Instalike
Instagram

تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60

تبریک نوروز ۱۳۹۳ و ارائه آماری از سال گذشته

از تیرماه سال ۱۳۹۱ با دنیای کامپیوتر و با نام دانش کامپیوتری با شما دوست داران این تکنولوژی هم گام بوده ایم و خوشحالیم که در نزدیک عید سال ۱۳۹۳ باز هم کنار شما هستیم و از بودن در کنار شما با همین اطلاعات اندک ولی نادر احساس غرور می کنیم.

پیشاپیش عید سال ۱۳۹۳ را بر تمامی پارسی زبانان سراسر جهان تبریک می گوییم و امیدواریم سالی به همراه خوشی و سلامتی در پیش رو داشته باشید.

تبریک سال نو از طرف دانش کامپیوتری
تبریک سال نو از طرف دانش کامپیوتری

برای عیدی ۲۵٪ درصد در تبلیغات سایت تخفیف ارائه کرده ایم که مبلغ قبلی آن نیز خود ۵۰٪‌ با نرخ اصلی تبلیغات بازار فرق داشت و کمتر بود!

در این سال دانش کامپیوتری پیشرفت زیادی داشته و از این پیشرفت ها می توان به افزایش آمار بازدید روزانه از ۱۰هزار بازدید به ۲۰هزار و رتبه Alexa در ایران از بیست هزار  به ۶هزار کاهش یافته که رشد خوبی می باشد. از پیشرفت های دیگر می توان به ارائه ده ها نرم افزار جدید ساخت خودی و به روز رسانی نرم افزارهای قبلی نیز اشاره کرد. اگر دقت داشته باشید در این سایت همه چیز ساده ولی پرمحتوی می باشد و در سال آینده نیز همین روال ادامه خواهد یافت و با نرم افزارهای جدید ساخت دانش کامپیوتری و به روزرسانی نرم افزارهای گذشته و ارائه آموزش های ناب و جدید در خدمت شما خواهیم بود.

درضمن ممکن است سایت در تعطیلات به روزرسانی نداشته باشد ولی مانند گذشته به دیدگاه ها در هر بخش پاسخ داده خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
(برای ذخیره در قالب PDF روی دکمه Print در انتها کلیک نمایید)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

درباره ی مهرداد مهاجر

مهرداد مهاجر هستم، مدیر و نویسنده‌ی سایت دانش‌کامپیوتری. کارشناس نرم‌افزار کامپیوتر و علاقه‌مند به برنامه‌نویسی و اینترنت در کنار مباحث امنیت و علوم روز. از آنجایی که همه آموزش‌ها و مطالب را تنها خودم تهیه کرده‌ام و نویسنده آنها تنها شخص خودم می‌باشم از شما دوستان فهیم و با فرهنگ خواستارم که در صورت استفاده از این مطالب در هرجایی حتما نام نویسنده و لینک به مطلب در دانش‌کامپیوتری را هم درج نمایید تا زحمات شبانه روزی اینجانب که بصورت رایگان در اینجا ارائه می‌شود بی نتیجه نماند. همچنین ارائه دیدگاه از جانب شما در مورد مطالب سایت نقش مهمی در ادامه فعالیت و بهبود مطالب آن دارد. همیشه موفق و پیروز باشید.

۲ دیدگاه

  1. مرسی دوست عزیز.
    امیدوارم سال جدید با دستی پر از دانش کامپیوتری داشته باشی.
    سال نو مبارک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *