جست و جوی دقیق در بین حساب‌های فیسبوک

جست و جوی دقیق در بین حساب‌های فیس بوک. در این مطلب دو روش تست شده و دقیق برای شما معرفی می کنم که با آن می توانید یک فرد را با ایمیل مشخص که با آن ایمیل در فیس بوک ثبت نام کرده ، بر اساس نام و عکس پروفایل پیدا کنید.

در صورت تمایل به خواندن این آموزش به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در این مطلب دو روش تست شده و دقیق برای شما معرفی می کنم که با آن می توانید یک فرد را با ایمیل مشخص که با آن ایمیل در فیس بوک ثبت نام کرده ، بر اساس نام و عکس پروفایل پیدا کنید.

جست و جوی دقیق در بین حساب‌های فیسبوک

روش اول – وقتی که خودتان کانت فیسبوک دارید

در این روش که بهتر از بعدی جواب گو هست شما کافی هست که ایمیل ثبت نامی خود ایمیلی از طرف مورد جست و جو داشته باشید! یعنی یا در مخاطبین (Contact) های اکانت ایمیلتان آدرس فرد مورد نظر را داشته باشید یا یک ایمیل از او دریافت یا به او ارسال کنید! بعد این کار که آن در اکانت شما ثبت شد به اکانت فیس بوکتان رفته و به بخش Find Friend می روید (در صورت پیدا نکردن اینجا کلیک کنید) سپس اکانت ایمیل خود را وارد کرده و مجوزهای لازم را بدهید تا لیست ایمیل های شما و اسامی ثبت شده آنها و ثبت نشده در انتها را به شما بدهد! نکته این که فعلا سرویس گوگل ماه هاست از فیس بوک قطع شده و طبق آموزش های لازم خود شما باید لیست مخاطب ها را از اکانت جیمیل دانلود کرده و بصورت آفلاین به فیس بوک بدهید.

روش دوم – در صورت نداشتن اکانت فیس بوک
این روش زیاد توصیه نمی گردد چون بسیاری از اکانت ها را نمی توانید پیدا کند! تنها کاری که باید برای جست جو انجام دهید این هست که به صفحه ورود قیس بوک رفته و با ایمیل فرد وارد شوید! رمز را عددی دلخواه بزنید تا خطای درست نبودن بدهد! در یک یا چند تلاش نام ثبت نام شده و عکس فرد را می آورد!

در آخر پس از دیدن نام و نام خانوادگی ثبت نامی شخص و عکس کوچکی از او می توانید به راحتی بین کاربران با آن نام و نام خانوادگی جست و جو انجام دهد.

در صورت پیدا کردن روش های دیگر در ادامه مطلب همین پست اضافه خواهد شد ، شما هم می توانید آموزش ها و ترفندهای خودتان را در همین جا بخش نظرات با ایمیل برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در وبسایت دانش کامپیوتری ثبت کنیم.

0 0 رای‌ها
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها