حذف تبلیغات و پنل سمت راست KMPlayer بدون نرم‌افزار جانبی

یکی از نرم‌افزارهای محبوب و برتر برای پخش فیلم‌ها و فایل‌های ویدئویی و حتی در برخی مواقع فایل‌های صوتی نرم‌افزار KMPlayer می‌باشد که از نسخه 3.7.0 به بعد شاهد تبلیغات و یک پنل در سمت راست در موقع وصل بودن به اینترنت بودیم که کمی آزار دهنده است و برای رفع آن چند کرک در اینترنت موجود هست که چون فایل اجرایی هستند نمی‌توان بیشتر به آنها اطمینان کرد و برای همین ما دو راه یکی ساده و دیگر تخصصی برای رفع این مشکل معرفی می‌کنیم که در آنها نیازی به نصب نرم‌افزار جانبی یا کرک نیست. برای مشاهده این دو روش به ادامه این مطلب مراجعه نمایید.

روش اول و آسان

قبل از هر کاری خود KMPlayer را ببندید. سپس به آدرس زیر در کنترل پنل بروید:

Control Panel>Network and Internet>Internet Options>Security>Restricted Sites>Sites

و آدرس player.kmpmedia.net را اضافه کنید و Close و OK کنید و تمام! برای مشاهده تصویری از صفحه کار برای این روش اینجا کلیک نمایید.

.

حذف تبلیغات و پنل سمت راست KMPlayer بدون نرم‌افزار جانبی

روش دوم و نیاز دانش تخصصی

در این روش هم KMplayer را بسته و Notepad را بصورت راست کلیک و Run as administrator اجرا نمایید. سپس فایل زیر را با آن باز کنید:

C:/windows/system32/drivers/et­c/host

حال خط زیر را به انتهای آن در خط جدید اضافه کنید و Save کنید. (دقت نمایید بودن یک خط جدید در انتهای این فایل ضروری می‌باشد)

127.0.0.1 player.kmpmedia.net

توصیه می شود در این روش یک بار کامپیوتر را ریستارت نمایید.

در صورتی که با این کارها مشکل رفع نشد، دوست عزیزی در دیدگاه‌ها روش دیگری را نیز پیشنهاد کرده و تست شده می‌توانید آن را هم بررسی و اعمال نمایید.

.

این مطلب اختصاصی توسط سایت دانش کامپیوتری تهیه شده است و از هیچ سایت ایرانی کپی نشده و اکثر سایت های ایرانی فایل کرک را ارائه داده‌اند و کسی فعلا از این روش سخنی نگفته، اگر از این روش جایی استفاده کردید امر انسانی هست منبع آن را فراموش نفرمایید.

5 1 رای
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest

13 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها