نرم افزار Add This To Run ابزاری برای اضافه کردن دستور به Run [نرم افزار]

برای افزودن دستورات جدید و دلخواه به منوی اجرا یا Run به دنبال ترفند ها و نرم افزارهایی بودم که نرم افزارهایی را دریافت کردم ولی هرکدام موردی داشت که تصمیم گرفتم خودم دست به کار شده و نرم افزاری را طراحی کنم که کاستی های سایر نرم افزارها را در خود نداشته باشد. برای مشاهده متن آموزش و دریافت نرم افزار به ادامه همین مطلب مراجعه کنید.

مواردی که باید در این نرم افزار رعایت کنید در ابتدا اجرا با مجوز ادمین می باشد. راست کلیک و انتخاب Run as administrator مورد بعدی مواظب بودن به عملیات ویرایش و حذف می باشد!‌ در صورتی که موردی را به اشتباه و بخصوص سیستمی پاک شود چیزی قابل برگشت نمی باشد!

.

تصویری از نسخه اولیه نرم افزار Add This To Run

برای استفاده از این نرم افزار می توانید با دکمه Choose نرم افزار / بازی و یا هرچیزی حتی یک آهنگ یا تصویر را انتخاب کنید و دستوری برای آن انتخاب کنید و در آخر دکمه Add را بزنید! خواهید دید که دستور به لیست دستورهای موجود سمت چپ اضافه شده است! حتی می توانید با انتخاب آن مسیر آن را عوض کنید و یا آن را با دکمه Run command تست کنید! برای ویرایش دستور باید دستور قدیمی را پاک کنید و دستور جدیدی را اضافه کنید.

اگر به باگ یا موردی مواجه شدید اطلاع بدهید تا رفع گردد و حتی نظری برای بهبود سازی یا امکانات بیشتر نیز دارید بیان کنید تا در صورت امکان اضافه شود.

توجه »

این نرم افزار برپایه دات نت ۴ نوشته شده است. (لینک به تمامی دات نت ها)

در کار با نرم افزار دقت لازم را داشته باشید! از دکمه ویرایش و حذف به دقت استفاده کنید تا خرابی به بار نیاید. توصیه می شود قبل از هرکاری از رجیستری خود از فایل یک بک آپ تهیه نمایید.

دانلود نرم افزار »

Download version 1.0

تغییرات »

۱۳۹۳-۵-۵ : نسخه اولیه نرم افزاراین مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
(برای ذخیره در قالب PDF روی دکمه Print در زیر کلیک نمایید)
Tweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someonePrint this page

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

یک دیدگاه

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *