تبریک نوروز ۱۳۹۳ و ارائه آماری از سال گذشته

از تیرماه سال ۱۳۹۱ با دنیای کامپیوتر و با نام دانش کامپیوتری با شما دوست داران این تکنولوژی هم گام بوده ایم و خوشحالیم که در نزدیک عید سال ۱۳۹۳ باز هم کنار شما هستیم و از بودن در کنار شما با همین اطلاعات اندک ولی نادر احساس غرور می کنیم.

پیشاپیش عید سال ۱۳۹۳ را بر تمامی پارسی زبانان سراسر جهان تبریک می گوییم و امیدواریم سالی به همراه خوشی و سلامتی در پیش رو داشته باشید.

تبریک سال نو از طرف دانش کامپیوتری
تبریک سال نو از طرف دانش کامپیوتری

برای عیدی ۲۵٪ درصد در تبلیغات سایت تخفیف ارائه کرده ایم که مبلغ قبلی آن نیز خود ۵۰٪‌ با نرخ اصلی تبلیغات بازار فرق داشت و کمتر بود!

در این سال دانش کامپیوتری پیشرفت زیادی داشته و از این پیشرفت ها می توان به افزایش آمار بازدید روزانه از ۱۰هزار بازدید به ۲۰هزار و رتبه Alexa در ایران از بیست هزار  به ۶هزار کاهش یافته که رشد خوبی می باشد. از پیشرفت های دیگر می توان به ارائه ده ها نرم افزار جدید ساخت خودی و به روز رسانی نرم افزارهای قبلی نیز اشاره کرد. اگر دقت داشته باشید در این سایت همه چیز ساده ولی پرمحتوی می باشد و در سال آینده نیز همین روال ادامه خواهد یافت و با نرم افزارهای جدید ساخت دانش کامپیوتری و به روزرسانی نرم افزارهای گذشته و ارائه آموزش های ناب و جدید در خدمت شما خواهیم بود.

درضمن ممکن است سایت در تعطیلات به روزرسانی نداشته باشد ولی مانند گذشته به دیدگاه ها در هر بخش پاسخ داده خواهد شد.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

2
دیدگاه بگذارید

avatar
1 تعداد بحث‌ها
1 پاسخ‌های ‌بحث
0 دنبال کنندگان
 
جدیدترین دیدگاه
برترین دیدگاه
2 نویسنده دیدگاه
مهردادمجتبی نویسنده دیدگاه اخیر
  مشترک  
جدیدترین قدیمی‌ترین
اطلاع از
مجتبی
مهمان
مجتبی

مرسی دوست عزیز.
امیدوارم سال جدید با دستی پر از دانش کامپیوتری داشته باشی.
سال نو مبارک