معرفی نرم افزار Windows Repair All in One برای رفع تمامی مشکلات ویندوز

معرفی نرم افزار Windows Repair All in One برای رفع تمامی مشکلات ویندوز. نرم‌افزار Windows Repair این قابلیت را دارد که تمامی مشکلات ویندوز را که به هیچ روشی جز عوض کردن دوباره ویندوز قابل حل نمی باشد را رفع نماید.

معرفی نرم افزار Windows Repair All in One برای رفع تمامی مشکلات ویندوز

شخصا به خاطر وجود این نرم‌افزار بنده دوبار مجبور نشدم ویندوز عوض کنم!  این نرم‌افزار برای مواقعی که ویندوز ویروسی شده و نمی‌توان به مکان‌های مهم ویندوز دسترسی داشت و بعد از رفع مشکل ویروسی شدن یا حتی مشکلی که شخصا برای من پیش آمد پس از فعال سازی ویندوز دیگر هیچ یک از برنامه های خود ویندوز اجرا نمی‌شدند و خطای مجوز مانع اجرای آنها می‌شد تنها با این نرم‌افزار و در عرض ۲ دقیقه همه چیز درست شد و دیگر نیازی به صرف ساعتها وقت برای نصب دوباره ویندوز و درایوهای آن نکردم.

معرفی نرم افزار Windows Repair All in One برای رفع تمامی مشکلات ویندوز

از ویژگی های دیگر نرم افزار Windows Repair All in One  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بازگشت به تنظیمات اولیه رجیستری
  • بازگشت به تنظیمات اولیه مجوزهای دسترسی
  • ترمیم فایل‌های سیستمی
  • ترمیم WMI و MDAC
  • ترمیم مشکلات فایروال و شبکه ویندوز
  • ترمیم مشکلات IE و موارد مرتبط با آن
  • ترمیم Store در ویندوز ۸ و ۸٫۱ و ۱۰ و ابزارهای مترو
  • ترمیم CD/DVD ROM
  • و صدها مورد برای رفع مشکلات ویندوز

دانلود نسخه نهایی (v4.8.0) از لینک سازنده که هم نسخه نصبی و هم پرتابل موجود می باشد:

Download Link

آموزش کار با نرم‌افزار:

نرم‌افزار را دریافت کردن و قدم به قدم با Next to step به مراحل بعدی رفته و پس از گرفتن پشتیبان از Registry و تنظیمات ویندوز تیک Repair ها را با توجه به مشکل خود گذاشته و نیم ساعتی انجام مراحل که طول می‌کشد سیستم را رها کنید. و دقت کنید سیستم به اینترنت وصل نبوده و تمامی موارد اضافی مانند فلش دیسک و … از سیستم جدا گردد.

0 0 رای
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها
مهرداد

امکان ریست کردن رایگان هست ومن بارها استفاده کردم فقط تب Pro feutures پولی هست که لازم هم نیست برای کارهای معمولی Benefits of the pro version: – Automatic program updates. – Enhanced Windows Cleaning – System Performance Tweaks – Auto apply system tweaks after repairs finish. – Speed Tweak System Shortcuts – Add your own custom scripts and registry files to be ran after the repairs finish. – Lifetime license for major versions. Example: Every version for the entire v3 of the program. When the next major version comes out (Such as v4) there will be a discounted upgrade… مطالعه‌ی بیشتر »