نرم‌افزار My SID برای نمایش شماره سریال سیستم و پردازنده (CPU)

نرم‌افزار My SID رایگان و کم حجم برای دریافت شناسه‌ی سخت‌افزاری سیستم استفاده می‌شود. برای اینکه برنامه نویسان یک نرم‌افزار را برای سیستم خاصی طراحی نمایند یکی از کارها استفاده از SID یا همان System ID می‌باشد که آن را برای یک سیستم خاص محدود می‌سازد!

ولی راه بهتر استفاده از شماره سریال پردازنده هم می‌باشد که در این نرم‌افزار ساده هر دو اینها گنجانده شده است و در اصل برای استفاده‌های بعدی این نرم‌افزار را ارائه دادم تا در صورت نیاز کاربر از آن استفاده نماید.

این نرم افزار مثل سایر نرم افزارهایی که طراحی کرده‌ام بدون نیاز به نصب می باشد و در یک فایل فشرده و کم حجم برای دانلود در ادامه‌ی مطلب به همراه تصویری از محیط آن برای شما آماده شده است.

تصویری از محیط نرم افزار :

My SID

.

راهنمای استفاده از My SID:

نرم افزار را با راست کلیک و انتخاب Run as administrator باید اجرا کنید! و برای اطمینان از این حالت بر روی Check Admin Permission کلیک کنید تا مانند بالا رنگ متن وسطی سبز شود! سپس بر روی Get System ID و Get CPU ID کلیک کنید. با دکمه های کپی می توانید آنها را هم کپی کنید.

.

توجهات مهم:

این نرم افزار بر پایه دات نت 4 نوشته شده است. برای دریافت نسخه های دات نت اینجا کلیک کنید. نرم افزار به دور از هرگونه آلودگی می باشد. (می توانید از سوابق برنامه نویسی های من در سایت های مشهور دیگر مطلع شوید)

.

لینک های دریافت:

دریافت نسخه اول (با حجم 2 مگابایت) : Download MySID v1.0

نوشته‌های مرتبط

2 دیدگاه برای “نرم‌افزار My SID برای نمایش شماره سریال سیستم و پردازنده (CPU)”

 1. رضا

  سلام
  امکانش هست که این شماره سریالها رو عوض کرد؟ مثلا بشه مثل آیپی تغییرش داد؟ همچین کاری اصلا امکان داره؟
  لطفا درصورت امکان راهنمایی کنید – خیلی ممنون

  1. سلام
   برای این کار باید سی پی یو رمز گشایی بشه و کلی دنگ و فنگ داره که هر کسی انجام نمی ده چون یه ذره اشتباه بشه سی پی یو می سوزه و برای همین همه می گن نمی شه!

پیام بگذارید