پروژه حسابداری به زبان #C و با استفاده از پایگاه داده های Access

از مقدمه ساخت این پروژه : هدف از ساخت این برنامه پیاده سازی دقیق این سیستم نمی باشد بلکه هدف ما از ساخت چنین برنامه ای پرداختن به مفاهیم کلیدی در زبانهای برنامه نویسی  می باشد و از دیگر اهداف این برنامه آشنایی هر چند مختصر با زبان برنامه نویسی سی شارپ که امروزه تبدیل به یکی از قدرتمند ترین ابزارهای برنامه سازی گشته می باشد.
برای طراحی DataBase این برنامه از MS Access استفاده شده . حسن استفاده از Access سادگی کار با آن و سرعت بالا است و از دیگر مزایای آن قابلیت استفاده از کدهای SQL  بر روی آن است و دلیلی که در برنامه های سنگین از SQL Server  استفاده می شود آن است که پهنای باند بالایی دارد و قابلیت استفاده کاربران زیادی را به صورت همزمان می دهد که ما در این برنامه نیاز به چنین قابلیتی نداریم.
دلیل انتخاب سی شارپ  نسبت به سایر زبان ها این است که اولا باید موقعیت زمانی را شناسایی کنیم. امروزه یکی ازمسائل مهمی که در ساخت یک برنامه وجود دارد قابلیت ارتقا آن می باشد. و با توجه به این مسثله که دنیای برنامه سازی امروز تبدیل به دنیای .Net شده است و قالب DataBase ها مبتنی بر Net و وب ساخته می شود استفاده از زبانهایی نظیر Borland Delphi که رو به انقراض می باشند کار چندان مناسبی نیست.
ثانیا در زبان C# برقرای ارتباط با پایگاه داده ها بسیار کار آمد تر و بسیار راحت می باشد و در نهایت هنگامی که تحت یک سیستم برنامه سازی می کنیم باید به این مسئله نیز دقت کنیم که با چه نوع سیستم عاملی کار می کنیم  WIDOWS سیستم عمل شرکت Microsoft است و همین طور Visual Studio  و Access نیز مطعلق به همین شرکت می باشند پس مسلم است که این قبیل برنامه ها می توانند ارتباط بهتری با هم داشته باشند.

توجه : این پروژه در اینترنت و سایت های دیگر موجود نمی باشد و تنها و تنها از این مرجع قابل دریافت می باشد. و اینکه با نسخه ۲۰۰۸ سی شارپ نوشته شده و گزارشات از طریق Crystal Report در آن انجام می شود.

همچنین بخوانید:   با نرم‌افزار Oxynger KeyShield از دست KeyLoggerها در امان باشید

برای دریافت فایل های سورس پروژه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

تصویری از محیط پروژه حسابداری

قابلیت های این پروژه :

– عملیات درج و حذف و ویرایش در پایگاه داده ها

– جست جو در پایگاه داده ها

– گزارش گیری بر اساس معیارهای کاربر

و…

 

رمز فایل نام سایت بصورت کامل و حروف کوچک می باشد. (یعنی www.Mehrdad32.IR را بصورت حروف کوچک وارد نمایید. )

دانلود با حجم ۱٫۳ مگابایت: 

دانلود سورس کد پروژه حسابدای در سی شارپ

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 تعداد بحث‌ها
1 پاسخ‌های ‌بحث
0 دنبال کنندگان
 
جدیدترین دیدگاه
برترین دیدگاه
2 نویسنده دیدگاه
مهردادmmm نویسنده دیدگاه اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی‌ترین
اطلاع از
mmm
مهمان
mmm

سلام سایت خوبی دارین و با تبادل میتونین بازدید هاتون رو بالا ببرید این ادرس سایت من هستش ****مایل به تبادل بودین بعد از گزاشتن لینک سایت ما به سایت ما اومده از طریق ارتباط با مدیر اعلام بفرمایید