لایک، Follow و Share رایگان در فیسبوک برای صفحه، پروفایل و موارد مشابه

لایک، Follow و Share رایگان در فیسبوک برای صفحه، پروفایل و موارد مشابه. چندی هست که سایت های زرد ایرانی با گرفتن مبالغ بالا برای صفحات لایک جمع می کنند و جدیدا برای پروفایل های فالو و لایک در مورد مطلب و عکس هم مانند قبلی لایک خرید و فروش می کنند. ولی در این آموزش به شما یاد می‌دهیم که خودتان و بصورت کاملا رایگان برای صفحات فیسبوکی خود لایک و فالو و Share و موارد مشابه را تهیه کنید. برای این آموزش دو سایت مطرح و دقیق آماده کرده این که اولین آنها AddmeFast و دومین آنها YouLikeHits می باشد که در ادامه آموزش هر کدام را ارائه کرده‌ایم.

.

آموزش لایک، Follow و Share رایگان در فیسبوک با سایت AddMeFast

اگر با روش کار این سایت ها آشنایی دارید از این جا می توانید کار را شروع نمایید:  AddMeFast + لینک آموزش مشابه برای افزودن فالوور اینستاگرام

لایک، Follow و Share رایگان در فیسبوک

ولی بخاطر راحتی کار شما آموزش تصویری برای این سایت بصورت PDF طراحی کرده‌ام که می توانید از اینجا دانلود کنید » دانلود بصورت لینک مستقیم و زیپ شده

توجه خیلی خیلی مهم اول» سوال اکثر دوستان در مورد این سرویس یکی این هست که در افزودن لینک صفحه به این سرویس خطای زیر را مشاهده می کنند:

The Facebook page you are trying to add does not exist or it is geographically, demographically or age restricted.

همانگونه که در متن گفته شده یا لینک را اشتباه وارد کرده‌اید (آموزش را دوباره مطالعه نمایید) یا صفحه شما دارای محدودیت سنی یا منطقه ای می باشد و قبل از آن باید از بخش تنظیمات صفحه خود آن را بردارید. (آموزش رفع مشکل این خطا بصورت مرحله به مرحله در فیس بوک» برای رفع مشکل به اکانت پیج رفته، به Setting رفته و در بخش General گزینه‌های Age Restrictions را روی Anyone +13 گذاشته و Country Restrictions هیچ کشوری نباید وجود داشته باشد.) [برای مشاهده تصویری از محیط بخش تنظیمات که باید به این صورت باشد اینجا کلیک نمایید]

لایک، Follow و Share رایگان در فیسبوک

توجه خیلی خیلی مهم دوم» سوال بعدی هم این هست که لایک می کنند ولی امتیازی به آنها تعلق نمی گیرد! این مشکل بخاطر نبودن افزونه HTTPS Everywhere می تواند باشد. بخاطر مرورگر شما می تواند باشد، بخاطر نوع ارتباط اینترنتی شما هم می تواند باشد. برای رفع مشکل مرورگر را عوض کرده، اینترنت خود را پرسرعت کنید و از روش های گرفتن امتیاز مانند اینستاگرام یا یوتیوب استفاده کنید. و همچنین در صورت درست بودن موارد قبلی پس از باز شدن صفحه باید سریع لایک کنید و صفحه را خودتان ببندید وگرنه امتیازی افزوده نمی شود.

توجه خیلی خیلی مهم سوم» مورد بعدی هم بن شدن کاربران هست! دلیل بن شدن شما عدم توجه به قوانینی می‌باشد که موقع ثبت نام تیک زدید که اینها را دقیق خوانده‌اید: Terms و اگر می‌خوایید از بن در بیایید و یا صحبتی با سازندگان دارید از اینجا Support اقدام نمایید. ما نمی‌توانیم در این دو مورد کمکی بکنیم.

لطفا برای این سه سوال و مورد بالا دیدگاهی ارائه نفرمایید! لطفا و خواهشاً!

لایک، Follow و Share رایگان در فیسبوک برای صفحه، پروفایل و موارد مشابه

همچنین در سایت AddMeFast شما می توانید برای یک عکس یا نوشته خود لایک جمع کنید و حتی Follow های اکانت خود را افزایش دهید!

آموزش لایک، Follow و Share رایگان در فیسبوک با سایت YouLikeHits

(روش اول (سایت AddMeFast) دارای موارد بیشتر برای مانور در فیس بوک می باشد ولی این روش تنها برای لایک پیج انجام می شود و موارد Share و فالو را ندارد)

(همچنین سرویس زیر دارای مشکلات زیادی می‌باشد که همه صفحات را نمی‌توانید در آن اضافه کنید و با وجود اینکه صفحه شما مشکل سنی و مکانی ندارد باز هم خطا می‌دهد! پس از روش اول حتما استفاده نمایید)

برای این کار چندین سایت مهم و مرجع وجود دارد و شماری از سایت های غیره! سایت دانش کامپیوتری اکثریت سایت ها را تست کرده و در طول مدتی تنها یک سایت را انتخاب کرده که هم سرعت آن بالا بوده و هم قابل اعتماد بوده و در امتیاز دهی و موارد مهم تقلبی در آن صورت نمی گیرد و موارد زیادی که یک سایت را در بین همه متمایز کرده است.

ابتدا به این لینک بروید » YouLikeHits

با یک ایمیل حقیقی ثبت نام کنید ، نگران نباشید این سایت ایمیل شما را به کسی نمی دهد و تبلیغات و اسپم هم نمی فرستد.

برای ثبت نام هم نام و رمز و ایمیل را داده و بر روی لینک ثبت نهایی که به ایمیل شما فرستاده می شود بروید و آن را فعال کنید.

پس از آن در صفحه در سمت چپ روی FaceBook likes کمی با ماوس ایستاده تا تنظیمات با نماد چرخ دنده نمایان شود و بر روی آن کلیک کنید و صفحه فیس‌بوک خود را لینک دهید و مطمئن شوید در انتها پیغام Success! را نشان داد. حال دوباره روی چرخ دنده فیسبوک کلیک کنید تا صفحه Manage ظاهر گردد. برای آن یک payout انتخاب کنید. این عدد برای هر لایک صفحه به همان مقدار از امتیاز شما کم می کند. امتیاز اولیه شما که تمام شد از ادامه آموزش نحوه بدست آوردن امتیاز توضیح داده شده است ولی برای پی اوت اگر عدد بیشتری انتخاب کنید امتیاز شما سریع تمام می شود و اگر کم بگذارید لایک ها کم انجام می شود و ممکن است روزی یک لایک بگیرید! پس عددی میانه بگذارید.

در آخر و پس از ثبت نهایی بر روی Facebook likes بروید و صفحاتی که دوست دارید را لایک کنید، و به شما Point می دهد و بر اساس آن لینک شما را هم به بقیه نشان می دهد تا لایک کنند. پس هرچه بیشتر لایک کنید امتیاز شما بیشتر شده و شما را لایک می کنند.

در مورد Point ها باید بگویم که هر صفحه یک Point خاصی دارد که سازنده آن در این سایت آن را تعیین می کند همانند چیزی که در بخش Payout صفحه خودتان تنظیم کرده بودید، شما هم در تنظیمات بخش Facebook likes می توانید امتیاز صفحه خود را تغییر دهید، حال این امتیاز به چه کاری می آید؟! وقتی شما برای صفحه خود امتیاز کمتری انتخاب کنید در انتهای لیستی قرار می گیرد که برای بقیه نشان داده می شود و اگر امتیاز بیشتری را انتخاب کنید در ابتدای لیست بوده ولی از امتیاز کل شما بیشتر کم می شود! حال بهتر است امتیازی میانه به بالا برای خود انتخاب کنید یا صفحات زیادی را لایک کنید تا امتیاز بیشتری بدست بیاورید.

(داخل پرانتز هم متذکر شوم که شما بعد از این کارها می‌توانید در فیس بوک و پروفایل خودتان همه آن صفحات را Unlike کنید! و همچنین از سرویس‌های دیگه مانند Instagram برای گرفتن لایک‌های بیشتر می‌توانید استفاده کنید! کافی هست یک اکانت برای آن درست کنید.)

لایک، Follow و Share رایگان در فیسبوک

از ویژگی های این سایت نیاز به داشتن افزونه HTTPS Every where هست چون صفحات فیس بوک را بدون گواهی SSL باز می‌کند ؛ که می توانید بر روی لینکی که دادم کلیک کرده و بر روی کروم یا موزیلا نصب و استفاده کنید. از خوبی های آن هم محیط آسان و بدون دردسر و باگ کمتر می باشد. در ضمن این سایت به ازای هر 20 لایک شما در یک روز 150 امتیاز هم می دهد.

5 1 رای
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest

417 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها