RefBrowser مرورگری ساده با امکان Refresh زمان بندی شده

در وبگردی ها شاید به وبسایتی بر بخورید که لازم هست هر ۱۰ ثانیه یک بار آن را به روز ببینید برای این باید هر ۱۰ ثانیه یک بار یک بار رفرش بزنیم! ولی با این نرم افزار نام آدرس را می دهیم و سپس با زدن تیک زمان را به ثانیه به آن می دهیم و خودکار در هر بار که زمان سیستم به همان ثانیه وارد شده رسید یک بار صفحه به روز رسانی می شود. این نرم افزار با نسخه ۲ NET. نوشته شده است.

توجـه مهم: برخی سایت ها رفرش زیر ۱۰ ثانیه یا در یک بازه زمانی را غیر مجاز می دانند و شاید باعث مسدود شدن دسترسی شما به آن سایت شود! قبل از استفاده این مورد را رعایت کنید. همچنین در گزارشهای آماری بازدید بیش از حد یک آی پی در بازه زمانی کوتاه باعث ابطال شمارش گزارشات آن IP می گردد.

Download from PicoFile – 11KBاین مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
(برای ذخیره در قالب PDF روی دکمه Print در زیر کلیک نمایید)
Tweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

2 comments

 1. ارور های زیر رو میده.چه کار کنم؟W7
  http://upload.ir-tci.org/filestore/a1/rxyfy-JFhu.1.png._
  http://upload.ir-tci.org/filestore/b3/ilMj1nxty-.2.png._


  از تو فایل زیپ چرا اجرا می کنی؟! 😐

  بیار بیرون بذار یه جا! بعد اینطوری وقتی می شه یعنی دفعه پیش خوب نبستیش! برو تسک منیجر هرچی اولش RefBrowser هست ببند! نتونستی ریستارت کن!

  ولی از زیپ بیار بیرون!!!

 2. سلام نهرداد جان.
  اینو چطور باید اجرا کنیم؟
  با مرورگر بازش می کنم یه اینا میاد:(

  PKn•‰AÜSy :,‚RefBrowser.exeí}xTÕÖöžIIˆA3ÐH E¤ ¡G@‘°p/N’“۰۲™‰۳“”½zQŠˆŠÒ‘Þ{—:@i¤’”ý¿kŸs2“‚Üïþ÷ûþò䄵ËÚí]k¯½ö>3sCߜɜcÎ ÎûƒÉWoöø+äå·Å‹­÷۸Þü͐ãÍÃǬº۸‹۹Æ¢ÕEêM&³M!é,ñ&Á¤ë÷j˜.Ö%Ö«çÙRécXƆhœØÜ•û†©ý&3­¦Ž¦cÑ ”y_Ä!Ð)ƒ:JkeÜt©۱ >Q/þÙãŠHâE‰D4mê_»«‹h¶™±f5?òÒ۱æîuG~C>Ð&M°!ž=L®+dÕ²JØoZ¬–H¦`Kµ…W®×ÿ-’Ñ)c%Ì¢¯Äjõú°*Wœ۶-say#û± ۶áŘkïvŒ­¨ÚêÑ—S– TÒZ¿“۵˜mÃÉZ9r’#g9r¡È‚q“])é;ٍ¢€úŒy¢u@=ŒÏXkÖ}ŽE¨éÍ´“ ¢³Ùu>Ôxº¶klŹ‘Ù‡Úi’y;f|ìÖæy¥jCǪ «*ÖÚSŒëÄžQÇu67@‰_½‡yØ:Lëëà”CÉ´ÚI^„Ë•ÌO”Ešä!BJ›RÏ­Ñ_ƒ gÖX#¦ò´šDÊiôº¬£V“œäœP•ÈøõPÇEµårg ž½Z{¦ê¸Õ$¹¶PµÈø۵V«¹)S “ rçf3€@SÇ­¡¥¦d‰[#¹ÁçÏ‚»Ä­±¥«à۶‘GS¸O)ܦ۲T…Ј´ÐXVk•éj–t™†ŠÅ‹Éª۲۷êg­»ñ۱ž’µæ„¹è­™VžF¡ì€¦¤lafb-!¤}Ÿͨüi;ÙEßöÁZ¿‚¬/µÔ£¥ÓÎûÐÎvØFµ§¶u´“È^}jÚh)۲ÃüŒl¿N~j;7æê!ÖæÛª#ÀTñ”–¬¼۹²VžZk *r’Y¬-))¬GæzŠd+„Ôn¤½Gá?


  سلام ، توضیح دادم. این نرم افزار هست…

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *