محل نصب نرم‌افزار و بازی‌ها در نسخه جدید و 5 به بعد بازار

برای فهمیدن محل نصب نرم‌افزار و بازی‌ها در نسخه جدید و 5 به بعد بازار در گوشی اندرویدی خودتان حتما متوجه این موضوع شده‌اید که بازی‌ها و برنامه‌های دانلود دیگر در پوشه icm نمی‌روند! ولی عقل حکم می‌کند که در جایی قرار گیرند! برای مشاهده مکانی که در این نسخه قرار گرفته و آموزش نحوه جمع آوری فایل‌های دانلود شده به ادامه‌ی همین مطلب مراجعه نمایید.

در نسخه جدید و در تنظیمات بخشی برای ذخیره فایل های دانلودی وجود دارد و در همان پوشه سابق ذخیره می شود و لازم به این آموزش نیست.

کلا دو روش برای انجام کار وجود دارد که روش اول بر روی اکثر گوشی های اندرویدی امکان پذیر نیست و برای اجرا سخت افزار متوسط به بالا نیاز دارد. ولی روش دوم در همه گوشی های اندرویدی امکان پذیر می باشد پس روش اول را ابتدا می گوییم.

روش اول) در ابتدا یک مدیریت فایل‌ها مانند ASTRO یا ES FileManager را اجرا کنید و از آن خارج شوید تا در Recent Apps شما ثبت گردد. سپس بازار را اجرا کرده و برنامه یا بازی مورد نظر را دانلود کنید:

محل نصب نرم‌افزار و بازی‌ها در نسخه جدید و 5 به بعد بازار
مکان دانلود در نسخه جدید بازار

سپس صفحه نصب بازی یا نرم‌افزار مورد نظر آشکار می‌شود و در این مرحله، شما دکمه Home را نگه دارید یا در گوشی های جدید دکمه Recent Apps موجود هست آن را فشار دهید تا منوی برنامه های اخیر باز شود و فایل منیجر را برگزینید.

به این آدرس بروید تا بازی یا نرم‌افزار مورد نظر را مشاهده نمایید:

SD Card > Android > Data > com.farsitel.bazaar > files

مکان دانلود در نسخه جدید بازار
مکان دانلود در نسخه جدید بازار

حال می توانید آن را به هرجایی که دوست داشتید کپی کنید و این را به یاد داشته باشید با نصب این مورد از بازار این فایل پاک خواهد شد!

.

روش دوم) در این روش بازی یا نرم افزار از بازار دانلود می شود ولی موقع نصب دکمه Home را می زنیم تا بازار به اصطلاح Minimize  شود سپس با یک فایل منیجر به آدرس گفته شده در بالا می رویم و کپی می کنیم. دلیل اینکه این روش بر روی اکثر گوشی ها انجام پذیر نیست این هست که با زدن منو اگر رم گوشی کم باشد بازار بسته می شود و در صورت بسته شدن فایل دانلودی هم ممکن هست پاک شود.

محل نصب نرم‌افزار و بازی‌ها در نسخه جدید و 5 به بعد بازار

این مطلب برای اولین بار در این سایت یعنی دانش کامپیوتری آورده شده است و از جایی کپی و استفاده نشده! در صورت کپی و یا استفاده از آن نام سایت و لینک به مطلب در دانش کامپیوتری فراموش نگردد.

3.6 34 رای‌ها
امتیاز مطلب

نوشته‌های مرتبط

مشترک
اطلاع از
guest

25 دیدگاه‌ها
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
بازخورد درون خطی
مشاهده‌ی تمامی دیدگاه‌ها