معرفی مرورگر جدید CCleaner Browser به همراه آموزش دریافت و نصب

سازنده‌ی CCleaner یعنی شرکت Piriform یک مرورگر امن و قدرتمند برای ویندوز ارائه کرده است که در آن به صورت داخلی جلوی تبلیغات گرفته شده و تنظیمات امنیتی آن رعایت شده است. البته جدیدا شرکت AVAST امتیاز این شرکت را خریداری کرده و تمام نرم‌افزارهای سایت Piriform دیگر متعلق به شرکت AVAST می‌باشد.

دریافت و نصب

این مرورگر فعلا در فاز Beta قرار دارد و تنها برای سیستم‌عامل ویندوز ارائه شده است. و از ویندوز ۷ به بعد می‌توانید آن را از سایت سازنده‌ی آن دانلود، نصب و استفاده نمایید.

همانطور که می‌دانید این شرکت کشور ایران را تحریم کرده است و شما نمی‌توانید بدون ابزار رفع تحریم‌ها، آن را نصب و تست نمایید. که برای رفع این مشکل می‌توانید از Windscribe برای ویندوز استفاده نمایید که به صورت کلی IP سیستم شما را عوض می‌نماید. (در صورتی که در نصب و تنظیمات اولیه نرم‌افزار گذر از تحریم مشکلی داشتید اینجا می‌توانید آموزش تصویری نصب و راه‌اندازی آن را مطالعه نمایید)

از ویژگی‌های مهم این مرورگر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • داشتن نرم‌افزار ضد تبلیغات به صورت داخلی و بدون نیاز به نصب افزونه
  • پیش‌فرض HTTPS در دریافت و ارسال اطلاعات به آدرس‌های اینترنتی
  • داشتن حالت Stealth Mode که هیچ رد پایی از شما در سایت‌ها و در کامپیوتر باقی نمی‌گذارد
  • داشتن ابزار Privacy Cleaner به منظور پاک‌سازی اطلاعات مهم مرورگر از روی سیستم‌عامل
  • حجم کم و سبک بودن نسبت به سایر مرورگرها

توجه نمایید که اولین سایت ایرانی و فارسی زبان هستیم که این مرورگر قدرتمند و قوی را با آموزش نصب و دانلود آن قرار می‌دهیم. در صورت کپی و استفاده حتما نام نویسنده و لینک به آن را فراموش نفرمایید.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
اطلاع از