درباره ما

درباره دانش کامپیوتری:

مهرداد مهاجر هستم مهندسی نرم افزار کامپیوتر رشته تحصیلی من در دانشگاه بوده و یک دهه و چندسالی هم تجربه کار با انواع کامپیوتر، اینترنت، سیستم عامل‌ها و … را دارا می‌باشم و اینجا وبسایت شخصی من با عنوان دانش کامپیوتری می باشد که از سال ۱۳۹۱ تصمیم به اشتراک گذاری بخشی از تجربیات خودم در بخش کامپیوتر و چیزهایی که آموخته ام را داشته ام که فعلا بصورت یک سایت برای کمک به فرهنگ کامپیوتر برای پارسی زبانان می باشد. اگر دوست داشتید بیشتر درمورد شخص خودم بدانید رزمونه کامل من در بخش کامپیوتر به همراه مشخصات کامل در اینجا موجود هست.

تا اینجا تنها چند سطری حرف روی کاغذ بود در مورد خودم بود ولی در مورد این سایت با نام دانش کامپیوتری اگر بخواهیم بگوییم یک سایت ساده و دارای مطالب با ارزش و غیرتکراری می باشد که اگر بار اولی هست که از این سایت دیدن می کنید شاید متن بالا را یک گزافه گویی و امثال آن تصور کنید ولی با کمی وقت گذاشتن و گشتن در سایت خواهید دید که این سایت مانند سایر سایت های ایرانی و فارسی زبان نیست و هیچ مطلب تکراری و کپی در آن وجود ندارد و در صورت وجود هم به احتمال ۹۹/۹۹% از این مکان کپی شده است. از همان اول اینجا بدون هیچ گونه تبلیغاتی بطور رایگان برای همه در نظر گرفته شده است که حتی تمامی نرم افزارهایی که در زیر مشاهده می کنید هم کاملا رایگان طراحی شده و بدون محدودیت برای همه ارائه شده و هدف من از این سایت و مطالب آن افزایش فرهنگ و دانش کامپیوتری پارسی زبانان سرزمینم ایران می باشد و تا کنون در این راه به تنهایی قدم های موثری برداشته ام که خرسند می باشم! البته در این راه مشکلات زیادی را پشت سرگذاشتم که هیچ کدام از به روز رسانی اینجا من را منع نکرد! مشکلاتی مانند فحاشی یک الی دو نفر فرد معلوم در بخش دیدگاه ها برای مدتی که با هیچ واکنشی از طرف من مواجه نشدند و بی خیال شدند و حمله هکر‌ها که دیتاسنتر کلا سایت را بلاک کرده بود! ولی در کل امیدوارم از بودن در این سایت احساس خوبی داشته باشید و آدرس ما را بصورت Bookmark در مرورگر خود نگه دارید.

* از زمستان ۱۳۹۲ برای تامین بخشی از هزینه‌های مالی تبلیغات بر روی سایت گذاشته شد.
* از بهار ۱۳۹۴ برخی تبلیغات پا‌پ‌آپ از سایت برداشته شدند.

.

نمونه کارها:

در زیر می توانید نرم افزارهای کوچک و مفید ساخت خودم را مشاهده کنید؛ تنظیم شده بر اساس تاریخ ارائه نسخه اولیه و جدیدترین ها در بالا:

.

شرایط کلی استفاده از نرم افزارهای ساخت اینجانب:

باتوجه به رسیدن تعداد نرم افزارهای ساخته شده توسط اینجانب و ارائه شده در این سایت به بیش از ۲۰ عدد و در طول این دو سال فعالیت من در بخش دانش کامپیوتری به تجاربی مبنی بر نرم افزارهای رایگان ساخت خودم رسیدم کاربری که مایل به استفاده از این نرم افزارها می باشد بایستی شرایط زیر را قبل از دانلود و استفاده قبول داشته باشد:

– تمامی نرم افزارهایی که من طراحی کردم و اینجا به اشتراک گذاشتم کاملا رایگان و کپی و انتشار آن در هرمکانی کاملا آزاد می باشد.
– هیچ کد و بخشی در هیچ کدام از آنها برای هدف غیر گفته شده نوشته نشده است و تمامی نرم افزارهای طراحی شده کاملا پاک می باشد.
– برای اجرای تمامی نرم افزارها داشتن دات نت نسخه ۲ الی ۴٫۵ ضروری می باشد (نسخه دقیق دات نت در هر ارائه مشخص شده است و بدون آن نرم افزار کارایی ندارد).
– نرم افزارها بصورت is as می باشند، یعنی هرچه من می خواستم و لازم می دانستم در نرم افزار ارائه کردم، اگر شما چیزی غیر از آنچه وجود دارد را می خواهید اینجانت حتما نمی توانم آن را در نسخه بعدی ارائه دهم و در صورت امکان بر روی آن کار خواهم کرد.
– ایده ها و نظرات شما باعث پیشرفت نرم افزار و کمک به همدیگر خواهد شد و این را بدانید من نرم افزارها را برای همیشه به قصد رایگان قرار داده ام!
– در صورت کپی از نرم افزارها در سایت ها و وبلاگ ها لینک دانلود دیگری برای آن قرار ندهید تا اطلاعات تعداد دانلودها را ما دقیق داشته باشیم. (برای همه نرم افزارها لینک مستقیم و غیر مستقیم پیکوفایل قرار داده شده است و لینک مستقیم بخاطر آپلود در سرور خود سایت هیچ وقت خراب نمی شود).
– معمولا نسخه های اولیه نرم افزارها دارای ایرادات زیادی می باشند ولی نرم افزارهایی که من طراحی می کنم نسخه ۰٫۸ اول ساخته می شود و پس از مدت ها تست توسط خودم نسخه ۱٫۰ را ایجاد کرده و در این سایت قرار می دهم پس اگر نسخه اولیه را دانلود می کنید نگران این مورد نباشید.
– تمامی نرم افزارها کاملا پرتابل و بدون نیاز به نصب بوده اند و تنها آنها را از داخل فایل فشرده با دابل کلیک اجرا کرده یا می توانید با ماوس فایل ها را گرفته و در جایی  خارج از فایل فشرده رها کرده و خارج نمایید و سپس آن را اجرا کنید.

این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Email this to someone
email
Print this page
Print