه و باید چی کار کنم
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
  مرسی

 173. سلام میخوام بدونم آیا مجسمه ساختن زمان بندی خاصی داره که درصدش بالاتر بره؟

 174. سلام سواای داشتم چه فرقی بین افسر و یار عادی در بمب بیچ هست

 175. با سلام
  من در تبلت و گوش خودم ٢ بازی داشتم ولی بعد مدتی یکی شدند

 176. سلام ببخشد intelچجوری به دست میاد من نفهمیدم لطفان جواب بدید….ممنون میشم

 177. سلام اقای مهاجر من فایل دیتا وفایل خود بازی بوم بیچ رو دانلود میکنم ولی فایل او بی بی نمی بینم مشکل کجاست؟

 178. سلام من بازی رو دانلود کردم ولی برای ریختن آپدیت به مشکل خوردم
  هر کاری میکنم اجرا نمیشه
  ممنون میشم کمکم کنید

 179. نمایش داده نمی‌شه چون دقت کنید بعد ثبت نظر می‌نویسه نظر شما ثبت شد و پس از بررسی و پاسخ نمایش داده می‌شود

 180. شما سوال کردید و من هم جواب دادم! چت روم که نیست چند ثانیه ای جواب بدم! یه چند ساعتی صبر کنید، همه سایت ها باید یک روز صبر کنبد

 181. salam bazy ro mise roye blue stackc nasb kard yana

 182. اینکه میگین ویژگیه تسک فورس هیچ لوتی نداره کاملا اشتباهه…وقتی که تسک فورس رو انجام میدین ۲۳ ساعت بعدش یه کشتی میاد دم ساخل که براتون در اصل همون لوت رو میاره

 183. سلام
  من توصیه می‌کنم با روش‌هایی که در مطالب اخیر سایت نوشتم برای دانلود از گوگل اقدام کنید

 184. سلام
  متن و نظرات مشابه قبلی رو مطالعه کنید پاسخ داده شده این کار رو نباید انجام میدادید چون راه برگشت نیست

 185. با عرض سلام خدمت ادمین محترم:
  وقتی من بازی بوم بیچ رو نصب میکنم بازی رو اجرا نمیکنه …
  شدیداً محتاج کمک شما هستم.
  با تشکر.

 186. من ایمیلم و رمزو به یکی داده بودم حالا اومده تو بازیم بیرونم نمیره لطفا بگید چیکار کنم سریع بگید لطفا

  • سریع که چت روم نیست هر موقع شد جواب گفته می‌شه
   جواب شما رو در متن هم داده بودیم و در دیدگاه های قبلی هم فراوان جواب داده بودیم و لازم نبود دیدگاه بذاربد و پنج دقیقه هم منتظر بمونید
   گفته شده رمز رو ندید، قانونی نیست، دور از عقل هست، راهی برای پس گرفتن نیست، سازنده ممنوع اعلام کرده
   امیدوارم موضوع براتون روشن شده باشه

 187. سلام
  اگه تاون ‌هال شما رو تونستن تخریب کنن بله از هر منابعی درصدی به غارت می‌ره که در گزارش غارت اون حمله نوشته می‌شه در صورتی که تاون‌هال شما رو نتونست بزنه به شما جم می‌ده

 188. سلام آقای مهاجر عزیز ممنون از توضیحات مفید شما+من این بازی رو چند روز پیش از گوگل پلی دانلود کردم و نصب و اجرا کردم ولی من حساب جی میل خودم رو غیر فعال کردم+حال من میتونم یه حساب جی میل دیگه برای گوگل پلی سینک کنم و وقتی وارد بازی میشم از طریق حساب جی میل جدیدی که سینک کردم به قسمت google+sign in وارد شوم و مراحل بازی رو ذخیره کنم+نظر به اینکه من قبلا از حساب جی میل قبلی برای وارد شدن به بازی جهت ذخیره بازی استفاده نکردم+اگر نمیشود لطفا بنده رو راهنمایی کنید که چه مراحلی رو برای رفع مشکل انجام دهم..منون از بردباری شما

 189. سلام
  این امکان موجود نیست

 190. سلام
  ما یه تسک خیلی قوی و باحال با رتبه ی بالا داریم
  متاسفانه چون تو سرچ نیستیم و به دلیل آپدیت اکانت افرادمون پریده
  چند نفر فعال میخوایم
  هرکی خواست این کد رو توی find task سرچ کنه
  #p08QV2 اسم تسک Iran هست
  هشتگ اول بزنید
  ممنون

 191. گفته شده اینتل جمع کنید و یک تسک جدید رو راه بندازید

 192. سلام
  بسته به وضعیت گروهی که می‌خوایید بهش جوین بشید این مورد متفاوت هست
  البته خودتون هم نباید توی گروهی عضو باشید

 193. چطورى میتونیم مجسمه هایى با درصد بالاتر بسازیم؟ من همه صفحه ام رو میبرم ولى بازم درصد پایین بهم میده! مثلاً گانبوت ٣۴ به جاى ۴٢

 194. سلام ممنون
  ببخشید من لول ۸ هستم ولی هنوز جزایر بقیه بازیکون ها رو نشون نمیده(شماره۳)
  فقط به جزایری حمله میکنم که واسه کسی نیست!!
  باید لولم بالا بره تا بیاد ؟ یا …؟؟
  لطفا راهنمایی کنید ممنون

 195. سلام داداش گلم خسته نباشید آقا چطور دایوها را استخراج کنم تا بتوانم همش را استخراج کنم چون ۲ تاش را که استخراج میکنم کلا اون محل دایو میره ممنون از اینکه زحمت میکشی و پیام ها را جواب میدی

  • سلام
   اینجا مطلب بازی بوم بیچ هست و موضوعی مربوط به درایو و اینها نمی‌بینم توی متن

   • عزیز من درایو چیه ،دایو که زیر دریایی توی بوم بیچ میره استخراج میکنه کجای سوالم نوشتم درایو اشتباه خوندی داداش
    لطف میکنی یه بار دیگه درخواستم را بخونی جواب بدی سپاسگزارم

    • شرمنده با گوشی یه ر رو اضافه خومده بودم
     کلا هر مکان جدید واسه اکتشاف رو دو بار می‌شه گشت و باید دید چی لازم هست
     بیشتر از این نمی‌شه و ترتیب و روشی هم نداره با اون بیشتر دایو کرد

    • دشمنت شرمنده داداش
     ممنون وقت گذاشتی جواب سوالم را دادی موفق باشید

 196. سلام خسته نباشید ممنون بابت توضیحات مفیدتون
  راستش عکس دومی که از روش توضیح دادین بارگزاری نمیشه حتی روش هم که کلیک میکنم نشون نمیده
  لطفا اگه میشه پیگیری کنید
  ممنون

 197. سلام دوستان
  وقتی شما در operation یک تسک فورس شرکت میکنید و حمله میکنید،بعد از این که مدت زمان حمله تموم شد یک کشتی بزرگ که بالاش نوشته OP براش شما میاد که سه تا چیز داخلشه که باید از بین اونا یکیش انتخاب کنید
  این کشته در واقع همون جایزه شما برای وار،کلش اف کلنز به صورت loot ولی اینجا اینطوری

 198. Salam man bazimo save kardam va balaye safhe mige saman khosh amadi ;vali dokmeye conect sabz nemishe;vaghti conecto mizanam azam miporse twon hal 3 ;alan man tan halam 8e alan man che kar bayad bekonam?bazim pak beshe nemire ro tan 3?akhe man baximo roye tan 3 save kardam lotfan rahnamayiiiim koniiiid:(

  • سلام
   ممنون می‌شم با نوشتار فارسی دیدگاه خودتون رو ارائه بدید تا بهتر و سریع‌تر متوجه مشکلتون بشیم
   با این اکانت قبلا بازی ذخیره شده،‌ توصیه می‌شه از اکانت گوگل دیگه استفاده کنید

 199. سلام
  من امروز مجبور شدم بازی رو اپدیت کنم حالا که بازی رو اجرا میکنم میبینم از ادامه بازیم نیست و رفته از اول
  چه کنم؟؟؟

 200. سلام
  همیشه ساین کنید تا احتمال اینجور موارد که پاک بشه کم بشه
  الان هم نمی‌شه گفت حتما بازی پاک می‌شه یا نه

 201. سلام من گوشیم نوت ۳ هست و این بازی روش اجرا نمیشه لطفا راهنمایی کنید

 202. آموزشش رو از گوگل بگردید چون هر هفته عوض می‌شه

 203. سلام
  منم توی اندروید ۴.۰.۴ و اندروید ۴.۴.۴. تست کردم هیچ مشکلی با اینترنت مستقیم رایتل نبود
  ببینید مشکل کار کجاست
  شاید کلا رامی که دارید با گوگل اپس سازگار نیست

 204. خب همون کارایی که گفته بود کردم ولی باز نمیاد میگه دیتا میخواد

 205. دیتارودانلود کردم چیکارش کنم

 206. سلام خسته نباشید مجسمه با نام power stone chance چیکار میکنه؟

 207. سلام من قبلا بازیو سیو کردم روی جیمیلم ولی الان هرکاری میکنم نمیاد Gapps رو هم اپدیت کردم بازم نمیاد هات اسپات هم روشنه چیکار کنم؟ توی کلش هم همین مشکلو دارم
  ممنون میشم جوابمو ایمیل کنین

 208. من هر کاری میکنم بازی سیو نمیشه با هات اسپات هم امتهان کردم سرعت اینترنتم ۱۲۸ هست چکار کنم؟؟؟

 209. سلام.
  من فایل دیتارو در BlueStacks کچا بریزم؟
  باید برای ورود اول از Hotspot استفاده کنم؟
  ممنون از سایت خوبتون.

 210. سلام من دیتا بازی بوم ییچ را جداگانه دانلود کردم و در اندروید دیتا ریختم و بازی همچنین میخاد دیتا دانلود کنه چیکار کنم کمکم کنین لطفا

 211. بازم میخواد دیتا دانلود کنه بعد میگه دانلود نشد …

  میشه دقیق تر بگی ؟

 212. سلام و خسته نباشید …

  من این بازی رو دانلود کردم دیتاشم گرفتم بازیو نضب کردم میخوام دیتاشو
  کپی کنم میرم تو پوشه اندروید ولی پوشه ای به نام اوبی بی وجود نداره فقط
  یه پوشه به نام دیتا وجود داره . ممنون

  مدل گوشی ام سامسونگ گلکسی استار پلاس هست

 213. سلام من به دلیل مشکلاتی مجبور شدم گوشیمو ریست فکتوری کنم و تمام سیو بازیم پاک شد … چطوری میتونم برش گردونم اصن امکانش هست ؟

 214. هر کاری میکنم این همرمنه نمیمیره ۲۱ تک تیرانداز دارم

 215. سلام
  چه طوری میشه بازی رو از صفر اورد
  ای او اس هستم
  بازی پاک کردم و ایدی گیم سنتر عوض کردم دوباره ریختم ولی بازم سیوم هست
  میشه راهنمایی کنید واجبه

 216. سلام من لول ۲۱ و و ۹۰ مدال دارم ولی به نظرم ضعیفم و در ضمن نمی تونم HEADQUARTES و بقیه منابع را آپ دیت کنم خییلی از من دیاموند می خواد می شه زحمت بکشید راهمائیم کنیم
  ممنون

 217. سلام
  آیا میشه نام اکانت رو عوض کزد؟ اگه میشه چطوری ، خیلی ممنون

 218. سلام میشه جیمیلی ک بازی رو در اون سیو کرده بودیم رو عوض کنیم؟ چون پسوردش یادم نیست

 219. سلام
  مدال افراد داخل تسک فورس هم مهم هست
  جواب ایمیل میشه لازم به درخواست نیست
  من تا این حد اطلاع داشتم و شاید کامل نباشه
  در فروم سوپر سل بگردید به انگلیسی

 220. سلام خسته نباشید اقا مهرداد من بازی رو از فارسروید دانلود کردم و الان لول ۱۹ هستم واسه بار دوم.قبلا به فکر ساخت اکانت گوگل پلاس نبودم و اپدیت داد و دوباره از صفر اومدم.
  حالا الان هر کاری میکنم به گوگل پلاس و فیسبوک وصل نمیشه
  میدونید باید چیکار کنم؟ اگه باز اپدیت بده این ایدیمم میپره

 221. سلام local من تو بازی ژاپن هستش چه تور تغییر بدمش ؟

 222. سلام این بازی مثل کلش اف کلنز کلن هم داره اگه داره لول چند ازاد میشه

 223. هات اسپاپ چرا چند روزه آن نمیشه؟

 224. لطفاً بگین دیتاشو چجوری دان کنم اینم از ایمیلم seyed-ali-m3@yahoo.com

 225. جواب دادیم لطفا
  چت نیست که دوست عزیز و من هم همیشه آنلاین نیستم! سوال پرسیدید حداقل ۱۲ ساعت صبر کنید

 226. سلام
  کمک ما در حد نوشتن آموزشی جامع بود که انجام شده دیگه از این بیشتر نمی شه

 227. ممنون از توضیحات کامل و دقیقتون!
  لطفا اگر میشه آموزش بازی hay day هم بزارین…

 228. سلام آقا مهرداد
  من گوشیم هوآوی آی میت هست
  تا الان هیچکس نتونسته مشکل منرو حل کنه امیدوارم شما بتونید
  مدل گوشی رو گفتم که بدونید از نظر سخت افزاری مشکلی در اجرای بازی نیست
  من بازیها ی دیگه این شرکت رو بدون مشکل انجام میدم
  و اما این بازی
  دیتا رو در ابی بی کژی میکنم
  برای شروع اون نوار زرد کامل میره و سرور بازی کانتکت میشه
  هیچ ژیغام ارور هم نمیده
  اما وقتی میخواد بره در مرحله لودینگ یه خرده میگذره و از بازییا همون شروع بازی میاد بیرون

  بار اول من دیتا رو در قسمت اندروید دیتا و ابی بی اشتباها کژی کردم و بازی کردم و بازی تا لول ۳ هم رفت بعد از اون بالا نیومد و جای دیتا رو عوض کردم
  الان واقعا کلافم کرده
  امیدوارم بتونید کمکم کنید

  با سپاس فراوان

  • سلام
   هوآوی آی میت نداره
   میت داره که اونم چندین مدل هست
   از سایت زیر گوشیتون رو پیدا کنید و در جواب همین نوشته من ریپلای بزنید تا دقیق بدونم سیستم گوشی چی هست
   http://www.gsmarena.com/
   به بالا بودن سیستم مربوط نمی شه به چیپ ست مربوط هست و طبق گفته های سازنده بازی برای همه چیپ ست ها تنطیم نشده

   در کل شما بایستی از اول از خود استور گوگل بازی رو دانلود می کردید تا مشکلی پیش نمی اومد

 229. ببینید حریفی به شما اتک می ده که یا شما رو خیلی وقته توی نقشش داشته و الان اتک زده یا اینکه مدال هاش نزدیک شماست
  مورد اول رو که نمی شه کاری کرد ولی مورد دوم رو گفتم

 230. چیجوری باید مدالامو کم کنم؟؟آخ حریفام خیلی قوی هستند

 231. سلام من به این هایی که به من حمله کردن چجوری حمله کنم

 232. مهرداد شکست دادن همرمن لول ۲۵ خیلی سخته یخورده هم فرق کرده با اون عکسی که برا شکستش گزاشتی چکار کنم

 233. خدا رو شکر بازی بخوبی آپدیت شد

 234. مهرداد من دارم بازی رو با هات اسپات از پلی استور دانلود میکنم به نظرت مشکلی پیش نمیاد آخه ی بار کلسمو بدون هات اسپات آپدیت کردم پرید

 235. دوستان من بازی رو دوباره نصب کردم بالا هم اومده ولی با گوگل سینک نمیکنه که اکانتم بیاد! با هات اسپات هم امتحان کردم بازم سینک نمیکنه! چکار کنم؟

  • سلام
   اینجا دوستان جواب‌گو نیستند و فقط من هستم
   در مورد مشکلتون قبلا ذخیره کردید؟ اگه مطمئن هستید که قبلا ذخیره شده نرم‌افزارهای مربوط به گوگل رو به روز رسانی کرده و با اینترنت پر سرعت و هات اسپات متصل شده یا سایر وی پی ان های امریکایی دوباره تلاش کنید

 236. گوگل پلی آبدیت نمیکنه مینویسه این نسخه در کشور شما موجود نمی باشد.
  چ کار کنم الان؟ من لول ۱۷ بودم

  • چون اکانت شما رو به ایران تونسته تشخیص بده و از اول باید موارد ایمینی رو رعایت می کردید تا نشه
   الان تنها راه استفاده از دیتای سایت های اندروید ایرانی که بذارند برای دانلود و نصب فایل نصبی
   بازی شما هم وقتی ذخیره می شه که با گوگل سینک کرده باشید

   • الان اکانتم پاک شده؟ چون سیو هم نکردم

    • صد در صد نمیشه گفت ولی احتمالش زیاده

    • الان ک گوگل پلی آبدیت نمیکنه راهی هست ک اکانتمو بر گردونم؟

    • الان شما به گفته های من عمل نمی کنید و فقط سوال می پرسید! یکی دو قدم هم پیش برید بعد سوال کنید
     گفته های قبلی رو دوباره باید بگم
     شما از سایت یا مارکت های ایرانی نسخه جدید رو دانلود کن
     دیتا رو جای خودش بریز
     به احتمال زیاد اگه موقع نصب فایل نصبی خطایی نده اکانتی پاک نمی شه
     ولی عقل حکم می کرد قبلا بازی رو ذخیره می کردید
     نشد باید از اول بازی کنید یا از بخش تماس با ما با سازندگان بازی مطرح کنید بعد از چند ماه جواب بدن و از شما سوال بپرسن و جواب بدید و بعد از چند ماه بررسی کنند که در عرض این سه چهار ماه خودتون از اول بازی کنید لول سی رو رد می کنید

 237. شما زحمتی بکشید و از خود مارکت گوگل آپ‌دیت و نصب کنید که هیچ وقت مشکلی نداشته باشه

 238. این که بازم ابدیت میخواد چکارش کنم

 239. دوست عزیز این لول برای کل اکانت گوگل پلی گیم هست و برای کل بازی هایی هست که به گوگل متصل هستند و برای اطلاعات بیشتر به گوگل پلی گیم رفته و روی لول کلیک کنید تا بگه چند امتیاز به لول بعدی موندید
  لول بازی به اون هیچ ربطی نداره و لول گوگل بر اساس اچیومنت هست و لول بازی ها براساس ایکسپرینس داخل بازی

 240. بازی اپ دیت جدید داره برای دانلودش باید چی کار کرد

 241. آقا من می خواستم اکنت مو بفروشم اطلاعات جی میلمو دادم ولی طرف پولی بهم نداد الان اطلاعات جی میلمو همرو عوض کرده حتی میل پشتیبانی اون . ولی من این بازی و توی دستگاه اصلی که خودم لینک کردم دارم دستگاه اپله چجوری میشه بقیه ی اکنت های فرعی رو حذف کرد ؟! لطفا کمکم کنید بخدا خیلی ناراحتم

 242. سلام . مشکله من اینه که الان لول ۳۸ هستم تو نقشه هر چی دشمن میاد واسه زدن همه بالای ۴۰ هستن و سخت
  تعداد مدالام ۳۴۰ هست عملا دیگه به هیچکس نمیتونم حمله کنم . یکی بگه چیکار کنم واقعا دیگه نمیتونم بازی کنم .

 243. سلام
  با سایر ابزارهای رفع تحریم مثل وی‌پی‌ان و … مشکل رو بررسی کنید
  با هات اسپات باید حل می‌شد
  نشد بازی رو پاک کرده و دوباره از گوگل دانلود کنید
  البته قبل همه مطمئن باشید اکانت شما ذخیره شده باشه

 244. سلام,چجوری باید Dives بدست بیارم تا بتونم از دریا جم و چوب و سنگ و دیاموند استخراج کنم؟
  لولم هفده و اکثر خونه هام لول بالای هفت دارن ولی نمیدونم چکار باید بکنم,یه توضیح کوچیک درباره ی زیر دریایی میدید؟

 245. مرسی مطالبت مفیده چنتا دیگه از مطالبتم بهم کمک کرد

 246. این منو فقط جزیره هایی ک بهشون حمله کردم رو نشون میده!!!!!حمله هایی ک بهم شده رو نشون نمیده و وقتیم روشون میزنم گزینه ای ب اسم ویو بتل نیس!!!!الان سه روزه دارم بازی میکنم اما حمله هایی ک بهم میشه رونمیتونم ببینم!!!!

 247. ویو بتل کجاس؟ینی حمله هایی ک بهم شده رو نشون میده؟؟؟؟میشه دقیق تر راهنمایی کنی

 248. سلام
  جم جمع کنید با اون چوب پیدا کنید
  یعنی با دادن جم چوب تبدیل کنید
  یا هم که در جنگ های مپ شرکت کنید بهتون چوب بده

 249. وقتی بهم حمله میشه مثل کلش ریپلی رو برام نمایش میده؟؟؟؟

 250. جناب علی دماوندی ساکن استان گلستان
  در بیار خانوادتون ببینن اینجا هم ما با کسی شوخی نداریم
  آی پی و مک آدرس سیستم‌ شما رو به همراه ایمیل اصلیتون اینجا توی لیست سیاه گذاشتم نتونین نظر بدید
  ولی سری بعد مشخصاتی از شما ببینم به مخابرات گلستان به ذکر پورت منزلتون و گواهی پلیس فتا ارائه می‌دم برای همیشه از اینترنت محروم باشید و هوس نکنید آلتتون رو به کسی نشون بدید
  یکم فرهنگ داشته باشید هم بد نیست

 251. لول من رو آخه چیکار داری شما
  ۳۵
  گفتم در سوال دوستی شانس بدست آوردن سنگ‌های خوب رو بالا می بره همین

 252. سلام ، لول خودت چنده ؟ boombeach 🙂 چرا به من حمله میشه لول بالاست همیشه : حمله هم می خوام بکنم لول بالاترن ؟!! ۵ لول بالاترن بیشتر اوقاط !!؟؟؟

 253. من هرکاری میکنم بازی با گوگل کانکت نمیشه با فیسبوک کانکت کردم آیا با فیبوک هم سیو میشه

 254. سلام این الماسا فقط برای تمام کردن ساخت و ساز خونه ها به درد میخوره ؟؟؟؟؟

 255. سلام میشه درباره تسک فورس توضیح بدین که اصن به چه دردی میخوره و چه امتیازی میده؟آیا منابعی میده؟

 256. این بازی حرف نداره.

  >>>>>>>>> گروه ایران <<<<<<<<<

 257. سلام لطفا کمک کنید من گوشیم رو ریست کردم. بوم بیچ رو دوباره نصبیدم.
  قبل اینکه ریست کنم توی اکانتم سیو شده بود تا اخرین تغییراتم. اما الان وقتی اکانتم رو اتچ میکنم پیغام wellcomeرو میده اما هیچ اتفاقی نمیوفته.
  حتی گزینه sign in google + هم سبز نمیشه و قرمز میمونه.اما پیغام wellcome رو میده. اخه این دگ چجورشه؟؟؟
  لطفا کمک کنید تا level30 رفته بودم!! :-((((((

  • سلام
   هر چیزی مربوط به گوگل هست مثل گوگل پلی استور، گوگل گیم، گوگل پلی سرویس و همه رو آپدیت کنید
   از هات اسپات استفاده کنید
   اینترنت سرعت بالا داشته باشید
   مشکلی پیش نمیاد

 258. سلام
  این مجسمه ی power stone chanse , به چ دردی میخوره

 259. سلام و خسته نباشید
  ممنون از توضیحات کاملتون و صبری که به خرج میدین
  مشکل من تو این بازی با بلواستکسه
  اینجوریه که وقتی میخوام به اکانت گوگلم وصل بشم . این کار انجام نمیشه و ارور زیر میاد
  google play service which some of your aplications rely on is not supported by your device
  قیدشو بزنم یا راه حلی داره؟
  البته بگم که کلش آف کلنز مث ساعت کار میکنه و هیچ مشکلی با سینک شدن نداره
  با سپاس

 260. سلام دوست عزیز. یه سوال داشتم! چطور میتونم دوستام رو تو بازی add کنم . یعنی تو بازی با هم باشیم ؟

  • سلام
   در متن و در نظرات قبلی گفته شده بود فعلا چیزی برای اد کردن نیست ولی می تونید یه تسک فورس بزنید و دوستانتون رو به اون دعوت کنید تا کنار هم باشید

   • یعنی ممکن نیست که در قالب یک تیم کنار هم بجنگیم ؟

    • شما به گفته های من گوش بدید و انجام بدید می بینید که می شه مرحله گروهی درست کرد و تک تک به هدفی حمله بکنید
     یکم خودتون هم تلاش کنید

   • سلام ؛ من گیر کردم ،تسک فورس درست کردم اما نه میتونم به کسی ملحق بشم نه کسی به من؛ کسی رو هم که جستجو میکنم و روی Join لمس میکه : you are already in taskforce در صورتی که من هیچ عضوی ندارم !

    • سلام
     وقتی خودتون تسک فورس درست کردید عضو اون هستید و نمی‌شه جای دیگه عضو بشید مگه اینکه از تسک فورس خودتون بیرون بیایید
     به دوستاتون اسم تسک فورس خودتون رو بدید تا بهتون ملحق بشن

 261. به خدا کلش رو خوندم ولی نفهمیدم چی کار کنم هات اسپات رو هم دانلود کردم ولی الان نمی دونم چی کار کنم

  • پس چند بار دیگه تیکه تیکه و با حوصله مطالعه کنید اونجا که مشکل داشتید بگید نه کلی من از اول هرچیزی رو گه گفتم همونجور بگم!
   خب معمولا وقتی کسی یه چیزی رو دانلود می کنه می خواد که از اون استفاده کنه! شما میوه می خری می بری خونه می ذاری وسط خونه نگاه می کنی؟ نه! اینی که دانلود کردید رو بی زحمت باز کنید تا به سرور وصل بشه
   سبز که شد
   استور رو که قبلا بازش نکردید و اگه بازش کردید باید کلیر دیتا کنید و بقیه موارد رو از گوگل و سایت ها و فروم های بیشمار فارسی زبان اندروید می تونید کمک بگیرید چون دیگه اینجای مطلب به این موضوع که توش هستید مربوط نمی شه و اینجا قرار نیست از وصل شدن به اینترنت در اندروید و دانلود اون و اجرای برنامه ها و نحوه دانلود از گوگل و همه چیز بحث کنیم
   فقط بازی بوم بیچ

 262. سلام مهرداد جان می شه حوصله کنی و توضیح بدی ؟من دیتای بازی رو گرفنم تو فایل اندروید obbکپی کردم اما بازم بازی نمیاد

  • با سلام
   ببین دوست عزیز
   خوندن چند تا دیدگاه قبلی و متن کار سختی نیست
   یک چیز رو یک بار میگن نه چند بار
   الان مشکل شما رو خیلی ها دارند که یک جواب میگم
   هرچی از بازی دارند پاک کنند
   از گوگل دانلود و نصب کنن
   من هم همین کار رو روی تبلت و گوشی انجام می دم و مشکلی نداره
   روی گوشی هم که می نویسه با دستگاه شما همخوانی نداره و از اینترنت در اون دانلود نصب می کنم نمی شه و فقط این کار وقت تلف کردن می شه
   اگه می گه برای کشور شما نیست برای اینکه ایمیل شما برای ایران تشخیص داده شده و آموزش های دانلود از گوگل در اینترنت و سایت های فارسی فراوان هست که چطور دانلود کنیم
   نه نمی تونید دانلود کنید در همین سایت آموزش دانلود فایل نصبی رو از گوگل گذاشتیم
   نه به سایتی که دانلود کردید اعتماد دارید که فایل اون سالم هست و بازی سالم هست
   دقت کنید دیتا رو درست ریختید؟ بازی به نسخه آخر به روز هست؟
   چون به روز نباشه نمیاره
   در فروم سوپر سل بگردید دنبال مشکل یه جواب بهتون میدن
   اگه در گوگل برای شما بازی نمیاد توسط دستگاه شما پشتیبانی نمی شه و نمی شه کاری کرد جز اینکه صبر کنید تا نسخه بعدی بیاد تا ببینید با دستگاه شما همخوانی داره یا نه
   اینم از حوصله من
   حال به حوصله شما بستگی داره که کمی بگردید و چند نسخه تست کنید و ببینید جای درستی دیتا می ریزید و آموزش دانلود از خودش گوگل رو یاد بگیرید و مطلبی می بینید چند تا دیدگاه و صفحات بعدی اون در فروم ها رو بخونید و ببینید مشکل مشابه شما رو صد در صد یکی داشته چطور حل کردن و لازم به دوباره کاری نباشه
   موفق باشید

 263. سلام من هرکاری میکنم واسه سینک اسم جیمیلم میاد لود میشه اما دوباره میره تو بازی نوشته disconected چیکار کنم؟

 264. سلام.
  من هنوز وارد بازی نشدم چون وقتی میرم توش ارور میده از دوستام پرسیدم اونا گفتن دیتا میخواد دیتا گرفتم حالا میگه فایل قابل باز شدن نیست .حالا میشه بگید با چه برنامه ای باز میشه?
  با تشکر.

 265. سلام
  ترور رو در متن توضیح دادم

 266. سلام دوستان میشه راهنمایی کنید که جه موقع دشمن حمله میکند آیا ما میفهمیم یا نه و اونایی که حمله میکنند افراد آنلاین هستند یا نه ؟چون به من یک بار حمله شده فقط
  در ضمن بنده دکمه Find New رو نمی بینم که یک حریف پیدا کنم ؟
  در ضمن سایت خوبی داری تبریک میگم

 267. سلام,خطته نباشی
  دوتا سوال داشتم,
  اول اینکه چطور اطمینان پیدا کنم بازیم تا الان سیو شده تو جیمیلم؟
  دوم اینکه دوستم موبایلشو عوض کرده, حالا که بازی رو نصب کرده از اول امده بازی, در صورتی که لولش بالا بوده, چیکار باید انجام بده که برگرده به همون لول؟ هر دو سوال برای اندروید
  مرسی بابت سایت خوبت

  • سلام
   چیزی توی جیمیل ذخیره نمیشه
   بازی توی سرور ذخیره می شه همیشه
   شما با سینک بازی با جیمیل خودتون رو به اکانتی که بازی می کنید وصل می کنید که گم نشه
   طریقه اوکی بودن و آموزش سینک در متن هست
   در مورد دوستتون هم باید با جیمیل سینک می کرد
   اگه نشده باید طبق آموزش تصویری که در بازی کلش آو کلنز همین سایت هست مطالعه کنید