Instalike
Instagram

تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60

معرفی کامل نرم‌افزار Your Uninstaller

در خیلی از مواردی که می‌خواهیم یک بازی یا نرم‌افزاری را از روی ویندوز پاک نماییم دیتای آن در سیستم و رجیستری باقی می‌ماند و بایستی به صورت دستی این دیتا را پیدا کرده و پاک نماییم. یا در برخی اوقات یک نرم‌افزار خطای نامشخص می‌دهد و نمی‌توان آن را از روی سیستم پاک کرد. برای رفع این مشکلات نرم‌افزار قوی Your Uninstaller را معرفی می‌کنیم.

ابتدا بایستی نرم‌افزار را از یکی از سایت‌های ایرانی دانلود نمایید:

لینک جست‌جوی گوگل برای دانلود نسخه Pro‌ نرم‌افزار Your Uninstaller

پس از اجرا نرم‌افزار از شما سریال و نام می‌خواهد که در کنار فایل دانلود شده از بالا وجود دارد پس از فعال سازی لیست نرم‌افزارها را مشاهده می‌کنید که می‌توانید روی هر کدام راست کلیک کرده و Uninstall کنید و در صفحه باز شده همانند زیر چند گزینه وجود دارد:

  • در گزینه اول هیچ عملکردی از نرم‌افزار اجرا نشده و همان فایل uninstall خود نرم‌افزار فراخوانی می‌شود.
  • در گزینه Safe پس از اجرای فایل uninstall فایل‌های رجیستری و فایل‌های سیستمی مرتبط با نرم‌افزار یا بازی مربوطه به صورت خیلی سطحی بررسی می‌شوند و سریع به اتمام می‌رسد.
  • در گزینه معمول که Normal Mode است به صورت معمول فرایند پاکسازی فایل‌های اضافی و رجیستری پیگیری می‌شود.
  • در گزینه‌ی نهایی این اسکن فایل‌ها و رجیستری به صورت خیلی دقیق و با زمان بیشتری انجام می‌شود.

به صورت معمول قبل از پاک شدن یک برنامه یا بازی Restore Point در ویندوز گذاشته می‌شود که در صورتی که می‌خواهید این کار انجام نشود از Tools و Options تیک Backup system state را بردارید.

Print Friendly, PDF & Email


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
(برای ذخیره در قالب PDF روی دکمه Print در انتها کلیک نمایید)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

درباره ی مهرداد مهاجر

مهرداد مهاجر هستم، مدیر و نویسنده‌ی سایت دانش‌کامپیوتری. کارشناس نرم‌افزار کامپیوتر و علاقه‌مند به برنامه‌نویسی و اینترنت در کنار مباحث امنیت و علوم روز. از آنجایی که همه آموزش‌ها و مطالب را تنها خودم تهیه کرده‌ام و نویسنده آنها تنها شخص خودم می‌باشم از شما دوستان فهیم و با فرهنگ خواستارم که در صورت استفاده از این مطالب در هرجایی حتما نام نویسنده و لینک به مطلب در دانش‌کامپیوتری را هم درج نمایید تا زحمات شبانه روزی اینجانب که بصورت رایگان در اینجا ارائه می‌شود بی نتیجه نماند. همچنین ارائه دیدگاه از جانب شما در مورد مطالب سایت نقش مهمی در ادامه فعالیت و بهبود مطالب آن دارد. همیشه موفق و پیروز باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *