Instalike
Instagram

تبلیغات ارزان در دانش کامپیوتری - اندازه 468 در 60

نرم افزار Percent Helper ابزاری ساده برای محاسبه سود در چندین مرحله

اگر به سایت بانک‌های کشورمان سری زده باشید در بخش امکانات آن ابزاری برای محاسبه سود بانکی دارند. ولی مشکل عمده اکثر آنها این هست که برای یک مبلغ مثلا ۱۰ میلیون تومان برای یک سال یا یک ماه کوتاه مدت را یک سره حساب می‌کنند یا برای مثال ممکن است برای شما سوالی پیش بیاید که با ۵۰ میلیون تومان و سود هر ماه ۰٫۲ ٪ در انتهای سال مبلغ چقدر می‌شود یا حتی برعکس! در کل ۱۰ میلیون پول داشته باشیم و ماهیانه از آن درصدی کم شود در طول ۱۲ ماه چقدر از پول می‌ماند. برای همه اینها باید ماشین حساب و کاغذی بردارید و دستی محاسبه و جمع و کسر کنید. در این نرم‌افزاری که در این مطلب برای شما ارائه می‌کنیم تمامی این کارها را با ورود اطلاعات می‌توانید انجام دهید.

البته در همین ابتدای امر این مورد را ذکر کنم که رشته و تخصص من حسابداری نیست و ممکن است برنامه ایرادات و کمبودهای فراوانی داشته باشد ولی برای کارهای شخصی خودم چون مدتی هست از آن استفاده می‌کنم به صورت رایگان در سایت شخصی خودم برای شما ارائه کرده ام.

مثال تصویری:

برای مثال در تصویر فوق برای ۵۰ میلیون تومان با سود ماهانه حساب‌های کوتاه مدت در انتهای ۱۲ ماه مبلغ نهایی بدون کسر پول در طول سال ۵۵ میلیون خواهد بود.

دقت نمایید نرم‌افزار به صورت انگلیسی بوده ولی با نگه داشتن ماوس بر روی موارد ورودی فارسی آنها را مشاهده خواهید کرد.

دانلود نرم‌افزار:

Download Percent Helper v1.0 – 180 KB

Print Friendly, PDF & Email


این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
(برای ذخیره در قالب PDF روی دکمه Print در انتها کلیک نمایید)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someonePrint this page

درباره ی مهرداد مهاجر

مهرداد مهاجر هستم، مدیر و نویسنده‌ی سایت دانش‌کامپیوتری. کارشناس نرم‌افزار کامپیوتر و علاقه‌مند به برنامه‌نویسی و اینترنت در کنار مباحث امنیت و علوم روز. از آنجایی که همه آموزش‌ها و مطالب را تنها خودم تهیه کرده‌ام و نویسنده آنها تنها شخص خودم می‌باشم از شما دوستان فهیم و با فرهنگ خواستارم که در صورت استفاده از این مطالب در هرجایی حتما نام نویسنده و لینک به مطلب در دانش‌کامپیوتری را هم درج نمایید تا زحمات شبانه روزی اینجانب که بصورت رایگان در اینجا ارائه می‌شود بی نتیجه نماند. همچنین ارائه دیدگاه از جانب شما در مورد مطالب سایت نقش مهمی در ادامه فعالیت و بهبود مطالب آن دارد. همیشه موفق و پیروز باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *