فروش فایل‌ها در دانش کامپیوتری

دلیل فروش فایل

از اوایل سال ۱۳۹۹ تصمیم سایت بر این شده که فایل‌های مهم خود و مخصوصا پروژه‌های موجود در سایت را با قیمت بسیار پایین نسبت به سایت‌های دیگر برای فروش قرار دهد و هزینه‌های بالای سرور و پشتیانی سایت را از فروش این فایل‌ها تامین نماید.

دقت نمایید ما برای فروش در فاز اول از روش کارت شارژ یا روش کارت به کارت استفاده می‌کنیم که در فازهای بعدی روش فروش آنلاین و درگاه بانکی ممکن هست اضافه گردد.

خرید به وسیله‌ی کارت به کارت

برای روش کارت به کارت، انواع نرم‌افزار داخلی برای تلفن همراه، مانند همراه کارت، آپ، کیپاد و … وجود دارد که برای هماهنگی و دریافت شماره کارت به بخش بعدی (هماهنگی خرید) باید مراجعه نماید.

خرید به وسیله‌ی کارت شارژ ایرانسل

برای روش دوم، یعنی کارت شارژ نیز به مبلغ خواسته شده باید کارت شارژ ایرانسل خریداری نمایید. که از سایت‌های ایرانسل، بانک ملی، بانک پاسارگاد و سایر بانک‌ها و سایت‌های معتبر می‌توانید تهیه کرده و تنها کد شارژ را برای بنده ارسال نمایید.

هماهنگی خرید

قبل از هرگونه اقدامی ابتدا شماره‌ی 09358776615 را در موبایل خود ذخیره کرده و در WhatsApp یا Telegramو یا حتی با پیام کوتاه (SMS) نام پروژه و یا لینک آن را برای بنده ارسال نمایید، در صورت موجود بودن آن و نبود مشکل به شما اطلاع داده می‌شود و شما می‌توانید به یکی از روش‌های قبلی وجه آن را پرداخت کرده و رسید آن را برای بنده ارسال نمایید. پس از تایید (حدود یک دقیقه طول می‌کشد) بنده یک فایل زیپ برای شما ارسال می‌نمایم که شامل سه پوشه هست، اسناد موجود برای پروژه در پوشه Documents، خود پروژه در پوشه‌ی Project و فایل‌های مورد نیاز در پوشه‌ی Files وجود دارند.

شرایط خرید فایل از این سایت

۱- من از ۹ صبح تا ۹ شب، هر روز از هفته آماده‌ی پاسخ‌گویی به درخواست شما هستم، ولی در صورت عدم پاسخ در اولین فرصت به شما به صورت پیام کوتاه از آنلاین بودن خودم اطلاع خواهم داد.
۲- به تماس تلفنی جوابی داده نمی‌شود و حتما باید با سه روش فوق با ما تماس بگیرید. (ترجیحا در WhatsApp پیام دهید که قابلیت ارسال تصویر و صوت هم وجود داشته باشد و من همیشه در آن آنلاین هستم)
۳- تمامی شرایط و درخواست خود و لینک فایلی که می‌خواهید را در همان اول برای ما ارسال کنید و منتظر پاسخ سلام نباشید، با این کار یک قدم جلو می‌افتید!
۴- برای سوال یا مشکل کامپیوتری و غیر موضوع خرید فایل با این شماره تلفن و روش‌های گفته شده پاسخی به شما داده نمی‌شود! برای این کار صفحات مربوطه مطالعه گردد.
۵- اقلام موجود در پروژه را در همان صفحه‌ی پروژه دقیق مطالعه نمایید، ممکن هست برخی پروژه‌ها فایل اسناد نداشته باشند، یا فایل خاصی را نداشته باشند و یا هر توضیحی که قبل از خرید حتما آن را مطالعه نمایید چون بازگشت وجه به این دلیل اصلا انجام نمی‌شود.

این صفحه ممکن است در ادامه‌ی فعالیت ویرایش گردد، برای همین قبل از خرید این صفحه را همیشه مطالعه نمایید.

تاریخ آخرین ویرایش: فروردین ۱۳۹۹